PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Uyarı Alanlar

+3
Mamy D Way
Oberyn Martell
leo
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

Uyarı Alanlar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Uyarı Alanlar   Uyarı Alanlar - Sayfa 2 EmptyÇarş. 27 Tem. 2016, 01:44

The Charismatic Enigma demiş ki:
The Chosen Onе demiş ki:
The Charismatic Enigma demiş ki:
The Chosen Onе demiş ki:
Yazım hatasından uyarı nasıl veriliyor kardeş

Kardeş forum kurallarında açıkça belirtilmiş. Ben işimi yapıyorum, bana bu yüzden para ödüyorlar.

https://pwetr.yetkin-forum.com/t2518-pwe-forum-kurallar
"10ay" yazmış arkadaş alt tarafı neyi var bunun Very Happy Ki yazım hatalarından uyarı verilecekse bu kuralı koyan Kaiser arkadaşımız da dahil forumun %90'ına verilmesi gerekiyor. Forumda yanlış yazılan -de/-dalar, -kiler, yapıcam, edicemler falan havada uçuşuyor. En büyük örneğini promolarda görebiliyoruz zaten. Gereksiz bir kural. MSN ağzıyla konuşmamak için ayrı bir kural var zaten.

-de/-dalar, -kiler hatalarına kimse dikkat etmez. Türk Dil Kurumu değiliz. O arkadaşa da uyarıyı direk vermedim, zaten önce sordum sonra uyarı verdim. Ben kurallara göre görevimi yapıyorum. Sıkıntılarınız varsa admin ile iletişime geçin.
Yazım hatası diye bir kural varsa dikkat edilmesi gerekir. Boku bokuna duruyordur yoksa o kural. Mesela forum kurallarında bile en az iki tane yazım yanlışı var. TDK olmanıza da gerek yok. Forumda hiçbirimiz mükemmel Türkçe konuşmuyoruz. Görüldüğü üzere zaten herkes en iyi yazabildiği Türkçe ile yazmaya çalışıyor. Senle de bir alakası yok. Yazım yanlışı kuralının ufak bir eleştirisi sadece.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: Uyarı Alanlar   Uyarı Alanlar - Sayfa 2 EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 14:28

Liderlik gene bende.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Uyarı Alanlar   Uyarı Alanlar - Sayfa 2 EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 19:44

Mamy D Way arkadaşa uyarısını takdim ediyorum.

Uyarı Alanlar
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2