PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

AJ Styles Face Turn

2 posters
YazarMesaj
Big Champ
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Big Champ

REP Puanı : 0

AJ Styles Face Turn Empty
MesajKonu: AJ Styles Face Turn   AJ Styles Face Turn EmptyPerş. 27 Haz. 2013, 03:42

"Get Ready To Fly" duyuluyor
Micheal Cole:Omg!!

AJ Styles Eski görünümü ile stagede beliriyor ve ringe yürüyor..
Bir mikrofon istiyor ve ringe giriyor konuşmaya başlıyor

AJ Styles Face Turn 2ypb6tj

Konuşmama bütün o ettiğim hakaretler için siz seyircilerden özür dileyerek başlıyorum.(cheer)Ve ECW kemerini alacağımı iddia ediyorum.Heyman o triple threat match'ı fatal 4 way'a çevirsen dostum.O kemeri bende onlar kadar istiyorum.Yalvardığım falan yok o maça beni al ve bende kemeri kazanayım ahmak 3 star ile bir maç bu kemeri hak ettiğimi düşünüyorum ve bu kemeri kazanacağımı Wade Barrett gibi bir yüz karasına yenilmiş olabilirim ama o maçta bir hile oldu hakem baygındı ve o haksız yere maçı kazandı.O maç benim hakkımdı o lanet herif maçı kazanmayı hak etmiyordu.ECW kemerini istiyorum ve kendimi sevdirmek.Şampiyon olmak istiyorum.Şampiyonluğun hakkım olduğunu düşünüyorum.Heyman beni o maça sok dostum.Maç bittiğinde o kemeri elimde göreceksin.Ölüp dirilen Undertaker'i yenebilirim veya yağ tulumu mark henry'i veya Goldberg'i bu maçı kazanmayı istiyorum.Seni zorlamıyorum dostum sadece o maçta yer almak istediğimi belirtiyorum.Olmazsa da şampiyonla haftaya bir maça çıkart.Ben eziklerle güreşmem dostum.Benim güreşmek istediğim adamlar çok iyi starlar.Wade Barrett gibi artistler değil.Kendimi Hak ettiğim yerde hak ettiğim pozisyonda görmek istiyorum.Bunca insanın yanında şampiyon olmak gurur verici olur.Heyman izninle en kısa zamanda ECW maçına çıkacağım!

Der Ve LRsine döner.

En son Big Champ tarafından Perş. 27 Haz. 2013, 04:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
AnılThrows
Mid-Carder
Mid-Carder
AnılThrows

MesajKonu: Geri: AJ Styles Face Turn   AJ Styles Face Turn EmptyPerş. 27 Haz. 2013, 03:57

Wade Barrett locker room'da AJ Styles'ın önünü keser. Sen kime artist diyorsun ? Bundan bir kaç yıl önce John Cena, Randy Orton, Chris Jericho ve tüm roster'a neler yaptığımızı bilmiyor musun ? Önce tüm seyircilere hakaret edip sonra onlardan özür dilemek. Tam bir yalakanın yapacağı gibi. Böyle devam et kıç yalayıcı. Hak ettiğin kemeri alamayacaksın. Hak ettiğin yerlere gelemeyeceksin ! Çünkü o noktaya ben geleceğim ve kemeri ben alacağım. Her zaman senden 1 adım öndeyim. Geçen Raw'da ki yenilgiden sonra akıllanırsın diye düşünmüştüm. Ama pek de umduğum gibi olmadı açıkçası.
Big Champ
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Big Champ

MesajKonu: Geri: AJ Styles Face Turn   AJ Styles Face Turn EmptyPerş. 27 Haz. 2013, 03:58

Hey dostum artistsin ve büyük konuşuyorsun o kemeri alacağını kıçımın kenarına söyle..
O kemer senin hakkın değil kabul et..

En son Big Champ tarafından Perş. 27 Haz. 2013, 04:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
AnılThrows
Mid-Carder
Mid-Carder
AnılThrows

MesajKonu: Geri: AJ Styles Face Turn   AJ Styles Face Turn EmptyPerş. 27 Haz. 2013, 03:59

Kıçına bullhammer yemek ister misin ?
Big Champ
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Big Champ

MesajKonu: Geri: AJ Styles Face Turn   AJ Styles Face Turn EmptyPerş. 27 Haz. 2013, 04:01

Hey bullhammer de neymiş orda o hakem baygın olmasaydı bir bok olmuyordu..Ve kazanıyordum.
AnılThrows
Mid-Carder
Mid-Carder
AnılThrows

MesajKonu: Geri: AJ Styles Face Turn   AJ Styles Face Turn EmptyPerş. 27 Haz. 2013, 04:02

Rövanş maçı mı istiyorsun yani ? Öyleyse istediğini alırsın.
Big Champ
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Big Champ

MesajKonu: Geri: AJ Styles Face Turn   AJ Styles Face Turn EmptyPerş. 27 Haz. 2013, 04:03

Pekala tabikide kemer maçını boşveriyorum ve seni yenmek için hazırlanacağım kendinden büyük konuşma yenileceksin.Diyor ve yan taraftaki sandalye ile kafasına vuruyor.Tekmelemeye başlıyor.Kaşınan sensin ve seni kaşıyacağım.Der kafasına vurmaya devam eder.Kaldırır Barrett'i styles crash ile onu orada duran tableye vurur..ECW Kemerini alacağım der Get Ready To Fly duyulur.Wade Barrett'in karnı sakatlanır..
Styles LRSine gider..

AJ Styles Face Turn
1 sayfadaki 1 sayfası