PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-

+2
The Boss
Straight Edge Superstar
6 posters
YazarMesaj
Straight Edge Superstar
Emekli
Emekli
Straight Edge Superstar

REP Puanı : 5

PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- Empty
MesajKonu: PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-   PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- EmptyC.tesi 22 Haz. 2013, 11:30

Hayırlı günler forum ahalisi,WWE RPG için sizlerle yaptığımız güzel başlangıcın bir kabusa dönüşmemesi için hepimizin nice emekler verdiğinin farkındayım.Bi emeklerde payı büyük olan üyelerimize bir kaç yönerge belirtmek istiyorum.RPG'de iyi olunacak diye bir koşul yok gerçekçilik önplanda olsun yeter zamanla gelişeceğiz...

• Promo kesecek kişi karakterinin müziğini en başta koymak zorundadır.(Koymayı bilmeyenler tıklasın. )

• Promolarınızda feudda olduğunuz kişi adına konuşamazsınız,onun yerine oynayamazsınız.(Oda bana vurdu vb.)

• Promolarda kavga edecekseniz bunun anlaşmalı olması zorunludur.Yani promoya başlamadan önce iki üye bir şekilde konuşup 6. mesajdan sonra sen bana vur ben sana şu hareketi çekeyim der gibi.Ancak promolarda finisher anlaşmalı olarak yapılabilir ve promoyu bitirmek için 1 kişi tarafından çekilir.Tabi 3 kişi varsa promoda birbirlerine çekip biri ayakta kalabilir.Mantığınız ve gerçekçiliğe uygun olarak anlaşmalı yapılabilir.Ancak 3-4 finisher gelip ayakta kalmak falan olmadan.

• Promoları görsel materyallerle süsleyebilirsiniz.

• Karakterinizin gerçek hayatta kazandığı başalarılar burada geçersizdir.(John Cena 10 Kez WWEC olmuş ise burada öyle birşey yoktur.)

• Promolarınız(tek konuşmalık olanlar) en az 10-15 satırı bulmalı.

• Karşılıklı kesilecek ise promolarınızın ilk mesajları (açılış) en az 10-15 satır olmalıdır.Sonrakiler tek cümle olmamakla az da olabilir.

• Promlarda aşırı küfüre sıcak bakmayız,ancak çok gergin anlarda gerçekçilik için 1-2 tane edilip seyirci tepkisi yazılabilir.

• Şovdan şova promo kesilir.(Bu haftaki RAW şovu oldu,diğer şova kadar 1 promo hakkınız var.Bunu ister tek ister rakibiniz ile yapabilirsiniz.)

• Kendi promo konunuzu o hafta açtıktan sonra başkasınınkine gidemezsiniz.

• İki kişinin feuduna alakasız olan 3. bir kişi damlayamaz.

• Feudları senaristler belirler,ancak birisi ile girmek istiyorsanız aranızda konşup yetkililere özel mesaj atıp onay isteyebilirisiniz.

İyi promolar.

En son Straight Edge Superstar tarafından C.tesi 22 Haz. 2013, 11:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://www.facebook.com/yLmVz
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-   PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- EmptyC.tesi 22 Haz. 2013, 11:31

SABİTLENDİ
https://pwetr.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-   PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- EmptyC.tesi 22 Haz. 2013, 11:35

Müzik değilde entrance Gifi koysak ?
Straight Edge Superstar
Emekli
Emekli
Straight Edge Superstar

MesajKonu: Geri: PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-   PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- EmptyC.tesi 22 Haz. 2013, 11:40

Alıntı :
The Cleveland ScreamerMüzik değilde entrance Gifi koysak ?

Bulabilen koysun ama herkez bulabilecek mi ? Ayrıca o kadar kasmaz PC'lerde az kişiyiz biz.Ama bulan koyabilir tabi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-   PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- EmptyC.tesi 22 Haz. 2013, 11:41

"Promolarda kavga edecekseniz bunun anlaşmalı olması zorunludur.Yani promoya başlamadan önce iki üye bir şekilde konuşup 6. mesajdan sonra sen bana vur ben sana şu hareketi çekeyim der gibi.Ancak promolarda finisher çekmek yasaktır.Kimse ezilmek istemez,finisherden sonra kalkmak mantıksız olacağı için gerçekçiliği bozacaktır."

Katılmıyorum, anlaşmalı olduğu sürece konuşmayı bitirmek amacıyla finisher çekilebilir görüşündeyim.
Straight Edge Superstar
Emekli
Emekli
Straight Edge Superstar

MesajKonu: Geri: PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-   PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- EmptyC.tesi 22 Haz. 2013, 11:42

Magician demiş ki:
"Promolarda kavga edecekseniz bunun anlaşmalı olması zorunludur.Yani promoya başlamadan önce iki üye bir şekilde konuşup 6. mesajdan sonra sen bana vur ben sana şu hareketi çekeyim der gibi.Ancak promolarda finisher çekmek yasaktır.Kimse ezilmek istemez,finisherden sonra kalkmak mantıksız olacağı için gerçekçiliği bozacaktır."

Katılmıyorum, anlaşmalı olduğu sürece konuşmayı bitirmek amacıyla finisher çekilebilir görüşündeyim.

Değiştirilidi.
Big Champ
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Big Champ

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-   PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- EmptyPtsi 24 Haz. 2013, 01:08

Debut promosu yapabilirmiyiz Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-   PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- EmptyPtsi 24 Haz. 2013, 01:21

Yapabilirsiniz.
Kevin Steen
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Kevin Steen

MesajKonu: Geri: PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-   PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- EmptyPaz 30 Haz. 2013, 00:07

Bir promo en fazla 60 satır olmalı. Sonuçta insan okuyor. Sınır gelmezse gereksiz çok promo görebiliriz.
The British Bullhammer
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The British Bullhammer

MesajKonu: Geri: PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-   PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- EmptyPaz 30 Haz. 2013, 00:13

Kevin Steen demiş ki:
Bir promo en fazla 60 satır olmalı. Sonuçta insan okuyor. Sınır gelmezse gereksiz çok promo görebiliriz.
O kadar yazan olmaz zaten de, sınır gelmemeli. Birden fazla konuya hitap edilebiliyor bazen.
The Anti-Hero
Main Eventer
Main Eventer
The Anti-Hero

MesajKonu: Geri: PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-   PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- EmptyPaz 30 Haz. 2013, 00:14

Kevin Steen demiş ki:

Yazılır yazılmasına da senaryosu veya belli başlı olayı olan yazar o kadar mesela debut yapan bir güreşçi nasıl o kadar yazsın değil mi ama panpa?
Kevin Steen
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Kevin Steen

MesajKonu: Geri: PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-   PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin- EmptyPaz 30 Haz. 2013, 00:17

Die Hard demiş ki:
Kevin Steen demiş ki:

Yazılır yazılmasına da senaryosu veya belli başlı olayı olan yazar o kadar mesela debut yapan bir güreşçi nasıl o kadar yazsın değil mi ama panpa?

Üst sınırdan bahsediyorum.

PROMO KURALLARI -Okumayan Kesmesin-
1 sayfadaki 1 sayfası