PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Daniel Bryan Ringte

YazarMesaj
Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

REP Puanı : 8

Daniel Bryan Ringte Empty
MesajKonu: Daniel Bryan Ringte   Daniel Bryan Ringte EmptyC.tesi 22 Haz. 2013, 22:28

Daniel Bryan Ringte J8uTW
Daniel Bryan ringe doğru geliyor.NO!NO!NO!
Daniel Bryan Ringte Yesno1lyclu
Ancak seyirciler YES!Chantleriyle kendisini karşılıyor.
Daniel Bryan Ringte Mb1ylx
Daniel Bryan:Öncelikle söylemek istediğim şey şu(Seyircilerden yoğun YES Chantleri devam eder.)NO!NO!NO!RAW'da YES bazında hiçbirşey yoktu!RAW tam anlamıyla bir fiyaskoydu.Böyle bir RAW olmamalıydı kesinlikle hayır.The Miz seni lanet Clevelandlı , baş belası pislik!Ben kemerin bir numaralı adayıydım , herkese kim dünyanın en iyisiymiş göstericektim , ancak karaktersiz bir Clevelandlı bütün hayallerimi hileleriyle mahvetti.Ama sana şunu net olarak söyleyebilirim ki sana Miz sana çektireceğim acı LeBron'un gidişinden çok daha büyük olacak.(Show Cleveland'da olduğundan ağır bir boo alıyor.)Evet o kemere ulaşamayacaksın tıpkı LeBron olmadan Play-Off'a bile kalamayan Cavaliers gibi.Hadi Cleveland halkı şimdide hep bir ağızdan devam edin YES!YES!YES!Size birşey söyleyeyimmi ben Washington'luyum ve Wizards'dan hiçbir zaman utanmadım belki başarımız son yıllarda yoktu fakat Arenas , Jordan hiçbiri bizi satmadılar.(Boo)Evet iki yüzlü Cleveland halkı , Cleveland ABD'de pisliklerin ülkesi , Hollywood'taki her erkeğin malafatını ağzına alan Snooki'yi mi yoksa PWE'de her kıçı yalayan Miz mi kimi istersin Cleveland örnek olarak karşında görmek istediğin kim ?(Boo)Hiçbir zaman Cleveland hayal edilen şehir olmayacak bir çocuğa 10 yaşında sorduğunda hayal ettiğin şehir neresi diye cevabı Cleveland olmayacak burası her zaman ABD'nin bok çukuru!Size Cleveland ile Washington arasındaki farkı kolayca nasıl açıklayabilirim biliyor musunuz?BEN!Evet en ala örnek benim Tough Enough'dan çıkmadım , ROH'da Best In The World olarak tanındım , PWI'da Benoit öldüğünden beri Dünyanın En İyi Teknik Güreşçisiyim peki sizin temsilciniz ne?Sadece Çakma Dwayne Johnson , son zamanlarda çektiği birkaç film oynadığı reklamlarla tanınıyor ben ise pes ettirdiğim insanlar başarılarım ve ödüllerim ile tanınıyorum.Ama Cleveland halkı herşeye rağmen size bir saygım var , gerçekten size tek söyleyebileceğim Mike Mizanin'e güvenmemeniz.Cleveland adını taşıyabilecek biri değil ne yazıkki , LeBron'un üstüne bir darbe daha yemenizi kesinlikle istemiyorum.Haydi Cleveland sizinle bir iddiaya girelim Kyrie Irving mi Miz mi daha önce size arkasını dönecek hadi bakalım.Tamam sakinim NO Daniel NO sen böyle biri değilsin sakin ol.Şimdi gerçek bir meydan okuma vakti!The Miz sen ve ben bir kez daha herşeyin olduğu bir maç tam istediğin gibi her türlü itemi kafama vurma şansı!Kabul ediyor musun ?Etmiyorsanda ne yazıkki eninde sonunda istediğime kavuşacağım sana gayet açı bir şekilde söyleyebilirim ki o kemere dokunamayacaksın Miz?!Punk'tan fazlasını düşünme bile anlıyor musun ?İşte Cleveland asıl YES'leme zamanı şimdidir.(Mikrafonunu atar ve gider.)

Daniel Bryan Ringte Yes-daniel-bryan-2-o
Yes Chantleri eşliğinde ringi terk eder.(Boo ile Cheer arası bir tepki alır , taraftar YES!ler)

Daniel Bryan Ringte
1 sayfadaki 1 sayfası