PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu   EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu - Sayfa 2 EmptyPaz 13 Mart 2016, 02:02

Bilmiyorum benim oyunlar konusunda şansım ne zaman dönecek. Ya EWR'da kendi şirketimi kurup yükselteyim dedim, üşenmeyip 9 tane güreşçi yapıp kontratlı olarak şirkete koydum. Geri zekalı oyun gitmiş 3 tanesini koymuş oyuna. 4 şirkete bir şey olmadı.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu   EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu - Sayfa 2 EmptyPerş. 16 Haz. 2016, 21:54

Sıkılıyorum Beyler, bunalıyorum.EWR'de 2022 yılındayım ve kariyerimi devam ettirirken sıkılmamak için buraya koyacağım.Artık okuyup okumamak size kalmış bir kaç satırlık şeyler zaten.

[center]EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu - Sayfa 2 WCW-logo-WWE-version-Invasion

New WCW

1 Mayıs 2014'de Michael Hamill(Booker Karakterimin Adı) WWE'de işe başladı ve 23 Eylül 2015'e kadar şirketin bookerı olarak çalıştı.WWE'yi daha da büyük bir marka haline getiren Michael WWE'ye kazandırdığı genç yeteneklerle şirket savaşlarında çoğu rakibini etkisiz kıldı. 23 Eylül 2015'de küçük bir şirket olan NWA East Coast'ın Bookerı olmayı kabul etti.Şirket 17 Mayıs 2016'ya kadar NWA ismiyle kaldı.O tarihte NGWF yani Next Gen Wrestling Federation ismine geçtiler ve Hamill adeta bir canavar yaratmıştı.NGWF güreş dünyasının yeni markası olmuştu ve WWE seviyesine sadece 2 yılda ulaşmıştı.Hamill 1 Şubat 2017 tarihine kadar NGWF ile güreş dünyasını domine etti. 1 Şubat 2017'de kendi şirketi World Championship Wrestling'i kurdu..

Sıkıntılı dönemleri atlatan WCW Modern Pazartesi Savaşlarını başlattı.Savaştan üstün çıkan taraf bu sever WCW oldu ve WWE Monday Night RAW ve Smackdown şovlarını kaybetti.Yerlerine WWE Saturday ve WWE Friday adı altında 2 şov başlattılar.Şimdi yıl 3 Nisan 2021 ve WCW tarafları domine etmeye devam ediyor..

Bu hikaye birinci sayfada var ama buna ek olarak birkaç şey daha var.

WWE Artık Global seviyede bir şirket değil.Bir seviye aşağıya yani National(Ulusal seviyeye düştüler. WCW Savaşı tamamen kazandı.)

WCW 2022 Roster:
EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu - Sayfa 2 MJa5XM

WCW Championship Titles:

WCW Championship:John Cena(Zack Sabre(C) Jr Vs Rich Swann Vs John Cena Maçında Aldı)
World Heavyweight Championship:Drew McIntyre(Eddie Edwards(C) Vs Drew McIntyre Maçında Aldı)
WCW TV Championship:DOC Gallows(Kemeri Sting'den aldı)
WCW United Nations Title:Bobby Roode(Christian sakatlanınca boşa çıktı.La Sombra ile maç yapıp aldı.)
WCW Wildcard Title:Austin Aries(Cesaro'dan aldı)
WCW Tag Team Championship:Ziggler&Big E(Wyatt'lardan aldılar.)

WCW TV Shows:

Pazartesi:Monday Nitro-TNT (Rakibi: WWE Monday)
Perşembe:Thursday Thunder-TNT (Rakibi:NGWF Thursday Night)
Cumartesi:WCW Future-TNT (Rakibi:WWE Saturday)Gençler sahne alıyor ama bu şov Auto Booker ile devam ediyor.)

WCW Feuds:

EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu - Sayfa 2 4lG2rJ
Şirketimizde 99 Güreşçi ve 121 arka alan çalışanı bulunmakta.Mutlu mesut geçiniyoruz.

Sizlerle ilk WCW Monday Nitro şovunu paylaşacağım. O kadar yazdım emeğe saygısızlık yapmayın lan.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu   EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu - Sayfa 2 EmptyPerş. 16 Haz. 2016, 22:29

Vay be. Ben burayı öldü sanıyordum. Very Happy En kısa zamanda ben de şov paylaşmaya çalışacağım.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu   EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu - Sayfa 2 EmptyCuma 17 Haz. 2016, 11:36

EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu - Sayfa 2 Latest?cb=20150820225013

WCW Monday Nitro - TNT - 10.023 İzleyici

Açılış Introsu

The Rock Arka alana girerken görülüyor. %97

The Rock Randy Orton'ın yanından geçiyor o sırada Orton röportaj veriyor. Apollo Crews hakkında konuşuyor Orton %86

Ryan Drago Def. Stevie Richards %75

Cesaro arka alanda ısınma hareketleri yapıyor. Aries yanından geçiyor o sırada. %86

Eddie Edwards, Finn Balor'dan intikamını alacağını söylüyor. Edwards kemeri Balor yüzünden kaybetmişti.%88

WCW Tag Team Championship

Ziggler&Big E Def. Luke Harper&Erick Rowan %79

#1 Contenders Match For TV Championship

Sting Def. Adam Cole,CM Punk %73

Sting maçtan sonra promo kesiyor.DOC Gallows'dan kemeri geri alacağını söylüyor. %81

Jeff Hardy arka alanda yürürken Raven ile karşılaşıyor. Raven biraz tersliyor onu.Görüşeceğiz gibisinden şeyler söylüyor. %84

World Heavyweight Championship

Drew McIntyre Def. The Rock

McIntyre maçı hile ile kazanıyor.The Rock saldırmaya çalışınca kaçıyor ringden.

John Cena Def. The Amazing Red %76

Overall Rating: 81%

NEWS

Şov TNT Kanalında 6.64 Rating elde etti.

WWE, "WWE Monday" Şovunu kaybetti. Sadece WWE Friday ve WWE Saturday şovları kaldı.Şirketin Public Image'i %70'lere kadar düştü. WWE Tehlikede.

Arka alanda yakında Johnny Gargano,Shinsuke Nakamura ve Elia Markopoulos gibi güreşçilerin ön plana çıkabileceği söyleniyor. Daha önce Eddie Edwards ve Zack Sabre JR. Hakkında böyle haberler çıkmıştı ve Eddie Edwards 1 Yıllık bir World Heavyweight Title Reigni, Sabre ise 7 aylık bir  WCW Championship reigni yapmıştır.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu   EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu - Sayfa 2 EmptyÇarş. 22 Haz. 2016, 03:36

EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu - Sayfa 2 Progress

TEW 2016 indirdim ve ilk işim Paul Heyman'ı yönetip PROGRESS'in başına geçmek oldu.

Kadromuzda Zack Sabre Jr, Will Ospreay, Marty Scurll ve Jimmy Havoc gibi demirbaş isimler var.

Onların yanında Big Damo, Tommy End, Mark Andrews, Noam Dar gibi daha az tanınmış ama yetenekli isimler de vazgeçilmez isimlerden olacak.

Benim de yıldız ışığı gördüğüm Paul Robinson ve Morgan Webster'ı da güzel günler bekliyor diyebilirim.

EWR/TEW Kariyerleri Paylaşım Konusu
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» GİF Paylaşım Bölümü
» Banner İstek ve Paylaşım Yeri.
»  Komik Videolar, Resimler vb. Paylaşım Yeri
» FM 16 Kariyer Konusu
» Archer Tartışma Konusu