PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

OMF.Net

2 posters
YazarMesaj
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

OMF.Net Empty
MesajKonu: OMF.Net   OMF.Net EmptyPaz 14 Şub. 2016, 20:17

"The Viper" İsimli kullanıcımızın RPG hakkında ki haberlerini,yazılarını paylaşacağı konudur. Tamamen RPG içidir. Diğer oyuncularımız normal bir güreş sever gibi bu konu altında yorum yazabilir.
The Masked Assassin
Main Eventer
Main Eventer
The Masked Assassin

REP Puanı : 5

OMF.Net Empty
MesajKonu: Geri: OMF.Net   OMF.Net EmptyPaz 14 Şub. 2016, 20:43

Neden OMF.Net?
Her gün düzenli olarak okuduğum AMK gazetesinin İngilizcesinin güreş içerikli olanını çıkartmak istedim ve ortaya OMF çıktı.  Smile
Açık       
Mert
Korkusuz

Open
Manful
Fearless

İlk Showdown'un ardından yorumlarıma başlayacağım ve eğer ilgi gelirse aklımda farklı planlar var... cheers
The Masked Assassin
Main Eventer
Main Eventer
The Masked Assassin

REP Puanı : 5

OMF.Net Empty
MesajKonu: Geri: OMF.Net   OMF.Net EmptySalı 16 Şub. 2016, 18:09

Showdown'un Değerlendirmesi

Batista'nın intikamı: Şovun açılışında Batista intikamını en iyi şekilde aldı Jeff Hardy'i öyle bir dövdü ki onun emeklilik sebebi oldu adeta. Fakat sonra bir klasik haline gelen olayı tekrardan yaşadık. Batista dayak yedi. Ve bu olay sonucunda 2 efsane PWE güreşçisi emekli olduklarını açıkladılar. Doğrusu bu durumu özetlemekten başka yorum yapamıyorum çünkü konuya bin bir türlü açıdan bakılabiliyor. Fakat illa bir yorum istiyorsanız The Animal Batista'nın bizleri bir yetenekten mahrum ettiği ve güreşi getireceğiz diyen Punk'ın gerçek bir güreşçiyi şehit ettiği görüşündeyim.  

Carter's: Carter's diyorum çünkü bu PWE'de yeni bir nesilin başlangıcı. Benim gözümde artık PWE'de McMahon's devri sona erdi. Sebebi çok açık değil mi? Şirketten elini ayağını çeken Triple-H, daima eşinin arkasında duran Stephanie, Mr. Money Shane McMahon ve Dixie Carter odaya girdiğinde gıkı çıkmayan Vince Mcmahon. Sanırım bu yeterince açıklayıcı olmuştur.

Tye ve Ziggler: Bu iki isime de ayrı ayrı hayranlık duyuyordum. Dolph Ziggler, bu adam maç boyunca yorulmak bilmiyor muazzam bir yetenek üstelik WWE'de bir türlü ön plana çıkamama sorununu burada tam anlamıyla yok etmişti fakat Punk'a katılarak yeniden kendini gölgeler arasına attı. Tye, bu adam için çok şey söylemeye gerek yok tamamen hayal kırıklığı. Segmenti izlerken kendi kendime ''kabul etme! kabul etme!'' dediğimi söyleyebilirim.

Ethan Carter: Bu adam Dixie'nin kuzeni fakat buna rağmen mikrofon ve ring içini şansa bırakmadı ve Vince'in son umudu bir zamanların efsanesi olan STCSA'yı ringden adeta yeteneği ve kurnazlığı ile süpürmeyi başardı.

MAİN EVENT: Ring içi kalitesi tek kelime ile muazzam bir maçtı. Eğer yetenekli olanın kazanacağı bir maç olsaydı bu maçı şüphesiz John Morrison kazanmalıydı fakat gücün daha çok ön plana çıktığını gördük ki Goldberg kazandı. Bu maç farklı hikayelerede ev sahipliği yaptı mesela Randy Orton'ın ilk PWE maçıydı. The Rock'un da öyle. Gerçekten oldukça yerinde isimler kazandık. Chris Jericho'nun geri dönüşüne ne demeli? PWE'nin Chris Jericho, Randy Orton ve The Rock gibi isimlere ihtiyacı vardı. Üzüldüğüm bir noktayı dile getirmeliyim ki PWE şampiyonluğu gibi ünvan taşıyan bir ismin hile hurda ile muhtemel rakibini değiştirmeye çalışması benim gözümde bütün karizmasını bitiriyor. Bu yüzden Tag Team Stable'ların ayakta kapattığı şovlar benim için her zaman sıradan görünmüştür.

Şovda keşke olsaydı dediklerim
Açıkcası Edge, Drew Mcntyre, ve Brock Lesnar'ı şovda görmek isterdim. Roster'ında Lesnar gibi bir canavar bulunduran bir şirket bunu en iyi şekilde değerlendirmeli. Hem de seyircilerin çoğunun oraya Lesnar'ın suplexlerini saymak için geldiği bir dönemde.

Edge şovda bulundu evet fakat benim istediğim şekilde değil. Edge bir şampiyon ve her hafta şovlarda maç yapmalı gerçek bir şampiyon nasıl olur herkese göstermeli, Drew Mcntyre da öyle. Fakat senaristlerin son zamanlarda çok sık yaptığı bir şey olan ''Şampiyon'u saklama'' durumu son bir kaç şovdur devam ediyor...

10/7.0

OMF.Net
1 sayfadaki 1 sayfası