PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

29 Mart ShowDown *LIVE*

+5
The Charismatic Enigma
Oberyn Martell
Klaus Meine
The Brahma Bull
Ace of Diamonds
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

29 Mart ShowDown *LIVE* Empty
MesajKonu: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:00

Igniton çalmaya başlıyor, pyrolar adeta şölen oluşturuyor ve efsanevi spiker ekibimiz Showdown'u başlatıyor!

29 Mart ShowDown *LIVE* 5QmJi06

Sinan Engin: Çok sevgili kardeşlerim, hepiniz Showdown'a hoş geldiniz. Bu gece izlemekten keyif aldığınız megastarlarımızın yanı sıra, rosterımıza katılan üç yeni güreşçiyi de bir maçta izleme şerefine erişeceksiniz. Peki onlar kimler diye merak edecek olursanız.....

Ahmet Çakar: Adam değiller.

Rasim Ozan Kütahyalı: HOCAM OOOOOOO ÇOK SERT LAFFFFFFFFF 

Sinan Engin: Ahmet hocam niye öyle diyorsun üçü de pırıl pırıl çocuklar bence adamları tanımadan daha niye.....

Metalingus, Sinan Engin'in sözünü kesiyor Rated R Superstar Edge girişte! Omzunda takım kemeri var ve dumanlar eşliğinde ringe yürüyor. 

29 Mart ShowDown *LIVE* ZKF6GXa

Ringe yine kayarak giren Edge, ayağa kalkıyor ve rakibini beklemeye koyuluy-

29 Mart ShowDown *LIVE* Wyatt_playlist_314

DERP

BU BRAY WYATT! Fast Lane'den beri ortalıklarda gözükmüyordu! Işıklar sönmüş, arena ışık böceklerinin aydınlatmasıyla Bray, ringe ilerliyor.

29 Mart ShowDown *LIVE* ZbnKePJ

Bray ringe giriyor, ışıklar geri geliyor ve pis bir sırıtışla Edge'e bakıyor. İki eski ana kemer sahibinin kapışması, Showdown'un açılış mücadelesi!

