PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Deneme Moderatörlük Konusu

3 posters
YazarMesaj
Vince McMahon
Main Eventer
Main Eventer
Vince McMahon

REP Puanı : 6

Deneme Moderatörlük Konusu Empty
MesajKonu: Deneme Moderatörlük Konusu   Deneme Moderatörlük Konusu EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 10:07

Deneme moderatörlük alımları şu an itibari ile başlamıştır.Başvuracak olanlar aşağıdaki formu doldursunlar lütfen.

İsim :

Güreş ile ne zamandan beri ilgileniyorsunuz :

Bu iş için deneyiminiz var mı ? :

Kendinize güveniyor musunuz? Neden sizi Deneme Mod yapalım ? :

Herkese iyi şanslar [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatörlük Konusu   Deneme Moderatörlük Konusu EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 21:18

İsim : Demir Saltaş

Güreş ile ne zamandan beri ilgileniyorsunuz : 2001'de tanıştım. 2005 sonlarına doğru yavaş yavaş başladım diyebiliriz. 2006 ile düzenli takip etmeye (wwe.com'dan video izleme falan) başladım.

Bu iş için deneyiminiz var mı ? : Bu forumda daha önce deneme moderatör oldum, teşekkür ederim.

Kendinize güveniyor musunuz? Neden sizi Deneme Mod yapalım ? : Kendime güvenmesem neden başvurayım? Güçlüyüm karizmatiğim seksiyim.
DeathStroke
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
DeathStroke

REP Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Deneme Moderatörlük Konusu   Deneme Moderatörlük Konusu EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 21:23

İsim : Tugay

Güreş ile ne zamandan beri ilgileniyorsunuz : Flash Tv zamanlarından beri takip ederim. Summerslam 14'ten bu yana izlemiyorum. Haber ve result okuyarak geçiştiriyorum.

Bu iş için deneyiminiz var mı ? : Burada deneme moderatör idim zamanında.

Kendinize güveniyor musunuz? Neden sizi Deneme Mod yapalım ? : Güveniyorum. Neden yapmayasınız ki?

Deneme Moderatörlük Konusu
1 sayfadaki 1 sayfası