PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Austin Aries Sinirli

YazarMesaj
Austin Aries
Mid-Carder
Mid-Carder
Austin Aries

REP Puanı : 0

Austin Aries Sinirli Empty
MesajKonu: Austin Aries Sinirli   Austin Aries Sinirli EmptyPtsi 08 Tem. 2013, 01:53

Ragin Of The region müzüğü duyuluor.

Austin Aries Ringe Yürüor.

Ve mikrofonu kapıp konuşmaya başlıor.

Austin Aries Sinirli Tumblr_mk6v8gr53y1rssipzo1_250

Royal Rumble şovundan sonra üzgün bir şekilde evime dönüp istirahat çekilip bir buçuk saat kadar yattım.Kalktığımda televizyonda Royal Rumble şovunun özetini görünce televizyonu tekmeliyip evden çıktım.Christian bilki senle hala işim bitmedi.(Booo)

Christian bilki ben senden daha çok o lanet kemeri almak için çalıştığımı bilmeni isterim. Senin gibi B*k parçası değilim asla senin gibi yancı olmadım.(Sinirlenir ve bağırır)sen bir ukala bir p*ç sin seni işeyaramaz senle hesaplaşıcaz bunu bilki benim adım Austin Aries sen ise sadece bir ukala civcivsin dostum.Benim başarılarım senin yada tüm PWE güreşcilerinden daha üstünüm.(Booo) Ben vasgeçilmez bir dünya harikasıyım.(Christian sesleri seyircilerden yükselir)
Evet sizi seyirciler sıra size fırça atma zamanı sizi ukalalar Christian tutkunları sizi sizi hiç sevmedim.(Booo)siz tam bir öküzün trene baktığı gibi bana bakıyorsunuz (Yüksek sesle bağırıor)Artık gözlerinizi açma zamanı uyanın sizi sevimsiz şeyler.Tanımsız Christian tutkunları tek christian tek değil Undertaker gibi dinazor tutkunları.sıra ben ve sizde sizde bu akıl olduğunda siz hala kendilerini mükkemel zannden ukalarla sevip tezerhuvat edip seviniyorsunuz siz tam bir m*l gibi bakarsanız umarım hepiniz anlamışsınızdır benim anlattıklarımı pek zannetmiyorum ama hadi bakalım umarım uygularsınız.Birkaç bir sözüm daha olucak ben herkezden daha üstün olmama rağmen yinede aşağlanıp sevilmiyorum ama bunun hesabını ödeyeceksiniz hepiniz PWE güreşcileri kim aklınıza gelirse onlar bunların hepsini teker teker ödetip kendimi ezdirmiğicem ve hiçbirinde korkmucam hadi bakalım(Der ve ringten ayrılır)

Austin Aries Sinirli Tumblr_mnbo600XTM1s9lsbro1_500

Austin Aries Sinirli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Austin Aries RR Hakkında Konuşuyor
» Austin Aries ECW TV Champ Hakkında Konuşuyor
» Austin Aries İddalı
» The Miz Sinirli
» Austin Aries Mikrofonu Kaptı