PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak

2 posters
YazarMesaj
AnılThrows
Mid-Carder
Mid-Carder
AnılThrows

REP Puanı : 0

Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak Empty
MesajKonu: Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak   Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak EmptyPtsi 08 Tem. 2013, 00:40

Rebel Son duyuluyor ve Former ECW Hardcore Champion Wade Barrett ceketini sırtından atarak ringe doğru ilerliyor. Yarı kızgın yarı üzgün yarı sinsi bir ifadeyle gülümsüyor ve mikrofonu alıyor. Kemerini bu gece Royal Rumbe'da kaybeden Wade Barrett'ın ne diyeceğini insanlar merak ediyor. 

Evet kaybettim. Kaybettim. İki haftadır tank gibi ezip geçtiğim AJ Styles'a kemerimi kaybettim ! Ve sonrasında neler oldu biliyor musunuz ? Brock Lesnar geldi, F5 çekti ve kemeri alıp gitti ( güler ). Ben artık iyi veya kötü bir adam değilim. Ben adalet sağlayıcı birisiyim. Orada bir haksızlık oldu, AJ bitkin iken Brock Lesnar hak etmeden kolay bir bir biçimde kemeri aldı. Bu saçmalık. Bence gerçekten saçma ve salakça idi. Sen kendini ne zannediyorsun Brock ?  O kemeri Paul Heyman sayesinde kazandığını tüm dünya biliyor. Bu şirket için çok şeyimi feda ettim. Çok iyi işler çıkardım ve neden 30 Man Royal Rumble Match'de bulunamadım ? Size soruyorum insanlar ! Neden bulunamadım ? ( Cheer ) Kazanacağımdan mı korktunuz yoksa ? Size iki çift lafım var. Evinize oturun ve çay için. ( kahkaha atar ve boo'lanır. ) Tabii ki diyeceğim bu değildi.Sakin olun ve Uprising Glory'e güvenin. Her ne olursa olsun Brock Lesnar artık benim düşmanımdır. Antonio Cesaro'nun stabledan ayrılmasına halen üzülüyorum. Ama boş bir adamdı. Yeri doldurulabilir. Belki daha iyileriyle ortaklık yapmalıyım belki de... Kendime Paul Heyman gibi yalaka ve fırsatçı bir menajer bulmalıyım. ( Paul Heyman taklidi yapar ) Merhaba ben Paul Heyman ve ben bir ameleyim. Her neyse dostum Paul kafana sert bir darbe yiyeceksin haberin olsun. Şimdi gelelim fasulyenin yararlarına. Royal Rumble'da ağır bir yenildi aldık ve bize cehennem ettiler arenayı. Hak etmeyenler kazandı. Ama bunun yarını da var. Bunun rövanşı da var. Bir rövanş maçı istiyorum ! Hemen şimdi ! Brock Lesnar'ı öldürmek, atomlarına ayırmak - durun bir saniye onu sadece yenmek ve kıçını tekmelemek istiyorum. Bunu yapabilirim bana inanın. İkinci kere Hardcore şampiyonu olduğumda Paul Heyman bu durum hakkında ne düşünür dersiniz ? Yoksa bana maç ayarlamaz mı ? Beni kovar mı ? Tabi ki yapabilir. Neden yapmasın canım ? Sonuçta kendini bir şey sanan avanak bir herifin teki. Paul Heyman Guy'ların bir günü seni sattığında yüz ifaden nasıl olacak çok merak ediyorum. Umarım bu sözlerimden sonra işimden alınmam. ( Yalvarır gibi ) lütfen kovma beni Paul Heyman, çok korkuyorum. Lütfen kovma beni 3-5 kuruş para kazanmak istiyorum ( cheer ). Brock Lesnar cesaretin varsa benle maça çıkarsın. Bazen diyorum ki keşke sabah duş alsaydım. Galiba şu sıralar epey şanssız olmalıyım. Şimdi karşınızda güncel haberler ( Keep Calm and Listen Wade Barrett's Breaking News ) : 

Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak Tumblr_mkzcf3XTqd1qzx229o2_400

Ödlek tavuk Paul Heyman ve Brock Lesnar'ı bir kenara bırakalım ve Uprising Glory'de ki sürpriz gelişmeye gelelim. Bayanlar,baylar,sevipte kavuşamayanlar karşınızda Uprising Glory'nin yeni, tahmin edemeyeceğiniz, gizli üyesi : 

...
Big Champ
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Big Champ

Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak Empty
MesajKonu: Geri: Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak   Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak EmptyPtsi 08 Tem. 2013, 01:03

The Next Big Thing duyulur.

Michael Cole : OMG !
Jerry Lawler : What The Fuck ?
JBL : Oh, shit.
 duyulur.Yanında ise Paul Heyman gibi giyinmiş Zeb Colter vardır( Seyirciler aşırı şaşkındır ve entrance'ye doğru kafalarını çevirirler. ) AJ Styles, Brock Lesnar donu giymiştir ve kahkaha atarak ringe doğru ilerliyordur.Bir anda Next Big Thang devam eder.AJ eline bir mikrofon alır."Heeeeeeeeeeeeeey!Ben Brock Lesnar ve ben (kafasına micle vurur) ECWnin beleşçisiyim!(Cheer) Been Hardcore şampiyonuyuuuuuuuuuuuuuuuum (biraz daha micle vurur bayılmış numarası yapar)Zeb "İyimisin!Lesnar beleşçisin bunu herkes biliyor yeter ki iyi ol lesnar dostum"
Lesnar ben iyiyim sevgilim kurt angleyi düşünüyordum.Onunla ilk öpüşmemizi hatırlıyorumda (Led Ekrana işaret eder)
Ortaya çıkan video

Micheal Cole:Omg!!!
"Benim bir gay olduğumu herkes biliyor (ringe girer) değilmi wade hardcore titlenin sahibi bir gay..O kişi benim brock lesnar kurt angle ile evliyiz 4 çocuğumuz var ve hepsinide ben yaptım"
(Cheer+Boo)
Wade Devam eder.

En son Big Champ tarafından Ptsi 08 Tem. 2013, 09:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
AnılThrows
Mid-Carder
Mid-Carder
AnılThrows

MesajKonu: Geri: Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak   Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak EmptyPtsi 08 Tem. 2013, 01:10

Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak Tumblr_inline_mnf6g922tQ1qz4rgp

( Wade Barrett kahkahalara boğulur ama yinede ciddiyetini bozmaz. ) Hadi dostum biraz ciddi ol. Sen Hardcore şampiyonusun, sen bir Paul Heyman guy'sın, sen King Of Kings'in, sen sen bu şirketin en iyisisin istersen hepimizi domine edersin. Aslında dur bir dakika, bir daha düşündüm de... Sen kıçımın boku bile etmezsin. ( Cheer ) Troll lol! 

Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak Tumblr_lkay1henuj1qe3mjv
Big Champ
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Big Champ

MesajKonu: Geri: Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak   Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak EmptyPtsi 08 Tem. 2013, 01:17

Fake lesnar devam eder "Ben Brock Lesnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar hem gayım hemde pislik kıçına tekme atılması gereken bir beleşçiyim bu kıçıma soktuğum kemeride beleşe aldım ben Beleşçi Brock Lesnarım!"Kendine tokat atar ve bayılır..Fake paul onu alır ve zorlaya zorlaya götürür.

Wade Barrett - Royal Rumble, Hardcore, Uprising Glory'nin yeni gizli üyesi ve Tweener Olmak
1 sayfadaki 1 sayfası