EDGE VS BRAY WYATT

İki isim birbirlerine bakıyor. Wyatt'ın sinsi sinsi kıkırdadığını görüyoruz. Edge, Wyatt'ı çağırıyor. Wyatt yavaş yavaş gidiyor derken Edge onun karnına yumruk atıyor. Wyatt karnını tutarken Edge onun sırtını yumruklamaya başlıyor ve Wyatt yerde. Edge onu yerde yumruklarken Wyatt köşeye kaçıyor. Kalkmaya çalışırken Edge onun üzerine koşuyor fakat Wyatt çekiliyor, Edge suratını köşeye çarpıyor. Wyatt onu arkadan yakalıyor, bu sefer Edge onun arkasına geçiyor reverse ederek ve Wyatt'ın bacağına arkadan tekme atıyor. Wyatt düşerken Edge geri çekiliyor, koşuyor ve Wyatt'ın ensesine Double-Axe-Handle vuruyor. Wyatt yerdeyken Edge onu kaldırmaya çalışıyor ama Wyatt ipleri tutuyor. Hakem ikiliyi ayırırken Wyatt'ın yeniden kıkırdamaya başladığını görüyoruz. Wyatt yavaş yavaş kalkıyor. Edge'ye bakıyor. Edge ile face-to-face'e geliyorlar ve Wyatt'tan ani bir tokat! Edge suratını tutup yumruk atacakken Wyatt onun yumruğunu tutuyor ve Edge'ye seri yumruklar atmaya başlıyor Wyatt. İplere kadar sıkıştırıyor. Edge iplere dayanırken Wyat'tan Edge'nin göğsüne çok sert bir tokat geliyor ve Edge göğsünü tutarak yere düşüyor. Wyatt şimdi yerdeki Edge'yi kafasından tutarak kaldırıyor ve bir Headbutt! Edge yeniden yerde. Wyatt onu yeniden kaldırıyor ve iplere fırlatıyor, Back Body Drop için eğiliyor ama Edge onun suratına tekmeyi vuruyor. Wyatt geriye giderken Edge onun arkasına geçiyor ve Edge-o-Matic yapıyor. Tuş denemesi. 1, 2- Wyatt kalkmasını biliyor. Edge, Wyatt'ı yerden kaldırmayı deniyor fakat Wyatt onu göğsünden çok sert ittiriyor ve ''Bana gel'' diye bağırıyor. Edge onun üzerine koşuyor, Bray onu yakalıyor ve Standing Side Slam! Tuş deniyor Wyatt. 1, 2- Edge omzunu atıyor. Edge kendini iplere kadar yuvarlıyor. Wyatt bekliyor onu. Edge kalkınca Wyatt onun yanına yürüyor ve Edge arkasını döndüğü an Wyatt'dan bir Standing Side Slam daha! Wyatt onu kaldırıp köşeye fırlatıyor, ardından koşuyor ve Body Avalanche! Edge yerde. Wyatt tuşa gidiyor. 1, 2- Edge yeniden kalkıyor. Wyatt'ın sinirlenmeye başladığını görüyoruz. Edge yerden kalkmaya çalışırken Wyatt onun yanına gidip kolunu tutuyor fakat Edge onun kolunu döndürüyor ve Wyatt'ın kolunu aşağıya çekiyor. Wyatt kolunu tutarken Edge'den bir de Russian Legsweep geliyor. Wyatt yeniden yerde. Edge, Wyatt'ın bacaklarını tutuyor, döndürüyor ve Sharpshooter bağlıyor. Wyatt iplere sürünüyor. İpleri tutarken Edge onu çekiyor yeniden. Bu sefer Wyatt döndürüyor onu. Edge köşede kalıyor. Wyatt kalkınca Edge hemen Spear için koşuyor fakat Wyatt onu tuttuğu gibi köşeye çok sert fırlatıyor. Edge sırtını tutarken Wyatt onu kaldırıyor ve Short-Arm Clothesline vuruyor. Edge yerde yeniden. Wyatt köşeye çıkıyor. Yerdeki Edge'ye gülümseyerek atlıyor fakat Edge çekiliyor. Wyatt çok kötü çarpıyor. Edge onu kaldırıyor ve Edgecution! Tuş deniyor. 1, 2- Wyatt kalkıyor. Edge hakeme bakıyor 3 oldu diye. Kalkıyor Edge ve Wyatt'ın da kalkmasını bekliyor. Wyatt yavaş yavaş kalkıyor. Edge onu Downward Spiral için tutuyor fakat Wyatt, dirsek darbeleri ile kurtuluyor. Edge sersemlemişken Wyatt onu kaldırıyor ve Drop Suplex! Edge çok kötü çarptı. Bray, Spider Walk pozisyonunda bekliyor Edge'yi. Edge ayağa kalkarken Bray, Spider Walk yapıyor. Edge kalkarken Bray onu kavrıyor fakat Edge onu ittiriyor, VE SPEAR! SPEAR SPEAR SPEAR! Tuş denemesi. 1, 2, 3! 

Edge çok güzel bir galibiyet alıyor! Hakem onun elini kaldırmaya geliyor kemerini verirken. Hakem onun elini kaldırırken Wyatt aniden Clothesline vuruyor Edge'ye. Edge'yi yerde yumrukladıktan sonra kaldırıyor ve Sister Abigail! Edge yerde, Wyatt pis pis kıkırdayıp arka alanın yolunu tutuyor.

29 Mart ShowDown *LIVE* GYLcrlY

Kameralarımız, Texas Ulusal Huzurevi'ne çeviriliyor. Kapısında takım elbiseli bir adam var. Takım elbiseli adam arkasına dönüyor ve bu Ethan Carter III.

Ethan Carter III: Merhaba dostlarım. Ethan Carter III, bugün güreşmek yerine ne yapıyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Size cevap vereyim hemen. Ülkemizin çeşitli taraflarında yaşlandıktan sonra huzur evlerinde bırakılıp yanlız ölmeye yüz tutulmuş onbinlerce yaşlı vatandaşlarımız var. Onlara huzur evlerinde çalışanlar dışında kimse yardım etmiyor. Torunları arayıp sormuyor, çocukları arayıp sormuyor. Onların içi acıyor dostlarım. Ama EC3 bugün, birazcık bile olsa yardım etmek için burada. Gelin dostlarım.

