PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Eleştiri

3 posters
YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

Eleştiri Empty
MesajKonu: Eleştiri   Eleştiri EmptySalı 22 Mart 2016, 06:28

Aslında bu eleştirimi daha önce yapacaktım ama ''kemer onda o yüzden böyle diyor'' falan şeklinde düşünülmesin diye biraz bekledim. Eminim bu konuda benim gibi düşünen çok kişi vardır. PWE WHC kemerinin sıradan bir kemermiş gibi muamele gördüğünü düşünüyorum. Netice de PWE'nin iki ana kemerinden birisi fakat hiç bir PPV'de main event maçında olmadı. Hatta Breakdown'da şov ortası maç oldu. Cash in dışında heyecanlandıran her hangi bir numarası da olmadı. Doğrusunu siz bilirsiniz tabi ama madem iki bran arasında bir rekabet söz konusu, iki unvaınn da aynı değerde tutulması gerektiğini düşünüyorum. 
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

Eleştiri Empty
MesajKonu: Geri: Eleştiri   Eleştiri EmptySalı 22 Mart 2016, 12:25

Bana kalırsa brandler birleştirilmeli ve kemer sayısı düşürülmeli. Az kişiyiz nihayetinde.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

Eleştiri Empty
MesajKonu: Geri: Eleştiri   Eleştiri EmptySalı 22 Mart 2016, 16:49

The Beast demiş ki:
Aslında bu eleştirimi daha önce yapacaktım ama ''kemer onda o yüzden böyle diyor'' falan şeklinde düşünülmesin diye biraz bekledim. Eminim bu konuda benim gibi düşünen çok kişi vardır. PWE WHC kemerinin sıradan bir kemermiş gibi muamele gördüğünü düşünüyorum. Netice de PWE'nin iki ana kemerinden birisi fakat hiç bir PPV'de main event maçında olmadı. Hatta Breakdown'da şov ortası maç oldu. Cash in dışında heyecanlandıran her hangi bir numarası da olmadı. Doğrusunu siz bilirsiniz tabi ama madem iki bran arasında bir rekabet söz konusu, iki unvaınn da aynı değerde tutulması gerektiğini düşünüyorum. 
Sizle başlayalım.Öncelikle şovların bir planı var.Maçların arasına segment koyuyoruz.Elimizden geldiğince iki maç üst üste vermemeye çalışıyoruz.BreakDown'da WHC maçının ortada olmasının sebebi hem bu düzenden hemde Kane vs Undertaker maçının iyi bir reaksiyon almasından kaynaklanıyordu.
Rawe demiş ki:
Bana kalırsa brandler birleştirilmeli ve kemer sayısı düşürülmeli. Az kişiyiz nihayetinde.
Kemer sayısı düşürülünce bazı arkadaşlar gelip bize şikayette bulunuyorlar.Neden hala kemer feudunda değilim vb. türde önceden çokca örneğini biz senarist ekibi yaşadık.Bu problemi ortadan kaldırmak için gerektiğinde kemer ekledik.Bazıları kemer feudundan hemen kaybedeni çekip koparıp onun yerine başkasının geçmesini istiyorlar ama bu hangi mantıkla düşünülüyor pek anlamıyoruz.Gerçekçilik isteyenler kemer maçı kaybedeni hemen feuddan çekmemizi istemesinler absürt oluyor.

Eleştiri
1 sayfadaki 1 sayfası