PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

1 Nisan Rise! *LIVE*

+12
Mamy D Way
The Brahma Bull
The King Of Spear
Oberyn Martell
The Charismatic Enigma
Lionheart
DeathStroke
Sosyalist Kaplumbağa
Klaus Meine
Ryan O'reily
Rawe
Ace of Diamonds
16 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

1 Nisan Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:00

My Demons'un ilk notalarıyla pyrolar senkronize bir şekilde çalışıyor. Spikerlerimiz her zamankinden daha klas.

1 Nisan Rise! *LIVE* XkPz13

Erman Toroğlu: Beyler bayanlar, hepinizi Rise'a selamlıyoruz. Bugün sizlere muhteşem bir şov izletmek en önemli önceliğimiz olsa da-

Şansal Büyüka: Hocam bence bunun gerisini duymasak daha iyi.

Ali Ece: Bu gece Brock Lesnar ve Dolph Ziggler arasında bir kontrat töreni gerçekleştirilecek ve birbirinden iki farklı kalıpta güreşçilerin kontrat törenleri bana 1998'd-

Şansal Büyüka: Bence bunun da gerisini duymasak daha iyi.

Broken Dreams eşliğinde Drew McIntyre girişte gözüküyor. Etrafına nefret dolu bakışlarla bakan Drew, 3MB'yi dağıtmasından dolayı boolanıyor. Drew ringe girdikten sonra bir mikrofon alıyor.

1 Nisan Rise! *LIVE* Drew-McIntyre-drew-mcintyre-17582892-624-390_display_image

Drew McIntyre: Benim adım Drew Mc- (boo) Benim adım Dre- (boo) Benim adı- (boo) KAPAYIN ÇENENİZİ. (boo) Benim adım Drew McIntyre ve siz bunu kabul etseniz de etmeseniz de televizyonlarınıza giren en iyi şeyim. Saçma saban kedi haberleri paylaşan saat 7 haberlerindeki kel şişman haber muhabirinin de, şaklabanlıktan başka bir şey bilmeyen İzdivaç programlarının da, şu spiker masasında oturan zırtapozların eskiden yapmakta olduğu absürd komedi spor programlarının da canı cehenneme. Neler döndüğünü hala idrak edemediniz değil mi? Artık evlerinizde geyik yapabileceğiniz bir 3MB yok. Jobberlara bakın diyebileceğiniz bir 3MB yok çünkü ben 3MB'yi öldürdüm. (boo) Yuhalamaya devam edin. Olmadığım biri için beni desteklemeniz yerine, olduğum insan için benden nefret etmenizi tercih ederim. Nerede kalmıştık? Yani sizi eğlendirmeye çalıştığım küçük denemelerden önce nerede kalmıştım demek istedim. En son Wildcard kemerini kendini engerek sanan herifin tekine kaybetmiştim ama bunların hepsi mazide kaldı. Önümde doldurulmayı bekleyen bomboş bir tuval var ve ben oraya istediğimi yapabilirim. Ne yapmalıyım? Ne yapacağım? Bu soruların cevapları ne? Decimation bu Pazar ve ben kendime bir yer edinebilmiş değilim. O yüzden elimi çabuk tutacağım. Niyetimin ne olduğunu bu gece öğreneceksiniz.

Drew boo alıyor. Hiçbirine aldırmadan, suratındaki ciddi ifadeyi koruyarak arka alanın yolunu tutuyor Drew. 

(cheer)

Ali Ece: O bir efsane! O bir ikon! Japonya'da güreş dendiğinde akla ya Liger ya da Misawa gelir. WCW'de bulunmuş, RoH'ta bulunmuş, TNA'da bulunmuş, NXT'de bulunmuş, NJPW'de bulunmuş, CMLL'de bulunmuş müthiş bir güreşçi!

Jushin Thunder Liger geliyor! Seyirci ona adeta tapıyor. Moyase Moyase şarkısı tek bir ağızdan söylenirken Jushin hoplayarak zıplayarak ringe giriyor. Jushin şimdi köşeye çıkıyor ve taraftarları bir kez daha coşturmaya hazırlanırken

Arenada ışıklar sönüyor!

Undertaker geri döndü! Kane tarafından yakıldıktan sonra geri dönüyor The Undertaker güreşe, hem de Rise ekranlarında!

