PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Antonio Cesaro debut promo

YazarMesaj
RoyMustang
Newbie
Newbie

REP Puanı : 0

Antonio Cesaro debut promo Empty
MesajKonu: Antonio Cesaro debut promo   Antonio Cesaro debut promo EmptyCuma 28 Haz. 2013, 21:51

Arkadaşlar öncelikle ilk forum ve rpg deneyimim belki promoyu yanlış kesiyorumdur hiç bilgim yok yardım edende yok o yüzden herkese teşekkürler 

Antonio Cesaro'nun müziği duyulur . Bir kaç saniye sonra Antonio Cesaro görülür . Yavaş yavaş yürüyen Cesaro her adımda etrafı süzer ve dikkatli bakışlarını seyircilere yöneltir . Bu sırada ise seyirciler biraz şaşkın ve birazda heyecanlı çığlıklarla Cesaro'yu destekler. 

Merhaba Baylar ve Bayanlar Benim adım Antonio Cesaro . Bugün burada olmamın sebebi birşeyler kanıtlayacak olmam . Size bir haberci getirdim . Hayır Onu başka yerde aramayın ona bakıyorsunuz . Evet !!! ona bakıyorsunuz . Bundan sonra çoğu şey değişecek . Ben öyle şeyler yapacagım ki sizler inanamayacaksınız . Benim gibi üst düzey bir yıldız bir güreşçinin bir Icon'un diğer güreşçilerle karşılaştırılması bile yanlış ben ancak benim gibi güçlü ve saygı değer güreşçilerle savaşır ve takım olurum . Neler yapacagımı merak ediyorsunuz degil mi . Ben bir devrim başlatacagım . ve ben inanıyorum ki bu ugurda benim gibi dişli ve onurlu saygı değer güçlü yıldızlar bana yardım edecek ve gerektiğinde kendini gösterecektir .Sizler yapacaklarıma şahit olurken ben ise oradan gülerek ayrılacagım . Yaptıgım şeyler bana yaklaşmaya çalışan ve kendini benim kadar iyi bir güreşçi sanan diğer aptallar için adeta yıkım ve işkence olacak . Benim bulundugum anda ringteki güreşçiler korkudan buz kesilecek . Çünkü ben ringteyken orası artık ring değildir düşmanlarım için cehennemdir . Evet artık beni tanıyorsunuz . Yapacaklarımdan korkun çünkü bunu size hissettirecegim .

Antonio Cesaro'nun müziği tekrar duyulur ve Cesaro ayrılır

Antonio Cesaro debut promo
1 sayfadaki 1 sayfası