PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Loves From Hell

YazarMesaj
Klaus Meine
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 34

MesajKonu: Loves From Hell   Paz 17 Ocak 2016, 10:35

Soğuk ve yağmurlu bir live-event RAW gecesiydi.Yağmurun çıkardığı ses backstage’da pek duyulmasa da,içerideki az miktarda güreşçiler yağmurun ve karanlığın verdiği kasveti hissediyorlardı.Herkes sessizce kendi işine bakmaktaydı.Arada ufak tefek fısıldaşmalar duyulsa da,backstage sessizdi.Diğer güreşçi kafilesi,ne olduysa yolda kalmıştı.Birden,otomatik kapıların açılma sesi yankılandı.Güreşçilerden bazıları gözlerini oraya çevirdi ve korkunç bir görüntüyle karşılaştılar.Taktığı kapşondan suratı belli olmayan iri bir adam,bavulunu tutarak içeri girmişti.Herkes gözünü bu adama dikmişti.Adam bunları umursamadan yürümeye başladı.Botunun çıkardığı sesler ve backstagedeki sessizlik kombine olunca ortaya ürkütücü bir gürültü çıkıyordu.Bir süre böyle yürüdü . Ardından şaşkınlıktan kurtulan The Miz,ısınmayı kesip kendi kendine ‘’Bu şey de ne?’’ diye sordu ve adamın arkasından bakakaldı.

Adam sonunda GM odasının önünde durmuştu.Kapıyı iri ellerinden sağ olanıyla hafifçe tıklattı.İçeriden ‘’Gir!’’ komutunu alınca kapının tokmağını saat yönüne çevirerek hafifçe itti ve içeriye girdi.

İçeride Stephanie McMahon,ayakta durmaktaydı.İçeriye giren kapşonluyu görünce  sağ elinin işaret parmağıyla önündeki tek kişilik koltuğu gösterdi ve bu hareketinin ardından kendisi de oturdu.Adam sesini çıkarmadan bavulunu koltuğun yanına sürükleyip bıraktı ve ağır bir hareketle kendisini koltuğa bırakıp kapşonunu açtı.Kapşondan çıkan yüz,her bakana korku verici bir tiptendi.Adamın uzun,beyaz saçları vardı ve birkaç tutamı lastikle birbirine tutturulmuştu.Yüzünde bir savaşın verdiği iz,yaşlılık ve yaralar vardı.Beyaz denecek derecede açık renkli olan gözleri etrafa donuk bakışlar salıyordu.Yeni çıkmaya başlayan sakalları ile tamamlandığında bu yüz insanın aklında kalıyordu.Üstünde simsiyah bir uzun kollu sweatshirt vardı.Altındaki pantolon da siyah,her şeyi siyahtı.Hafifçe eğildi ve Stephanie McMahon’a doğru baktı.McMahon önce üstündeki  siyah dekolte elbisenin karşısındakinin ilgisini çektiğini düşündü ve hemen konuya girdi.

‘’Evet,gelmenizi bekliyordum bay…’’

Adam tok bir sesle :

‘’Jason Highlander.’’

Stephanie McMahon hafifçe öksürerek devam etti:

‘’Bay Highlander.Gelişiminiz Talent Team tarafından tespit edildiğinde çok hoşumuza giden bir stiliniz olduğunu fark ettik.Eğitmeniniz Mark Calaway,bize sizin hakkınızda çok hoş şeyler söyledi.İri bir güreşçi olmanıza rağmen,highflyer hareketleri uygulayabilme yeteneğinizin olması büyük bir avantaj.’’

Highlander yine tok sesiyle:

‘’Kısa kesmenizi rica ediyorum,bayan McMahon.’’

Stephanie bozuntuya vermeden:

‘’Pekala.Size hazırladığımız karakter şimdilik hala çalışma üzerinde. İyice okumanı öneriyorum, ama değişebilir.’’

Jason Highlander hiçbir tepki vermeden dinlemişti.Stephanie önündeki kağıdı sarı bir dosyanın içine koyup Highlander’a uzattı.Highlander sadece sağ elini uzatarak dosyayı kavradı ve kendine çekti.Ardından ise,Stephanie çekmeceden kontratı çıkarıyor ve WWE logolu bir kalem ile birlikte Highlander’a uzattı.Highlander kontratı hafifçe gözden geçiriyor ve kalemi sol eliyle kavrayarak kağıdın üstüne bir iki çizik atıp Stephanie’a geri uzatıyor.Stephanie ise hafif bir gülümseme ile :

‘’Pekala,bu kadarı yeterli.Seni RAW’ın ana kadrosuna alıyorum.Bu günkü live event’ta yer alacaksın.Hazırsın,değil mi?’’

