PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

He is best!

YazarMesaj
Cleveland Screamer
Main Eventer
Main Eventer
Cleveland Screamer

REP Puanı : 2

He is best!  Empty
MesajKonu: He is best!    He is best!  EmptyCuma 05 Tem. 2013, 22:40

Arenadaki ışıklar tamamen Jericho'nun isteğine sunulup kapanıldığı zaman beklenilen müzik çalıyor. Break the Walls Down! Parazitler rahatsız olmuş olmalı ha?

He is best!  Tumblr_mpfe5omLiz1qiszfyo7_250He is best!  Tumblr_mpfe5omLiz1qiszfyo1_250He is best!  Tumblr_mpfe5omLiz1qiszfyo6_250He is best!  Tumblr_mpfe5omLiz1qiszfyo4_250

Klasik tavırlarıyla ilerliyor. Öyle bir yuhalama var ki.. Ama o hiçbirisini aldırmadan sanki yolda yürürmüş gibi yürüyor. Aklından geçen parazitleri susturmaktı ve susturacaktı da. Sadece zamanını kolluyordu. Sesler artık kulaklarını tırmaladığında başladı.

- Şu lanet olasıca sesinizi artık kesin! Parazitlerden hoşlanmıyorum. Sesinizi kesin artık dedim! O s*kilmiş ağzınızı kapatmazsanız olacaklardan ben sorumlu değilim! Ben Chris Jericho! Şirketin dünyanın en iyi güreşçisi! Hep öyleydi, öyle de kalacak! Siz ister yuhalayın, ister yerin dibine sokun bu yine değişmeyecek! Anladınız mı sizi boş kafalılar? Siz sadece bu şirketin sadece gelir kaynağısınız. Şirketin başında olan o Vince adlı ibn*nin sizi önemsediği falan yok! Siz sadece onun için parasınız. Sizin yüzünüze baktığında tek gördüğü şey sadece dolar işareti. Siz ise o aptal John Cena bardaklarından, o salakça oyuncaklarından alıyorsunuz. Buraya gelip o elinizdeki bir "süper zeka" tarafından akıl edilmiş o pankartları kaldırıyorsunuz. En ön biletin fiyatı 500 Euro. Siz o parayı buraya gelip şaklabanlık yapan CM Punk, John Cena gibilerini görmek için veriyorsunuz. Gerçekten gerizekalısınız. Size gösterilen "güreş", bu aptalların yaptığı bir şey değil. Bu güreş değil! Artık yeter! Hak ettiğim yerde değilim! RAW'da bir segment, bir maç olursa ne ala. Oysa ki ben daha yüksekleri PWE Championship'i hak ediyorum! CM Punk adlı beyinsiz ile Eddie'nin girdiği maçtan ne hayır gelir ki? CM Punk, The Rock gibi isimler böyle yüksekteyken dünyanın en iyisinin bu hali adaletsizlik! Rock, film oyuncusu burada ne arıyor anlayamıyorum. Adaleti dağıtacaklarını söylüyorlar. Onların dağıtacağı adaleti sik*yim! Rock kadar dönek bir insan daha yok bu a*mına koyduğumun dünyasında. Sadece 3 yıl önce Vince'nin götünü yalayan bir isim şimdi Vince'ye kafa tutuyor. Ne oldu Rock? Vince kendine daha iyi bir kıç yalayıcısı mı bulmuş? (Seyirciler şaşırılacak bir hareketle cheer yağmuruna tutuyorlar) Sizin gibi akılsızların desteğine hiç ihtiyacım olmadı, olmayacak da. Şimdi o çenenizi kapatın ve beni dinleyin! (Seyirciler yeniden boo'luyor) Bu konuşmamdan sonra umarım Vince McMahon oğluna emir verir de beni RAW roster'ından çıkartır. Oğlu da babasından farkı yok. İkisi de aptal, ikisi de beyin yoksunları.. Bazen keşke ikisi de ölse diyorum ama aklıma Stephanie'nin başa geçmesi geliyor susuyorum. Steph ailede en aptalı. (Boo) Siz beni booluyorsunuz çünkü ben gerçekleri söylüyorum. Siz bu gerçekleri duymak istemiyorsunuz ama gerçekleri her zaman söyleyeceğim! Bazen ECW'un bağımsızlaşmasını o kadar çok istiyorum ki.. Çünkü extreme orada, kan orada ve en önemlisi de adalet orada! Adalet! Gerçek adalet! Orada olmayı o kadar çok istiyorum ki.. Ama bu s*ktiğimin draft'ı beni RAW'a attı! Vince'nin kıçını yalamak istemediğim için bu haldeyim. 4 kere WCW Cruiserweight Champ, 9 kez Intercontinental Champ, 5 kere World Tag Team Champ, 3 kere World Heavyweight Champ ve ilk Undisputed Champ olan bir güreşçinin bu durumda olması adaletsizlik değil de nedir?!

He is best!  Tumblr_mpddw5aCh71ra6mo9o3_500

İşte The Rock ve HHH'nin kıçını aynı gecede tekmelediğim o muhteşem geceden bir görüntü!
Bana yani en iyiye layık olan o kemeri almıştım! Artık Jericho o gündeki gibi layığını alacak. O kıç yalayanların kıllı kıçlarına tekmeyi vurmaktan kaçınmayacak. Çünkü Jericho dünyanın en iyisi! Dünyanın en iyisinin ilk hedefi Royal Rumble! O gece oraya çıkacak, o beyinsizleri teker teker eleyecek, Royal Rumble'ı kazanıp bunu kanıtlayacak! PWE'nin en iyi kemerine aday olacak! PWEC'nin sahibi olan o kişiyle maça çıkacak ve onun kıçını sonsuza kadar tekmeleyecek! Hakkını alacak çünkü o dünyanın en iyisi! *kısık sesle* RR'den sonra hiçbir şey aynı olmayacak..

He is best!
1 sayfadaki 1 sayfası