PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

The Rock Face Turn

2 posters
YazarMesaj
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

REP Puanı : 0

The Rock Face Turn Empty
MesajKonu: The Rock Face Turn   The Rock Face Turn EmptyPtsi 08 Tem. 2013, 21:27

The Rock Face Turn Rockent1i2ajy

- Hayatım boyunca gençlere şans verdim.Potansiyelli olanları aralarından tek tek belirledim ve onlara neler yaparlarsa gelecekte nerelere gelebileceklerini söyledim.Hepsi hemen hemen iyi yerlere ve hakettikleri yerlere geldiler.Seth Rollins'te öyle.Seth'in bana yaptığına Royal Rumble'da gerçekten kırıldım ve üzüldüm.Belki ben iyi bir öğretmen olamadım belki de Seth iyi bir öğrenci.Ben güreşe başlamadan önce kendime bir söz verdim.Eğer bir gün rakibime bir saygısızlık yaparsam veya rakibime centilmen olmayan bir davranışta bulunursam bu sektörden elimi ayağımı çekeceğime dair bir söz.Şimdiye kadar bu sözüme aykırı hiç bir şey yapmadım.God Father ekibinede yapmamaları gerektiğini söyledim.Seth'e sadakat yemini içirirken ona bunlara dikkat etmesini söylemiştim ve o da kabul etmişti.Fakat görüyorum ki Seth bu sözünün hakkını Royal Rumble gecesinde vermedi.Benimle gerçek bir güreşçi gibi dövüşseydin şu an her şey daha farklı olabilirdi.Ben ringte sana elimi uzatmıştım ama sen beni sana yakıştıramadığım bir şekilde ringten attın.Sen gerçek güreşi değilde WrestleMania'da kemer mücadelesini seçtin.Royal Rumble'da ertelediğin karşılaşmamızı WrestleMania'da yapacağımızdan şüphen olmasın küçük kardeşim.Sana söz veriyorum WrestleMania'da karşına PWE şampiyonluk kemeriyle geleceğim ve kemer için kozlarımızı paylaşacağız.Fakat önümde Punk var tabii.Milyonların sevgilisi ve şampiyonu.Royal Rumble'da kazandığın için tebrikler.Fakat çok kısa zamanda kemerini elinden alacağımdan haberin olsun.Vee hepinizin merak ettiği GodFather Stable'ı var sırada.O stable tarihin karanlık sayfalarına bir daha tekrar açılmamak üzere yollandı diyebilirim.Seth'in ihanetinden sonra ve Miz'in gruptan gönderilmesinden sonra daha fazla devam ettiremezdik,ve ben kişisel başarılarımı ön planda tutarak grubu en sonunda kapatmaya karar verdim.Çok kısa zaman içinde The Rock tekrar eskisi gibi olacak,maçlar ve kemerler kazanmaya başlayacak.The Rock şirketin yüzü olmak için sabırsızlanıyor siz sadece beklemede kalın.Çünkü Rock artık kendine vaad edilenleri almaya geldi.Rock şirketi kasıp kavurmak için geri geldi.Rock Seth'e ihanetinin bedelini ödetmek için geri geldi.Rock Punk'ın kemerini belinden söküp kendi beline takmak için geri geldi.Rock Shane McMahon'a yaptıklarının cezasını ödetmek için geri geldi.ROCK yarım kalan işlerini bitirmek için geri geldi.Rock herkesin korkulu rüyası olmak için geri geldi.Rock yemeği pişirmek için geri geldi ! Peki siz hazır mısınız ? (Taraftarlar stadı yıkarcasına Cheer tufanıyla Rock'a hazır olduklarını belirtiyorlar.) 

The Rock Face Turn The_rock_likes_it

Rock bu cheer tufanı karşısında gülümser ve mikrofonu eline alıp.

The Rock Face Turn Ghhhhfgfdg_o_GIFSoupcom

HAZIR MISINIIIIIIIIIIIZ !!!

Bu kez daha fazla cheer gelir ve Rock tatmin olur.

The Rock Face Turn Tumblr_mg3c4lUB1v1s0i9o7o9_r1_250

IF YOU SMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL WHAT THE ROOCK ! IS COOKİNG !