Highlander hiçbir ifade göstermeksizin :

‘’Benim karşıma koyacağınız her şey için hazırım.’’

‘’O halde,3 no’lu soyunma odasına geç.Ring kıyafetini sana daha önceden göndermiştik sanırım.’’

Jason 2-3 saniyeliğine düşünmüş gibi bir yüz ifadesi takındı ve: 

‘’Evet,doğru.’’

‘’Şu anda hazırlanman için tam…’’ 

Stephanie sağ kolunu havaya kaldırarak saatine bir göz attı ve :

‘’15 dakikan var.Maçın,Tyson Kidd ile.’’

‘’Anladım.’’

‘’Ama daha bitmedi,şimdi beni iyi dinle…’’

Aradan bir süre geçiyor ve ringe dönüyoruz.Ringde hiç kimse yok ve seyirci topluluğu yeni yeni oturmaya başlamış biçimde.Aniden sessizliği yırtan bir müzik çalıyor.

Herkes aniden girişe bakıyor ve  o korkunç manzara görülüyor.Üstünde simsiyah bir atlet,göbek kısmında büyük puntolarla ‘’DEATH (ÖLÜM)’’ yazısı,altında kıpkırmızı ve kuru kafa desenli bol bir pantolon ve spor ayakkabılar…Bir sokak serserisi gibi.Elinde bir kendo stick taşıyor ve elindeki bira kutusunu sıkarak patlatmasıyla girişte atraksiyonu başlatıyor. Seyircilerin nerdeyse tamamı sessiz bir şekilde izlerken,o yavaş yavaş  yürüyor.Aprona doğru bir süre baktıktan sonra,ağır ağır merdivenleri çıkmaya başlıyor.2.iplerden adımını içeri atıp giriyor ve kendo stick’i fırlatıyor seyircilerin arasına.Ardından da :

Tyson Kidd ringin başında görünüyor . Adamı görür görmez yüzü korkuyla kaplanıyor bir anda ama bundan sıyrılarak ringe doğru koşmaya başlıyor ve slide-in yaparak içeri giriyor..Ringe girer girmez turnbuckle'a çıkıp tauntunu yapıyor.

Kidd indiği anda hakem zili çalıyor ve maçı başlatıyor.

Yuri Warlock  vs. Tyson Kidd

Tyson Kidd hızlı bir hücum yapmak için kalkıyor ama Yuri Warlock’tan gelen forearm’a maruz kalıyor.Warlock ardından kontrolü ele almak için mounted punch’a girişiyor.1 oluyor,2 oluyor,3 oluyor,4 oluyor,5’incisinde elini havaya kaldırıp  bağırıyor ve yumruğu indiriyor.Tyson Kidd bir süre sersemliyor ama ardından kendisini kaldıran Warlock’a bir low kick vuruyor,Warlock diz çökünce iplere springboard’a gidiyor ama Warlock ayağa kalkıp Kidd’i havada yakalıyor ve Sidewalk Slam ile yere seriyor.Ardından da ,yerde tekmelemeye devam ediyor.Sonunda tekrar ayağa kaldırıyor ve ellerinin üstüne kaldırıyor Kidd’i,ardından da sertçe bırakıyor.Military Press Gutbuster ! Kidd sertçe acıyan karnını tutarken Warlock durmuyor ve bir daha ayağa kaldırıp köşeye Hammer Throw yapıyor,sersemleyen Kidd geri dönerken de German Suplex’i yapıyor.Warlock işi bitirmek için ayağa kalkıyor,tribünlere selam duruyor ve sersemleyen Tyson Kidd’i alıp ring demirine çarptırdıktan sonra,oradan hızlıca çekiyor ve  iplere yolluyor,geri dönerken de Standing Spinebuster ile işini bitiriyor.1.2.3.

Tyson Kidd’in parçalanışını gören seyircilerden çıt çıkmıyor. Müziği çalarken Warlock etrafa donuk gözlerle bakıyor ve ağır adımlarla arkaya doğru gidiyor.Bazı görevliler de o sırada Kidd’i kontrol ediyor.Hakem ‘’X’’ işareti yapıyor kollarıyla.Warlock gözden kaybolurken sedye geliyor.

Warlock artık ‘’Highlander’’ olduğunu anladığında selam vermeyi kesti.Girişteki küçük merdivenden tırmanıp siyah yoldan geçerek arkaplana geldi tekrardan.Merdivenleri inerken girişte John Cena’ı gördü.Cena ellerini koynunda kavuşturmuş,belinde WWE Championship takılı,beklemekteydi.Jason ile göz göze geldiler ve Cena alaycı bir ses tonuyla :

‘’ İşin bittiyse , sıra benim showumda.’’