1 Nisan Rise! *LIVE* C3zweJV

Taker, her zamanki gibi yavaş adımlarla ringe yürürken Liger'ın yüzündeki ifadeyi maskeden dolayı göremiyoruz.

JUSHIN THUNDER LIGER VS UNDERTAKER

Zil çalıyor ve Liger adeta yürek yemiş gibi Undertaker'ın karşısına dikiliyor. Undertaker ise bir süre büyük bir ciddiyetle Liger'i süzüyor. Ardından boğaz kesme tauntunu yapıyor ve aynı anda Liger'e inme iniyor. Tık yok Liger'den. Ardından Taker hiç beklemeden yapışıyor boğazına ve Choke Slam! Şimdi bir kez daha boğaz kesme tauntunu yapıyor ve hemen ardından Tombstone Piledriver!! Şimdi tuşa gidiyor! 1.. 2.. 3!! Undertaker kazanıyor.

1 Nisan Rise! *LIVE* Mimy8Xp

Taker için gerçekten çok rahat bir galibiyet oldu. Liger hayranlarını üzmeye devam ederken Taker ifadesiz bir şekilde ringi terk ediyor. Reklamlar.

Reklamlardan döndüğümüzde Lesnar'ın arenaya giriş yapmış olduğunu görüyoruz. Şekilde görüldüğü gibi üstsüz gelmiş arenaya aq psikopatı. Yanında şaşırtıcı bir şekilde Heyman yok. Bryon Saxton apar topar Lesnar'ın yanına geliyor.

1 Nisan Rise! *LIVE* 12721956_10208857201457406_1995012860_n

Bryon Saxton: Brock, bugün bilindiği gi-

Brock Lesnar: Sana bana Brock deme hakkını kim verdi lan? Askerlik arkadaşı falanız da benim mi haberim yok? Gerçi şu kılığa bak anasını satayım sen askere bile gitmemişsindir.

Bryon Saxton: Kusura bakmayın Mr. Lesnar. Bugün, Dolph Ziggler ile kontrat töreniniz olacak? Ona şimdiden göndermek istediğiniz bir mesaj var mı?

Brock Lesnar: Dolph Ziggler'a bir mesaj mı? (Sırıtır) Ben her zaman konuştuklarımı yüksek sesle konuşarak değil, yaptıklarımla veririm. Her zaman yaptığım gibi. Dolph Ziggler! Senin için geliyorum oğlum. Ve sert geliyorum!

Lesnar giderken Bryon arkasından bakakalıyor. 

Arenada şu video oynatılıyor.

Erman Toroğlu: AAAAA YETER KARDEŞİM GİT SHOWDOWN'A MUSALLAT OL TÖVBE ESTAĞFURULLAH

Ali Ece ve Şansal Büyüka, Erman Toroğlu'yu yatıştırmaya çalışırken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve ring bomboş.

Voices eşliğinde Randy Orton rampada beliriyor. 

1 Nisan Rise! *LIVE* ZRxmQVo

Randy seyirciden fazla tepki almıyor. Ringe giriyor, köşeye çıkıp tauntunu yapıyor ve rakibini bekliyor.

Ve Randy'nin rakibi AJ Styles da girişte gözüküyor. 

1 Nisan Rise! *LIVE* QwJncCH

Kapşon tauntunu yaptıktan sonra seyircilerin desteği altında ringe ilerleyen AJ'in keyfi yerinde. Ringe giriyor.