Ethan Carter III içeriye giriyor ve reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde Renee Young'un yanında CM Punk var.

29 Mart ShowDown *LIVE* Ih9r2jZ

Renee Young: Bayanlar ve baylar, bugünkü konuğumuz Decimation'da PWE Championship maçına çıkacak CM Punk.

CM Punk: Eee sonra nolmuş?

Renee Young: Punk, PWE evreninin cevabını merak ettiği binlerce soru var. Bunlardan biri ise senin Vince hakkında yapacağın açıklama.

CM Punk: Evet, o konuya gelirsek.... aslında o açıklamayı yapmama gerek kalmadı.

Seyircilerden ağır boo alıyor Punk.

CM Punk: Benim yaptığım yek şey Vince'i şantajlamaktı, bana kemer maçımı vermesiydi ama kemer maçımı aldım ve o açıklamayı yapmama gerek yok. Ben geleceğe de yatırım yapıyorum Renee. Başka bir konuda Vince ile takışırsak ne olacak? Eğer onun sırrını şimdi açıklasaydım elimde başka bir koz olmazdı ama elimdeki koz başka zamanlar için de kullanılmaya hazır artık.

Renee bile ''niye trollüyorsun amk evladı'' dercesine bakıyor Punk'a. Bu sırada Punk arka alanın yolunu tutuyor. Ringe geçiyoruz.

John Morrison girişte! Yanındaki Cesaro onu alkışlayarak geliyor. İkisinin de üzerinde Team DZ t-shirtleri var. Cesaro, Morrison'un sırtını sıvazladıktan sonra arka alana dönüyor. 

29 Mart ShowDown *LIVE* OBYWjPG

Morrison tauntunu attıktan sonra ringe giriyor.

Man With A Plan çalıyor ve Showdown'un yeni güreşçilerinden biri olan Yoldaş Brian Kendrick girişte gözüküyor. 

29 Mart ShowDown *LIVE* 460mw3k

Ahmet Çakar: Bakın arkadaşlar, size sosyalistlerle ilgili bir anımı anlatayım.

Rasim Ozan Kütahyalı: Hocam seni mi dinleyeceğiz maçı mı izleyeceğiz Allahını seversen.

Sinan Engin: Sosyalistlerden bahsetmişken, benim aklıma yine Slaven Bilic geldi arkadaş. Bilic yeter kardeşim bir derbi kazan.

Rampada yürürken ''HASTA SIEMPRE COMMANDANTE CHE GUEVARA'' diye bağırıyor Brian ve boo alıyor. Ringe girdikten sonra Morrison'u süzüyor.

JOHN MORRISON VS BRIAN KENDRICK

Zil çalıyor ve ikili hiç vakit kaybetmeden Lock Up'a giriyor. John Morrison üstün çıkıyor ama nasıl oluyorsa bir anda Roll Up'a gidiyor Kendrick! 1.. 2.. 2'de atıyor Morrison. Morisson hafif şaşkın bir ifadeyle saçlarını sıvazlarken Kendrick sırıtıyor. Şimdi tekrar Lock Up için karar kılıyorlar. Bu sefer Kendrick üstün çıkıyor ve arkadan yakalıyor Morrison'u. Şimdi bir Elbow Drop vuruyor sırtına. Ardından saçlarını tutuyor ve bir de yumruk vurmak istiyor ama Morrison yakalıyor elini ve ani bir Dropkick vuruyor! Şimdi kaldırıyor Kendrick'i köşeye doğru sertçe yolluyor. Ardından kendi de koşuyor ama Kendrick ona Dropkick ile dur diyor! Morrison biraz sersemlemişken Kendrick hiç vakit kaybetmiyor ve Heel Kick! Şimdi köşeye çıkıyor Kendrick. Morrison'da kalkıyor bu sırada. Şimdi Cross Body! Tuşa gidiyor Kendrick! 1.. 2.. 2.9!! Son anda atıyor Kendrick! Şimdi kaldırıyor Morrison'u ama Morrison'dan ani bir yumruk geliyor. Şimdi bir tane daha! Ardından iplere yolluyor Kendrick'i. Ama döndüğünde Hurricanrana ile cevap veriyor Kendrick! Şimdi köşeye çıkıyor Kendrick. Ve Diving Knee Drop! Ardından iplerden sekiyor ve tam kafasına Running Low Dropkick! Durmak bilmiyor Kendrick! Tauntlar atmaya başlıyor. Bu sırada Morrison yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Kendrick iplerden sekiyor ve Various Flying Attack! Sersemleyerek kalkıyor Morrison. Ve bir de Enzuguiri geliyor Kendrick'ten! Şimdi kaldırdı Morrison'u ve köşeye yolladı. Ardından Running Corner Dropkick! Morrison sersemliyor ama Kendrick açılmasına izin vermeden yakalıyor onu. Kendiside köşeye oturmuş vaziyette. Şimdi kolunun arasına aldı Morrison'u. Ve Tornado DDT! Hemen ardından köşeye çıkıyor Kendrick ve Frog Splash! Morrison dizlerini kaldırdı! Brian karnını tutarak kalkıyor. Morrison kalkar kalkmaz iplerden sekiyor fakat Brian onu aşağıya çekiyor. Morrison onu ittiriyor, ardından Brian'ın karnına bir tekme ve ardından Moonlight Drive! Tuşa gidiyor JoMo. 1, 2- Brian ayağını iplerin üzerine koyuyor ama hakem bunu görmüyor ve 3! JoMo kazanıyor!

