PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Baron Corbin, Finn Balor un Debutu ve Sami Zayn

3 posters
YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

Baron Corbin, Finn Balor un Debutu ve Sami Zayn Empty
MesajKonu: Baron Corbin, Finn Balor un Debutu ve Sami Zayn   Baron Corbin, Finn Balor un Debutu ve Sami Zayn EmptyC.tesi 02 Nis. 2016, 22:47

Finn Balor ve Baron Corbin ben de dahil bir çok WWE Takipçilerinin Debutunu beklediği isimler ve bu isimler için bir çok söylem bulunmakta Balor Wrestlemania dan sonra Debutunu yapacak diyorlar ve TakeOver da kemerini koruduğunu gördük kendisi hala NXT Champ imiz. Baron Corbin i özellikle ben çok bekliyorum bayağı bir Hype yapıldı kendisi hakkında ama TakeOver da Austin Aries ile yaptığı maç izlenilebilir bir maç değil diyorlar. Ben izlemedim o maçı. Ve Nakamura da Sami Zayn i alt etmeyi başarmış Zayn için ana kadro, yan unvanlar ve zamanı geldiğinde ana kemer feudlarında görmek isterim Sami Zayn i. Bu üç isim hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Tartışabiliriz bu konuları.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Baron Corbin, Finn Balor un Debutu ve Sami Zayn   Baron Corbin, Finn Balor un Debutu ve Sami Zayn EmptyC.tesi 02 Nis. 2016, 22:49

:kel: reis be nasılda haber paylaşıyor bak. <3
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: Baron Corbin, Finn Balor un Debutu ve Sami Zayn   Baron Corbin, Finn Balor un Debutu ve Sami Zayn EmptyC.tesi 02 Nis. 2016, 22:58

:kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel: :kel:
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: Baron Corbin, Finn Balor un Debutu ve Sami Zayn   Baron Corbin, Finn Balor un Debutu ve Sami Zayn EmptyC.tesi 02 Nis. 2016, 23:19

Bence Finn Balor'a kaybettikten sonra Samoe Joe ana kadroya çıkmalı. Sonuçta adam Samoe Joe. Austin Aries'in de yaz bitmeden önce ana kadroda olmasını bekliyorum. Finn Balor ise SummerSlam'den sonra ana kadroya alınması bekliyorum. Bence NXT Championship'i Baron Corbin'e kaybetmeli ve Baron Corbin'de Ocak-Şubat 2017'de ana kadroya alınmalı. Sami Zayn ise Wrestlemania'da ki maçı kaybedecek bence. Owens kazanırsa ona meydan okur ve sonra ki PPV'de tekrar kaybeder. Sonra United States Championship veya Tag Team Championship gibi yan ünvanlar kazanarak yükselir yavaştan. 1 yıl içinde ana şampiyonluk için mücadelelere başlar.

Baron Corbin, Finn Balor un Debutu ve Sami Zayn
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baron Corbin
» Baron Corbin'den Yeni Fotoğraf
» Baron Corbin ve Dolph Ziggler
» Finn Balor'un Sakatlığı Hakkında
» Finn Balor'un Sakatlığıyla İlgili