PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

16 Mart Showdown

+9
The King Of Spear
Texas Rattlesnake
The Brahma Bull
Klaus Meine
The Charismatic Enigma
Ryan O'reily
Ace of Diamonds
I'll Keep Coming
leo
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:07

Ignition çalıyor ve pyrolar eşliğinde Showdown başlıyor! Kameralarımız spikerlere çevriliyor.

16 Mart Showdown OwSDIMf

Booker T:Bayanlar ve baylar, Showdown'a hoş geldiniz! 

JBL:Bu güzel çarşamba gecesinde bol aksiyonlu maçlar görmek dileğiyle

Michael Cole:Benim maç beklentim yok tek istediğim konuşmak onu benden almayın.

Flight Of Valkyries ! Daniel Bryan Chantler Eşliğinde Geliyor

Booker T:Bu adam uzun süredir kemerini başarıyla koruyor bakalım sıradaki rakibi kim olacak merak ediyorum.

16 Mart Showdown 5vzvlXM
YES ! YES ! YES !

Karga sesleri oda ne ! Raven !

JBL:Bu adam yenilse bile Daniel Bryan'a acı çektirecek fazlasıyla hemde.

16 Mart Showdown S5Ndmvw

Daniel Bryan vs Raven - Non Title Match

Maç hızlı başlıyor ve Daniel Bryan lockupa girmeye çalışıyor ama Raven basit bir hareket ile onu itiyor. Daniel yerde dizleri üstünde çöküp Raven'a bakıyor ve Raven sadece sırıtıyor. Ayağa kalkıp yüzleşiyorlar ve Daniel Raven'a çok sert bir tokat atıyor. Raven hiç bir şey olmamış gibi yerinde durup gülmeye devam edince Daniel ringin dışına doğru gidiyor. Raven hiç bir hareket yapmadan sadece Daniel'ı izliyor. Daniel ringin altından bir sürü şey çıkarıyor; sandalyeler, masalar ve kendo stickler. Raven hala duruyor. Daniel ringe giriyor ve sandalyelerden biriyle Raven'a vuruyor. Raven sonunda uyanıyor ve sandalyeyi Daniel'dan kapıp ardı ardına vurmaya başlıyor ve Daniel yere düşüyor. Raven bir süre daha pataklıyor sandalyeyle ve sandalye kırılınca fırlatıyor başka bir kenara. Yerden bir tane daha alıyor ama Daniel kendini toparlayıp bir low kick vuruyor Raven'ın dizine ve onu sersemletiyor, sonra hızlıca ayağa kalkıp bir Kick-Out DDT deniyor ama Raven aniden ayağa kalkınca havalanıyor ve sandalyelerin üzerine doğru düşüyor derken iki eli üstünde durup zıplıyor ve kendini düzeltiyor. Sonra da bir Roundhouse Kick ! Tekmeyi yiyen Raven 2 80 uzanıyor, Daniel tuş deniyor ama Raven'in eline bir kendo stick geçiyor ve bunu Daniel'ın kafasına koyuyor, Daniel sendeleyip ayağa kalkınca bir con-chair-to deniyor Raven ve yapıyor da ama Daniel kolunu yakalayıp Yes! Locku bağlıyor, Raven bir süre debeleniyor ringde, ipe felan ulaşmaya çalışıyor ama sonunda pes ediyor.

16 Mart Showdown OujmpYd

Gong !

16 Mart Showdown C3zweJV

Michael Cole:Ölü adam tekrar PWE arenasında !

16 Mart Showdown Mimy8Xp

Ringe geliyor bir süre etrafı süzüyor ve konuşmaya başlıyor.

Undertaker:Hissediyorum... Ruhlar alemi rahatsızlanıyor. Aralarından kaçan, kuralsız bir ruh onları rahatsız ediyor. Gitmesini istiyorlar. Ölüler aleminin bekçisi çağırıldı. Kuralsız ruhu arıyorum. Ve bulduğumda ise, en derinliklere gömülecek. VE ÖLÜMLÜLER ALEMİ, HUZUR BULACAK...

Veil Of Fire ! 

16 Mart Showdown JqA5DNr

Booker T:Acaba kardeşleri tekrar beraber mi göreceğiz yoksa felaketmi geliyor.

16 Mart Showdown OCFHgFB 
Kane: Cehennem'in varisine kuralsız ruh demeye nasıl cüret edersin? Ölümlü'lerin Koruyucusu, koruduklarının yanına gideceksin. 

