PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Charles Robinson WWE'deki İşi Hakkında Konuşmuş

2 posters
YazarMesaj
The Paragon of Virtue
Mid-Carder
Mid-Carder
The Paragon of Virtue

REP Puanı : 37

Charles Robinson WWE'deki İşi Hakkında Konuşmuş Empty
MesajKonu: Charles Robinson WWE'deki İşi Hakkında Konuşmuş   Charles Robinson WWE'deki İşi Hakkında Konuşmuş EmptyPtsi 01 Şub. 2016, 18:24

WWE'de, WCW'da da yer alan son isimlerden olan Charles Robinson WWE'nin takvimi hakkında konuşmuş. Temmuz 2001'den beri şirkette olan Robinson bir 10-15 yıl daha şirkete kalmak istiyormuş. Kendinden çok daha genç hakemlerle rekabete giren Robinson, "Spartan Races" antrenmanları yaparak formda kalıyormuş. Robinson, arenaya giren ilk, arenadan çıkan son isimlerden oluyormuş.

"Önceki gün arenaya uçuyorum. Arenaya erken giriyorum. Kamyondakileri indirip ringin kurulmasına yardım ediyorum. Işıkların, bariyerlerin kurulmasına yardım ettikten sonra şova çıkıp hepsini yerine geri yüklemelerine yardım ediyorum. House show ise genelde otobüsle gidiyoruz ancak TV şovuysa kendimiz gidiyoruz.

Kaynak
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

Charles Robinson WWE'deki İşi Hakkında Konuşmuş Empty
MesajKonu: Geri: Charles Robinson WWE'deki İşi Hakkında Konuşmuş   Charles Robinson WWE'deki İşi Hakkında Konuşmuş EmptyPtsi 01 Şub. 2016, 18:29

Çok iyi demiş tek yumrukla 10 dakika yerde kalan adam.

Charles Robinson WWE'deki İşi Hakkında Konuşmuş
1 sayfadaki 1 sayfası