JoMo şaibeli bir galibiyet alıyor. Hakem Brian'ın ayağının iplerde olduğunu görmüyor. Brian şaşkınken JoMo hemen ringi terk edip arka alanın yolunu tutuyor. Brian hakemin yanına gidip itiraz ediyor. Hakem hayır diyince Brian onu köşede sıkıştırıyor. T-shirtini tutup çekiyor ve ring iplerine bağlıyor hakemi. Ardından titantron açılıyor ve maçın sonunu görüyoruz. Brian'ın ayağının iplerde olduğu gösteriliyor. Brian ring dışına çıkıyor ve bir mikrofon alıyor.

29 Mart ShowDown *LIVE* Ht4hOeg

Brian Kendrick: Bunu neden yaptığınızı bilmiyorum da değil ha. Kendi vatanımda, neredeyse vatan haini damgası yedim ben. Sırf inandığım görüşlerden dolayı. Sosyalist olduğumu açıklamamdan beri bana ''Siktir git Küba'ya.'' ''Sovyetler yıkılalı 24 yıl oldu amına kodumun dürzüsü'' diyen çok kişi oldu ve ben onları takmadım. Ama anladım ki takmak zorundaymışım. Profesyonel güreşe ara verdikten beri bir sürü işle uğraştım ve hepsinden ''sosyalist orospu çocuğu'' denilerek şutlandım. Ve faşizm, görünüşe göre burada da devam ediyor.

Brian hakemin yanına gidiyor ve neden o tuşu saydığını soruyor. Hakem görmediğini söylüyor. Özür diliyor Brian'dan.

Brian hakeme tokat atıyor.

Brian Kendrick: Siktir git. Görmemişmiş. Ben sizin derdinizi biliyorum. Siz beni çekemiyorsunuz. Siz kapitalizmin piçleri, haklı davamı çekemiyorsunuz. Canınız cehenneme. Rakiplerimle birlikte hakemleri de, sizleri de yeneceğim. Niye mi, çünkü emperyalist orospu çocukları beni alt edemez.

Brian sinirli bir şekilde ringi terk edecekken ring iplerine bağlanmış hakeme Superkick vuruyor! Hakem bayıldı. Brian boo alarak arka alana gidiyor. Reklamlar.

Reklamlardan döndüğümüzde EC3'ün yanında 85 yaşında ayakları tutmayan ve bir sandalyede oturan, EC3 t-shirtli yaşlı bir adam görüyoruz.

Ethan Carter III: Yeniden merhaba. Yanımda, en yaşlı EC3 fanı olan Graeme Lonsterham bulunuyor. Kameralara el salla Graeme.

Graeme, kameralara ağır hareketlerle el sallıyor.

