PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Christian Returns For Peeps!

YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

Christian Returns For Peeps! Empty
MesajKonu: Christian Returns For Peeps!   Christian Returns For Peeps! EmptyPaz 23 Haz. 2013, 19:19

Christian Returns For Peeps! Christian-entrance-o
Just Close Your Eyes çalıyor ve kısa bir süre sonra Christian Stage'de görünüyor,ringe doğru yürüyor.

Christian Returns For Peeps! Christian-mic_112199_display_image

Seyirci sustuktan sonra Christian konuşmasına başlıyor.

Evet,evet,evet. Her zaman olduğu gibi gereksiz ve boşça bağırıyorsunuz[BOO] Ne oldu ! Size saygı duymamı mı bekliyordunuz ? Ben Sadece değerli seyircilere saygı duyarım ! Sizler sadece boş beyinli aptallarsınız ve orada oturup boş boş bağırmaktan başka bir işe yaramıyorsunuz.Sonrada insanların size saygı duymasını bekliyorsunuz.[BOO].İlk RAW şovunda bulunmam sizi üzmüş,umrumda bile değil.Ben sadece şampiyonluğu ve parayı düşünürüm,siz insanların ne düşündüğü benim umrumda değil !Eminim hepiniz az sonra eve gidip dua etmeye başlayacak,şampiyon olmamam için.Ama tanrı sizin gibi aptalların duasını asla kabul etmeyecektir.Siz beyinsizler orada aval aval bağırarak koca bir 2 saat geçiriyorsunuz.Tamamen boş ! Şimdi beni yuhalamak size hiçbirşey kazandırmayacak,aksine beni dahada güçlendirecek ve sizin aptal bağrışmalarınıza daha fazla dayanabilicem.[BOO]. Aptal yuhalamalarınızı kesin yoksa ben keserim ! Hala anlamıyorsunuz !Ben ! Yani Captain Charisma bu ringe kendimi tekrar zirveye çıkarmak için geldim,siz aptallara yalakalık yapmak için değil ! [BOO]. Ben tek başıma harikayım.İnsanlara bana Twitterdan lütfen tekrar Edge ile Tag Team olun diyor. Hah ! Ne kadar da saçma ve boş,hiç kimseye ihtiyacım yok benim ! Kendime başıma yetiyorum.Bunu şampiyon olduğumda görüceksiniz,şampiyon olduğumda yüzünüz asık bir halde bana bakıcaksınız,ve benden daha çok nefret ediceksiniz.[BOO]

*Yoğun boolamalar sebebi ile bir süre duraklar..Ses kesildiğinde devam eder.*

Her neyse,her neyse.Hepiniz benim Intercontinental Title'a aday olduğumu bilirsiniz belki.O kemer bana yakışıyor,o kemeri alabilirim,ama işi ihtimallere bırakmamak lazım.O kemeri alıcam demek daha doğru olur çünki alıcam.Siz varkende kemer alırım ! Siz yokkende ! Sizin varlığınız sadece dikkat dağıtıyor o kadar ! Sizin aptal bağırmalarınız yüzünden aklındakileri unutan çok fazla güreşci var ! Hepsi sizin yüzünüzden ! Sizin boş ağızlarınız yüzünden.O kadar boş insanlarsınız ki odunla vursam teneke sesi çıkar.[BOO].Yeter artık ! Kesin şu lanet sesinizi ! Pislik insanlar ! O kadar pisliksinizki ne zaman birinize imza vermeye kalkışsam burnumun direği kırılıyor.Artık kırılmaktan burnumda direk kalmadı [BOOOO].

Christian boolara daha fazla dayanamıyor ve mikrofonu yere atıp müziği eşliğinde ringden ayrılıyor.

Christian Returns For Peeps!
1 sayfadaki 1 sayfası