PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Roman Reigns: Laf Kalabalığı

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

Roman Reigns: Laf Kalabalığı Empty
MesajKonu: Roman Reigns: Laf Kalabalığı   Roman Reigns: Laf Kalabalığı EmptyPerş. 11 Şub. 2016, 21:40

Roman Reigns: Laf Kalabalığı Rmp4d3

Josh Mathews: Bayanlar ve baylar burada Dolph Ziggler ile karşınızdayım. Merhaba Dolph, nasılsın ?

Dolph Ziggler: İyiyim Josh. 

Josh Mathews: Şimdi sorular geçiyorum. Tahmin ettiğin üzere ilk sorum. Roman Reigns ile olanlar ? Sana söyledikleri ? PWE Showdown'da yaptıkları ?

Dolph Ziggler: Roman Reigns'i bir korkar ve aptal olarak görüyorum. Kendi şanşı olmadığı için benim şansımı gasp etti. Kıskanç birisi. Sadece beni değil. PWE'de ki bütün şampiyonları ve #1 numaralı adayları kıskanıyor. Bugün bana saldırıyor, başka bir gün Edge'e, Corbin'e, Drew'a. Bu böyle devam edicek gibi. Eğer bir şans istiyorsan hak et. Ne kadardır aksiyon içindesin ? Bir şansı kaybettin diye bana saldırıyorsun. Onun sıkı bir dayağa ihtiyacı var. Bende ona o dayağı vereceğim. Sadece yönetimi bekliyorum.

Josh Mathews: Peki senin hakkında söyledikleri ? Onlara da bir açıklık getirir misin ?

Dolph Ziggler: Elbette. Lise ve üniversite de ki başarılarımı ne kadar baştan başlayarak, yetenekli olduğumun bir kanıtı daha olarak, gerçek bir güreşçi olduğum için anlattım. Ama Roman'ın sorunu burada. Kaslı bir adam. Ne kadar çok kası varsa beyini o kadar az düşünüyor. O rekorlarımı, galibiyetlerimi lise, zamanlarına dönmek için anlatmadım. Hala o dönemde olduğum için anlatmadım. Ben gerçek bir güreşçiyim. Dediğim gibi ''Ne kadar çok kası varsa beyini o kadar az düşünüyor.'' Dediklerimi anlayamıyor. Ve o zayıf beyni bir şekilde ona öyle anlamasın gerektiğini sağlıyor. Bu arada geçen Showdown'ı da hatırlayalım. Nasıl beni ünvandan ettiğini.

Roman Reigns: Laf Kalabalığı Roman-Reigns-Vs-Doplh-Ziggler-AW158

Dolph Ziggler: Eğer benimle yüzlemek için cesareti olsaydı maçım sırasında saldırmazdı. Karşıma dikilirdi. Tek yaptığı şey arkadan saldırı ve laf kalabalığı. Tek bildiği şey bu. En azından burada.

Josh Mathews: Peki MVP ? Hardcore Title ?

Dolph Ziggler: MVP'yi unutmadım. Hardcore Title'ı da. Hala bir rematch hakkım var. Onu kullanmak istiyorum ama yönetime bağlı zamanı. Bay MVP'yi şu aralar çok az görüyoruz buralarda. Ama hala Hardcore Champion altında hüküm sürüyor. Komik değil mi ? Ve saçma ?

Josh Mathews: Peki son zamanlar da CM Punk'ın yaptıkları ? Tüm Join Me olayları ?

Dolph Ziggler: Şu an için söyleyebileceğim tek şey Punk'ın gönülden inandığı bir şey için savaştığı. Gerçek Güreş için. Buna saygı duyarım.

Roman Reigns: Laf Kalabalığı Wwe_tag_team_championship_2010

Josh Mathews: Peki Tag Team Championship ? The New Rockers'ın hedefi ?

Dolph Ziggler: Tabi ki Tag Team Championship'i istiyoruz. Ama şu an kadro da bizden başka bir takım yok. Şampiyonlukları da bize veremiyorlar, rakip olmadığı için. Beklemek zorunda kalıyoruz. Bu benimde canımı sıkıyor. Umarım yakında yeni bir takım çıkar. Sonunda o şampiyonlukları ele geçiririz.

Josh Mathews: Peki Trish Stratus ? Şu an o nerede ? Ne yapıyor ?

Roman Reigns: Laf Kalabalığı 3227385247_1_2_bbdRckqU

Dolph Ziggler: Trish iyi. Şu an ailesi ile vakit geçiriyor. Beraber tatile çıktılar. Birkaç gün sonra gelicek.

Josh Mathews: Zaman ayırdığın için teşekkür ederim Dolph. İyi günler.

Dolph Ziggler: Rica ederim Josh. #WorldWarZ

O sıra bir hayran geliyor ve Dolph Ziggler ile fotoğraf çektiriyor. Ve ordan ayrılıyor.

Roman Reigns: Laf Kalabalığı Tumblr_nr1awczQza1us848io1_500

Roman Reigns: Laf Kalabalığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Roman Reigns Return
» Roman Reigns v AJ Styles
» Roman Reigns "Kaşındı"
» ROMAN REIGNS 30 GÜN YASAKLANDI
» Çünkü Onun Adı Roman Reigns