Ethan Carter III: Graeme, Bruno Sammartino'yu kendi gözleriyle izlemiş bir adam. O kadar güreşçi görmüş, Bruno'dan tutun Bob Backlund'una. Hulk Hogan'dan tutun Andre The Giant'a kadar. Ama onun gelmiş geçmiş favori güreşçisi elbette ki Ethan Carter III.

Graeme gülümsüyor.

Ethan Carter III: 65 yıllık bir güreş takipçisi olan Graeme tek bir şeyi merak ediyor. O da EC3 neden hak ettiği yerde değil? Bunun cevabını PWE yönetimi versin.

Ethan Carter III kameraları kapatıyor ve biz de sıradaki maçımıza geçiyoruz.

AWWWESOOOOOOME!

29 Mart ShowDown *LIVE* KyfDnzf

The Miz, Shield'ın saldırısına uğradıktan sonra yeniden Showdown ekranlarında. Seyirci booluyor onu. Miz bir kaç çocuk izleyici ile dalaştıktan sonra ringe giriyor.

Sinan Engin: Ananı avradını pyrolar öyle bir patladı ki korktum lan

Kane geliyor! Geçen hafta Daniel Bryan'a saldırmıştı. Ağır adımlarla ringe yürüyor Kane.

29 Mart ShowDown *LIVE* JqA5DNr

Kane ringe girdikten sonra Miz'e korkutucu gözlerle bakıyor. 

KANE VS THE MIZ

Zil çalar çalmaz Kane köşede sıkıştırıyor Miz'i ve ardı ardına yumruklar saydırmaya başlıyor. En sonunda hakemin müdahalesi ile bırakıyor Kane. Miz köşede sersemlemiş bir şekilde dururken Kane Corner Big Boot vurmak istiyor ama sıyrılıyor Miz! Ardından dizine bir dirsek darbesi vuruyor Kane'in. Kane tökezledi. Miz'den ardı ardına tekmeler geliyor şimdi. Ringin ortasına kadar tekmelerini sürdürdü. Ardından sol bacağını yakaladı Kane'in ve darbelerini sol bacağına yoğunlaştırdı şimdi. En sonunda Kane kendine geliyor ve biraz nefes almak için iplere doğru itiyor Miz'i. Döndüğünde Body Slam için yakalıyor Miz'i ama Miz kendini arkaya düşürmeyi başarıyor ve tekrardan dizine çalışıyor Kane'in. Kane diz üstü vaziyette dururken Snap DDT yapıyor Miz! Tuş deniyor şimdi! 1.. 2'de atıyor Kane! Miz hemen Headlock bağlıyor. Ama fazla uzun sürmüyor. Kane Headlock'tan çabuk kurtuluyor ve köşeye yolluyor Miz'i. Ardından bir Running Corner Clothesline! Şimdi iplerden sekiyor Kane ve Big Boot! Şimdi ağır ağır köşeye çıkıyor Kane. Miz'de yavaş yavaş ayaklanıyor. Ve Diving Clothesline! Kane tuşa gidiyor! 1.. 2.. 3!! olmuyor!! Son anda atıyor Miz! Kane şimdi kaldırıyor ve iplere yolluyor Miz'i. Ama Miz bunu aleyhine çeviriyor ve Kane'in dizlerine bir Dropkick vuruyor. Şimdi kaldırıyor Kane'i ve köşeye yolluyor. Bir süre sonra kendi de koşuyor ve Jumping Corner Clothesline! Kane süzüle süzüle yere çakılırken Miz köşeye çıkıyor. Şimdi Kane'in kalkmasını bekliyor. Yavaş yavaş kalkıyor Kane. Miz'den Cross Body! Ama Kane Big Boot ile reverse ediyor! Kane şimdi kaldırdı Miz'i ve bir Body Slam. Ardından Running Low Angle Dropkick! Kane tuşa gidiyor şimdi 1.. 2.. Miz kalkıyor. Kane onu kaldırıyor fakat Miz'den Back Chop geliyor. Kane göğsünü tutarken Miz iplerden sekiyor ama Kane onu Lariat ile indiriyor. Miz yerde boğazını tutarken Kane yerdeki Miz'i kolundan sürüklüyor ve köşeye fırlatıyor. Orada botunun tabanıyla ezerken Miz kafasını kaçırıyor, yuvarlanarak kurtuluyor. Kane arkasını döndüğünde Miz karşı köşeye kadar kaçmış. Kane onun üzerine koşuyor ancak Miz, Kane'nin kolunun altından eğiliyor ve roll-up'a alıyor. 1, 2- Kane kurtuluyor. Miz ona tekme atmaya çalışıyor ama Kane onun bacağını tutuyor, Miz ona korku dolu gözlerle bakarken Kane onun boğazını tutuyor. Miz'in bacağını bırakıyor ve Chokeslam! Miz yerde. Kane şimdi boğaz kesme tauntunu atıyor. 

