PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE

+11
Heeled Daredevil
leo
The Child of God
Mamy D Way
Oberyn Martell
The Masked Assassin
Achilles
The Brahma Bull
The Charismatic Enigma
Ace of Diamonds
Klaus Meine
15 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  Empty
MesajKonu: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:02

Reigns arabadan indiğinde yüzüne çarpan soğuğu hissetmedi. Kapıyı gürültüyle kapatıp  şovun yapılacağı arenaya doğru yürürken otoparkın gereğinden fazla tenha olduğunu farkedince etrafına bakındı. Ama soğuğa fazla dayanamadığı için içeriye girmek zorunda kaldı ve aynı anda yanına 2 tane uzun pardesülü ve şapkalı adam yanaştı. Reigns böğrüne dayanan namluyu farkedince duraksadı.

"Tek bir hareket yaparsan kalbura çeviririm seni. Devam et."

Reigns başıyla onaylamakla yetindi. Beraber koridorlardan geçtiler. Tenha bir sahanlığa geldiklerinde ise solundaki adam bir kapı önünde durdu ve kapıyı 3 kere tıklattı.

"Şafak bozumu."

Kapı açıldı ve adamlar Reigns'i yaka paça içeriye attılar. 

"Bizim misafirimizsin, Reigns. Rahat davran. Bak, bir müzik çalıyor. Sükunetle dinleyelim."

Roman kendi müziğini duyunca afalladı. İlk maç onundu... peki Gallows neden onu sormamıştı?

The Biggest Empire takımının üyeleri olan Roman Reigns ve Luke Gallows seyircilerin arasından ringe ilerliyor. Reigns ring kenarında kalırken Gallows ringe giriyor. PWE'de debutunu yapan bir başka isim Gallows. Rakibini bekliyor.

EVET BU O! WAN THE DRAGON YAŞADIĞI İNDEN PWE İÇİN BİR KEZ DAHA ÇIKIYOR! 

5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  518510078_c_o

Wan, kanat çırparak ringe süzülüyor. Köşeye uçup Gallows'u işaret ediyor.

LUKE GALLOWS VS WAN THE DRAGON

Gallows ona garip bir şekilde bakarken Wan uçarak Gallows'un üzerine gidiyor ama Gallows onu aniden Powerbomb pozisyonuna alıyor. Sırıtırken Wan'dan ani bir Hurricanrana! PWE'nin efsanelerinden biri olan Wan, bu kadar çabuk yem olmuyor. Gallows ayağa kalkarken Wan onun üzerine gidiyor ama Gallows onu tuttuğu gibi köşeye fırlatıyor. Wan göğüs kafesini tutarken Gallows onun sırtına Big Boot vuruyor ve Wan köşeye yapışıyor. Gallows, tanrı yarattı demeden vuruyor Wan'a. Wan paspasa döndüğünde Gallows onu kaldırıyor. Wan aniden Gallows'u ittiriyor. Gallows ona yaklaşacakken Wan havaya alev püskürtüyor. Gallows ne oluyoruz aq diyip dururken Wan'dan Gallows'un karnına diz darbesi geliyor. Ardından köşeye çıkıyor. Kanatlarını açıp taunt atıyor. Tam zıplayacakken Gallows onu havada tutuyor ve Powerbomb ile gömüyor! Gallows ardından kaldırıyor Wan'ı ve köşeye çıkartıyor. Oradan tutuyor ve Gallows Pole! Wan ölü! Gallows tuş deniyor. 1, 2, 3!

Gallows gülerek ayağa kalkıp Reigns'e bakıyor ancak gülümsemesi kısa kesiliyor. Çünkü yanında durduğu adam Reigns değildi.

"Sen de kimsin?"

Adam sadece sırıtarak uzaklaşıyor.  Gallows da bir şeylerin yanlış gittiğini anlayarak peşinden koşuyor ama yoğun kalabalık arasında kaybolan adamı kovalayamadı.

"Hassiktir be."

Reigns sonunda konuşabildi.

"Ne istiyorsunuz benden?"

Pardesülü adamların ortasından uzun boylu ve uzun saçlı biri girdi. 

"Aries. Jacobs. Christian."

"Ne?"

"Bunları istiyoruz. Neredeler."

"Ben nereden bileyim?"

"Demek bilmiyorsun. Öğretelim o halde."