Bu sözlerin ardından Kane pyroları patlatıyor  kameralar ikilinin bakışması sırasında kapanıyor.

16 Mart Showdown NbqKN1A

Arka alanda Renee Young’ın konuğu Hardcore şampiyonu Kevin Owens. Owens’ın yüzünde sinirli bir ifade var.
Renee Young: Kevin, bir Rise güreşçisi olmana rağmen Showdown brand’ına çıkmış olman çoğu kişi tarafından garip karşıl-

Kevin Owens: Garip olduğunu biliyorum Renee. Sırf bu kemer omzumda ve her yerde korunabilir diye bana iki branda da çıkma zorunluluğu koydular ve bu hasta edici. Evet, Showdown denilen aciz brandda bulunan tek Rise’lı olmak gerçekten çok sinir bozucu çünkü buradaki ez-

Goldberg: Bugün Showdown’da bulunan tek Rise güreşçisi sen değilsin evlat.

Owens arkasını döndüğü an Goldberg ona Allah ne verdiyse girişiyor. Owens’ı yerde yumrukladıktan sonra t-shirtinden çeke çeke sürüklüyor. Owens kalkmaya çalışınca Goldberg onu duvara çarpıyor ve sürüklemeye devam ediyor. Onu girişe getiriyor. Owens ona orta parmağını göstererek kalkıyor fakat Goldberg ona Spear ile giriyor! Çelik rampaya Spear’liyor. Rampadan sürükleyip ringe fırlatıyor. Owens kalktığında bir Spear daha. Bir hakem çağırıyor Goldberg. 

Kevin Owens vs Goldberg – Hardcore Championship

Owens kalkınca Goldberg bir Spear için daha koşuyor fakat Owens kendini ring dışına fırlatıyor. Goldberg onu izlerken Owens bir kolu ile karnını tutuyor, diğer eli ise aklını gösteriyor, kemeri de ağzında tutarak gidiyor derken Goldberg de ring dışına çıkıyor ve Owens’a arkadan saldırıyor. Ringin altından bir sandalye alıyor ve yerde yatan Owens’ın sırtına seri sandalye darbeleri indiriyor. Owens’ı tutuyor ve ringe yolluyor yeniden. Girdiği gibi Owens’a üçüncü Spear’i vuruyor! Owens baygın! Goldberg ayı gibi böğürdükten sonra Owens’ı kaldırıyor ve sandalye üzerine Jackhammer! Tuş deniyor Goldberg. 1, 2, 3!

Hardcore şampiyonluğu bir kez daha Goldberg’in eline geçiyor. Goldberg kemerini kaldırırken diğer eliyle arka alanı gösteriyor ve ‘’YOU ARE NEXT’’ diye bağırıyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

16 Mart Showdown NigUD6L

Kameralar geri geldiğinde EC3 stadyumun dışında takım elbiseyle dolaşıyor. Oradan geçen bir seyyar satıcı EC3'ü durduruyor. EC3 dikkatlice adama bakıyor. 
Satıcı:"Abi bak çok güzel saatlerim var." 
EC3:"Ne kadara veriyorsun?" 
Satıcı:"10 dolar abi". 
EC3:"Ver bakıyım, şu çakma Rolex mi?" 
Adam saati yerinden söküp EC3'e verir. 
Satıcı:"Çakma ama birebir." 
EC3 cebinden 100 dolarlık bir banknot çıkarır. 
EC3:"Al bunu, fazla dolaşma burda. Zabıtalar adamı enseler." 
Adam topuklayınca EC3 saati önce koluna takıyor, sonra beğenmeyince yoldan geçen bir kıza veriyor ve kız da bunu öpüyor.

No Chance !

Michael Cole:Güreş tarihinin en iyi patronu ! (Fısıldayarak yanındaki JBL'ye maç sonu hesaba bak maaşlar yatmıştı diye yokla diyor.)

16 Mart Showdown RAwrfND

Vince McMahon o salak yürüşüyle ringe geliyor ve konuşmasına başlıyor.

Vince McMahon:Bazı kendini bilmez hadsizler benim ve ailemin şerefine leke sürecek bu şirketin adaletine leke sürecek aksiyonlarda bulundular.Biliyorum neden şuan burda Hunter değilde benim bulunduğumu merak ediyorsunuz bu olay sandığınızdan daha ciddi çünkü tüm güreş tarihine değiniyor.Punk lütfen buraya gel ve bu olayı en kısa sürede çözelim

Vince McMahon sandalyeye oturup bekliyor.