Jason her zamanki umursamaz tavrıyla :

‘’ Nasıl konuştuğuna dikkat etmeni öneriyorum.’’

John Cena kahkaha attı ve etrafındakilere Jason’u alay edercesine sağ elinin baş parmağıyla gösterdi.Bir iki güreşçi meraktan etraflarına toplandılar.Cena ise yine aynı alaycı ses tonuyla :

‘’ Uuuu,çok korktum.Stephanie McMahon’a mı şikayet edeceksin ? Bu şirkete parayı kazandıran benim , genç adam. ‘’

Jason bunun üzerine dayanamayıp Cena’a  vurmaya çalıştı ama Cena çevik bir hareketle sıyrılıverdi.Bir anda diğer güreşçiler çember halini aldılar ikisinin etrafında ve kavga başlıyor.Cena omzundaki kemeri bir kenara fırlattı ve kavga pozisyonu aldı.İlk hamleyi yapan yine Jason oldu,sağ elini yumruk şeklinde bükerek Cena’a doğru savurdu ama Cena arkaya doğru eğilerek kaçtı bu darbeden.Jason bunun üzerine sol elini de aynı şekilde savurdu ama Cena atik davrandı bir kere daha ve eğilerek kurtuldu,kurtulmakla da kalmayıp Jason’un suratına sol kroşeyi geçiriverdi.Jason biraz sersemledi ve Cena bunu da değerlendirerek sağ kroşesini de indirmeye çalışırken kendi tuzağına yem oldu ve Jason iri ellerinden sağdakini Cena’nın tam çenesine indirmeyi başardı.Cena bunun üzerine sersemledi ve Jason’a en ihtiyacı olduğu şeyi kazandırdı,zamanı.Bunun üzerine,sol elini de Cena’nın tam gözüne indirdi,ardından da yine sağ eliyle sol yanağına müthiş bir yumruk geçirince Cena dağılıverdi denilebilecek bir anda kendine geldi tekrardan ve Jason’a birbiri ardına yumrukları sıralamaya başladı.Jason kendi üstüne korunmak için kapandı ama bu sefer de Cena dizleriyle vurmaya başladı.Bir iki darbe alıp iyice sersemleyen Jason artık yıkılmak üzereyken Cena bir de tekme atınca koskoca Highlander yere yıkıldı.Tam Cena üstüne eğilip son darbeleri vuracak iken arkadan birbiri ardına gelen topuklu ayakkabı sesleri geldi.Gelen Stephanie’dı.Birden güreşçiler açılıp GM’e yol verdiler ve Stephanie korkunç manzarayla karşılaştı . Cena ve Jason kanlar içinde,Jason hareketsiz yatmakta ve ortalık dağılmış,Cena da Jason’un üstüne çıkmış,yumruklamaktaydı.Stephanie kendisinden beklenmeyecek derecede sert bir sesle: 

‘’Ne yaptığınızı zannediyorsunuz siz?’’ dedi.

Cena ise ayağa kalkıp 3-4 saniyede kendisini toparladı.Ellerini birleştirerek Stephanie’ye yumuşak bir ses tonuyla :

‘’Naçizane özürlerimi kabul edin efendim.Kavgayı şu arkadaş başlattı,ona sadece yolumdan çekilmesini söylemekteydim,bana saldırdı.’’

Stephanie etrafına göz gezdirerek:

‘’Bu doğru mu?’’  dedi.

Kimseden çıt çıkmayınca,Cena’a döndü ve :

‘’Hemen git ve maçına dön.Burada yeterince kaldın zaten.Şu adamı da pansuman odasına götürün,sonra beni görsün.’’

Cena ortadan toz olurken,diğer güreşçiler de dağıldı.Sadece bir tanesi olduğu yerde kaldı.O da , CM Punk'tu.Jason için artık ortalık karanlıktan 
ibaretti.İçine çekildiği derin ve huzursuz bir uyku...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jason gözlerini burnunu yakan tentürdiyot kokusu ve boğucu florasan ışığının etkisinde açtı.Gözlerinde hafif bir yapışkanlık vardı.Doğrulmaya çalıştığında,odadaki doktor yetişti ve onu hafifçe yerine geri koymaya çalışarak  :

‘’Sakin ol,Highlander.Başına kompres yaptım,düşmesin.’’

Jason emre uydu ve ağır hareketle tekrar arkasına yaslandı ve doktora sorgulayan gözlerle baktı.Doktor ne demek istediğini anlarmış gibi :

‘’Yaklaşık 2 saattir buradasın.Fena dayak yemişsin dostum.’’

Jason ise , sesini olabildiğince yumuşatarak :

‘’Farkındayım.Saat kaç?’’

Doktor sağ elini kaldırıp saatine bir süre baktıktan sonra :

‘’Saat 7,show bitmek üzere.Ha bu arada,seni Ms.McMahon hemen odasında bekliyor.Gidemeyeceğini söyledim ama…’’

Dediği anda Jason doktoru bir el hareketiyle itip ayağa kalktı ve kapıyı açıp dışarı çıktı.Çıkar çıkmaz soğuk ama temiz bir hava dalgası suratına çarptı.Bu,Jason’un hoşuna gitti Sağ kaşının üstündeki plasterle tutturulmuş pamuğu çıkarıp ve tam yandaki çöp kovasına salladı.Kaşındaki hafif yara sızladı bir süre.Adımlarını sıklaştırıp tam karşıdaki GM odasına yürüdü.Ortalık sessiz ve sakindi.İçeriden klavye tıkırtıları gelmekteydi.Jason sağ elini kaldırıp kapıya üst üste 2 defa vurdu.İçeriden yine Stephanie’ın ‘’Gir’’ komutunu alınca kapının kolunu aşağıya indirip hafifçe ileriye itti ve içeriye  girdi.Stephanie deri koltukta oturmuş ve live event’taki maçların sonuçlarını ve fotoğraflarını site sorumlularına gönderiyordu.Highlander’ı görünce,suratı hafiften gerildi ve konuşmadan el hareketiyle oturmasını emretti.Jason emre uydu ve karşıdaki koltuğa kuruluverdi.Stephanie sert bir ses tonu ile :

‘’Arka planda neler olduğunu gördüm.Neden oldu bu,Highlander? Daha ilk günden ? ‘’

Jason’un suratındaki donuk ifade uçtu ve birden bembeyaz olan yüzüne kan geldi.Konuşmaya Stephanie’dan daha yumuşak bir ses tonu ile başladı.

‘’Efendim,şöyle oldu.Ben ringdeki işimi bitirimş dışarı çıkarken,John Cena denilen herif,benim yolumdan çekilmemi istedi. Kabaca laflar attı.Ben de bunun üstüne dayanamayıp yumruğu salladım.Aslında suçlu…’’

‘’Bence suçlu değilsin.Ama yönetmeliğe uyup sana bir ceza vermek zorundayım.Üzgünüm.’’

Jason yine umursamaz tavrına geri dönmüştü.Stephanie kızgın bir ses tonu ile :

‘’Sen kendini ne zannediyorsun ? Şirketin en büyük superstarı ile kavgaya girdin ! Babamın bundan haberi olsaydı seni 2 dakika içinde kovardı! ‘’

Jason :

‘’Üzgünüm…efendim.Vereceğiniz cezayı kabul ediyorum.’’

Stephanie’ın kızgın ifadesi bir anda yok oldu ve tekrar başladı konuşmaya :

‘’Aferin,böyle ol.Şimdi,gelecek haftaki RAW için hazırlan,showu ben açacağım.’’

Şov Adı : WWE RAW

Hafta : 1

Yer : Cleveland,Ohio

Hikaye Adı : Loves From Hell

Kameralar RAW stadyumunun içini gösteriyor.Ortalıkta herkes başlayacak showun heyecanı içinde.Kameramanlar son hazırlıklarını yaparken Micahel Cole ve Jerry Lawler da announcer masasına yerleşip ekipmanlarını kontrol ediyorlar.Sonunda,hoparlörlerden RAW müziği çalmaya başlıyor ve seyirciler ayağa kalkıyor.Kameramanlardan bir çoğu yayına başlamak için kameraları çalıştırıyorlar ve o sırada ;

Pyrolar patlamaya devam ederken herkes iyice ayaklanıyor ve yeni başlayacak RAW showu için havaya girmiş oluyorlar.Kameralar bir süre seyircilerde dolandıktan sonra Commentary Team’ı göstermeye başlıyor.

Michael Cole : Herkese merhaba , WWE RAW showuna hoş geldiniz,ben Michael Cole ve yanımda Jerry ‘’The King’’ Lawler bulunmakta.Bu ateşli gecede hepinize eşlik etmekten onur ve şeref duyuyoruz.

Jerry Lawler : Geçenki showda neler oldu,biliyor musun Michael ? Yeni gelen güreşçi vardı ya bir tane,adı Yuri Warlock’tu sanırım…Onunla birinin arasında ne olmuştu?

Michael Cole : WWE App sahipleri biliyor ! Arka plandaki Cena ve Warlock kavgasını WWE App’i indirerek izleyebilirsiniz. Bu gün Stephanie McMahon,bu kavganın sebebini seyircilerin önünde araştırmak için ringde olacak.Bizi,müthiş bir gece bekliyor…

Kameralar kararıyor ve aradan az bir zaman geçiyor,yine ringdeyiz.Taraftar seslerini aniden bastıran bir müzik çalıyor. 

