PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Sting Ringde

YazarMesaj
The Grim Reaper
Mid-Carder
Mid-Carder
The Grim Reaper

REP Puanı : 0

Sting Ringde Empty
MesajKonu: Sting Ringde   Sting Ringde EmptyCuma 05 Tem. 2013, 15:21

Sting ringe doğru gelir , mikrofonu alır ve konuşmaya başlar.

"Merhaba dostlarım , özledim sizi (cheer) Özellikle Jeff Hardy gibi bir aptalı ezdikten sonra burada bulunmak çok güzel.İlk dersimi verdim , ve bunu sizde öğrendiniz sanırım , asla Sting'i küçümseme! Jeff Hardy bu hatayı yapan ilk aptal oldu ve bunun acısını çekti.Ve eğer bir daha bu hataya düşecek olan olursa onlar da acı çekecek.Bu arada bir aptal sürüsü gördüm geçen şovda isimleri "Godfather" (cheer) Ne isim ama , maalesef kendileri bu ismin hakkını veremeyecek kadar körler ve aptallar , birilerini tek başına yakalayıp döverek güçlü olduklarını düşünüyorlar , bunu sadece çok zayıflar yapar bundan haberleri yok! Ama onlara bir ders vereceğim , Sting varken zayıflara yer yoktur , ve bunu onlara acı çektirerek öğreteceğim! (cheer) Jeff Hardy gibi aptal , küstah ve saygı duymayı bilmeyen bir güreşçiyi ringe nasıl gömdüğümü gördünüz , buradaki her güreşçiye saygı duymayı öğreteceğim , bana saygı duymayı! Eğer burada beni güçsüz sanıp , yaşlı sanıp yenebileceğinizi düşünüyorsanız...Beyzbol sopamın size selamı var ve sizi görmeyi arzu ediyor(cheer) Godfather ismi hiç yakışmamış ayrıca bakın daha güzel bir isim buldum "Çakal Sürüsü" hem yaptıklarına da yakışıyor.(cheer) Sting varken hiç kimse en iyi değildir , ve Sting bunu öğretecek , Sting bu federasyonu domine ederken o aptallar gözlerini pörtletip beni izleyecekler , benim gibi olmayı dileyecekler(cheer) Ben yaparım , ötekiler öğrenir."

Sting Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sting Emekliliğini Açıkladı
» Sting Debut Yapıyor
» The Undertaker Ringde #3
» ALBERTO DEL RİO RİNGDE
» Jeff Hardy Talk About The Sting