PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Zack Ryder ve MoJo Rawler Ana Kadro'ya mı Yükseliyor?

2 posters
YazarMesaj
The Paragon of Virtue
Mid-Carder
Mid-Carder
The Paragon of Virtue

REP Puanı : 37

Zack Ryder ve MoJo Rawler Ana Kadro'ya mı Yükseliyor? Empty
MesajKonu: Zack Ryder ve MoJo Rawler Ana Kadro'ya mı Yükseliyor?   Zack Ryder ve MoJo Rawler Ana Kadro'ya mı Yükseliyor? EmptyPtsi 01 Şub. 2016, 18:29

"Onu sevebilirsiniz ya da ondan nefret edersiniz. Ona olan tepkiler iki zıt kutup gibi. Bana göre bu harika. Bence onun büyüsü bu aldığı tepkilerde."

Bunlar Triple H'in Mojo Rawley hakkında düşünceleri. MoJo'nun partneri Ryder da Hype Bros hakkında konuşmuş. İkili normalde de iyi arkadaşmış. Aralık ayında ikili WWE'nin ana kadrosu ile live eventlerde yer almıştı.

"Bu haftasonuna dek Raw gibi büyük bir arenada yer almak için için hazır olup olmadığımızdan emin değildim. Bu haftasonundan sonra böyle olmayacak. Hiç görmedikleri bir şey yapacağız ve bu işe yarayacak."

WWE, bu takım hakkında olumlu düşüncelere sahipmiş. Noel'den sonra ikili ana kadronun live eventlerinde daha da çok yer almış. MoJo ise "Ana kadroya çağırabiliriz. Her an olabilir. MoJo Rawler, MoJo Rawley olmaya hazır" demiş.

Kaynak
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

REP Puanı : 14

Zack Ryder ve MoJo Rawler Ana Kadro'ya mı Yükseliyor? Empty
MesajKonu: Geri: Zack Ryder ve MoJo Rawler Ana Kadro'ya mı Yükseliyor?   Zack Ryder ve MoJo Rawler Ana Kadro'ya mı Yükseliyor? EmptyPtsi 01 Şub. 2016, 18:35

Zack Ryder zaten bir zamanlar ana kadrodaydı ve çok iş yapamadı. MoJo´yu tanımıyorum ama Triple H övmüş ise boş adam değildir.

Zack Ryder ve MoJo Rawler Ana Kadro'ya mı Yükseliyor?
1 sayfadaki 1 sayfası