This Fire Burns ! 

16 Mart Showdown 8snhiVu

Kendisine cheer ve boo karışımı bir tepki geliyor.

16 Mart Showdown WSbRlnj

CM Punk:Daha demin ben yokken çok cesur görünüyordun Vince şimdi neden biraz suskunlaştın.(Gülüyor) Benim güreş için ve bu şirket için bir engel olduğumu düşünüyorsun sadece bir noktada haklısın güreş için asla bir engel değilim ben burada güreş için terimi akıtıyorum ve senin bu tonarlarca para kazandığın o sistemi çökertmek için elimden geleni yapıyorum yani senin haklı olduğun konuya gelelim evet şirket için çok büyük bir tehlikeyim.Çünkü sen ve ailen güreş dünyasını gittikçe daha fazla sömürüyorsunuz ve bu ben  ve benim gibilerin canını gerçekten çok sıkıyor.Burada seyircilere güreş seyrettirmediğini sende biliyorsun arka alandaki çalışanlar bile biliyor ama onlar konuşmasın diye onların ağzına dolarlar tıkayıp odalarına geri yolluyorsun ama beni yollayamazsın Vince ben onlar gibi değilim ... Ben davamdan vazgeçmem asla vazgeçmedim.Evet istediklerimi almak için sınırlanırımı aşıyorum damadına şantaj yapıyorum bu senin içinde geçerli.Sanırım o kayıtları herkese paylaşırsam o çok değer verdiğin ailenin şerefine leke sürülücek tabi varsa.

Vince McMahon:Punk.. Punk.. sakin ol tamam mı ? Buraya senle dalaşmak için veya senin yapabileceklerini dinlemek için gelmedim.İkimizinde sinirlendiği noktalar var ve bunları ortadan kaldırmanın yolu o kasedin ortadan kalkması onu bana ver bende sana istediğin güreşi vereyim.

CM Punk:Acaba oradan John Cena gibi falanmı görünüyorum hey ! Kendine gel Vince ben senin kıçını yalayan kölelerinden biri değilim beni bu boş vaatlerle kandırabileceğinimi sanıyorsun.Uçuruma gidiyorsun Vince gerçekleri açıklamama çok az kaldı ne istediğimi biliyorsun o ünvan için bir şans ver yoksa seni o çok değer verdiğin koltuğundan kaldırırım.

Vince McMahon:Seni ahmak bidaha beni asla tehdit etme sende beni o arka alandaki sünepelerden biri zannetme ben senin patronunum ve o kemer şansını sana asla vermeyeceğim.O kemer maçına sen değil Seth Rollins çıkacak buna alışırsan iyi edersin sana istediğini asla ve asla vermeyeceğim.

CM Punk:Sakin ol patron sakin ol .. Bana gerçek istediğimi verdiğin için teşekkür ederim gerçekleri açıklama fırsatını verdiğin için teşekkür ederim Hunter önümüzdeki ShowDown'da harika bir olay gerçekleşicek sakın kaçırma !

CM Punk gülerek ringten ayrılıyor.

Mental Hospital yavaş yavaş ringe geliyor.

Swiss Made ! Tag Team Champions John Morrison ve Tyson Kidd geliyor.

