PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

15.03.2010 Monday Night Raw

3 posters
YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

15.03.2010  Monday Night Raw Empty
MesajKonu: 15.03.2010 Monday Night Raw   15.03.2010  Monday Night Raw EmptyÇarş. 20 Ocak 2016, 00:10

Raw Başlıyor! Harika bir Pyro gösterisinden sonra kameralarımız spiker masasına dönüyor.

15.03.2010  Monday Night Raw 6769_3

Michael Cole: Bayanlar ve Baylar Wrestlemania öncesi son RAW'a hoşgeldiniz! Sizlere hoşgeldiniz demekten mutluluk duyuyoruz. Bu gece Main Event'de inanılmaz bir yüzleşme izleyeceksiniz. WrestleMania'da ki 6 kişilik Wwe Championship Hell in a Cell maç öncesi (C)John Cena, Cm Punk, Edge, Randy Orton, Triple-H ve Vince Mcmahon tarafından duyurulacak 6. isim bizlere adrenalin dolu anlar yaşatacak. Şimdi gecenin ilk maçına geçelim.

Kofi Kingston'ın müziği çalıyor ve bir cheer fırtınası eşliğinde Kofi USC kemeri ile tauntlar yaparak ringe doğru ilerliyor

15.03.2010  Monday Night Raw Kofi-kingston-united-states-champion1

Kofi Kingston seyircileri coşturarak ringe giriyor ve bir mikrofon istiyor. 

15.03.2010  Monday Night Raw Kingston5

Kingston: Bayanlar ve baylar hepiniz hoşgeldiniz.

cheer cheer cheer

Kingston: Sizinle sohbet etmeyi çok isterdim ama buraya konuşmaya gelmedim. Buraya Wrestlemania'da yapacağım şeyi erkenden yapmak için geldim ! Evet arka alandakiler duydunuz, bu bir meydan okuma ! Şanslı kişiyi görelim... 

Uzun bir bekleyişin ardından...

Micheal Cole: Oh What The Hell ! Y2J ! Mr. Money in The Bank ! Kofi Kingston'un meydan okumasını Jericho kabul ediyor ! 

15.03.2010  Monday Night Raw Chris+Jericho+Entrance

Chris Jericho ağır adımlarla ringe geliyor. Bir elinde MITB çantası diğer elinde de bir mikrofon var. Başlamadan önce bir şeyler söyleyecek gibi.
Jericho ringe girer ve ilk olarak hakeme biraz beklemesini maça başlamadan önce konuşacağını söyler.

15.03.2010  Monday Night Raw Jerichokofi2008

Chris Jericho vs Kofi Kingston for United States Champıonship

Jericho: Kofi sana söyle... 
Jericho sözlerini bitirmeden elindeki MITB çantası ile Kofi Kingston'a vuruyor ! Hakeme maçı başlatmasını söylüyor fakat hakem de ona Kofi Kingston yerdeyken maçı başlatmayacağını söylüyor. Bu sırada Kofi sersemleyerek ayağa kalkıyor ve zil çaldı. Jericho'dan hiç vakit kaybetmeden bir codebreaker  ve ardından tuşa mı gidecek ? Hayır walls of jericho hareketini uygulamaya çalışıyor... Başarılı ! Kofi Kingston direniyor ! Hala pes etmedi ! iplere yaklaştı !
Ama Jericho onu ringin ortasına kadar çekti. Artık başka çaresi kalmadı ! Ve evet pes ediyor... 

Chris Jericho yeni United States Champion oluyor ! Seyirciler Jericho'yu boolarken bizde reklamlara gidiyoruz. 

15.03.2010  Monday Night Raw GWdqLvX

Reklamlardan döndüğümüzde arka alanda D-Generation X'i görüyoruz. 

Shawn Micheals: Gecenin sonu için tedirgin görünüyorsun.

Triple-H: (Kendine gelirmiş gibi bir reaksiyon göstererek) Saçmalama. Sadece 6. kişiyi düşünüyorum aklım ona 
takıldı.

Shawn Micheals: Bunu düşünmene gerek yok. İçini rahatlatır mı bilmem ama sen orada onlara ağzının payını verirken ben burada tetikte olacağım. 

Triple-H: (Gülümser) Biliyorum. 

Erkeksi bir şekilde sarılırlar. 