Daniel Bryan girişte. Rampada yürürken No! No! diye bağırıyor Bryan. Kane ringden inecekken Miz onu arkadan roll-up'a çekiyor. 1, 2, 3!

Ahmet Çakar: Sizi bilmem ama buna kul hakkı yemek denir.

Miz hemen ring dışına çıkıp trübünlerden atlayarak kaçıyor. Bryan ringe giriyor ve kendisine sinirli bir şekilde koşan Kane'e Roundhouse Kick vuruyor. Kane sersemliyor. Bryan hemen köşeden sekiyor ve Kane'e Knee Plus! Kane yerde. Bryan, IC kemerini de alıp köşeye çıkıyor ve taraftarlara Yes! çektirmeye başlıyor.

Kargaşadan yararlanarak arka alana gitmiş olan Miz'i Renee Young karşılıyor.

Renee Young: Miz, öncelikle galibiyetin için kutlarım. PEW ekranlarına dönüşünü gerçekleştirdin ve ilk maçında Big Red Machine Kane'i mağlup ettin, ne düşünüyorsun?

The Miz: Renee, öncelikle senin gibi güzel bir bayandan bu lafları duymak çok hoşuma gitse de ben Maryse ile evliyim, o yüzden bana çok yakın durma. İkinci olarak, evet Kane'i yendim. Çok da güzel yendim. Eve gidip tekrarını bir 10-15 kez izlerim herhalde ama konumuz bu değil. Konumuz, ben o maça çıktığımda herkesin benim oradan bir ceset olarak çıkacağımı düşünmesi. Ama ne oldu bakın ve görün. The Miz kazandı! The Miz kazandı! The Miz kazandı! Sizi yanıltmaya devam edeceğimi söylemekten mutluluk duyuyorum ÇÜNKÜ BEN MİZ'İM VE BEEEEEEEEEEEEEEN MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUHTEŞEMİM.

Miz kameraya sırıtıyor.

Arenada şu müzik çalmaya başlıyor. Ne olup bittiğine kimse anlam verememişken ekrana şu görüntü geliyor ve bir süre ekranda kalırken arkadan çığlık ve kahkaha karışımı sesler duyuyoruz.

29 Mart ShowDown *LIVE* NMbLnN

Rasim Ozan Kütahyalı: Bir tane bile mi normal şey olmaz bu şirkette hocam?

Sinan Engin: Dediğin de laf olsun Rasim, sanki biz çok normaliz.

Ahmet Çakar: Sinan haklı Rasim.

Görüntü gidiyor.

Bu sırada kameralarımız yeniden huzur evinde. Ethan Carter III , 15-20 tane yaşlıyı toplamış bir şeyler anlatmakta.

Ethan Carter III: Arkadaşlar, bu hareketleri denemeyeceksiniz, söz mü?

Yaşlılar 'söz' diye cevap veriyor.

Ethan Carter III: Biz bile bu hareketleri denerken sakatlıklar yaşıyoruz, sizin neredeyse iflasın eşiğindeki vücutlarınız iyiden iyiye felç olmasın.

Ethan bunları dedikten sonra huzur evinin sahibi olan 60 yaşındaki bir kadına çek yazıyor. Kadın ve Ethan, çek ile poz verdikten sonra Ethan, emekli olup Manchester United'ın başında son maçına çıkmış Sir Alex Ferguson gibi alkışlanarak gidiyor.

Raven girişte. Geçen haftanın öcünü almak için geliyor. Hardcore eşyalarıyla dolu alışveriş arabasını sürerek geliyor.

