PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Hastayım hasta, canım ister pasta !

2 posters
YazarMesaj
EİB
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
EİB

REP Puanı : 0

Hastayım hasta, canım ister pasta !  Empty
MesajKonu: Hastayım hasta, canım ister pasta !    Hastayım hasta, canım ister pasta !  EmptyCuma 29 Ocak 2016, 00:30

Başlıktan da anlaşılacağı gibi, grip geçmeden tekrar grip oldum arkadaşlar. Tam iyileştim sandım, aniden gelen bir halsizlik ve üşüme ile hasta oldum. Bence bunun nedeni C Vitamini tüketmemek ve bol bol su içmemekten kaynaklanıyor. Vücut ona göre kendini yenileyemedi ve şifayı kaptı. Aman beyler sizlerde dikkat edin kendinize ve C Vitamini ve bol bol su için. Kendinizi aklayın. Karlar yine bütün yurdu etkisi altına alacakmış. Soğuklar yine devam edecek. Bu hafta zaten maçım yok. Hemide promo da kesmemiştim. Bu iyi oldu. Smile Kendinize dikkat edin beyler. Smile

NOT: Doğada çok yaygın şekilde bulunan bu vitaminin en zengin kaynaklarını taze meyve ve sebzeler ve çiğ et oluşturur. Meyveler arasında en çok askorbik asit içerenler; limon, portakal, greyfurt, kivi, ananas, çilek ve frenk üzümüdür.Elma,armut ve erik ise bunlara göre daha az miktarda askorbik asit içerir. Bu meyvelerden özellikle sitrus meyveleri (limon, portakal, greyfurt), kivi ve domatesin dış kısımları (kabuk) askorbik asit bakımından zengindir. Sebzeler, özellikle kuşburnu, karnabahar, lahana, ıspanak, kuru soğan, biber, turp, tere, maydanoz ve yer elması askorbik asit bakımından en zengin kaynaklardandır.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

Hastayım hasta, canım ister pasta !  Empty
MesajKonu: Geri: Hastayım hasta, canım ister pasta !    Hastayım hasta, canım ister pasta !  EmptyCuma 29 Ocak 2016, 00:40

Karlar yine bütün yurdu etkisi altına alacakmış.

15 tatilden sonra alsın.

Geçmiş olsun Samed'im.

Hastayım hasta, canım ister pasta !
1 sayfadaki 1 sayfası