PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Christian Talks About Royal Rumble

YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

Christian Talks About Royal Rumble Empty
MesajKonu: Christian Talks About Royal Rumble   Christian Talks About Royal Rumble EmptyPaz 07 Tem. 2013, 15:40

Just Close Your Eyes duyuluyor ve ECW Fanlarından Harika Cheer geliyor.

Christian Talks About Royal Rumble Christian%20-%20Entrance

Christian kemeri ile stagede görülüyor ardından ringe doğru kemeri ile taunt yaparak ringe giriyor.

Christian Talks About Royal Rumble Christian-mic_112199_display_image

Eline bir mikrofon alıyor ve konuşmasına başlıyor...

- Austin Aries Big Show'u yendi diye benden kemeri alacabileceğini zanneden bazı aptal insanlar var ! Böyle birşeyin olabileceğini nasıl düşünürler anlamak oldukça güç ama bazı insanların beyinlerinin olmadığını ve bu fikri beyinleri olmayan insanların ortaya attığını düşünürsek anlamak biraz kolaylaşıyor...[CHEER].Royal Rumble şovunda binadan T.V Title ile ayrıldığımda Austin sadece soyunma odasında ağlıyor olucak.O ağlarken ben gece kulübünde kız becericem ![CHEER].Yapıcam herşeyin ECW fanları için doluğunu unutmamak lazım tabii.[CHEER].Austin Aires'in o çirkin suratına botlarımı yapıştırdıktan sonra suratı düzelicek ! Bunun için bana teşekkür etmesi gerekiyor ! En azından ameliyatlara para vermek zorunda kalmaz ! [CHEER].Biliyor musun Aries,o kadar aptalsınki eski federasyonunda kazandığın World Title'ı kısa bir sürede geri vermiş olmak senin için üzücüdür eminim ama şunuda bilmeni istiyorum,ECW senin o eski patal federasyonuna benzemez ! Burada herşey farklı Aries ! Burası ECW ! Hardcore'un evi ve anladığım kadarı ile sen Hardcore'a alışık değilsin ama merak etme ! Seni bu Royal Rumble şovunda Hardcore'a alıştırıcam [CHEER].Evet evet ! O beyinsiz Aries Royal Rumble şovunda ağzı yüzü kaç içinde ringden ayrılınca onu doğrudan hastaneye yollicaklar çünki olmayan beynini ezdikten sonra sarsıntı geçiricek ve bayılıcak.[CHEER].Bana kalırsa şu anda RR maçını konuşmamıza hiç gerek yok ! Kazanıcak olan zaten belli değil mi ? Captain Charisma Christian ! Ben ECW'nun #1 çocuğu olarak kabul edildim,siz insanlar tarafından hemde ! [CHEER].Beni sizler Captain Charisma yaptınız ! Sizler T.V Champion olmamı istediniz ve oldum ! Bu zamana kadar size verdiğim sözleri hep tuttum ve bundan sonrada tutucam bundan emin olun [CHEER].Austin Aries'in o beceriksiz güreşi insanı deli etmeye yeter.Kör topal güreşiyor olması rakibini sakatlama olasılığınıda bir hayli artırıyor...[CHEER].[You Can't Wrestle !] Ov,Hayır,hayır,hayır.Ben onun güreşemediğini söylemedimki.Güreşebiliyor ve iyi bir Jobber [CHEER].Austin Aires'in güreşi hakkında konuşmak seviyemin düşmesine sebeb olabilir ve ben böyle birşey olmasını istemiyorum.Royal Rumble'a çok az bir vakit kaldı ve hazır olun.Christian T.V Title'ı korumak için orda olucak !

Christian konuşmasından sonra mikrofonu bırakıyor ve Cheer'lar eşliğinde ringden ayrılıyor.

Christian Talks About Royal Rumble
1 sayfadaki 1 sayfası