PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Power 10 Görevlisi Seçimi

2 posters
YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

Power 10 Görevlisi Seçimi Empty
MesajKonu: Power 10 Görevlisi Seçimi   Power 10 Görevlisi Seçimi EmptySalı 23 Şub. 2016, 21:00

Arkadaşlar yönetimin üzerinde ki yükü hafifletmek için Power 10 görevini forumda ki bir üyeye verme kararı aldık. Power 10'u almak isteyen arkadaşların konu altına talip olduklarını yazmaları yeterli.En son yönetim olarak seçtiğimiz kişi Power 10 Görevini üstlenmiş olacak.

Power 10 PWE Showdown ve Rise şovları tamamlandıktan sonra yani Cuma-Cumartesi-Pazar günleri içerisinde paylaşılmak zorunda. Special Event olan zamanlarda haftalık şovlar ve Special Event tamamlandıktan sonra yapılması daha uygun olacaktır.

Power 10'un tıpkı "God's Biggest Mistake"in yaptıkları gibi resimli ve yapan kişinin kendine ait yorumlarını taşımasıda istediğimiz bir özelliktir. Aday olacak arkadaşlara şimdiden başarılar diliyoruz.

PWE RPG Yönetimi
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

Power 10 Görevlisi Seçimi Empty
MesajKonu: Geri: Power 10 Görevlisi Seçimi   Power 10 Görevlisi Seçimi EmptySalı 23 Şub. 2016, 21:06

Ben olmak istiyorum. Deneme Moderatörü'yüm ve haber paylaşmaktan başka bir şey yapamıyorum. RPG içi bir faaliyet daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Ve de tarafsız olacağımdan şüpheniz olmasın...

Power 10 Görevlisi Seçimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Power 10 Görevlisi
» Karakter Seçimi Konusu
» Karakter Seçimi - Genel Konu
» Power 10
» 23.02.2016 Power 10