RANDY ORTON VS AJ STYLES

Zil çalar çalmaz Orton'dan bir tekme geliyor. Hemen ardından European Uppercut vuruyor. Daha sonra sertçe köşeye yolluyor ve AJ köşeden sektiğinde Clothesline ile yere seriyor onu. AJ Styles noluyoruz gibisinden bir ifadeye bürünüyor. Bu sırada Orton ayağından tutuyor onu ve bir Stomp darbesi vuruyor. Bir kaç kez daha Stomp vurduktan sonra son olarak bir tane de kafasına vuruyor ve hemen tuş deniyor. 1.. 2'de atıyor AJ. Orton hiç beklemeden kaldırıyor ve iplere yolluyor Styles'ı. Döndüğünde Clothesline ile yere sermek istiyor Styles'ı ama Styles Clothesline'dan sıyrılıyor ve karşı iplerden de sektikten sonra Orton'ın dizlerine enfes bir Dropkick vuruyor ve Orton'da sertçe yüz üstü vaziyette yere çakılıyor. Styles şimdi kendine geldi ve Orton'ın kalkmasını bekliyor. Orton yavaş yavaş kalkıyor. AJ hemen sırtlıyor Orton'ı ve Fireman's Carry Neckbreaker! AJ Styles taunt atıyor şimdi. Ardından köşeye geçiyor ve Orton'ın kalkmasını bekliyor. Orton kafasını tutarak yavaş yavaş ayağa kalkıyor. AJ Styles tüm hızıyla koşuyor Orton'a doğru! Orton kenara çekiliyor ve Styles köşeye çarpıyor! Hemen ardından Backbreaker geliyor Orton'dan! Orton şizofrenvari hareketler sergiliyor. Ardından AJ'i Apron Hung DDT pozisyonuna getiriyor.. Ve Apron Hung DDT! Seyircilerden RKO Chantlerinin gelmesiyle birlikte başlıyor RKO tauntları! Styles yavaştan kalkıyor! Orton RKO için müdahale yapıyor.. Ama Styles reverse etmeyi başarıyor ve iplere doğru ittiriyor Orton'ı. Orton döner dönmez Clothesline vurmak istiyor ama AJ Styles sanki bunu bekliyormuş gibi çok rahat sıyrılıyor Clothesline'den ve Pele Kick! Orton yerde! Styles fırsatı değerlendirip bir süre dinleniyor. Ardından Orton dizlerinin üstünde duracak vaziyette kalkmaya başlıyor. Şimdi Styles iplerden sekiyor ve Cut Under Neckbreaker! Orton zor anlar yaşıyor. Bu sırada AJ Styles köşeye çıkıyor. Orton'da kalkıyor yavaş yavaş. AJ Styles'tan Cross Body! Ama Orton Scoop Powerslam'e çeviriyor hareketi! Şimdi tuşa gidiyor Orton! 1.. 2.. ama 3 olmuyor! Orton çıldırıyor bu dakikalarda! Ardından Styles'ın ayaklarından yakalamak için hamle yapıyor ama Styles'tan Kip Up Frenkeshtiener geliyor! Hemen ardından bir kez daha köşeye çıkıyor AJ Styles! Hemen ardından Frog Splash!! Tuşa gidiyor! 1.. 2.. 2.9.. 3! olmuyor yine! Bu sefer çok yaklaşmıştı!

AJ hemen aprona çıkıyor. Randy'nin kalkmasını beklerken seyirciyi gaza getiriyor AJ. Randy kalkarken AJ iplerden zıplıyor ve Phenomenal Forearm! Randy yeniden yerde. AJ'den tuş denemesi. 1, 2- Randy kalktı. AJ elinden geleni yapıyor maçı kazanmak için ama olmuyor. Randy yerde, AJ köşeye çekiliyor. Randy kalkınca AJ'ın köşede olduğunu görüyor. AJ onun üzerine koşuyor fakat Randy onu tutup diğer köşeye fırlatıyor, koşuyor ve Corner Clothesline vuruyor. AJ Styles yerde. Randy onu kaldırıyor ve bir de Swinging Neckbreaker yapıyor. Bir de üstüne üstlük Leaping Knee Drop yapıyor, AJ alnını tutup ayağa kalkmaya çalışırken Randy ona Inverted Headlock Backbreaker yapıyor ve AJ hala yerde. Ritmini buluyor Randy! Şimdi RKO tauntlarına başlıyor. Yumruğunu yere vuruyor, şınav çekiyor. AJ kalkıyor. Randy işi bitirmeye hazır. RKO için tutuyor ama AJ hemen Randy'nin kafasını koltuk altına alıyor ve Reverse DDT'yi yapıyor. Müthiş bir reversal! Randy yerde. AJ köşeye çıkıyor. Randy kalkınca Missile Dropkick! Randy yerde yeniden. Kendini iplere doğru yuvarlıyor. Ring dışına çıkacakken AJ onu tutuyor, kaldırıyor ve Bloody Sunday pozisyonunda tutuyor! Kaldırmayı deniyor ama Randy direniyor ve kendisi bir Suplex yapıyor AJ'a. AJ sırtını tutarken Randy onun kalkmasını bekliyor. AJ kalkınca Randy onu kavrıyor ve köşeye Exploder Suplex ile fırlatıyor. Randy coştu bir kere. Köşeye geçiyor ve Punt Kick tauntları atıyor. AJ yavaş yavaş kalkmaya başlıyor, Randy ise Punk için koşmaya başlıyor..... AJ'dan ani bir Superkick! Randy düşmemek için zor tutuyor kendini. AJ şimdi onu bacak arasına alıyor, Styles Clash tauntu atıyor lakin Randy, Back Body Drop ile fırlatıyor onu. AJ kalkmaya çalışırken Randy onu Olympic Slam için kaldırıyor. AJ dirsek darbeleri ile inmesini biliyor. Randy hamle yapacakken AJ'dan onun karnına bir tekme, Randy karnını tutarken AJ'den onun suratına bir tekme geliyor. Randy burnunu tutarak geriye sekiyor, AJ onu iplere fırlatıyor ve onun sekmesine fırsat vermeden iplerde sıkıştırıyor karnına diz vurarak. Randy karnını tutarak eğiliyor, AJ onu Bloody Sunday için tutuyor. Bloody Sunday için seyircilere bakıyor ama bir anda kararını değiştirip Randy'nin sırtına dirseğini vuruyor. Randy düşüyor. AJ onu kaldırıyor ve bacak arasında tutuyor. Styles Clash için kaldırıyor ve Styles Clash geldi! AJ yorgunlukla tuşa gidiyor. 1, 2, 3! Müthiş bir galibiyet.