Reigns savaşması gerektiğini anlayacak kadar film izlemişti. Yanındaki adamlardan biri ona hareket yapınca ayağa aniden kalktı ve elinin tersi ile suratına vurdu. Adam böğürerek yere serilirken Reigns hızlıca üzerinde oturduğu sandalyeyi kapıp girişe fırlattı. Adamın suratına çarpıp yere devrilince de son sürat koşarak kaçmaya başladı. 

"Patron, iyi misin?"

"İyiyim. Hayır, gitmeyin." diye işaret verdi, ayakta kalan Reigns'in arkasından koşmaya hazırlanırken.

"Onu bir gün yakalarız."

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dıdın.....go! Wildcard şampiyonu Christian girişte gözüküyor.

5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  FrHoVxi

Christian ringe giriyor ve bir mikrofon alıyor.

Christian: Beni sevin ya da sevmeyin. Bu gerçekten aşırı derecede karmaşık bir durum. Bir hafta geliyorum ve hayatım pahasına yuhalanıyorum. Sonra çıkıyorum ve tüm arenanın Peep'lerle dolu olduğunu görüyorum. Bu çılgınca. Şunu söylemek istiyorum, bu kemer hala bende olduğu sürece çılgınca şeyler olmaya devam edecek. Bu kemeri en layığıyla taşıyan kişi benim, bunu ister inkar edin ister kabul edin. Ve bu da tek bir şeye tekabül eder:

(cheer)

5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  The-Rock-Returns-To-WWE-

THE ROCK IS HERE! Rock girişte yavaşça yürüyerek gözüküyor. Ardından ringe ilerliyor.

The Rock: Finally........ I SAID FINALLY..... THE ROCK HAS COME BACK...... TO RISE! Evet bebeğim bu muhteşem bir duygu. The Rock'a soracak olursanız eve dönüş duygusu insanın hissedebileceği en güzel şeylerden biridir ama yine The Rock'a sorun ve o da en güzel şeyin şeker kıçları tekmelemek olduğunu söylesin. Christian, The Rock'un sana iyi haberleri var. The Rock senin bir çöp yığını olduğunu düşünmüyor. Hatta The Rock'un sana biraz saygısının olduğunu bile söyleyebiliriz ama The Rock bir şeyi reddediyor o da senin buraların en iyi olduğunu söylemen. The Rock bunu reddetmeyi bırak, bunun düpedüz saçmalık olduğunu düşünüyor ve The Rock emin ol ki bunu kanıtlayacak. The Rock bunu nasıl mı yapacak? The Rock size anlatsın, The Rock bu sarı civcivden o parıltılı kemerini ortaya koymasını isteyecek, o sarı civciv de bunu kabul edecek çünkü eğer bunu kabul ederse o The Great One ile one-on-one alacak. Sonra The Rock o ringe çıkacak, Christian'ın laflarını alacak, güzelce parlatacak ve milyonlarca Rock fanı, I SAID MILLIONS. MILLIONS OF ROCKY FANS. Hepsinin önünde o lafların hepsini Christian'ın o şeker kıçına monte edecek. IF YOU SMELLALALALALALALALALALALA...... WHAT THE ROCK IS COO-

Christian: Dur, dur, dur bir saniye Rocky. Gelir gelmez gözünü altına dikmeni anlıyorum ama sen de beni anla. Ben bu kemeri HAK EDEREK kazandım, sırf bu ringe çıkıp bir kaç süslü söz söyledim diye değil. Senin oyununu Captain Charisma da oynayabilir Rocky. Captain Charisma bu ringe çıktı ve The Rock'un kıçına tekmeyi bastı. Captain Charisma bu kemeri korudu. Captain Charisma sen çok yaşa. Bunu mu istiyorsun Rock? O zaman ne dilediğine dikkat et, çünkü dileğin gerçek oldu! Sen ve ben, hemen şimdi! Benden şüphe ediyorsan, yarına kafanda hiç bir soru işareti kalmaz.

Christian, kemerini Rock'un önünde kaldırıyor. İkili bakışıyor. Bir hakem ringe girip maçı başlatıyor.