Mental Hospital vs Cesaro&Morrison – Tag Team Championship

Cesaro ringde kalırken Dean ve Edge kafa kafaya verip hırlıyorlar birbirlerine ve Dean aprona geçiyor. Kameralarımız spiker masasındaki Seth Rollins’e çevriliyor ve Seth, uykusu gelmiş gibi yapıyor. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Edge ve Cesaro birbirlerine bakıyor ve lock-up’a giriyor. Cesaro üstün çıkıp Edge’nin kafasını koltuk altında Headlock’a alıyor. Edge onun kolunu zorlayarak çekiyor fakat Cesaro’dan diğer koluyla bir dirsek darbesi geliyor Edge’nin karnına. Edge karnını tutarken Cesaro onu Bodyslam yapmak için kaldırıyor fakat Edge arkaya düşüyor. Cesaro ona döndüğünde ittiriyor Edge onu, Cesaro yeniden üzerine koşuyor fakat Edge çekilerek diğer iplere koşuyor, ama geri döndüğünde Cesaro’dan bir Uppercut darbesi ile karşılaşıyor. Edge dengesini toplamaya çalışırken Cesaro onun kafasını tutuyor ve bir Uppercut daha. Edge iplere yaslanıyor. Cesaro onu kolundan tutup çeviriyor ve arkada Hammerlock bağlarken aynı zamanda Crucifix Slide ile roll-up’a alıyor. 1,2- Edge kurtuluyor. Ama Cesaro onun kolunu tutmaya devam ediyor, Edge’yi kaldırıyor ve karnına tekmeyi vuruyor, ardından kolunu bir kez daha döndürüyor ve çekerek bırakıyor. Edge acı içerisinde kolunu tutarken Cesaro’dan bir de Dropkick geliyor! Edge yerde. Cesaro kenara geçiyor ve Morrison’a tag veriyor. Morrison hemen köşeye çıkıyor ve Edge kalkınca Missile Dropkick ile atlamayı deniyor. Ama Edge çekiliyor ve JoMo boşa atlıyor. Belini tutarak kalkarken Edge onu DDT pozisyonunda tutuyor ancak JoMo onun kolunu döndürerek pozisyonu çevirmeyi deniyor, bir counter da Edge’den geliyor ve Morrison’un karnına tekmeyi basıyor. Morrison eğilirken sırtına bir de Double-Axe-Handle vuruyor Edge. Morrison yerdeyken Edge köşeye geçiyor ve tag veriyor Ambrose’a.

Seth Rollins: Geldi yine tipini siktiğim.

Ambrose hemen kenara geçiyor ve Seth’e orta parmak gösterdikten sonra kalkan Morrison’u yumruklamaya başlıyor. Seri yumruklardan sonra iplerden sekiyor ve kendine gelen Morrison’un karnına diziyle vuruyor. Morrison kendini yerde buluyor. Ambrose yere yatıyor ve Morrison’u yumrukluyor yeniden. Bir süre sonra kalkıyor ve Edge’e tag veriyor. Edge ringe girer girmez Morrison’un kalkmasını bekliyor. Morrison kalkınca Edge onun üzerine koşuyor fakat Morrison onu kolundan tutup köşeye fırlatıyor, koşuyor ve Corner Dropkick! Edge yerde. Morrison köşeye çıkıyor ve Frog Splash! Tuş deniyor JoMo. 1, 2- Edge yine kurtuluyor. Edge kalkmaya çalışınca Morrison’dan bir de Enzugiri geliyor ve Morrison, Cesaro’ya tag veriyor. Cesaro girince Edge’yi yerden kaldırıyor ve bir Uppercut daha vuruyor. Edge çenesini tutarken Cesaro’dan onun karnına bir diz darbesi, ardından Double Underhook Powerbomb! Tuş denemesi. 1, 2- Edge kurtuldu yeniden. Cesaro onu kaldırmaya çalışıyor ama Edge onu kolundan çekip yere yapıştırıyor. Bacaklarından tutup çeviriyor ve Sharpshooter bağlıyor Cesaro’ya! Cesaro’s gonna tap! Hayır, Cesaro kurtuluyor kilitten. Cesaro kalktığında Edge’e yumruk atmayı deniyor ama Edge eğiliyor ve arkadan tutup çekiyor, Edge-O-Matic! Tuş deniyor. 1, 2- Cesaro kurtuluyor. Edge, tag vermek için Ambrose’un yanına gidiyor fakat Ambrose’un ring dışında, Rollins’e laf yetiştirmek ile meşgul olduğunu görüyor. Onu izlerken Cesaro’dan roll-up denemesi. 1, 2- Edge kurtuluyor. Kurtulur kurtulmaz Cesaro çok sert bir Uppercut daha vuruyor ve Edge yerde! Cesaro onun bacaklarını tutuyor, bu sırada Morrison da elini çeviriyor. Swing zamanı! Cesaro Swing başlıyor! 1, 2, 3, 4, 5, 6- Edge ipleri tutuyor eliyle! Swing fazla uzun sürmedi bu sefer. Cesaro onu bırakmak zorunda kalıyor. Edge kalkınca Cesaro’dan onun karnına tekme, Neutralizer pozisyonunda tutuyor ama Edge’den Back Body Drop, Cesaro kalkınca da Spear! SPEAR SPEAR SPEAR! Tuş deniyor. 1, 2- MORRISON BOZDU TUŞU. Edge’e Moonlight Driver yapıyor ardından. Morrison kaçacakken Ambrose onu arkadan yakalıyor ve Headlock Driver! Cesaro’nun sürünerek tuşa gitmesine izin vermiyor Dean. Morrison kendini aprona kadar sürümeyi başarıyor. Dean ise kendi gidiyor aprona. Cesaro da Edge de aynı anda kalkmaya çalışıyor. Ve aynı anda tag veriyorlar! Ambrose ve JoMo aynı anda giriyor ringe ve Ambrose hemen bir Lariat ile yıkıyor JoMo’yu. JoMo kalkınca bir Lariat daha. JoMo yeniden kalkıyor, Ambrose onun üzerine koşuyor fakat Morrison’dan ona Calf Kick! Ambrose iplere geriliyor, dönüyor ve Rebound Lariat! Ambrose delirirken Rollins spiker masasından kalkıp ring kenarına geliyor.