AJ bu zorlu maçı kazanmasını biliyor. Aldığı galibiyete sevinirken bir müzik duyuluyor.

(boo)

Bu Christian! Christian ringe koşuyor ve kendisine yorgun gözlerle bakan AJ'e Spear'i geçiriyor. AJ yerde. Randy'nin kalkmak üzere olduğunu gören Christian onun kalkmasına yardım ediyor ve Killswitch! Randy de yerde. Christian rakiplerine çok önemli bir mesaj gönderiyor. Kemerini alıp arka alanın yo-

Drew arkadan beliriyor! Christian arkasını döndüğünde Drew'dan onun karnına bir tekme, ardından metal zemine Future Shock DDT! Christian da yerde. Drew'ın elinde bir mikrofon var.

Drew McIntyre: Niyetim aynen bu. Kaldığım yerden devam etmek. Hepiniz, Drew McIntyre'ın neyden ibaret olduğunu göreceksiniz çünkü bu kızgın İskoçyalı, bu Pazar beş kişilik maçı altı kişilik yapıyor!

Drew arka alanın yolunu tutuyor. Reklamlar.

Günlük Kellos Emiros dozumuzu alma zamanı.

1 Nisan Rise! *LIVE* 12421778_675452072557441_1970501780_n

''BU HAREKETLERİ ASLA DENEMEYECEKSİNİZ SÖZ MÜÜÜÜÜÜÜÜÜ?''

1 Nisan Rise! *LIVE* 12122464_674251282677520_3606914836535296684_n

Undertaker müziği çalmaya devam ediyor.

1 Nisan Rise! *LIVE* 12516216_675398929229422_12021366_n

''Merhaba arkadaşlar, ben Kellos Emiros. Tabi biraz da üzgünüm çünkü hala bu hareketleri deneyenlerin olduğunu duydum. Bakın arkadaşlar siz siz olun bu hareketleri denemeyin özellikle siz çocuklara sesleniyorum. En profesyoneller bile bu hareketleri yaparken çok ciddi sakatlıklar yaşayabiliyorlar. Onlar bu hareketleri denerken en geniş güvenlik önlemleri altında yapıyorlar. Buna rağmen Rey Mysterio, John Cena, Batista, Edge, Undertaker gibi isimler çok ciddi sakatlıklar yaşadılar. Bu hareketleri denemeyin, beni de daha fazla üzmeyin. Anlaştık mı? Bence anlaştık.''

DENEMEYİN, SADECE İZLEYİN

Otoparka lüks bir araba yaklaşıyor. Arabanın kapısı açılıyor ve içinden şık bir elbise ile Nikki Bella çıkıyor.

(cheer)

Nikki, elini arabanın içerisine uzatıyor ve kocası Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Dolph Ziggler'in arabadan çıkmasına yardımcı oluyor.

(cheer)

Nikki, Ziggler'e küçük bir öpücük veriyor. Bu sırada Bryon Saxton onların yanına da yaklaşıyor.

Bryon Saxton: Mr. Ziggler, bu-

Dolph Ziggler: Wowowowowow. Bu Mr. Ziggler olayı nereden çıktı? Bana Dolph diyebilirsin Bryon, ben Brock gibi bir kabadayı değilim. Ne diyordun?