Micheal Cole: Bayanlar ve baylar ringe dönüyoruz ve karşımızda Batista var. Bildiğiniz üzere Batista haftalardır Undertaker'a Wrestlemania'da maç yapmak için meydan okur fakat şu ana kadar istediğini elde edemedi.

15.03.2010  Monday Night Raw  border=

Batista: Haftalardır burada bu aptal insanların suratlarına tahammül ettim. Neden mi ? Seninle lanet olası bir maça çıkabilmek için Mr. Deadman. Yine buradayım fakat bu sefer burada bulunma sebebim senin ne kadar korkak olduğunu haykırmak ! 

Birden ışıklar kararıyor ve gong sesi ! Etraf hala kapkaranlık göz gözü görmüyor ve o sırada birisi konuşmaya başlıyor.

Undertaker: Batista, istediğini alacaksın. Wrestlemania'da seninle maç yapacağım. Fakat bilmelisin ki: Wrestlemania'dan sonra asla HUZUR İÇİNDE YATAMAYACAKSIN... 

15.03.2010  Monday Night Raw 6608924-1397583795

Işıklar açıldığında o da ne ! Ringin kenarında bir tabut  var ! Undertaker burada olabilir ! Batista bembeyaz oldu ! Ve en sonunda şoku atlattıktan sonra her an kaçmaya hazır bir pozisyon tabutu açmaya çalışıyor. Ve açtı ! Tabut boş ! Ve salon Undertaker'ın kan donduran kahkaha sesleriyle inliyor adeta ! Batista çıldırdı ! Tabuta saldırıyor tabutu köşeden köşeye fırlatıyor bu sırada Undertaker'ın kahkahaları onu daha da çok çıldırtıyor ve Batista tabutu pert ettikten sonra arka alanın yolunu tutuyor...

Gecenin diğer maçları:
John Morrison and R-Truth def Big Show and The Miz 
 Sheamus def Tyson Kidd
R-Truth def Jack Swagger
Daniel Bryan def Mark Henry

Micheal Cole: Ve Main Event zamanı !

Mr. Mcmahon Mcmahon'un müziği çalar.

15.03.2010  Monday Night Raw RAW_1011_Photo_031

Müzik çalar çalmaz Mr. Mcmahon stagede görünür ve ringe girer.

Mr. Mcmahon: Baylar konuşmama başlamadan önce hepinizi burada görmek istiyorum. Herkes ringe gelsin ! 

15.03.2010  Monday Night Raw Entry-john-cena

İlk olarak kemerin sahibi John Cena'nın müziği duyulur ve Cena kemeriyle ringe gelir.

15.03.2010  Monday Night Raw Randy-orton-entrance-375x413-1394838213

Şimdi gelen isim Randy Orton ! Maça katılmak için bir eleme maçına maçına çıktı ve bu şansı iyi değerlendirdi.

15.03.2010  Monday Night Raw 520155_1294146287099_480_300

Radet-R Superstar Edge ! Royal Rumble'ı kazandığı için burada yer almaya hak kazandı

15.03.2010  Monday Night Raw Cm-punk-2172210
Ve CM Punk ! Kemeri kaybeden isim olduğu için bir rövanş hakkı vardı. 

15.03.2010  Monday Night Raw D88cefa4_sg-hhh_entvid_032213

Ve The Game Triple-H ! John Cena ile arasındaki sürtüşmeler onun burada olma sebebi. Ringe geleceğini bilinen son isim.

Ve Mr. Mcmahon konuşmaya başlar.

Mr. Mcmahon: Evet baylar, hepiniz 6. kişiyi merak ediyorsunuz ha ? Öyle değil mi ? 

Güreşçiler buz gibi ifadelere sahiptirler.

Mr. Mcmahon: Aa evet sanırım gerginsiniz. Pekala 6. adamı birazdan öğreneceksiniz öncelikle sizlerden bir kaç cümle duymak istiyorum. 

İlk mikrofon isteyen isim John Cena olur. Öncelikle ringde bulunan 4 rakibini süzer ve konuşmaya başlar.

John Cena: (Alaycı bir tavırla) Teşekkür ederim Mr. Mcmahon. Cm Punk, kemeri senin kıçını tekmeleyerek aldım. Kıçındaki ağrıları dindirmek için buradasın. Randy Orton, sen ise verilen şansı değerlendirdiğin için buradasın . Edge, sende Royal Rumble'ı kazandın ve benden sonra burada olmayı en çok hak eden kişisin. Ve sen Triple-H. Sen neden burdasın ? (Mcmahon'u işaret ederek) Oww unutmuşum sen onun damadısın değil mi ? 

cheer cheer cheer

Mikrofonu Triple-H alır.