Seth Rollins: Dean, Dean, Dean. İki saniye o D+ akrobatı dövmeyi bırakıp bana odaklanmanı istiyorum. Çok önemli bir şeyi sana söylemeyi unuttum. Breakdown’daki maçımız…. BİR STEEL CAGE MAÇI OLACAK!

Dean, ipleri eliyle tutarak ‘’kendi kuyunu kazdın’’ diyor ve gülmeye başlıyor. Seth ise spiker masasındaki yerine geri döndükten sonra Ambrose arkasını dönüyor, ve anında Morrison’dan Dean’a Moonlight Drive! Biter artık! Tuş deniyor JoMo. 1, 2, - 2.99’da atmayı başarıyor Dean.

Seth Rollins: Bu da mı gol değil amk.

JoMo gülerek, Dean’ın neredeyse halsiz bedenini kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor. Dean yerde. Starship Pain için köşeye geçiyor. Zıplıyor fakat Dean dizlerini kaldırıyor. JoMo acıdan elini yerlere çarpıyor. O kalkınca Dean’dan onun karnına tekme ve Dirty Deeds! Tuş denemesi. 1, 2, 3! Yeni takım şampiyonlarımız var!

Hakem, Dean ve Edge’e yeni kemerlerini getirirken Cesaro, JoMo’yu ring dışına çekiyor ve durumuna bakıyor. Dean, gülerek Seth’e bakıyor. Seth ise spiker masasından kalkıyor yeniden ve ringin apronuna çıkıyor. Edge öne çıkmak istiyor fakat Dean ‘’ben hallederim’’ diyor ve Edge geride kalıyor. Seth ringe girince iki isim yumruklaşmaya başlıyor. Dean üstün çıkıyor ve Seth ring dışına çıkmaya çalışırken Dean kemeriyle vuruyor Seth’in suratına. Seth son gücüyle kendini ring dışına yuvarlarken Dean hem PWE kemerini, hem de Tag Team kemerini kaldırırken şov sona eriyor.

16 Mart Showdown EYutYBE

En son Kaisér tarafından Çarş. 16 Mart 2016, 22:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

REP Puanı : 14

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:09

Başlamış yetiştim!
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:09

Başlamışız.
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

REP Puanı : 8

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:11

Hadi bakalım.Yenileceğim kesin içime dogdu ama iyi bir maç olucak kesin. Very Happy
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:28

Yes Lock! başımız büyük dertte ama. Very Happy
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:30

Raven vs Bryan feudu tutar.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:34

Wolverine demiş ki:
Hadi bakalım.Yenileceğim kesin içime dogdu ama iyi bir maç olucak kesin. Very Happy
Kıvanç hala ters psikoloji mi yapıyon olm?
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:35

Klaus Meine demiş ki:
Wolverine demiş ki:
Kıvanç hala ters psikoloji mi yapıyon olm?
Bilmiyorum ne yaptığımı vallahi.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:37

The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:40

Yetiştim enteresan maç olmuş tebrikler Bryan :kel:
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:42

The Beast demiş ki:
Yetiştim enteresan maç olmuş tebrikler Bryan :kel:
Sağol canım.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:44

Kane ve Undertaker ikilisi takım olurlarsa ve iyi oynarlarsa çok iyi olur.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:47

İşte PWE'de en çok görmek istediğim şey!
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:47

Yorum
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

16 Mart Showdown Empty
MesajKonu: Geri: 16 Mart Showdown   16 Mart Showdown EmptyÇarş. 16 Mart 2016, 20:48

Klaus Meine demiş ki:
Yorum
:kel:

16 Mart Showdown
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki