PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Forum Hakkında (ÖNEMLİ)

+4
Straight Edge Superstar
Wales Sensation
People's Champ
Qwe
8 posters
YazarMesaj
Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

REP Puanı : 8

Forum Hakkında (ÖNEMLİ) Empty
MesajKonu: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyPaz 23 Haz. 2013, 21:21

Beyler forumumuz hakkında domain vB muhabbetleri dönerken konularda ana bacı sövmemiz ve Türkçe'ye uymamamız olmuyor bu yüzden biraz daha sağ duyulu olalım küfür etmeyelim artık ve Türkçe'mize uyalım.Lütfen arkadaşlar.
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyPaz 23 Haz. 2013, 21:53

Normalde sana küfür etmem lazım ama etmeyeceğim çünkü haklısın
Wales Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Wales Sensation

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyPaz 23 Haz. 2013, 21:57

Aynen Bunu Herkes Okusun.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyPaz 23 Haz. 2013, 22:05

Aynen mümin kardeşim.
Straight Edge Superstar
Emekli
Emekli
Straight Edge Superstar

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyPaz 23 Haz. 2013, 22:06

Alıntı :
The Cleveland ScreamerAynen mümin kardeşim.

Asimile olmuş bir zavallı daha.
https://www.facebook.com/yLmVz
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyPaz 23 Haz. 2013, 22:50

Evet kardeşlerim dikkate alalım artık bişiler yapmak istiyorsak herkes dikkatli olmalı.
https://pwetr.yetkin-forum.com
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyPaz 23 Haz. 2013, 22:52

Tamamen haklısınız.Abiler moduna geçelim artık beyler.
mehmet bana35
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
mehmet bana35

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyÇarş. 26 Haz. 2013, 22:16

bir mesaj attım dediler ki şikayet formuna at ben de attıyorum gerçi pek iplenmicem ama neyse şıkayetti:
herkesin imzası büyük ben ufacık resim koyuyorum imzanız büyük resmin boyutu 90x150 yani düşünün ayrıca herkesin ve özellikle adminlerin kocaman profil resimleri yani avatarları var ama ben ufacık resmi koyarken bile avatar boyutu büyük deniliyor bakıyorumda kurallar sadece bana konulmuş saygılarımla...
Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyÇarş. 26 Haz. 2013, 22:52

mehmet bana35 demiş ki:
bir mesaj attım dediler ki şikayet formuna at ben de attıyorum gerçi pek iplenmicem ama neyse şıkayetti:
herkesin imzası büyük ben ufacık resim koyuyorum imzanız büyük resmin boyutu 90x150 yani düşünün ayrıca herkesin ve özellikle adminlerin kocaman profil resimleri yani avatarları var ama ben ufacık resmi koyarken bile avatar boyutu büyük deniliyor bakıyorumda kurallar sadece bana konulmuş saygılarımla...

Kardeşim avatar boyutları 150 x 250 ile 150 x 150'dir yani olması gereken budur , imzada çok büyük bir resim dğeilse sayfa düzenini bozmayacak 2 resim gibi bir sınırımız var boyutla ilgili bir sıkıntı yok.
mehmet bana35
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
mehmet bana35

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyPerş. 27 Haz. 2013, 01:32

valla ben imzada 90x150 denedim olmadı admin resim büyük diyor herkesin kocaman imzası var bende nedense böyle oluyor benim imzam seninkinin neredeyse yarısıydı ama yinede olmuyor
mehmet bana35
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
mehmet bana35

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyPerş. 27 Haz. 2013, 01:34

hem adminlerin avatarları neden büyük o zaman sizinkilerde olması gerekiği gibi olsun saygılar...
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyPerş. 27 Haz. 2013, 01:45

Avatar urlsini 3.kısma koyarsan bi sıkıntı yaşamazsın denildiği gibi max 150 x 150
https://pwetr.yetkin-forum.com
Cleveland Screamer
Main Eventer
Main Eventer
Cleveland Screamer

REP Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında (ÖNEMLİ)   Forum Hakkında (ÖNEMLİ) EmptyPerş. 27 Haz. 2013, 13:08

mehmet bana35 demiş ki:
valla ben imzada 90x150 denedim olmadı admin resim büyük diyor herkesin kocaman imzası var bende nedense böyle oluyor benim imzam seninkinin neredeyse yarısıydı ama yinede olmuyor

Canım kareşim başına img tagı koyduğuna eminmisin? Linkini atarsan panelden halledelim.

Forum Hakkında (ÖNEMLİ)
1 sayfadaki 1 sayfası