PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Yeni Deneme Moderatörlerini Arıyor

3 posters
YazarMesaj
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

PWE Yeni Deneme Moderatörlerini Arıyor Empty
MesajKonu: PWE Yeni Deneme Moderatörlerini Arıyor   PWE Yeni Deneme Moderatörlerini Arıyor EmptyPaz 14 Şub. 2016, 20:15

Sitemiz yeni deneme moderatörler arıyor.Eğer beğenilirseniz  moderatörlüğe terfi alabilirsiniz.Deneme moderatörlerin  moderatör olmak için post kasması gerekir ve sitede aktif olmaları gerekir eğer yeterli görülürseniz moderatörlüğe terfi edilirsiniz.

Eğer deneme moderatör olmaya adaysanız aşağıdaki formu doldurun bizde değerlendirelim :

İsim :

Güreş ile ne zamandan beri ilgileniyorsunuz :

Bu iş için deneyiminiz var mı ? :

Kendinize güveniyor musunuz? Neden sizi Deneme Mod yapalım ? :
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE Yeni Deneme Moderatörlerini Arıyor   PWE Yeni Deneme Moderatörlerini Arıyor EmptyPaz 14 Şub. 2016, 20:30

İsim : Çetin

Güreş ile ne zamandan beri ilgileniyorsunuz : 2009-2011 arası gerçek vurduklarını düşünerek Cena hayranı olarak izliyordum Very Happy 2011'in sonlarına doğru araştırma isteği geldi neyin ne olduğunu daha iyi anladım.

Bu iş için deneyiminiz var mı ? : Yok

Kendinize güveniyor musunuz? Neden sizi Deneme Mod yapalım ? : Güveniyorum. Aktiflik önemli dediniz, PC'yi açtığımda girdiğim ilk site burası henüz yeni olmama rağmen 100'ün üstünde mesaj sayısına ulaştım. Daha önce Moderatörlük yapmadım ama bunun bi sorun olacağını zannetmem çünkü RPG'yi de ilk defa burada öğrenmiş biri olarak elimden geleni yapmaya çalıştım. Aynı şeyi moderatörlük içinde yapabilirim.
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: PWE Yeni Deneme Moderatörlerini Arıyor   PWE Yeni Deneme Moderatörlerini Arıyor EmptyPaz 14 Şub. 2016, 22:00

İsim :Kıvanç

Güreş ile ne zamandan beri ilgileniyorsunuz :2008

Bu iş için deneyiminiz var mı ? :Var eski PWE deneme mod

Kendinize güveniyor musunuz? Neden sizi Deneme Mod yapalım ? :Bu iş için kendimi uygun görüyorum bu ortamına alışık birisiyim.Ne yapacağımı biliyorum PWE rpg her zaman aktif bir üye olmuşumdur . RPG PWE öğrendiğim için tanıdığım insanlarda mevcut onlardanda fikir kapmışlığım var.Aktiflik konusunda çok rahatım sürekli PWE uğrarım bakınırım kendimi belli ederim.

PWE Yeni Deneme Moderatörlerini Arıyor
1 sayfadaki 1 sayfası