Bryon Saxton: Lesnar ile olan kontrat töreniniz için ona bir mesaj göndermek ister miydin?

Dolph Ziggler: Yoo.

Bryon Saxton: Anlay-

Dolph Ziggler: 1 Nisan Byron! Şakaladım seni. Ve evet, gönderecek bir mesajım var. Bu kemeri benden almak için, götümden içeri bir C4 patlayıcı sokması gerekecek.

Ziggler ve Nikki troll sırıtışlarla ayrılıyor oradan.

(boo)

Goldberg girişte beliriyor. Hardcore kemeri yine belinde.

1 Nisan Rise! *LIVE* MNi7YHi

Pyroları patladıktan sonra ringe giren Goldberg, kameralara ''WHO'S NEXT'' diye bağırıyor.

Ali Ece: Bu Sami Zayn! İnanabiliyor musun Şansal abi, Sami Zayn geri döndü!

1 Nisan Rise! *LIVE* F9bda463379dc31f2a7bc6a10713686f

Sami geri dönüşünü gerçekleştiriyor! Ringe giriyor ve Goldberg'in yüzüne korkusuz gözlerle bakıyor.

GOLDBERG VS SAMI ZAYN - HARDCORE CHAMPIONSHIP
ONLY WEAPONS ARE ALLOWED

Zil çalıyor ve Goldberg ile Sami'nin birbirlerine bakmaya devam ettiğini görüyoruz. En sonunda birbirlerine yaklaşıyorlar, lock-up'a gireceklerken Sami hemen Goldberg'in arkasına kaçıyor. Onu arkadan kavrarken Goldberg onu köşeye çarptırmak amacıyla geri geri gidiyor. Sami köşeye çarptıktan sonra Goldberg hareketi bir kez daha yapıyor. Sami bırakınca köşede tekmelemeye başlıyor Goldberg onu. Sami'yi ardından tuttuğu gibi fırlatıyor. Sami yuvarlanarak kalktığında Goldberg'in Clothesline'ı ile karşılaşıyor. Goldberg onu yerden kaldırıyor yeniden ve fırlatacakken Sami'den onun bacağının arkasına bir tekme geliyor. Ardından diğer bacağının arkasına da bir tekme atıyor. Goldberg'in dengesi bozulmuşken Sami onu roll-up'a alıyor. Hakem saymaya başlamadan bırakıyor Sami ve kalkmaya çalışan Goldberg'in göğsüne bir tekme atarak yere yıkıyor. Yerdeki Goldberg'in üzerine çullanıyor ve onu yumruklamaya başlıyor. Hakem ikiliyi ayırmak zorunda kalıyor. Sami şimdi köşeye çıkıyor ve Goldberg kalkınca onun üzerine koşuyor.... Goldberg onu tutmayı başarıyor ve Belly-to-Belly Suplex! Sami yerde buluyor kendini. Goldberg şimdi Sami'nin ayağını tutuyor, döndürüyor ve Ankle Lock bağlıyor! Sami hemen iplere yetişince Goldberg onu çekiyor ve yeniden bağlayacakken Sami onu yeniden ayaklarıyla ittiriyor. Goldberg iplerde buluyor kendini. Sami kalkınca kendisine doğru seken Goldberg'i görüyor ama onun Big Boot'unu karşılayamıyor. Goldberg hemen köşeye geçiyor ve ''FINISH IT'' diye bağırıyor. Sami kendini ringin dışına yuvarlıyor bu arada. Goldberg ringden iniyor ve onun peşinden koştururken Sami onu yakaladığı gibi ring direğine fırlatıyor. Goldberg çok kötü çarpıyor. Yine de yere yıkılmıyor. Arkasını döndüğünde ise Sami'den Dropkick! Goldberg düşerken çelik merdivenlere çarpıyor! Sami taraftarlara bakıyor ve haykırarak onları gaza getiriyor. Goldberg'i tuttuğu gibi ringe sokuyor. Köşeye çıkıyor şimdi ve Goldberg kalkmadan 450 Splash ile atlıyor.... Goldberg dizlerini kaldırdı! Sami karnını tutarken Goldberg onu o pozisyonda tutuyor ve DDT! Yerdeki Sami'yi kolundan tutup kaldırıyor ve bir Headbutt ile yıkıyor yeniden. Sami kendini köşeye kadar yuvarlıyor. Bu sırada Goldberg onu tutuyor ve Military Press için kaldırıyor! Fırlatıyor ama Sami'den havada Dropkick! Sami'nin müthiş reversalı ile Goldberg kendini yerde buldu. Sami onu kaldırıyor ve hemen köşeye fırlatıyor! KOŞUYOR VE HELLUVA KICK! Tuşa gidiyor. 1, 2- 2.9'da kalktı Goldberg. 

Sami şaşkın bir şekilde bakıyor. Yerdeki Goldberg'e bakıyor ardından. Ayağa kalkan Sami şimdi Goldberg'in kendini ring dışına yuvarladığını görüyor. İplerden sekiyor ve Suicide Dive ile atlıyor! Sami'den beklenecek bir şekilde hareketi Tornado DDT'ye çevirmek istiyor ama hareket tamamlanamadan Goldberg onu ittiriyor ve Shoulder Block ile üzerine uçuyor Sami'nin. Sami yerde. Goldberg elini ringin altına atıyor ve çelik bir sandalye çıkarıyor. Kalkmaya çalışan Sami'nin bacağına 5-6 kez vuruyor sandalye ile. Zayn bacağını tutarak köşeye erişmeye çalışıyor. Goldberg onun ayağını tutuyor fakat Sami ipleri tutuyor kilit bağlanmadan. Goldberg bırakmak durumunda kalıyor. Goldberg onu tutuyor yeniden fakat Sami aniden ittiriyor onu ve Running Sunset Flip Powerbomb! Muh-te-şem! Zayn tuşa gidiyor. 1, 2- Goldberg atıyor. Sami topallayarak kalkıyor. Goldberg kalkmaya çalışınca Goldberg'in bıraktığı sandalyeyi alıp onun sırtına vuruyor. Goldberg sırtını tutarken Sami aprona geçiyor ve Springboard Moonsault! Sami yine tuşa gidiyor. 1, 2- Goldberg yeniden kalkmasını biliyor. Sami onu yerden kaldırmayı deniyor fakat Goldberg'den onun karnına çok sert bir yumruk geliyor. Sami karnını tutarken Goldberg onu Powerbomb pozisyonuna alıyor. Sami direniyor fakat Goldberg, Powerbomb'u vurmayı başarıyor. Tuş denemesi. 1, 2- Sami atıyor omzunu. Goldberg onu kolundan tutarak yerden kaldırıyor ancak Sami'den ani bir Arm Drag geliyor. Goldberg yeniden koşuyor, Sami'den bir Arm Drag daha. Goldberg yeniden kalkıyor, Sami'nin üzerine koşarken Sami onu Leg Lariat ile yıkıyor! Müthiş bir maç çıkarıyor Sami! Tuş denemesi. 1,- Goldberg birde attı! Sami onun kalkmasını bekliyor. Goldberg kalkınca Sami ona doğru yürüyor fakat Goldberg sandalyeyi kaptığı gibi Sami'nin karnına vuruyor. Goldberg onu Gutwrench Powerbomb için tutuyor. Sami kalkmamak için direnince Goldberg onu bırakıyor. Bu boşluktan yararlanmak isteyen Sami'yi Goldberg ani bir Spear ile karşılıyor! Sami ikiye bölündü resmen! Tuş deniyor Goldberg. 1, 2, 2.9'da Sami ayağını iplere atıyor! Hakem durduruyor. 

Goldberg sinirli bir şekilde Sami'nin yorgun bedenini kaldırıyor ve arkadan Full Nelson pozisyonunda tutuyor. Sami kurtuluyor pozisyondan ve Goldberg'e Enzugri! Goldberg yıkıldı! Sami köşeye çıkıyor ve bir de 450 Splash! Tuşa gidiyor Sami. 1, 2- Goldberg yine kalktı! Goldberg'i yerde tutamıyor Sami. Onu kafasından tutup kaldırırken Goldberg onun kolunu döndürerek kurtuluyor ve Sami'nin kolunu çekerek canını yakıyor. Sami kolunu tutarken Goldberg'den bir Big Boot geliyor. Sami yerdeyken Goldberg, yerdeki Sami'nin kolunu tutuyor ve Cross Armbreaker bağlıyor! Sami çırpınıyor. Kendini iplere sürüse de erişemiyor. Sami pes etmek istemiyor. Kurtulmak için ayağa kalkıyor şimdi. Hala yerde onun koluna asılan Goldberg'e bir Leg Drop yapıyor. Goldberg bırakmıyor. Elini yere vurmamak için kendini zor tutuyor Sami......  bir de Elbow Drop yapıyor yerdeki Goldberg'e. Goldberg bıraktı. Sami kolunu tutarak yere uzanıyor. Ayağa kalkan Goldberg onu kaldırıyor ve Jackhammer pozisyonunda kaldırıyor....... bekletiyor....... bekletiyor... Sami kendisini arkaya atmak için debeleniyor şimdi. Arkaya düşüyor ve Goldberg de düştü! İki isim de yerde. Goldberg daha önce kalktı! Sami de kalkıyor. Goldberg, Spear için koşuyor fakat Sami tuttuğu gibi köşeye fırlatıyor onu. Helluva Kick için koşuyor ama Goldberg çekiliyor ve arkasına dönen Sami'ye bir Scoop Slam! Sami yerde. Goldberg işi bitirmek için köşeye çıkıyor. Sami ile dalga geçmek için onun tauntunu yapıyor. Bu sırada Sami ayaklanıyor ve köşedeki Goldberg'e bir tekme! Köşeye çıkıyor ve Brainbuster pozisyonunda tutuyor! Classic Sami Zayn! Brainbustaaaaaaaaah mı geliyor.......... Goldberg yumrukluyor onu. Sami pozisyonu bırakmak durumunda kalıyor. Goldberg onu tutuyor şimdi VE TOP ROPE JACKHAMMER! TOP ROPE JACKHAMMER YAPTI GOLDBERG! Tuşa gidiyor Goldberg. 1, 2, 3!

1 Nisan Rise! *LIVE* NigUD6L

Belki de tarihe geçecek bu maçı Goldberg kazanmasını biliyor. Kontrat töreninden önce reklamlara gidiyoruz.

(cheer)

World Heavyweight şampiyonu tek başına girişte gözüküyor.

1 Nisan Rise! *LIVE* GpD2UWA

Ringe giriyor ve Brock'u beklemeye koyuluyor.

(boo)

Brock, yanında Heyman ile ringe yürüyor.

1 Nisan Rise! *LIVE* Un2FDYW

Brock da ringe giriyor ve iki taraf birbirlerine bakıyor. Sandalyeye Heyman oturuyor. Lesnar ayakta kalıyor. Karşıdaki sandalyeye Ziggler oturuyor.

Paul Heyman: Dolph Ziggler... tabi bu gerçek adınsa. Pek genç olmasan da kariyerinde belirli noktalara ulaşabilecek bir isimsin ve böyle kalmasını istiyorsan tavsiyelerime kulak verirsin. Pazar günü, o maça çıkmamanı öneriyorum. Brock Lesnar kariyerini bitirmesin. Seni parçapinçik etmesin. Önceki karşılaşmanızda Brock Lesnar'ın önemsediği tek şey iş idi ama senin yaptığın beleşçilikten sonra seni yok etmeyi kafasına koymuş durumda ve senin yerinde olsam, bunun olmasına izin vermezdim. Kısacası git ve Pazar günü tatil yap, sahil sahil gez, o plastik karın ile fingirdeş fasa fiso. Yeter ki, o kemeri Lesnar'a teslim et ve tıpış tıpış uza.

Dolph Ziggler: Orada dur. Heyman sen ve canavarın kendini cidden dev aynasında mı görüyor? Kim olduğunuz veya nasıl olduğunuz benim için hiç fark etmez. John Cena ve senin canavarın ile aynı ringe girdiğimde tek parça olarak çıkamayacağımı söylediler ama ben o maçı Dünya Ağırsiklet kemeri ile tamamladım. Ben Rise'ın yüzüyüm. Birinin manevi değerlerine laf etmeden önce, o kişinin bütün laflarını senin ve canavarının ağzına tıkayıp tıkamayacağını bir düşün bakalım.

Paul Heyman: Bu kontratı imzalamayacağım Dolph. Belli ki aklın karışmış. Neler olup biteceğini kestiremiyorsun. Brock Lesnar, bu endüstrinin gördüğü en tehlikeli heriftir ve onu tutabilecek John Cena gibi biri olmadan ve o bir kan davasında iken alacağın hasarı merak ediyorsan, sana bir ön izlemesini gösterelim. 

Kameralarımız arka alana çevriliyor. Ziggler'in arenaya gelirken kullandığı arabayı görüyoruz ama tamamen parçalanmış. Kalan parçalarına grafiti ile ''BROCK WAS HERE'' yazılmış.

Lesnar sırıtırken Ziggler'in öfkelendiğini görebiliyoruz.

Paul Heyman: Sana diyeceğim şu Dolph, sonunun şu arabadan daha kötü olmasını istemiyorsan beni bu kontratı imzalamak zorunda bırakma.

Dolph Ziggler: Tamam Paul, seni o kontratı imzalamak zorunda bırakmayacağım. (boo) Bu tamamen kendi seçimin. Bu kontratın getirilerinden korktuğunu biliyorum. 15 sene önce ECW'nin tapusunu Vince McMahon'a devretmeden önceki kontratı imzalamamanın getirilerinden de korkmuştun, değil mi? İmzalamak istemiyorsan imzalama. Ama şunu sana söyleyeyim. Ben Pazar gecesi Boston'da olacağım. Seni ve Brock'u bekleyeceğim. Sen ve canavarın gelmek istemiyorsa - ki bunun sebebinin korku olduğunu hepimiz biliyoruz - keyfiniz bilir. Sonuçlar hakkında hiç bir fikri olmayan, ıslak rüyalarını gerçekleştirmekte başarısız olduğu için bir canavarın arkasına saklanan bir korkaktan bu kontratı imzalamasını açık ve net beklemiyordum zaten.

Paul Heyman: Ne olmasını bekliyorsun gerçekten Dolph? Pazar günü gelip senin içinden geçtiğimizden sonra da bu sözleri söyleyebilecek misin? Sana bir şans verdim, sağ kurtulma şansı verdim ve görünüşe göre değerlendiremedin. İstediğini, konuşarak mı yaptırmaya çalışacaksın? Beni, Paul Heyman'ı bir şeyler için manipüle mi edeceksin? O ZAMAN YAP! GİT VE KENDİ SONUNU KENDİ ELLERİNLE HAZIRLA!

Heyman bir hışımla kontrata imza atıyor. Ziggler de sırıtarak imza atıyor ama daha Esselâmü aleyküm ve rahmetüllah diyemeden Lesnar masayı onun üzerine fırlatıyor. Ziggler yerde. Brock onun üzerine çullanıp ölümüne yumrukluyor. Ziggler'i köşeye fırlatıyor. Ziggler sırtını çarpıyor. Brock onu tutuyor ve German Suplex ile fırlatıyor...... Ziggler iki ayağı üzerine düştü. Brock arkasını dönemeden ZIG ZAG! ZIG ZAG! BROCK YERDE! (cheer) Ziggler kemerini de alıyor ve köşeye çıkıp taunt atıyor. Heyman köşede ''NO'' diye bağırırken Ziggler'e seyirci desteği muazzam. Bu görüntüler eşliğinde şovun sonuna geliyoruz.

En son God's Biggest Mistake tarafından Cuma 01 Nis. 2016, 22:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 13 kere değiştirildi
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:13

Hadi bakalım.
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:18

Hadi bismillah.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:20

Takip edip yorum atmayanı gondiklerim. Yeter aq 20 dakikada 2 yorum görmek için mi her şov 2 saatimi feda ediyorum ben.
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:21

God's Biggest Mistake demiş ki:
Takip edip yorum atmayanı gondiklerim. Yeter aq 20 dakikada 2 yorum görmek için mi her şov 2 saatimi feda ediyorum ben.
+1
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:22

Aga çok iyi be.
Sosyalist Kaplumbağa
Mid-Carder
Mid-Carder
Sosyalist Kaplumbağa

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:22

Alayınızı gondiklerim ulen
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:23

Ali Ece reyis ya. Very Happy
DeathStroke
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
DeathStroke

REP Puanı : 4

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:29

devam
Lionheart
Jobber
Jobber
Lionheart

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:31

Helal Drew.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:32

Yeni part geldi.
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:38

Taker reyiz coştu.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:43

Geldim
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:45

Spikerler yine eğlendiriyor.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 1 Nisan Rise! *LIVE*   1 Nisan Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Nis. 2016, 20:46

Undertaker hızlı tokatlamış

1 Nisan Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» 8 Nisan Rise! *LIVE*
» 23 Nisan 2016 PWE Rise! *LIVE*
» 8 Nisan PWE Rise!
» 15 Nisan Rise!
» 15 Nisan Rise!