PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Yükselişe Devam...

YazarMesaj
Kevin Steen
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Kevin Steen

REP Puanı : 0

Yükselişe Devam... Empty
MesajKonu: Yükselişe Devam...   Yükselişe Devam... EmptyCuma 12 Tem. 2013, 00:00

Unsettling Differences duyulur, Steen yavaş adımlarla ringe gelir.

İşte bunu seviyorum! Tüm bu yuhalamaları! Devam edin! Devam edin yuhalamaya! US kemerini kazandığım için yuhalayın beni! Kemeri Randy Orton'a karşı koruduğum için yuhalayın! Boşu boşuna torpilli güreşçiler için para verdiğinizi söylediğim için yuhalayın beni or*spu evlatları. Bu benim için hiç sorun değil. Hatta bundan zevk aldığımı bile söyleyebilirim. Bu yuhalamalar benim işimi ne kadar iyi yaptığımın bir göstergesi. Ama bu geceden fazla zevk alamadım. Randy'i istediğim kadar dövemedim. Bunun nedeni olan kişiye buradan öpücükler gönderiyorum. Malum karısının o fotosundan sonra boşanmışlardır. Her neyse seni nasıl s*keceğimden bahsetmek istemiyorum. Çünkü bunu bir kere yaptım ve şimdi ikincisi için çok heyecanlıyım. US kemeri benim için daha başlangıç ve sen de önümdeki bir engelden farklı değilsin. Sana bir maç hakkı daha tanıyacağım fakat şunları bir izleyelim değil mi;

Eski bir görüntü fakat izlemeye değer. Koca çocuğumuz push'unun kesilmemesi için Stephanie'den özür diliyor

Sen buralara böyle gelmiş bir kişisin. Yalakalık ve yalancılıkla. Bunun bir örneği daha var izleyelim mi?

Burada da McMahons'lara yalakalık için arkalarını kolluyor. Yazık. Tabii bunları gösterirken bir şey unutmamak lazım; DX dönemini. O dönemde Vince ile bir feud'unuz oldu. Sanırım pek bir başarı yakalayamadınız. Sadece seyircileri eğlendirdiniz. Bu bile durumunun ne kadar vahim olduğunu gösterir. Bir de şu var;

Burada da McMahon ailesi dayak yerken HHH ortalıkta yok. Karın burada RKO yiyor fakat sen bu şovu evinde izliyordun herhalde.

İzleyeceklerimiz bu kadardı. Size HHH adlı oyun hatasının ne kadar sahtekar bir adam olduğunu göstermek istedim. Aslında yine anlamayacaksınız ama ben bunları anlatmaya devam edeceğim. Ta ki anlayana kadar kaz kafalı Amerikalılar. Görüşmek üzere...

Yükselişe Devam...
1 sayfadaki 1 sayfası