CHRISTIAN VS THE ROCK

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İki isim birbirlerine bakıyorlar. Christian Rock'a doğru yaklaşıyor ama Rock çekiliyor. Christian arkasını dönüyor fakat Rock onun karnına tekme atıyor ardından iplere gönderiyor. Üstüne doğru gelen Christian'ı shoulder block ile yere seriyor. Christian hızlıca ayağa kalkıyor. Rock shoulder block deniyor fakat CC sıyrılıyor ve arkasını dönen Rock'a back kick geçiriyor. Şimdi iplerden sekiyor ve big boot! Rock yere düşer gibi oluyor fakat denge kuruyor. Christian tekrardan iplerden sekiyor ve big boot yapıyor! Rock yere düşüyor. Christian tuşa gidiyor. 1, 2- Rock kalkıyor. Christian sinirleniyor ve Rock'ı kaldırıp iplere atmaya çalışıyor ama Rock sıyrılıyor ve Christian'ı ringin kenarına atıyor. Rock seyircilere gülümsüyor ve kenardaki Christian'ın üstüne atlıyor! Christian eziliyor. Rock Christian'ın ringin kenarına oturtuyor ve kendiside ringin kenarına çıkıyor. Birkaç tane yumruk atıyor ve superplex pozisyonuna getiriyor. Ama Christian kurtulmaya çalışıyor ve yumruklar geçiriyor. Rock tutmaya devam ediyor fakat Christian aniden uppercut geçiriyor! Rock dengesini kaybediyor ve Christian ona tekme geçirerek yere seriyor. Christian Rock'a bakıyor ve frog splash için atlıyor! Başarılı! Christian tuşa gidiyor. 1, 2- Rock yine kurtuluyor.

Christian sinirli bir şekilde ayağa kalkıyor ve Rock'ın kalkmasını bekliyor. Rock ayağa kalkıyor. Christian superkick deniyor fakat Rock bacağını tutuyor. Christian düşer gibi oluyor fakat enzuigiri geçiriyor! Christian bacağını tutuyor bir süre. Ayağa kalkıyor ve kalkmaya çalışan Rock'a diz darbesi geçiriyor! Rock gözleri kapalı bir şekilde yatıyor. Christian karnını tutarak ayağa kalkıyor ve köşeye geçiyor. Rock ayağa kalkmaya başlıyor. Christian hamle yapamadan Rock ona body avalche yapıyor. Christian düşer gibi oluyor. Rock onu tutuyor ve bacaklarının arasına alıp powerbomb yapıyor. Rock tuşa gitmeye hazırlanıyor fakat Christian aniden Rock'a çelme takıyor! Rock yere düşüyor. Christian ayağa kalkmaya çalışıyor ve sırıtıyor. Rock'da kalkmaya çalışıyor. Christian iplerden sekiyor fakat Rock aniden spinebuster geçiriyor! Rock ayağa kalkıyor ve sinirle Christian'a bakıyor. Christian'ı kaldırıyor ve sert bir şekilde ringin kenarına atıyor. Christian kafasını vuruyor. Rock tekrardan kaldırıyor ringin diğer kenarına atıyor. Christian hareketsiz bir şekilde yatıyor. Rock ona doğru geliyor fakat Christian ringin dışına kaçıyor. Rock ringin dışına çıkmak için ileriye doğru birkaç adım atıyor. Christian kenara tutunup kalkıyor ve Rock'ı fark edip bacağından çekiyor! Rock yüz üstü yere düşüyor! Christian biraz geriye doğru gidiyor ve Rock'ın kafasını gösteriyor eliyle. Christian sırıtıyor ve big boot geçiriyor! Mükemmel! Christian Rock'a bakıyor ve onu ringin dışına indiriyor tamamen. Christian hemen kaldırıyor Rock'ı ve bariyerlere fırlatıyor. Hakem Christian'a ringe gelin diye bağırıyor fakat Christian onu tınlamıyor. Hakem bir kere daha uyarıyor fakat Christian yumruklamaya devam ediyor Rock'ı. Hakem son kez uyarıyor. Christian onu dinlemeyince hakem saymaya başlıyor. 1, 2, 3, 4, 5, 6- Christian hemen ring giriyor. 7, 8, 9- The Rock son anda ringe giriyor! Christian hemen tekmelemeye başlıyor. Kafasına tekmeler geçiriyor. Hakem uyarıyor ve Christian çekiliyor. Rock kalkmaya başlıyor ama Christian tekrardan tekmeler geçirmeye başlıyor. Christian yumruk deniyor fakat Rock aniden blok koyuyor. Christian şaşırmış bir şekilde bakıyor. Rock elini tutuyor ve kafa geçiriyor. Christian kafasını tutarken Rock karnına tekme atıyor ve DDT pozisyonuna alıyor. Christian kurtulmaya çalışıyor ve kurtuluyor. Christian geriye gidiyor. Christian bir süre kafasını tutuyor fakat Rock aniden clothesline ile yere yıkıyor! Rock Christian'ın kalkmasını bekliyor. Christian kalkıyor ve Rock onu Rock Bottom için tutuyor ve Rock Bottom! Tuş denemesi. 1, 2- Christian son anda kurtuluyor!

