PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Interview with World Champion, Dolph Ziggler

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

Interview with World Champion, Dolph Ziggler Empty
MesajKonu: Interview with World Champion, Dolph Ziggler   Interview with World Champion, Dolph Ziggler EmptyC.tesi 02 Nis. 2016, 23:14

Interview with World Champion, Dolph Ziggler Maxresdefault

Sam Roberts: Herkese iyi akşamlar değerli dinleyicilerim, bugün yanımda PWE World Heavyweight Champion, The Show Off, Dolph Ziggler var. Merhaba Dolph, nasılsın ?

Dolph Ziggler: Ben iyiyim Sam, Rise'ın yüzü, PWE'nin en prestijli iki ünvanından birini sahibi, World Heavyweight Championum. Aynı zamanda bir Bella ile evliyim. Sen nasılsın ?

Sam Roberts: İyi, sanırım. Sorulara geçelim. PWE Decimation ile başlamak istiyorum. Dolph Ziggler vs Brock Lesnar maçı ne olur ?

Dolph Ziggler: Yılın maçı olur. Ziggler vs Lesnar maçını ilk kez izliyor olmayacağız ama bu sefer ki maç en iyisi olacak. Tüm duyguların, arzuların ve isteklerin ortaya konulduğu bir maç. Lesnar daha önce sahip olduğu ama kaybettiği ünvanını istiyor. Ben bu ünvan ile daha çok şeyler başarmak istiyorum. Paul Heyman'ı susturmak da istiyorum.

Sam Roberts: Neden Heyman'ı susturmak istiyorsun ?

Dolph Ziggler: Bazen doğru düşünemiyor, doğru düşündüğü şeyi söylediğini zannediyor. Ama bazı şeyler var ki Heyman & Lesnar ikilisi anlayamıyor. Bana beleşçi diyor. Doğru bu ünvanı almak için John Cena'yı tuş ettim. Brock Lesnar ise o tuşu bozamadı çünkü hemen öncesinde Cena'dan adrese teslim AA yedi ve bende yeteneklerimi ve dehamı kullanarak bir Zig Zag yapıştırdım ve yeni World Heavyweight Champion oldum. Ben buna beleşçilik demem. Fırsatı kullanmak derim. Çalmak da diyebilirim. Çünkü ben bunu yaparım. Heyman'a ve Lesnar'a defalarca söyledim. Ben çalarım. Şovları, ünvanları, hatunları, hayranların kalplerini. çalarım ve güreşçilerin ruhlarını kırarım. Roman Reigns'e bakın, Wrestlemania'da ki maçtan sonra toparlanamadı ve PWE'den gitti. MVP hala sakat. John Cena nerelerde, BreakDown'da ki aldığı Zig Zag sonrası bir süre buralarda yokum dedi, gelirse aynı şekilde karşılarız. Benim profesyonel güreş de yaptığım bu. Çalmak ve kırmak. Stealing the Show & Breaking the Wrestlers.

Sam Roberts: Peki Team DZ ? Bu 3'lü neler yapacak ? Decimation'da Cesaro ve Morrison ikilisi Squirtle Squad ile maçları var.

Dolph Ziggler: Team DZ ile beklentilerimiz büyük.Cesaro & Morrison ilk olarak Decimation da Squirtle Squad ikilisini domine edicek. O gecenin devamında ben Lesnar'a ard arda vurucam Zig Zagları. Sonra ki günler için de planlar devam ediyor. Benim şampiyonluğumu korumak ve Cesaro & Morrison ikilisini tekrar Tag Team şampiyonu yapmak.

Sam Roberts: Peki Rise hakkında ne düşünüyorsun ? Son zamanlarda baya yükseliyor Rise.

Dolph Zigggler: Tabi ki yükselecek. Birincisi ben oradayım ve Nikki'de bazen gözüküyor. Ve Muhittin abiyi göz ardı edemezsiniz. Ayrıca çok fazla yeteneğimiz var. Sami Callihan, Kevin Owens, Jushin Thunder Liger, Kellos Emiros gibi. Geçen Rise ise harikaydı. Main-Event'de ki kontrat töreni, German Suplex'i Zig Zag'a çevirme, maçlar da harikaydı. Styles vs Orton, McIntyre geri döndü. Sami Zayn vs Goldberg maçı da harikaydı. 2016'da ki Rise & Showdown'ları düşünürsek en iyi şovuydu bence. Yakında ise bu iki brandın kapışmasını izleyeceğiz. Umarım World Heavyweight Champion olarak Rise'ı, PWE Champion olan Seth Rollins'ın Showdown'ına karşı bir maç da olabilirim. Tabi bunlar beklenenler. Decimation sonrası Rollins hala şampiyon olacak mı belli değil. 

Sam Roberts: Seth Rollins vs CM Punk maçı nasıl sence ?

Dolph Ziggler: Fantastik bir maç olacak. Benim tahminim Rollins arenayı şampiyon olarak terk eder. Ama rakibi Punk, ne kadar zorlayıcı biri olduğunu biliyoruz.

Sam Roberts: Peki şu an PWE'de bulunan genç isimlerden veya yeni gelen veya geri dönen kişilerden hangileri daha çok ilgini çekiyor ?

Dolph Ziggler: Sami Callihan burada PWE'de genç bir isim. Uzun yıllar burada olacağını ve birçok başarı elde edeceğini düşünüyorum. Daniel Bryan'da tam bir gazi. Hala devam ediyor ve uzun sürede edecek. Umarım bir gün onunla takım olurum, dinamik bir ikili olur. AJ Styles Dünya çapında bir sürü başarılar elde etti ama ben PWE'de başarılı olacağını düşünmüyorum. Bray Wyatt ise hızla yükseleceğini düşündüğüm bir isim. Drew McIntyre'ın da Wildcard dışında bir şeylere yönelmesi lazım. Ama bence eski McIntyre'dan eser kalmadı. 3MB ile devam etmeliydi. Sheamus'un dönmesi benim için bir süpriz oldu. Gerçekten yetenekli bir güreşçi. Umarım PWE'de onunla karşılaşırım. Kim bilir belki ileride Sheamus vs Dolph Ziggler feudu olur. Olursa 10 numara olacağını düşünüyorum. Ama galibi çoktan belli. Ama eğlenceli bir macera olur.

Sam Roberts: Zaman ayırdığın için teşekküre ederim Dolph. Bu pazar Decimation'da başarılar. İzliyor olacağım.

Dolph Ziggler: Beni ağırladığın için saol Sam. Hey Brock, umarım hazırsındır. Ben hazırım ve bu kavgayı uzun süredir bekliyorum. Beni hayal kırıklığına uğratma. Arabama yaptıklarını da unutmadım. Onunda sırası gelecek. Kapatmadan önce buradan Muhittin abiye selam söylüyorum. Ve Nikki, çayı demlemeyi unutma. 

Sam Roberts: Evet sevgili dinleyicilerim, bu röportajın sonuna geldik. Unutmayın bu pazar ki PWE Decimation şovunu kaçırmayın.

Interview with World Champion, Dolph Ziggler Tumblr_nsu0qqziYK1us848io1_500

Dolph Ziggler oradan geçen bir hayran ile fotoğraf çektiriyor ve kameralar kapanıyor.

Interview with World Champion, Dolph Ziggler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dolph Ziggler with Dave Meltzer
» Dolph Ziggler's Best Promos
» Rey Mysterio VS Dolph Ziggler
» Dolph Ziggler vs. AJ Styles
» Dolph Ziggler Röportaj