PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Dean Ambrose Promo #3

2 posters
YazarMesaj
Air Canada
Newbie
Newbie
Air Canada

REP Puanı : 0

Dean Ambrose Promo #3 Empty
MesajKonu: Dean Ambrose Promo #3   Dean Ambrose Promo #3 EmptyPerş. 04 Tem. 2013, 20:49

(Seyircilerin arasından Ambrose, artık cheer almaktadır.)

Artık bu şovu fazla uzatmaya gerek yok. Çünkü birkaç korkak bana sürekli saldırıyor. Çünkü onlardan iyiyim. Biliyorlar ki benimle tek başlarına mücadele edemecekler. Ne zaman onlardan üstün olduğumu görüyorlar, hemen bir saldırı...Peki neden? Çünkü ben en iyisiyim. En iyi olmak için en iyi alt etmeleri gerektiklerini biliyorlar. Fakat Royal Rumble'da herkes tek başına olacak. Ve ben Dean Ambrose o maçı ayakta kapatacağım. Adaleti sonunda bu şirkete getireceğim. Wrestlemania Main Event'inde de şampiynoluğu kazanacağım. Gerek mikrofonda gerek ringte ben en iyisiyim. Her zaman öyleydim. Ve kimse bana karışamaz. Kimse bana dokunamaz. Bu şirketin ihtiyacı olan tek şey adalet. Ben adaleti bu irkete getiriyorum. Hemde Royal Rumble'da...

(Special Op yeniden çalar ve Dean Ambrose ringten ayrılır.)
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

REP Puanı : 0

Dean Ambrose Promo #3 Empty
MesajKonu: Geri: Dean Ambrose Promo #3   Dean Ambrose Promo #3 EmptyPerş. 04 Tem. 2013, 22:32

KİLİT.

Dean Ambrose Promo #3
1 sayfadaki 1 sayfası