Rock kafasını yere gömüyor. Kafasını tekrardan kaldırıyor ve sinirle Christian'a bakıyor. Rock elini havaya kaldırıyor ve yerde yatan Christian'a bakmaya başlıyor. People's Elbow tauntları atıyor. İplerden sekiyor ve People's Elbow deniyor fakat Christian çekiliyor! Rock dirseğini yere vuruyor ve titremeye başlıyor. Christian ayağa kalkıyor ve Rock'a bakıyor. Christian hemen kaldırıyor ve Killswitch pozisyonuna alıyor fakat Rock sıyrılıyor ve Rock Bottom pozisyonuna alıyor! Christian aniden suratına tükürüyor Rock'ın! Rock suratını tutmaya başlıyor ve geriye doğru gidip hakeme çarpıyor! Hakem yere düşüyor. CHRISTIAN ANİDEN LOW BLOW GEÇİRİYOR! Rock hayalarını tutmaya başlıyor. Christian tuşa gidiyor fakat hakem baygın!

Christian tuşa devam ediyor ve eli ile hakemi dürtüyor. Hakem kalkıyor ve tuşu sayıyor. 1, 2- Rock son anda atıyor üstünden! Christian saçlarını yolmaya başlıyor. Christian sinirle ringin tabanına vurmaya başlıyor. Ayağa kalkıyor ve ringin kenarına geçiyor. Rock'ın kalkmasını bekliyor. Rock ayağa kalkıyor ve spear için koşuyor fakat Rock big boot geçiriyor! Çok sert oldu bu! Christian yere yapışıyor. Rock tuşa gidiyor. 1, 2- Christian'ın ayağı iplerde! Hakem ayağını gösteriyor Rock'a. Rock Christian'ı ringin ortasına kadar çekiyor ve tekrardan People's Elbow tauntu atıyor. Rock iplerden sekiyor fakat Christian aniden ringin dışına kaçıyor. Rock fark ediyor ve Christian'a bakıyor. Christian bir süre solunklanıp ringe giriyor. İki güreşçi ringin ortasında yumruklaşmaya başlıyor! Üstünlüğü sağlayan olamıyor bir süre. En sonunda Rock Christian'ı clothesline ile yere seriyor! Rock Christian'ı sırtına alıyor fakat Christian aniden ringin kenarına zıplıyor. Üstüne gelen Rock'a tekme atıyor ve üstüne atlıyor fakat Rock havada yakalıyor ve Samoan Drop! Rock tuş denemek istiyor fakat Christian iplere tutunuyor. Rock onu çekiyor fakat Christian iplerden ayrılamıyor. Rock yaklaşıyor fakat Christian aniden bacaklarının arasından sıyrılıyor ve arkasını dönen Rock'ın üstüne flying forearm ile atlıyor! Christian ayağa kalkıyor ve Rock'ı kaldırıyor fakat Rock onu itiyor! Rock pes etmiyor! Rock bir yumruk deniyor fakat Christian sıyrılıyor ve çelme takıyor. Rock kafasını ringin kenarına vuruyor! Christian hemen Rock'ı tutuyor ve Killswitch! Çok sert oldu! Christian tuşa gidiyor. 1, 2, 2.99! Yuh! Christian'ın suratı buz kesiyor. İki isim de yerde hareketsiz. Christian iplere erişiyor ve ayağa kalkıyor. Köşeye gidiyor. Spear tauntları atıyor. Saçı kısa olsa bile geriye savurmaya başlıyor. Rock yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Christian Spear için koşuyor ama Rock'tan Spinebuster! Spinebuster! Christian yerdeyken Rock'tan People's Elbow tauntu geliyor. İplere koşuyor Rock ve People's Elbow! Elbow connected!

