PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

ALBERTO DEL RİO RİNGDE

2 posters
YazarMesaj
grkantherock
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
grkantherock

REP Puanı : 0

ALBERTO DEL RİO RİNGDE Empty
MesajKonu: ALBERTO DEL RİO RİNGDE   ALBERTO DEL RİO RİNGDE EmptyPaz 14 Tem. 2013, 18:19

Alberto Del Rio'nun Müziği Çalar Ve Ringe Ricardo Rodriguezsiz Çıkar.Seyirciler Tarafından Yuhalanmalar Her Zamanki Gibi Üst Seviyededir.Alberto Del Rio İse Klasik Gülümsemesi İle Ringe Yavaş Yavaş Atkı Şovu İle Gelir.Alberto Del Rio Yuhalanmalar Karşısında Seyircileri Umursamaz Bir Hali Görünüyor.Ve Eline Mikrofonu Alıp Konuşmaya Başlar.

-Ben Alberto Del Rio ! Dünyanın En İyisi.Siz Seyirciler Beni Yuhalanmanız Hiçbir Şekilde Beni Üzmüyor Bundan Emin Olabilirsiniz.( Bu Sırada Yuhalanmalar Artar Ve Alberto Suck ! Tezarühatları Yükselir)
- Benim Sizin Gibilere İhtiyacım Yok.Beni Desteklemeniz Beni Yükseltmez.Yuhalamanızda Beni Düşürmez Bundan Emin Olun !

(Bu Sırada Seyirciler İle Tartışmasından Sonra WWE'deki Geleceği Hakkında Konuşmaya Başlar.)

- Ben Bugünlere Kolay Gelmedim.Önüme Çıkan Her Güreşçiyi Sadece Yenerek Değil,Hayatlarınız,İşlerini Ve Kariyerlerini Darbeleyerek Geçtim.Ve Elde Ettiğim Başarılar Ortada Hiç Sevilmesemde Smile

- Ve Bundan Sonrada Başarı Elde Etmek İstiyorum,Tekrar Eski Del Rio'yu Göstermek İstiyorum Sizlere ! Ve Bu Başarıyı Maç Kazanarak,Kemer Alarak Ve Şampiyonluklar Yaşayarak Göstermek İstiyorum.Ve Kesinlikle Bu Benim En Büyük Hedefim,Kendime Göre Bazı  Egolarım Olmuştur Her Zaman,Bu Egolar İçinde WWE Tarihine Geçmek Var.Bana Karşı Güreşebilecek Bir Güreşçi Varmıdır Bilemem Tabi ! Ama Eğer Varsa Onu Şimdi Buraya Davet Ediyorum...
- Ve Onunla Yüzleşmek İstiyorum Kendisine Birazcık Olsun Güveniyorsa Şimdi Gelsin Evet Bekliyorum.Eğer Beni Yenebileceğini Zannediyorsa Ona Gününü Göstermek İstiyorum.Beraber Güçlerimizi Karşılaştıralım Ve Kim Bu Savaştan Üstün Çıkacak Görelim. 
ALBERTO DEL RİO RİNGDE AGLqX (Alberto Del Rio Mikrofonu Yere Fırlatır Ve Ona Karşı Birisinin Çıkmasını Beklemeye Başlar.Seyircilerden Aşırı Şekilde Tezahüratlar Ve Baskılar Artmaya Başlarken Birden Bire Sessizlik Olur Ve Back Stage'den Bir Güreşçi Görünür )
isthefandango
Newbie
Newbie
isthefandango

MesajKonu: Geri: ALBERTO DEL RİO RİNGDE   ALBERTO DEL RİO RİNGDE EmptyPaz 14 Tem. 2013, 18:25

Evet Bu Fandango ! Summer Rae Eşliğinde Dans İle Ringe Doğru Yavaş Yavaş Gelir.Alberto Del Rİo İse Çok Şaşkındır.Karşısına Fandangonun Çıkacağını Hiç Aklından Geçirmemişti Bile.Bu Yüzden İçindeki Hırs Ve Öfke Daha da Fazla Olmaya Başladı.Fandango İse Dalgacı Ve Mutlu Bir Tavır İle Ringe Doğru Yöneldiğinde Del Rio Saldırmaya Kalksada Hakem Buna İzin Vermez.Fandango Mikrofonu Alır Ve;ALBERTO DEL RİO RİNGDE 313116630
- İt's a Faaaaaaaan  Daaaaaaaan Goooo !!!!

- Alberto Del Rio;Zenginlik İçerisinde Güreş Şartları Her Zaman İyi Olan Aynı Zamanda Kötü Bir Güreşçi !.Evet Del Rio Senin Bahsettiğin O Güreşçi Benim.Sana Karşı Çıkıyorum Evet,Seni Her Zaman yenebilirim.Bunu Sende İyi Biliyorsun
.ALBERTO DEL RİO RİNGDE Images?q=tbn:ANd9GcRKw3mzHTXe027E8E6OXPJnV31L_ii0rOg8Q6msKBPFD7dLysdr

Bu Yüzden Bir Maç Teklif Ediyorum Sana.Güçlerimizi Karşı Karşıya Getirebileceğimiz Müthiş Bir Maç Hemde.Bunu Kabul Etmeni İstiyorum.Yoksa Korkaklık Edip Hayır Mı Diyeceksin Smile
grkantherock
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
grkantherock

MesajKonu: Geri: ALBERTO DEL RİO RİNGDE   ALBERTO DEL RİO RİNGDE EmptyPaz 14 Tem. 2013, 18:38

Waow Waow Waow Buna Tabiki Evet Diyeceğim Fandango Smile

ALBERTO DEL RİO RİNGDE Alberto-Del-Rio-Done-Double-Duty

Öncelikle Bu Teklifini Kesinlikle Kabul Ediyorum. Böyle bir Maçı Kesinlikle Bende İstiyorum.Seni Yenmek Benim İçin Çocuk Oyuncağı Olacak.Ama Yinede Bunun Zevkini En Güzel Ve En Acı Şekilde Sana Vereceğim.Benim Kim Olduğumu O zaman Görmüş Olacaksın.Bu Zamana Kadar Çok Adam Yendim Senin Gibi Bana Gözdağı Veripde Maçta Darma Duman Ettiğim.Yine Edicem Fandango.Hee Bu Arada Bu Kadar Seyirci Arkanda Diye Çokda Sevinme Çünkü Bu Kadar Seyircinin Senin Arkanda Olması Beni ilgilendirmiyor.Ben Her Zaman İşime Bakan Ve Zamanı Gelince İşini An İtibariyle Bitiren Bir Adamım Sana Karşıda Aynısı Olucak Dostum.Bu Seyirciler Senin Değilde Benim Peşimden Koşacak Ve Benim Hayranım Olacak.Ama O Zamanda Onlar Benim Umrumda Olmayacaktır.Tek Düşüncem Sensin Bundan Sonra Ve Kesinlikle Seni Yenmek İçin Herşeyi Yapıcam Seni Mahvedicem Dostum.Pişman Olucaksın Bana Karşı Çıktığına Tamam Mı ?
ALBERTO DEL RİO RİNGDE Images?q=tbn:ANd9GcShAfMGKUmhmCODGk8Il5d-aTUYk4hHqrTcbUDdfeWZa1nmXPp9
Seyirciler Tarafından Fandango Tezarühatları Atılmaya Başlar.

- Alberto Mikrofonu Yere Fırlatır Ve Back Stage'ye Doğru İlerler.Ve Gece Bu Konuşma İle Sona Erer....

ALBERTO DEL RİO RİNGDE
1 sayfadaki 1 sayfası