Demesiyle birlikte taraftarlar çıldırır ve stadtan Rocky Rocky tezahüratları yükselir.
Hells Bells
Main Eventer
Main Eventer
Hells Bells

REP Puanı : 14

The Rock Face Turn Empty
MesajKonu: Geri: The Rock Face Turn   The Rock Face Turn EmptyPtsi 08 Tem. 2013, 22:17

(S)ierra
(E)cho
(T)imor
(H)otel
SETH

Special Op! Seth Rollins ringe geliyor, suratında pis bir gülümseme var.

-Rocky Rocky Rocky sana ettiğim yeminde ciddi olduğumu düşünmüyordun ha? Görüyorum ki öyle düşünüyormuşsun. Hahaha Rocky karşında eski Seth Rollins yok adamım. Değiştiğimi biliyordun ha? Ama güvenmek istedin bana. Haklısın sende tabi. Beyinden kronik rahatsızlığı olan Miz ve vücudundan kronik rahatsızlığı olan Jeff'e güvenemezdin. Bana güvenmekle doğrusunu yaptın aslında adamım. Beraber çok yüksek yerlere ulaşabilirdik. Ancak Royal Rumble'da son ikiye kalmasaydık... Ben doğru olanı seçtim dostum. Kariyerimi seçtim. Şimdi muhtemelen bu seyirciler seni bana savunacaklardır ha? Ne kadar dönekler sende görüyorsun. Daha 1 hafta öncesine kadar beraber tag team maçına çıktığımızda ikimizin nasıl yuhalandığını hatırlamıyor musun ha? Haklısın tabi sende. Güvendiğin son dalda Royal Rumble gecesi seni terketti. Hemde acı bir şekilde seni ringden atarak. Kazandım Rocky, ben kazandım sen değil. Shane değil. Ben kazandım. Tek başıma, çalıştım çabaladım kazandım. Wrestlemania'da umarım karşıma sen çıkarsın Rocky. Eski dostumla kapışmak güzel olur diye düşünüyorum. Sadece sen ve ben, ikimiz. Bire bir. Ne kadar hoş geliyor değil mi kulağa? Ancak bunu eğer gerçekten istiyorsan önünde zorlu bir PPV var. Punk'ı yenmelisin eski dostum. Belki diğerlerini de yenmelisin. Ancak şunu bilmelisin ki kimi yenersen yen kemeri ele geçirirsen Wrestlemania'da bir duvara toslayacaksın. Ama bu konuşma için erken. Senin o kemeri kazanma ihtimalini çok düşük görüyorum. Bu kez seni koruyabilecek bir Godfather yok. Gülesim geliyor Rocky, senin bu kadar salak olabileceğini düşünmezdim. Bu taraftarlar gibi olabileceğini düşünmezdim. Henüz 2 hafta öncesine kadar zorlu yollardan geçmeme rağmen kısa sürede doğru yolu buldum. Ancak senin için böyle bir umut yok. Arkandaki salaklara umut bağlıyorsun. Onlar seni kurtarmaz dostum. Ancak sana ve kendime son bir şans vereceğim. Gel yeniden bir araya gelelim, hedeflediğimiz başarılara uzanalım. Senin güvenmen gereken o seyirciler değil, benim eski dostum. Royal Rumble'da bunu yapmamın sebebi kazanmayı çok haketmemdi. Ancak şuan işler değişti. Gel tekrar güçlerimizi birleştirelim, ne dersin?

Seth Rollins, Rock'a elini uzatır ve cevap vermesini bekler.
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

REP Puanı : 0

The Rock Face Turn Empty
MesajKonu: Geri: The Rock Face Turn   The Rock Face Turn EmptySalı 09 Tem. 2013, 13:40

The Rock Seth'in elini sıkar.Ama tam sarılacakken aniden Rock Bottom'ı geçirir ve seyirciler coşar.Seth yerde hareketsiz yatarken The Rock üstündeki T-Shirti çıkarır ve People's Elbow için taunt yapar.Rock iplere gider,gelir ve People's Elbow ! Seth Rollins acı içinde yerde kıvranırken Rock tek kaşını kaldırarak seyirciden cheer alırken bizde bu promoyu burada bitiriyoruz.

The Rock Face Turn
1 sayfadaki 1 sayfası