PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Eddie on Satellite !! (Talks about the Elimination Chamber and PWE Championship)

YazarMesaj
The Anti-Hero
Main Eventer
Main Eventer
The Anti-Hero

REP Puanı : 0

Eddie on Satellite !! (Talks about the Elimination Chamber and PWE Championship) Empty
MesajKonu: Eddie on Satellite !! (Talks about the Elimination Chamber and PWE Championship)   Eddie on Satellite !! (Talks about the Elimination Chamber and PWE Championship) EmptyCuma 19 Tem. 2013, 21:56

Ekran karıncalaşır tuhaf sesler gelir ve arena karanlıklaşır ve birden gülümseme sesleri duyulur...Aradan 30 saniye geçer ve Eddie görünür Boo aksine Cheer vardır. Eddie konuşmaya başlar:

-(Güler,kahkaha atar) Şaşırdım doğrusu Fool sürüleri o kadar sevindiniz beni görmeye demek ki.(Boo) Hmm 
işte bu benim sizin gibi Fool seyircilere ihtiyacım da yok zaten buradan bağlanmamın amacı bir iki laf etmek. Royal Rumble`da(Punk chantleri yükselir) Hadi ama o pezevengin adını haykırmayın Foollar o kemeri o fahişe evladından alacağım en yakın zamanda. Her neyse Royal Rumble`da ufak sakatlık geçirdim ancak bu benim güreşmeme engel değil en yakın zamanda geri geleceğim bunun haberini duyurmaya buradayım. Haa tek bu değil EC şovunda yok gibi gözüküyor olabilirim ama daha şov zamanı gelmedi değil mi Little Foollar? Maç kartına Wikipedia`dan bakıyorum da maçta çok orospu çocuğu var ve en başta da Punk orospusu(Boo). Punk o kemerini o nasır tutmuş omzundan alıp seni fahişe annenin yanına Şikago`ya yollayacağım(Boo) Ben Eddie Edwards`ım Dünyanın en iyi High Flyer güreşçisiyim. Bana karşı olan herkes bunun bedelini ödemekle mecburdur. Punk,Wade,Rey ve her kimse gelecekte bu şirketin yüzü ve o para babası gözünü boyamış orospu Vince`in de yüzünü güldüreceğim onun para kaynağı ben olacağım sadece ben.(Kahkaha atar ekran tekrar karıncalaşır,gider gelir tuhaf sesler çıkar kahkaha ile cızırtı sesleri arasında görüntü kaybolur ve arena da olağanüstü bir boo vardır.) 

Eddie on Satellite !! (Talks about the Elimination Chamber and PWE Championship)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PWE:Apocalypse | 6-Man Elimination Chamber Match for PWE Championship
» PWE:Apocalypse | 6-Man Elimination Chamber Match for World Heavyweight Championship
» Eddie Edwards PWEC Title Hakkında Konuşuyor!
» Eddie Edwards Punk Hakkında Konuşmak İçin Ringde
» Davey Richards ve Eddie Edwars WWE'ye Mi?