Christian'ın kalkmasını bekliyor Rock. Christian kalkınca Rock onu kavramak için hamle yapıyor ama Christian kendini yere atıyor ve ring dışına yuvarlanmaya çalışırken Rock onun bacaklarını tutuyor ve çevirip Sharpshooter bağlamak istiyor, Christian onu iki bacağıyla ittiriyor. Rock kendine geldiğinde Christian, Rock'un üzerine koşuyor ve Dropkick! Rock yerdeyken Christian köşeye çıkıyor ve Frog Splash ile atlıyor! Rock kıvranıyor. İplere tutunup ayağa kalkarken Christian onu izliyor. Rock iki ayağı üzerinde durmaya başladığında bakışıyorlar son bir defa. Christian kemerini korumak için son bir tokat atıyor Rock'a! Ardından Killswitch için tutarken Rock çeviriyor onu ve Rock Bottom! Rock Bottom! Tuşa gidiyor. 1.........2..........................................3!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Christian belini tutarak ringden iniyor Rock kutlama yaparken. Tam arka alana acı ile geçerken bir ses onu çağırıyor. 

"Hey, dostum."

Christian ters ters bakıyor.

"Üzgünüm, kemerini kaybetmişsin. Ama sana bir şans vereceğim. Benimle gel."

Christian sebepsiz yere içi güvenle dolunca adamı takip ediyor. Dışarıya çıkıyorlar ve Christian ilk gördüğü sima karşısında şaşırıyor.

"Sen..."

Shane McMahon gülümsedi. 

"Evet. Ben. İçeri gelmez misin?"

Limuzinin kapısını şöförüne açtırdı. Christian da içeri girince Shane'ın elinde iki kadeh gördü. Hemen konuşmaya başladı.

"Şimdi aklında bir kaç soru olabilir. Maçını neden bu kadar erkene aldım ve neden kaybettin."

Christian sinirle cevap verdi.

"Evet, ben de tam bunları duymayı bekliyordum."

"Birincisi, seninle konuşmaya zaman bulmak için. Bayağı meşgul biriymişsin, duyduğuma göre..."

Shane kadehlerden birini dolu olarak Christian'a uzattı. Christian kokladı ve şarap olduğunu anladı. Shane bir yudum aldıktan sonra konuşmaya devam etti.

"İkincisi ise, sana bir iş teklifim var."

Christian sağ kaşını kaldırdı.

"Neymiş o?"

"Arkamdan işler çevriliyor."

Christian da şaraptan bir yudum aldı.

"Anti Law Society ile mi alakalı?"

"Hayır. Daha farklı."

"Peki, ne o zaman?"

Shane'ın yüzünden bir sis perdesi geçti.

"Jacobs."

Christian'ın yudumu boğazında kalıyordu.

"Jimmy Jacobs?"

"Ta kendisi."

"Peki benim ne alakam var? Ve neden kemerimi kaybettim?"

"Massacre Club'da bir adama ihtiyacım var."

"Massacre Club da neyin nesi?"

"Görürsün. Eğer onların sıkıntısını giderebilirsek..."

Shane derin bir nefes aldı.

"Michael Hunter'ın kemerine bir şans vereceğim. Ve kazanman için elimden geleni yapacağım."

Christian sırıttı.

"Anlaştık."

Kadehler havada tokuştu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Matt Hardy bu! PWE debutunu yapan isimlerden.

5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  Hardy

Hardy seyircilerle selamlaştıktan sonra ringe giriyor. Isınırken rakibini bekliyor.

Birden ışıklar sönüyor.

Mauro Ranallo: Yoksa bu? Gerçekten mi?

5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  1459628907324

BU SHINSUKE NAKAMURA! PWE TARİHİNDE İLK KEZ!

5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  20160407_Shinsuke_1920x1080--0c070c90d0ff7da070adaff6d2967a6b

Nakamura yine değişik hareketler sergileyerek ringe ilerliyor. 

5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  Shinsuke-Nakamura-NXT-Debut-645x370

Klasik hareketini de yapıyor ve ayağa kalkıp rakibi Matt Hardy'e bakıyor. Ona sırıtırken hakem iki isme de hazır olup olmadığını soruyor.

