PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Robin Van Persie

YazarMesaj
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

Robin Van Persie Empty
MesajKonu: Robin Van Persie   Robin Van Persie EmptyPaz 28 Şub. 2016, 17:31

Kameralar açılıyor arka alanda PWE Champion CM Punk var.

CM Punk:Paparazzi gibi çekmeyi bırak burada magazin haberi yapmıyoruz söyleceklerim var beni takip et.

Robin Van Persie 3804459-7904175311-31671

Arka alanda yürümeye başlıyorlar ve CM Punk Seth Rollins'in odasının önünde duruyor gülümsüyor.

CM Punk:Acaba burada bir şampuan varmı.Duyduğuma göre Triple H şirketten gitmiş kayınbabasıyla tartışmışlar.Ne kadar üzücü Seth Rollins kocasız ve kemersiz kaldı.Artık bu şirkette sığıntı gibi yaşamaya kendini alıştırması gerek çünkü ona torpil yapacak daha fazla adam kalmadı Vince McMahon var oda yakında saf dışı kalıcak işlerime karıştı bu şirkette yapabileceği en büyük hatayı yaptı bizede faturasını kesmek düştü.Büyük bir zevkle gerekeni yapacağım.

Yürümeye devam ediyor Edge'in odasının önünde duruyor.

CM Punk:Bu herif nerelerde kemeri aldı kaybetmemek için şirkete uğramıyor.Büyük ihtimal tımarhanededir.Kankası Dean Ambrose'a sormak lazım.Dean Ambrose ve Edge ne kadarda uyumlu bir ikili ikiside tımarhanelik herifler ve işin komik tarafı tek tek evlerine gidiyorlar.

Brock Lesnar'ın odasının önünde duruyor ve sinirli bir ifade takınıyor.

CM Punk:Bu adam kendisini herkese canavar gibi gösteren özünde sevimli bir sincaptır.Biliyormusunuz kemeri aldığım gün Paul Heyman'a benim gibi bir şampiyonlamı yoksa Brock Lesnar gibi deneyip deneyip başaramayan başarısız bir adamlamı çalışmak istersin dedim ve o başarısız tarafı seçti.Sebebide Brock Lesnar'ın onsuz tuvalete bile gidememesidir.Paul benle beraber zaferden zafere koşmak yerine alt sınıf güreşçilerle sürünmeyi tercih ettin büyük bir hata yaptın sen ve yanındaki sincap bir daha karşıma çıkarsanız asla acımam.Geçmişimiz umrumda bile olmaz.

Yürümeye devam ediyor ve Drew McIntyre'ın odasının önünde duruyor.

CM Punk:Kendi tabiriyle onu tanıtayım ne diyordu kendine Chosen .. yok yok tescilli orospuydu sanırım.Evet kendisi tescilli orospu.Ünvan başarı şan şöhret için McMahon ailesinin altına yatan ve kıçlarını sabah akşam fırçalayan adamın odası işte ! Şu elimde gördüğünüz kemere bile ortak çıkmak için günlerce yaladığını hepimiz biliyoruz.Ben bileğimle alırken o ağzıyla aldı aramızdaki fark bu.O kemerin sahibinin kim olduğunu anlatmak içinde aynı şekilde bileğimi konuşturacağım.Sizler şahitlik edeceksiniz.

Kameramana git tarzı bir hareket yapıyor ve kameralar kapanıyor.

This Fire Burns !

Robin Van Persie Tumblr_lzxak4jK1o1qm5r8ho1_500
Gerçek Şampiyon Burada !

Robin Van Persie Tumblr_n32qt6OwYJ1trlamco1_500
Kendine gelen chantleri dinlemek için köşede bir müddet bekliyor.

Robin Van Persie Tumblr_inline_nu35izIIdm1rfezux_500
Oda gaza geliyor ve seyircilere katılıyor ve arena inliyor.

Robin Van Persie 025215d48cfe4d25f6e3ec4b781b3f360741522c_hq
CM Punk seyircilere konuşucam susun dercesine mikrofonu kaldırıyor.

Robin Van Persie Large
CM Punk:Az önce arka alanda söylediklerim sizin hoşunuza gitmiş olabilir ama bazılarının canını yaktığı hakikat.Ama ben her zamanki gibi gerçekleri konuştum.Şu zamana kadar kimsenin yancısı olmadım.Her zaman bir hedefim vardı bu şirkete gelişimden belkide gidişime kadar.Hedefim bu şirkete gerçek güreşi getirmekti şovmenleri soytarıların kökünü kurutup bu şirkette artık gerçek güreş yapılmasını istiyordum.Ve şimdi bakıyorum bu gördüğünüz kemerle resmen gerçek güreşin gücünü göstermiş bulunuyorum.Ben burada sizleri eğlendirmek için ter dökmüyorum burada sizlere güreşin gerçeklerini ve güzelliğini göstermek için bulunuyorum.Ve geçen WarTime'da herkes gerçek güreşin gücünü gördüler.O kemeri belkide cehennem şeklinde nitelendirilebilecek o ringten çıkardım.Herkes kimin daha iyi olduğunu gördü gerçek güreşin her zaman daha üstündür.Vince McMahon kemeri almamam için beni cehennemin içine tıktı ama herzamanki gibi beni yıkamadı.Şampiyon olduğu zamanlar dili çok açılan Seth Rollins ringte tavuğa döndü.Ulu orta malı oldu.Vince McMahon ise sadece bakakaldı çünkü hiçbirşey yapamayacağını biliyordu.HİÇBİRŞEY ! Seth Rollins kemeri nasıl aldığını unutmuştu bende ona nerden geldiğini gösterdim şimdi bu şirkette hiçbir değeri yok köşede dul kadın gibi kaldı artık o değersiz biri hem bu şirket için hemde çok sevdiği Vince McMahon için.Seth Rollins hiçbir zaman sevilmedi McMahon ailesince Seth sadece bir maşaydı maşa ! Ve herzamanki gibi McMahon ailesi bir güreşçiyide çiğnenmiş sakız gibi köşeye attı.Bir başka köşede canavar Brock Lesnar vardı.Onunla aramdaki problem aslında hepsinden farklıydı.Aramızda problem olmasını isteyen oydu.Paul Heyman değil.Brock her zaman Paul'un benim tarafıma geçmesinden korktu ve beni kıskandı şimdi ise dahada kıskanıyor çünkü kemer bende ve ben ondan daha iyiyim.Paul Heymanla görüştüm onda gelecek olmadığını söyledim benimle beraber yürümesi gerektiğini söyledim ama o ne yaptı dinlemedi şimdi salak gibi Dean Ambrose denen herifle uğraşıyor benle gelseydi ünvandan ünvana giricektik.Kendisi bilir ben hala şampiyonum o ise salak bir güreşçinin yanında gezen maskot.Bu sözlerim canını yakmış olabilir Paul ama insanın yüzüne gerçekler vurulduğunda böyle oluyor.Hata yaptığını sende biliyorsun ama artık geri dönüşü yok sen kaybedensin ! Diğer bir rakibim pardon rakip dedim.Kendini yakışıklı sanan aslında süslenmiş bir sirk maymununa benzeyen bir adam vardı.Her fırsatta orasını burasını çeken adam gelmiş ringte güreşmeye kalkışıyor.Elinde her zaman telefon olduğundan eli boş kalmasın diye ringte eline birşey verdim onla oyalandı.Zaten o kemer maçına alınması tamamen bir fiyaskoydu ve hala şampiyon benim oda beni engelleyemedi.Birçok kez size üstüme sistemli bir şekilde gelindiğinden bahsetmiştim işte artık bu olay bitti.Artık saldırma vakti bende hemde tamda benim olanı bu kemeri benden almak için fırsat kollayan hainlere karşı saldırma vakti.Hiçbir hakkı olmadan sırf iyi bir kıç yalayıcısı olduğu için şampiyon ilan edilen irlandalı orospuya yerini belli etme vakti geldi ! Bir damla ter dökmeden kemeri alıp kendini şampiyon olarak tanıtan bir adam ne kadar şampiyon olabilirki ! Ben terimi akıtarak aldığım kemeri iki taht oyunuyla bırakacak değilim.Birçok kez beni salladınız ama yıkamadınız hatta dahada güçlendim her seferinde dahada güçlendim ve şimdi sallama vakti geldi ! Bu şirkette benim gibi düşünen tek kişi ben değilim Vince McMahon yine haince bir şekilde benim ayağımı kaydırmaya çalıştı ama şirkette benim gibi düşünen insanlar arkamda durdular.Ethan Carter benim eski bir arkadaşım kendisi şerefli bir insan.Gerektiğinde halasına ve ünvana bile hayır demiş şerefli birisi.Kendisinin yeri her zaman benim için farklı ve tekrardan benim yanımda görmek gerçekten hoşuma fazlasıyla gitti.Kendini her zaman McMahon ailesinden dışlanmış hisseden Shane McMahon'da doğru yolu buldu.Şov yapmayı değilde güreşi seçti.Oda Vince ve krallığını çökertmek istiyor haklıda hakkı olanı alması onun en doğal hakkı.Ama oda babası gibi kral olmaya kalkarsa cezasını bizzat kendim veririm gözümü bile kırpmam.Güreş için herşeyi yapmaya yemin ettim ve yapacağımda.Batista'da haksızlığa karşı gelmek için geri döndü ve oda bizlere katıldı.Oda bu salak eğlendirme işlerinden sıkılmış olmalıki oda şuanki sisteme isyan etti ve bizim safhımızda doğru yolda ve umarım bu yoldan şaşmaz.Herkes Wyatt Family'nin kurulmasını beklerken Luke Harper bizlere katıldı.Bir başka dışlanan kişide oydu aslında.Her zaman Bray Wyatt'ın gölgesinde kaldı ve oda bunun farkında ve canını çok sıkmış olmalıki şuan farklı tatlar deniyor ve doğru yol üzerinde.Alberto Del Rio farklı birisi hiçbirzaman takım oyuncusu olmadı.Kendisi egolu birisi ama doğru yolda olduğu sürece egolu olmasının kime zararı var.Kevin Owens ise hiçbir zaman özel yaşamıyla gündeme gelmedi herzaman güreşiyle gündeme geldi ve kazandığı herşeyi fazlasıyla hak eden bir adam ve dahada fazlasını alacağından eminim.Ve ben bende daha fazlasını alacağım önce gerçek şampiyonun kim olduğunu göstereceğim ve iktidar nasıl olunur öğreteceğim.

Robin Van Persie
1 sayfadaki 1 sayfası