Stephanie McMahon girişte görünüyor.Taraftarlardan desteğini alıyor ama bunları umursamazmış gibi hızlı adımlarla ringe giriyor.Hakemlerden biri ring dışından aldığı mikrofonu Stephanie’a uzatıyor ve hemen ortalıktan çekiliyor.Stephanie taraftarların biraz susmasını bekliyor.Aradan zaman geçiyor ve sonunda Stephanie konuşmaya başlıyor.

Stephanie McMahon : WWE olarak,temel ilkelerimiz seyirciye ve sporcuya saygı üzerine kuruludur. Bu ilkeleri ihlal eden cezası bırakılmaz.Çok talihsiz bir olay neticesinde,geçen gün iki güreşçimiz arasında bir anlaşmazlık sonucu kavga çıktı.Bu yüzden,kendilerine gereken cezayı vermek adına,tüm seyircilerimizin önünde,Yuri Warlock’u ve John Cena’ı buraya çağırıyorum.

Seyirciler tezahüratlarını hızlandırıyor.Bir çoğu ‘’Cena! Cena!’’ diye bağırıyor.Bu sesleri bıçak gibi kesen bir müzik duyuluyor.

Birden girişte sinirli bir surat ifadesiyle gelen Cena gözüküyor.Fanları iyice ayaklanıyor kendisini görmek için.

Cena selam bile vermeden ringe koşmaya başlıyor.

Ringe girer girmez bir mikrofon alıyor ve Stephanie ile göz göze geldiği anda :

John Cena : Biliyorsun ki,yaşananların sorumlusu ben değilim.Buradaki taraftarlar da bunu biliyor ve bana inanıyorlar.Bir iki söz yüzünden bana saldırmakla seviyesini belli eden bir insanı cezalandırmak çok hoşunuza gideceğinden eminim,bayan McMahon.Sizden olan olay için özrümü de kabul edin lütfen. 

Stephanie McMahon :  Özrünü kabul etmeden önce Warlock’u dinlemek istiyorum.

Cena ve Stephanie ile birlikte seyirciler de girişe doğru bakmaya başlıyorlar.Ve aniden boo dalgasının yayılmasına sebep olan o müzik çalıyor.  
Warlock girişte kendo stick ile görünüyor.Elindeki birayı yeniden sıkarak patlatıyor ve boş kutusunu kafasına ardı ardına vurmaya başlıyor,vururken de rampanın başındaki pyrolar ardı ardına patlıyor.Şişeyi ve kendo stick’i fırlatıyor,ağır ağır yürümeye başlıyor.Seyircilerin boolamalarına aldırmadan merdivenlerden tırmanıyor ve ikinci iplerden içeri girip Stephanie ve Cena’nın karşısına dikiliyor.Stephanie tuttuğu mikrofonu Warlock’a uzatıyor.Warlock mikrofonu sert bir hareketle çekiyor ve donuk mavi gözleriyle Cena’yı süzüyor.Ardından da,mikrofonu ağzına götürüp konuşmaya başlıyor :

Yuri Warlock :

Buraya ne yüzle gelmeyi başarıyorsun, Cena? Senin suratını neredeyse dağıtıyordum. 

John Cena :

Sen mi? (Kahkaha atar) Sen gözünü doktora açarken ben içeride içeceğimi yudumluyordum. Bu taraftarların senin gibi boş boğazları dinlemeye hakkı yok ve sana vurmamın sebebi gayet de kişisel olmayan sebeplerden. Senden nefret ediyorum. Anladın mı? Senin her şeyinden nefret ediyorum.

Yuri Warlock :

Taraftarların sevgilisi olmana rağmen  konuşmayı öğrenememen çok kötü.

John Cena :

Senin saçma lisanından burada bulunan hiç kimse bir şey anlamıyor.Bence…

Yuri Warlock :

Senin ne düşündüğün kimsenin umrunda değil. Benden istediğin kadar nefret edebilirsin yumurta kafalı. Burada yaptığın şey senin sadece mahalledeki yaşlı kadınlar gibi konuşmak.

Stephanie araya giriyor ve Warlock’un elinden mikrofonu çekip alıyor.

Stephanie :

Bu kadarı yeterli ! İkiniz de cezanızın katlanmasına neden oldunuz.O yüzden bu gece,Teddy Long’un tavsiyesiyle ikinizi tag team şampiyonları Team Hell No’nun karşısına çıkarıyorum.Umarım iyi geçinirsiniz !

Diyip müziği eşliğinde ortadan kaybolurken Cena ve Warlock face to face yaptılar.Bir süre birbirleriyle bakıştıktan sonra,ikisi de farklı yollardan kayboldular.