SHINSUKE NAKAMURA VS MATT HARDY

İkili birbirlerini süzüyor. Zil çalıyor ve ortada buluşuyorlar lock-up için.... Hardy pozisyonu alırken Shinsuke yuvarlanarak onun arkasına geçiyor ve silkeleniyor bir güzelce. Arkasını döndüğünde Hardy ona Lariat vurmak istiyor ama Nakamura yine yuvarlanarak savuşturuyor ve Matt'e bir Enzugri! Matt yerdeyken Shinsuke tuşa gidiyor. 1, 2- Matt kurtuldu. Nakamura ayağa kalkıyor şimdi. Matt de kalkarken Nakamura onun üzerine koşuyor bir Flying Forearm Smash ile ama Matt onun arkasına geçiyor, bir Spinning Backfist vuracakken Shinsuke onun kolunun altından geçiyor ve onu STO ile indiriyor! Matt kalkmaya çalışırken Shinsuke ona elleriyle ''kamon'' yapıyor. Matt sinirle ayağa kalkarken Shinsuke onun üzerine koşuyor ve Calf Kick! Matt yerde kalıyor yeniden. Shinsuke onun üzerine giderken Matt kendini ring dışına atıyor. Shinsuke sırıtırken Matt nefes alıp ringe dönüyor. Ama döndüğü an Shinsuke'den bir dirsek darbesi onun suratına. Matt iplerden sekiyor ve Shinsuke'den bir dirsek darbesi daha. Matt yine iplere geriliyor ve sekince bir dirsek darbesi daha yiyor. Matt yerde kalınca Shinsuke'den tuş denemesi. 1, 2- Matt kurtuldu! Shinsuke onu kolundan tutarak kaldırıyor ama Matt aniden onun karnına dirsek vuruyor. Shinsuke eğilmişken bir de suratına diz darbesi, Shinsuke geriye düşmeden tutuyor Matt onu ve Reverse STO ile ringe çakıyor. Matt tuşa gidiyor ama Shinsuke 1'de atıyor. Matt sinirli bir şekilde onun kafasını ringe çarptırıyor üst üste. Matt bırakıyor. Shinsuke ensesini tutarak kalkarken Matt onun suratına tekme vurmak istiyor ama Shinsuke kafasını çekiyor ve Matt'in bacağına yapışarak onu düşürüyor, ardından Ankle Lock bağlıyor. Matt hemen ipleri tutuyor. Hakem Shinsuke'yi ayırınca Shinsuke sırıtıyor. Matt kalkmaya çalışırken Shinsuke onun üzerine uçuyor ama Matt çekiliyor ve Shinsuke ringin dışına düşüyor. Matt gülerek ring dışına çıkıyor ve kendine gelmeye çalışan Shinsuke'yi bariyerlere fırlatıyor. Shinsuke yerdeyken Matt ringe giriyor. Hakem count-out için sayıyor. 1...2..3...4..5..6..Shinsuke ayaklandı...7..Shinsuke ringe girdi. Matt'ten hemen bir Big Boot geliyor Nakamura'ya. Ardından kaldırıyor ve Twist of Fate vuracakken Nakamura onu ittiriyor ve Superkick! Tuş deniyor. 1, 2- Matt kalktı!

Nakamura şimdi kalkmaya çalışan Matt'in kafasını tutuyor ve alnına diz vurarak yıkıyor onu. Ardından bir El Nino denemesi var ama Matt dizlerini kaldırıyor. Nakamura karnını tutarken Matt onu kavrıyor ve Side Effect! Tuş denemesi. 1, 2- Nakamura kalktı! Matt şaşkın. Nakamura'yı kaldırmaya çalışıyor ama Nakamura onu ittiriyor ve Spinning Heel Kick ile yıkıyor! Matt yerde yatarken Nakamura köşeye çıkıyor. Matt kalkmaya çalışırken Nakamura'dan onun ensesine bir diz darbesi! Matt yeniden toparlanmaya çalışıyor. Nakamura bağırırken köşede taunt atıyor. Matt kalkarken Nakamura koşuyor ve KINSHASAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Tuş denemesi. 1, 2, 3!

Nakamura ilk maçını kazanmayı başarıyor! Taunt atarken birden yerdeki Matt'e eğiliyor. Elini uzatıyor Matt'e. Matt sıkıyor. İkili el sıkışıyor ve sarılıyor. Matt, Nakamura'yı tebrik ettikten sonra ringden iniyor. Nakamura sevinmeye devam ediyor.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reigns kan ter içinde Gallows'un odasının önüne geliyor ve kapıyı kırarcasına vuruyor. Gallows açtığında şaşırıyor ve :

"Roman, neredeydin?"

