PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?

+3
Ace of Diamonds
leo
Connecticut Blue Blood
7 posters

Booking Mi? Canlı Yayın Mı?
Booking
Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? Vote_lcap56%Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? Vote_rcap
 56% [ 5 ]
Canlı Yayın
Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? Vote_lcap44%Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? Vote_rcap
 44% [ 4 ]
Toplam Oylar : 9

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? Empty
MesajKonu: Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?   Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 21:19

Ekip olarak sürekli tartışıyoruz.Size sormak istedik arkadaşlar. Az önce ilk şovu izlediniz. Bir booker olarak söylemem lazım planlarımın tersine işleyen bir çok durum oldu. Bu konu tekrar gündeme geldi.Biz diyoruz ki eski tip şovu yazma booking tarzına geri dönelim.Ama şovlar ne sizi sıkacak kadar uzun olsun ne de hemen bitecek kadar kısa olsun. Bu yüzden size sunuyoruz lütfen oy kullanınız..

En son R3Bellion tarafından Perş. 14 Ocak 2016, 22:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?   Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 21:20

Booking net.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?   Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 21:20

Booking. (Ben de yardım ederim hatta.)
DeathStroke
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
DeathStroke

REP Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?   Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 21:21

Book'layın şovları. Promo kalitesinin farkı ortaya çıksın.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?   Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 21:21

Eski ECW Federasyonu konusundaki Backlash'i akşam 8'de başlayıp sabah 6'da bitirmiştim book yapmak sorun değil bana, eski usül her zaman iyidir.
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

REP Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?   Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 21:22

Orta derece olacaksa booking ama hayvan gibi yazı olacaksa az önce izlediğimi tercih ederim. Eğlenceliydi hem.
j0hnc3n4
Newbie
Newbie
j0hnc3n4

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?   Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 21:43

Canlı yayın adaletli kimin kazanacağı belli değil ama booking de biri yazıcak sonuçta
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?   Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 22:02

j0hnc3n4 demiş ki:
Canlı yayın adaletli kimin kazanacağı belli değil ama booking de biri yazıcak sonuçta

Kalkıp ''O ye ben çok güçlüyüm hepinizi döverim'' diyen adamın, usta işi kelime oyunlarıyla promo kesen adamları yenmesine adalet mi diyorsun?
j0hnc3n4
Newbie
Newbie
j0hnc3n4

MesajKonu: Geri: Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?   Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 22:25

Şuan gerçek hayattaki güreşte bile oluyor öyle şeyler roman çokmu iyi promo kesiyo ama her yeri dağıtıyo bursa da olabilir yani onlar yeteneksiz diye promoda booking de hep jobber yap onları o insanlarında bu oyundan zevk almaya hakkı var bence adaletli bu benim görüşüm
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?   Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 22:27

j0hnc3n4 demiş ki:
Şuan gerçek hayattaki güreşte bile oluyor öyle şeyler roman çokmu iyi promo kesiyo ama her yeri dağıtıyo bursa da olabilir yani onlar yeteneksiz diye promoda booking de hep jobber yap onları o insanlarında bu oyundan zevk almaya hakkı var bence adaletli bu benim görüşüm

Promoyu buraya gelip Roman Reigns kesmeyecek. Ben adı saklı kalsın Bo Dallas ile 4 Kemer kazanmıştım başka bir RPG sitesinde.. Önemli olan karakterin gerçek hali değil burada sizin canlandırdığınız halidir.
j0hnc3n4
Newbie
Newbie
j0hnc3n4

MesajKonu: Geri: Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?   Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı? EmptyPerş. 14 Ocak 2016, 22:36

Ya tabi dediğinde doğruda izlemek daha hoşuma gitti sonuçta oylama var ne konuşsak boşa hayırlısı

Eski Sistem Booking Mi? Yoksa Canlı Yayın Mı?
1 sayfadaki 1 sayfası