29 Mart ShowDown *LIVE* S5Ndmvw

Arabayı her zamanki gibi ringin kenarına park ettikten sonra ringe giriyor.

A Rose For Epona duyulduğunda arenada şaşırtıcı bir şekilde destek var Seth Rollins'e karşı. Seth girişte gülümsüyor bunları görünce.

29 Mart ShowDown *LIVE* VaQaDj

Rollins ringe giriyor ve rakibi Raven'a bakıyor.

SETH ROLLINS VS RAVEN

Raven ve Rollins zil çalmadan önce birbirlerine bakıyor bir süre. Zil çalıyor ve ikili lock-up ile başlıyorlar mücadeleye. Raven üstün çıkıyor ve Rollins’in kafasını, koltuk altında Headlock’a alıyor. Rollins, Raven’ın karnına yumruklar atarak kurtuluyor. Tam nefes aldım derken Raven’dan ona bir Palm Strike geliyor. Rollins burnunu tutarken Raven’dan Double-Leg Takedown geliyor ve Rollins kendini yerde buluyor. Raven yerdeki Rollins’i bir süre yumrukladıktan sonra kalkıyor. Köşeye gidip geri döndükten sonra kalkan Rollins’i Suplex vaziyetinde tutuyor ama Rollins direniyor ve Raven başaramıyor. Suplex’i yapan isim Rollins oluyor. Raven sırtını tutarken Rollins’ten tuş denemesi. 1, 2- Raven atıyor omzunu. Rollins, Raven’ı kaldırıyor ve köşeye fırlatmayı deniyor. Raven gitmiyor ve Rollins’i fırlatıyor köşeye. Rollins çarpıyor sırtını. Raven köşedeki Rollins’i yumruklamaya başlıyor. Rollins onu ittirince Raven’dan bir de Back Chop geliyor Rollins’in yanağına. Rollins yanağını tutarken Raven onu tutuyor ve Bulldog ile indiriyor. Tuş denemesi. 1, 2- Rollins kalkıyor. Raven onun kalkmasını bekliyor. Rollins kalkarken Raven onu kafasından tutarak kalkmasına yardımcı oluyor derken Rollins onu ittiriyor. Raven yumruk deniyor fakat Rollins eğiliyor. Raven arkasını döndüğünde Rollins’ten Pele Kick! Raven yerde. Seyircilerden cheer geliyor Rollins’in bu hareketine. Rollins şimdi yerdeki Raven’ı kaldırmayı deniyor fakat Raven onu ittirip ring dışına çıkıyor. Rollins iplerden sekiyor ve Suicide Dive deniyor lakin Raven çekiliyor ve Rollins boşluğa düşüyor. Raven gülerek onu ringe sokuyor. Rollins omzunu tutarken Raven onu kaldırıyor ve bir Back Elbow vuruyor Rollins’in çenesine. Rollins şimdi de çenesini tutuyor. Raven şimdi de Rollins’i kolundan tutup fırlatmayı deniyor ancak Rollins sekmiyor, geri döndüğünde Raven’dan bir de Lariat! Rollins yerde. Raven tuş deniyor. 1, 2- Rollins kalkmasını biliyor. Raven sinirli bir şekilde yerdeki Rollins’i tekmelemeye başlıyor. Rollins pert. Raven onun kalkmasını bekliyor. Rollins yavaşça kalkıyor. Raven’dan bir de Discus Clothesline denemesi fakat Rollins’ten ani bir Sling Blade! Tuş deniyor Rollins. 1, 2- Raven kurtuluyor. Rollins onu yeniden kaldırıyor ve karnına tekmeyi vuruyor. Turnbuckle Powerbomb için kaldırıyor, bu sefer Raven yumrukluyor onu ve Rollins bırakıyor. Raven’dan bir de Big Boot geliyor Rollins’e. Rollins yerdeyken Raven onu kaldırıyor, karnına bir tekme ve DDT! Bu iş biter! Tuş denemesi. 1, 2-

