PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Bir hata daha

2 posters
YazarMesaj
The Unpredictable
Main Eventer
Main Eventer
The Unpredictable

REP Puanı : 0

Bir hata daha Empty
MesajKonu: The Rattlesnake Stone Cold Ringde   Bir hata daha EmptyPerş. 29 Mart 2012, 20:13

Bir hata daha 32jps

Stone Cold

Güreşmek, güreşmek...

Bahsettiğim kelimeyi bilenler var mı? (Cheer) Güzel çünkü anladığım kadarıyla burada bilmeyenler varmış! (Whaat?) Evet bende ilk başta bu tepkiyi vermiştim ve biliyorsunuz ki Stone Cold bilmeyenlere öylece bakıp, onlarla dalga geçmez. Aksine onlara öğretir! (Cheer lar biraz artar ve Stone Cold gülümser.) Güreşmeyi bilmemeleri onların suçu değil. Hayır, hayır. Bir söz vardır ve o sözde şöyle der. '' Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp!'' Ve onlara öğrenme fırsatını vereceğim. Hatta bir adım daha gidip, bizzat kendim öğreteceğim. Onların kıçlarını tekmeleyerek! (Cheer) Bakın hayatta ikinci şans denilen saçmalıklara asla kulak asmam ve bunun bir kandırmaca olduğunu düşünürüm. Sadece hayatta başarısız olmuş, elindekilerin değerini bilmeyen ve sürekli şikayet edenler ikinci şansa inanır. Mesela McMahon ve onun gibi koca kıçlı herifler! Bu brand da bir çoğu güreşi nesneleştirmiş. İşte bu yüzden çoğu zaman kaybettiklerinde bu ringe çıkıp, zırlarlar ve başınızı ağrıtırlar ama gerçek bir güreşçi yenilgiden ders alır! Gerçek bir güreşçi asla zırlayan biri değildir ama en önemlisi gerçek bir güreşçi asla ringde başka, dışarıda başka olmamalıdır! Ben ne görüyorsanız oyum ama karşınız da bira içen yaşlı bir güreşçi den fazlası var. Bunu ringde göreceksiniz! And That's the Bottom Line.(Seyirci ile beraber...)Cause Stone Cold Said So! (Cheer daha da artar.)
TheBigOne
Jobber
Jobber

REP Puanı : 0

Bir hata daha Empty
MesajKonu: Bir hata daha   Bir hata daha EmptyPaz 20 Nis. 2014, 23:36

https://pwetr.yetkin-forum.com/t1633-gta-v-rollin-heights-ballas

Konu açayım dedim, 3 tane ileti konuma karışmış. Ben sanki başka bir konuya ileti atmışım gibi olmuş.

Bir hata daha
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizce Önümüzdeki WM Geçtiğimiz WM dan Daha Mı İyi Olacak Yoksa Daha mı Kötü?
» Bir HoF daha duyuruldu...
» (Spoiler) Bir Olası SummerSlam Maçı Daha !
» TNA'de Bir Ayrılık Daha!
» Nasıl daha iyi bir çalışma yaparım.