Arkaplan bayağı hareketliydi.Jason merdivenlerden ağır ağır inerken,maçı için çıkan Cesaro ile karşılaştı.Cesaro Jason’a şöyle bir bakış attıktan sonra merdivenlerden ilerledi.Jason ise,önünde plazma olan demir koltuğa oturdu ve zamanın geçmesi için ringi izlemeye başladı…

Aradan bir süre zaman geçti ve kameralar tekrar ringe döndü.

Müzik çalıyor ve birden spot ışıklarının rengi kırmızıya dönüyor.Ortalığı bir duman tabakası kaplıyor ve görüş iyice zorlaşıyor.Dumanların içinden Tag Team şampiyonları Team Hell No çıkıyor. 

İkisi de ağır ağır ringe giriyorlar.Kane her zamanki tauntunu yapıyor ve ışıklar beyaza dönüyor,duman tabakası da dağılıyor.İkisi hazır beklerken,birden ;

Cena yeniden promoya çıktığı suratıyla ringe giriş yapıyor.Sinirli ifade biraz daha artmış durumda.

Cena sadece ringe koşuyor,başka bir şey yapmıyor ve direk içeri girip kendini hazırlıyor.

Diamond Eyes çalıyor. Girişte Yuri Warlock kendo sticksiz ve birasız görünüyor.Ringe doğru hızlı ve sinirli adımlarla yürümeye başlıyor.Ringe giriyor ve bir iki ısınma hareketi yaptıktan sonra hakem zili çalıyor ve maçı başlatıyor.

John Cena & Yuri Warlock vs. Team Hell No

Cena Warlock’a ring dışını işaret ediyor ‘’büyüklerinin işine karışma ! ‘’ dercesine ama Warlock çıkmıyor.Hakem yanlarına gelip hangisinin başlayacağını sorunca Warlock Cena’nın omzuna dokunuyor ve içeriye kendisi giriyor.Cena itiraz etse de,hakem onu aprona yolluyor.Warlock ve Daniel Bryan başlıyor.

Lockup geliyor,Warlock üstün çıkıyor ve headlock’a alıyor.Ardından da Lifting DDT yapıyor.Bryan bir anda dağılıveriyor ve Warlock’tan arkası geliyor hareketlerin.Bir kere daha kaldırıyor ve Armlock Scoop Slam yapıyor.Bryan acıdan kendisi ayağa kalkıyor,Warlock da iplerden gerilip One Handed Bulldog yapıyor.Tuş denemesi,Bryan kurtuluyor.Bu güçle de Bryan harekete geçiyor ve 1 snap jab yapıyor,Warlock sendeleyince bir daha yapıyor ve Knife Edge Chop ile de arkaya dönmesini sağlıyor,bu sayede de Bryan low kick yapıyor,Warlock diz çöküyor ve Buzzsaw Kick geliyor.Ardından da sendeleyerek Kane’a tag veriyor ve ikisi Warlock’u ayağa kaldırıp Double DDT yapıyorlar.Kane’dan bir tuş denemesi,başarısız.Kane Warlock’un kalkmasını bekliyor ve Warlock kalkar kalmaz Back Elbow yapıyor,Warlock belini tutunca da kavrıyor ve omzuna alıyor.Ardından da koşmaya başlıyor ve Fallaway Slam geliyor.Kane kalkıyor ve Elbow Drop da yapıyor.Kane aynı hareketi bir daha denemek isterken Warlock atik davranıyor ve Uppercut yapıyor,Kane de sendeliyor.Ardından da bir Elbow smash geliyor Warlock’tan ,bir Gut Kick vuruyor,Military Press için geliyor,birkaç adım atıyor ve Kane’ı Cena’ın üstüne atıyor,Cena kaçmaya çalışıyor ama iplere çarpan Kane,Cena’ı aprondan aşağı itiyor.Cena asfalta yapıştığında sinirli sinirli ayağa kalkıyor ve aprona tekrar tırmanıyor.Warlock Irish Whip’e yolluyor Kane’ı,geri dönerken de yakalıyor,Front To Back slam yapıyor.Warlock ayağa kalkarken aniden Cena sırtına vurarak tag’ı alıyor.Warlock şaşırsa da,hakem aprona geçmesi için uyarıyor.Warlock ağır ağır geçtiğinde Cena içeri giriyor ve yerdeki Kane’a ardı ardına 2-3 mudhole stomp yapıyor ve kaldırıyor.Kaldırır kaldırmaz groggy duruma geçiyor Kane ve Cena da throwback yapıyor.Ardından kalkmaya çalışan Kane’ı yakalıyor,Protobomb ! Ringin ortasında 5 Knuckle Shuffle için geliyor Cena,elini havaya kaldırıyor , You Can’t See Me yapıyor,koşmaya başlıyor ama Bryan hemen bir Superkick ile bitiriyor Cena’ı,Warlock da boş durmuyor ve Bryan’ı spear vuruyor ! O sırada da Stephanie çıkıyor titantrondan,Warlock hemen Cena’ya vuruyor ve tag aldığını işaret ediyor hakeme.Ve aynı anda titantrona dönüyor :

Stephanie McMahon : Söylemeyi unuttum.Maçınız,takım kemerleri içindi.

Warlock ellerini açıyor ve ‘’Ne?’’ dercesine bir bakış atıyor.Şaşkınlığından sıyrılıyor ve yerdeki Kane’ı tuş etmek istiyor,1,2 olmuyor ! Kane kurtuluyor ! Warlock ise şaşkınlıkla ayağa kalkıyor,Kane’ı da kaldırıyor ve Standing Spinebuster’a gidiyor ama Kane havada Warlock’un kafasını yakalıyor,Tornado DDT ! Müthiş bir an geliyor,Kane tuşa gidiyor ve 1,2 …

OLMUYOR ! Warlock kurtuluyor ! İkisi de aynı anda kalkıyor ayağa,Warlock bu sefer atik davranıyor ve lockup’a girişmek isteyen Kane’dan kurtulup arkasına geçiyor ve German Suplex ile dağıtıyor ortalığı ! Ardından da selam veriyor tribünlere,Standing Spinebuster ! Tam tuş edip saydıracak iken Cena kalkıyor ve Warlock’u Kane’ın üstünden çekiyor,bir Gut Kick,Fisherman Suplex ! Ardından da You Can’t See Me yapıyor Warlock’a,kaldırıyor ve AA’ı ring dışına vuruyor ! Ve son olarak,Kane’ı gidip tuş ediyor ! 1,2,3 !

Hakem gelip Cena’a takım kemerlerini veriyor,Cena bunu havaya kaldırıyor.Ardından kendi müziği çalarken ringden yavaş yavaş iniyor,yatmakta olan Warlock’un yanına kemeri fırlatıyor ve girişten gerisin geriye gidiyor.Warlock hareketsiz yatarken Kane ve Bryan ayakta,tartışmaktalar.Bryan sesli bir şekilde bağırıyor,ancak Kane hareketsiz duruyor.

Bryan : ‘’Bunların tüm sorumlusu sensin ! Seni koca ahmak!’’ 

Dediği anda Kane,Bryan’ın boğazına yapışıyor ve Chokeslam’i yapıyor,yaptığı anda da ring deliniyor ve Bryan’ın düştüğü delikten alevler yükseliyor ! Ardından da maskesini söküp suratını tekrar ortaya çıkarıyor.Maskeyi Bryan'ın düştüğü deliğe atıyor ve Klasik tauntlarını yaparken Warlock uyanıyor.

Warlock yerde sürüne sürüne ringi görebileceği bir noktaya geliyor.Elinde tuttuğu kemere bakıyor.Kane aniden bakışlarını Warlock’a çevirince,arkaplana doğru koşmaya başlıyor.

Jason,minitronun arkasına geçtiğinde koşmayı kesti ve terleyen yüzünü sağ elinin üst kısmıyla sildi.Siyah perdeli yoldan ağır ağır yürürken,WWE görevlilerden biri elinde kemer varken yürüyüşünün fotoğrafını çekti.Jason,ona döndü ve :

‘’Bir kopyasını bana at.Evde çerçeveleteceğim.’’ Diyerek hayatında ilk defa sırıtmış gibi ağır ağır gülümsedi.

Fotoğrafçı,onaylarmış gibi başını salladı ve uzaklaştı.Jason önce kemeri omzuna astı ve ağır ağır yürümeye devam etti.Soyunma odasına girdi ve  kemeri bavulunun üstüne atıp tahta banklardan birine kuruldu.

Aradan bir süre geçti.Jason’un üzerinde artık gri bir takım elbise vardı.Bavulunu sol elinde,kemerini sağ elinde tutmaktaydı.Çıkışa yönelmişken arkasından gelen bir sesle duraksadı.

‘’Warlock!’’

Jason ağır ağır arkasına döndü.Arkasında,elinde sarı kaplı bir dosya ve World Heavyweight Championship’i tutmakta olan CM Punk’u gördü.

‘’Ne var?’’

Punk sırıttı ve Jason’a yaklaştı.Elindeki sarı kaplı dosyayı uzattı ve :

‘’General Manager yolladı.’’

Jason sağ eliyle dosyayı çekip üstüne baktı.Hiçbirşey yoktu,kağıdın rengi dışında.
‘’Sağolasın da,seninle niye yolladı? 

‘’Orasını boşver.’’