Rollins 2.99’da kalktı. Ama bu Raven’ın finisher DDT’si bile değildi. Raven çıldırdı adeta ver yerdeki Rollins’i kaldırıp köşeye fırlatıyor. Üzerine koşarken Rollins eğiliyor. Raven göğsünü çarpınca Rollins roll-up’a alıyor. 1, 2- Raven yine kurtuldu. Raven kalkayım derken Rollins’ten bir Avada Kedavra! Ardından bir de Standing Shooting Star Press! Rollins kendini yere atıyor. Tuş edemeyecek gibi. Köşeye yuvarlanıyor ve oraya tutunarak kalkıyor. Raven yavaş yavaş kalkarken Rollins dinleniyor. Raven kalkınca Rollins köşeye çıkıyor ve üzerine koşan Raven’a Diving Somersault Neckbreaker geliyor! Raven yerde. Rollins tek kolunu Raven’ın üzerine koyuyor. 1, 2- Raven yine kurtuldu. Rollins şimdi köşeye çıkıyor ve Frog Splash için atlarken Raven dizlerini kaldırıyor, ardından Small Package’e alıyor. 1, 2- Rollins kurtuldu. Rollins kalkarken Raven’dan bir de Inverted Suplex Slam geliyor! Tuş deniyor yeniden Raven. 1, 2- Rollins ipleri tutuyor. Hakem ayırınca Raven ‘’işime karışma’’ diye bağırıyor. Rollins kalkmaya çalışırken Raven onun yanına gidiyor. Rollins bunu sezip Raven’a müthiş bir Back Kick yapıştırıyor. Raven karnını tutarken Seth, Curb Stomp için iplerden sekiyor ama Raven’dan Discus Clothesline! Rollins, 2.80 yerde.

Raven işi bitirmek için hazırlanıyor. DDT pozisyonunda tutuyor Seth'i. Seth kurtulamayacak kadar yorgun derken Seth aniden Raven'ın karnına seri yumruklar atıyor. Raven karnını tutarak bırakıyor. Seth'ten ani bir Enzugri! Raven sersemledi. Tam düşecekken Seth onu tuttu ve yere Reverse STO! Raven suratını feci çarpıyor. Seth ardından aprona geçiyor. Raven kalkarken Seth zıplıyor ve Springboard Knee Strike yapıyor. Raven pert. Seth şimdi köşeye çıkıyor, taraftarlara ve yerdeki Raven'a bakıyor. VE PHOENIX SPLASH! Tuş denemesi. 1, 2, 3!

Seth Rollins kazanmasını biliyor. Arenada kendisine iyi bir destek var.

29 Mart ShowDown *LIVE* 2ZbPrHa

Punk girişte gözüküyor. Seth'i sarkastik bir şekilde alkışlayarak rampada yürüyor. Ringe girmeden duruyor ve Seth'in kemerini işaret ediyor. İkili birbirlerine bakarken şovun sonuna geliyoruz.

En son Sterling Archer tarafından Salı 29 Mart 2016, 22:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

REP Puanı : 14

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:02

İlk yorum.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:03

Ulan RPG bile olsa Bray Wyatt'i görmek on numara be :kel:
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:06

Üçüncü yorum.
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:07

Ec yener.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:20

oo edge den yanayım
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:20

çünkü o fişek
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:21

İlim ilim bilendir
İlim aktiflik gösterendir
Sen aktiflik göstermezsen
Senin götünü sikerim

-Yunus Emre
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:23

Boş boş bakıp durmayın bea bir iki şey yazın.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:23

Titty Master demiş ki:
çünkü o fişek
çılgın :kel: (geç kaldın :kel: )
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:24

Geldim.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:25

10 yoruma ulaştığımıza göre yeni part birazdan geliyor.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:25

**artık 2. sayfaya geçelim amına koyayım**
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:26

Bray Wyatt' oynayan arkadaş umarım iyi oynar. RPG'de bulunması gereken isimlerden birisidir Bray Wyatt. Açılış için heyecanlı maç.

Hocam bu arada bizim Team DZ bu şovda var mı ?
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

MesajKonu: Geri: 29 Mart ShowDown *LIVE*   29 Mart ShowDown *LIVE* EmptySalı 29 Mart 2016, 20:27

Güreşçilerimiz salyangoz hızı ile ringe girerken, pireler telal iken sanırım böyle başlanıyordu masal anlatmaya.

29 Mart ShowDown *LIVE*
1 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki