PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Canım çok sıkkın.

YazarMesaj
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli

REP Puanı : 14

MesajKonu: Canım çok sıkkın.    Cuma 12 Şub. 2016, 18:03

Hani böyle yapacak bir şeyler bulamayınca sıkılır, oturur önünüze çıkan en boktan programı izlemeye başlarsınız ya öyle değil işte! Ben hiç bir zaman öyle normal basit bir sıkıntı ile atlatamadım çoğu zaman. Etrafımda yapacak tonlarca şey vardır. En basitinden önümde duran PS4. Bir noktadan sonra öyle basit geliyor ki... Okuduğum kitap, doğrusunu söylemem gerekirse beni en iyi oyalayan şeylerden biri. Belki de içimi dökmem bittiğinde dönüp onu okurum. Ama hiç, artık sıkılmıyorum. Sonunda benim için eğlenceli bir an dediğim bir an olmadı. Günler gittikçe birbirinin aynı oldu. Hayatımda zevk aldığım şeylerden de artık eskisi kadar zevk alamıyorum. (Oyun,kitap,film ve İnternet de boş boş dolaşmak.) Evin içinde hapis olmuş durumdayım. Eskiden bundan sıkılmazdım. Cidden! Oyun oynayarak ve video izleyerek vaktimi çöpe atmayı çok severdim. Fakat bir noktadan sonra farkında olmanın verdiği inanılmaz boğucu his yakamı bir türlü bırakmıyor. Sanki vaktimi daha iyi geçirebilirim gibi geliyor. Ama nasıl? Bir yandan sürekli bunu düşünüyorum. Sokakta boş boş dolaşıp serserilik yapanlar benden daha mı kaliteli vakit geçiriyorlar yani? Saçmalık! Diğer yandan da merak etmiyor değilim. Dışarısı nasıl bir yer? 

Not: Bunun üzerine yeni bir yazı yazmayı düşünüyorum. Benim gibi dışarıdan çok eve bağlı olanların ilgiyle okuyacağı bir kitap bile olabilir. Eğer yazıyı bitirip bir yayın evi ile anlaşabilir isem. Tabi üşenip de yarı da bırakırsam (muhtemel Very Happy ) olmaz.
Klaus Meine
Emekli
Emekli

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Canım çok sıkkın.    Cuma 12 Şub. 2016, 20:22

Grafikler iyi ama oynanış kötü.

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  Bray Wyatt
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli

REP Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Canım çok sıkkın.    Çarş. 24 Şub. 2016, 22:53

Eee daha daha naber kendim? İyiyim sen nasılsın benlik? İyidir. Bugün iyiydi işte dışarıya çıktık, baktım ki çökmüş heryer. Kararmış güneş ve düşürmüş maskesini tüm karaktersiz insanlar. Ben mükemmelim diyenler düşmüşler peşlerine oynadıkları rölün. Peki ne anlamı kaldı? Ne anlamı var? Ne diye soruyorum ki ben hala? Öğrenemedim mi yoksa henüz bir anlam olmadığını?

Canım çok sıkkın.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİTANECİK CANIMIN CANI GÖZBEBEGİM BİRİCİK KIZIMA NİCE SENELERE