Punk hızlı adımlarla oradan uzaklaşırken Jason elindeki dosyayı kemeri tuttuğu eline alarak yürümeye devam etti.Çıkış kapısının önüne geldiğinde kapı kendiliğinden açıldı ve oradan devam etti.Tam kapının yanına bıraktığı arabasına doğru baktı.Bir Chevrolet  Cruze 3’e sahipti.Jason sol elindeki bavulunu sapını bıraktı ve sol iç cebine elini götürerek bir şeyi kavrayıp dışarı çıkardı.Arabanın kilidiydi bu.Kilidin açma düğmesine bastı ve arabadan bir ses duyunca,bavulu tekrar eline alıp sol eliyle şöför kapısını açarak içeriye bindi.Bavulunu ve kemeri yanındaki koltuğa atıverdi.Ardından da kapıyı kendi üzerine çekti.Sonra,dosyayı iki elinin arasına aldı ve sağ eliyle dosyanın üst kapağını yırtarak açtı.Ardından da sağ elini içine atarak dosyanın içindekileri çıkardı.Dosyadan önce dolu bir zarf ve arkasından da birbirine zımbalanmış iki kağıt çıktı.Zarfı sol eliyle açtı,içinden bir tomar banknot çıktı.Jason’un pek ilgisini çekmedi,bunu iç cebine koydu.Ardından birbirine zımbalanmış iki kağıdı alt kısmından çekerek düzleştirdi ve okumaya başladı.Son kısmı onu şaşırtmıştı:

‘’…sizi genel olarak ortamla tanıştırmak için,creative takımının toplantısına eşim Paul Micahel ile davet ediyorum.Geleceğinizi parlak gördüğüm için bunun olmasına izin verdim.

Başarılar dileğimle,

World Wrestling Entertaiment RAW Brand General Manager Stephanie Levesque-McMahon’’

Jason hafifçe sırıtıp kağıtları tekrar dosyanın içine sokuyor ve anahtarı direksiyonun yanındaki deliğe sokup saat yönünde çeviriyor.Motor,hafif bir gürültü çıkararak çalışmaya başlıyor.Vitesi 1 yazan yere kadar çekip bırakıyor ve sağ ayağıyla gaza basıyor.Kendisini izleyen iki çift gözün farkında olmadan…

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  RAVEN
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

En son PWE's Animal tarafından Ptsi 18 Ocak 2016, 17:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: Loves From Hell   Paz 17 Ocak 2016, 12:06

Soviet Russia'yı ne ara Hell yaptın?

RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:

DeathStroke
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder

REP Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Loves From Hell   Paz 17 Ocak 2016, 12:10

#WeWantSovietRussia!

RPG Karakteri :Bray Wyatt Hazretleri
Başarıları : afro
Klaus Meine
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Loves From Hell   Paz 17 Ocak 2016, 12:17

Rusları sevmiyorum artık.

Ama ana fikir aynı kalacak.

RPG:

2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

Site:

The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 31

MesajKonu: Geri: Loves From Hell   Paz 17 Ocak 2016, 13:25

Cena Stephanie'e yağ çekiyor Very Happy wqeqweweq

''The REIS'' John Cena

I'll Keep Coming
Emekli
Emekli

REP Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Loves From Hell   Paz 17 Ocak 2016, 13:51

ECW's Animal demiş ki:

Ay göçüm, Ruslar sana bayılıyordu.
Klaus Meine
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Loves From Hell   Paz 17 Ocak 2016, 13:57

Bazarov demiş ki:
ECW's Animal demiş ki:

Sen Rus musun kardeş?

RPG:

Site:

I'll Keep Coming
Emekli
Emekli

REP Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Loves From Hell   Paz 17 Ocak 2016, 13:59

ECW's Animal demiş ki:
Bazarov demiş ki:
ECW's Animal demiş ki:

Sen Rus musun kardeş?
Hayır. Rus mu olmam gerekiyor kardeşleri mi savunmam için. Very Happy (Şaka yapıyorum şimdi tüm site çullanmasın üzerime.)
Klaus Meine
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Loves From Hell   Paz 17 Ocak 2016, 14:00

Bazarov demiş ki:
ECW's Animal demiş ki:
Bazarov demiş ki:
ECW's Animal demiş ki:

Sen Rus musun kardeş?
Hayır. Rus mu olmam gerekiyor kardeşleri mi savunmam için. Very Happy (Şaka yapıyorum şimdi tüm site çullanmasın üzerime.)
Hava sahana girerim.

RPG:

Site:

Klaus Meine
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Loves From Hell   Ptsi 18 Ocak 2016, 17:41

Part 2 geldi.

RPG:

Site:

Loves From Hell
1 sayfadaki 1 sayfası