Triple-H: Bak John...

Sözü bir müzikle kesilir.

Shawn Michaeals'ın müziği !

15.03.2010  Monday Night Raw 15415

HBK Elinde mikrofon ile ringe girer. Ringdekiler şaşırmıştır.

Shawn Micheals: Üzgünüm çocuklar arkada beklemekten sıkıldım.Rahatsız olmayın lütfen devam edin sadece aksiyonu yakından takip etmek için buradayım. 

Korktuğu şeyin olmadığını gören Triple-H tekrardan konuşmaya başlar.

Triple-H: Bak John, benim neden burada olduğum değil Wrestlemania'da sizlere ne yapacağım önemli.

CM Punk konuşmaya dahil olur.

CM Punk: Wrestlemania'da ne yapacakların önemli ha ? Şunu bilmeni istiyorum Triple-H Wrestlemania'da ne sen ne de boş boş suratıma bakan bu adamlar hiç bir şey yapamayacak çünkü ben hepinizin üstünden geçeceğim !

Edge'de artık dayanamaz ve hararetli bir şekilde...

Edge: Durun biraz ! Boş cümlelerinizle başımı ağrıtıyorsunuz ! Wrestlemania'da hiç biriniz söylediklerinizi gerçekleştiremeyeceksiniz. Şu an yalnızca kendinizce hayaller kuruyorsunuz size tavsiyem artık uyanın ve orada Royal Rumble kazananı ile karşılaşacağınızı unutmayın !

Randy Orton soğuk ve umursamaz bir tavır ile...

Randy Orton: Kapayın çenenizi ! 

Der ve o da ne hemen yanında bulunan Edge'e bir RKO yapıyor ! Edge kendini ringin dışına salıyor ! Vince Mcmahon kendini oradan kurtarıyor. Ardından herkes birbiriyle yumruk yumruğa giriyor ve o sırada Randy Orton bir RKO'da üzerine gelen Shawn Micheals'a yapıyor ! Shawn Micheals zorbela kendini köşeye atıp dinlenmek için zaman kazanıyor. John Cena yumruklarıyla Triple-H'i sersemletiyor ardından tauntlar yapan Randy Orton'a bir AA yapıyor ! Ve Spear!!! Edge yediği RKO'nun acısını Cena'dan çıkarıyor! Aman Allah'ım köşede kendini toparlayan Shawn Micheals'dan Edge'e Sweet Chin Music ! Ve Edge Triple-H'in bacak arasına düşüyor ve birde pedigree! Shawn Micheals ve Triple-H DX tauntları yaparken Shawn Micheals Triple-H'e Sweet Chin Music yapıyor herkes şokta !!! Shawn çok öfkeli ve eline bir mikrofon alıyor ve...

15.03.2010  Monday Night Raw Shawn_Michaels_570038a

Shawn Micheals: Artık kafanızda soru işaretleri kalmasın çocuklar. 6. Adam benim !

Ve şov Shawn Michaels'ın bu sözleriyle sona eriyor.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 15.03.2010 Monday Night Raw   15.03.2010  Monday Night Raw EmptyÇarş. 20 Ocak 2016, 01:10

Yorumlarınız önemli beyler.
Vince McMahon
Main Eventer
Main Eventer
Vince McMahon

REP Puanı : 6

MesajKonu: Geri: 15.03.2010 Monday Night Raw   15.03.2010  Monday Night Raw EmptyÇarş. 20 Ocak 2016, 02:48

Emeğine sağlık.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 15.03.2010 Monday Night Raw   15.03.2010  Monday Night Raw EmptyÇarş. 20 Ocak 2016, 02:52

Sağolasın abi
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 15.03.2010 Monday Night Raw   15.03.2010  Monday Night Raw EmptyÇarş. 20 Ocak 2016, 09:09

Çok hoş. Very Happy.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 15.03.2010 Monday Night Raw   15.03.2010  Monday Night Raw EmptyÇarş. 20 Ocak 2016, 16:49

Ne demezsin Very Happy

15.03.2010 Monday Night Raw
1 sayfadaki 1 sayfası