Roman Gallows'u iterek içeri giriyor ve bir sandalyeye oturup nefesleniyor. 

"Otur, otur... Beni alı koydular."

Gallows tam ağzını açıp bir şey söyleyecekken kapının önünden inleme sesleri geldi. Roman ve Gallows bakıştılar. Gallows kapıyı açtığında ise, gözleri mor renkte parıldayan Aries göründü. Onları görmüyormuş gibi duruyordu.

Takip et...

Takip etmeliyim. Hemen.

Bizi izle...

Gidelim. Huzura.

Simsiyah bir yolda giderken mor çizgilerin üzerinde ilerliyordu Aries. Ayağının bastığı yer parıldıyor ve çatırdıyordu. 

Ona boyun eğ... Aries...

Dünya'ların Efendi'sine.

İtaat et...

Ama, neden?

Sorgulama.

Hayır, bunu kabul etmiyorum.

Aries'in elleri kor gibi yanmaya başladı ve onları başına değdirdiği anda dev gibi, sim siyah bir silüet belirdi. Bray Wyatt'ın simsiyah bir portresi. Ona doğru geliyordu.

Roman ve Gallows tip tip bakarak onu seyrederken kapıyı kapattılar ve Roman konuştu.

"Beni 3 kişi aldılar. Christian'ı ve Aries'ı sordular. Christian'ın maçı ilkti, kemerini kaybetti ve Aries de... manyamış gibi. Burada bir şeyler dönüyor Gallows. Ve hiç hoşuma gitmiyor..."

ALBERTO DEL RIO VS. TYE DILLINGER

Zil çalar çalmaz Del Rio'dan bir yumruk geliyor ancak Tye eğilerek kurtuluyor yumruktan ve bir Low Kick vuruyor. Ardından yumruklamaya başlıyor Del Rio'yu. Köşede sıkıştırıyor onu ve Back Chop'lar vurmaya başlıyor. Del Rio iplere tutunduğu için hakem Tye'ye müdahale etmek zorunda kalıyor. Tye ringin ortasına kadar geriliyor ve hakemle bir diyalog yaşadıktan sonra yeniden Del Rio'nun üstüne yürüyor ancak Del Rio'dan Lariat geliyor bir anda! Tye yerde! Del Rio köşedeki darbelerin acısını çıkarırcasına yumruklamaya başlıyor Tye'yi. Ardından kaldırıyor ve kolundan tutuyor. Şimdi Avalanche Double Knee Armbreaker yapıyor! Tuşa gidiyor Del Rio! 1! 2! -3 olmuyor! Del Rio hakeme sitemler savurduktan sonra ayağa kalkıyor. Ardından Tye'yi tekmelemeye başlıyor. Bir yerden sonra hakem müdahale etmek zorunda kalıyor ve Del Rio vurmayı bırakıp tauntlar atmaya başlıyor. Tye hala toparlanamadı. İplerden destek alıp ayağa kalkmaya çalışıyor. Del Rio onu fark ediyor ve hamle yapmak için üstüne koşuyor.. Ama Tye ipleri aşşağıya çekiyor ve Del Rio ringin dışına yuvarlanıyor. Del Rio olayın sersemliğiyle ayağa kalkarken Tye iplerden sekiyor ve Suicide Dive! Şimdi de Tye taunt atmaya başlıyor. Ardından Del Rio'yu kaldırıyor ve ringe sokuyor. Ardından kendiside aprona çıkıyor.. Ama Del Rio bir anda ayağa fırlıyor ve Step Up Enzuguri! Tekme sesi kulak çınlattı adeta! Tye Apronda bayılmış gibi yatarken Del Rio onu ringe çekiyor ve tuşa gidiyor! 1! 2! -3 olmuyor! 

Son anda iplere atıyor ayağını Tye! Del Rio yine çıldırıyor! Yerdeki Tye'ye bir kaç yumruk savurduktan sonra köşeye çıkıyor. Kendisini hazır hissettikten sonra doğruluyor.. Ve Diving Senton! Ama boşa! Kenara atıyor kendini Tye! Del Rio acı içerisinde çırpınırken Tye fırsattan istifade ediyor ve Roll Up'a gidiyor! 1! 2! -3 gelmiyor! Ramak kala atıyor Del Rio! Del Rio hemen ayağa kalkıyor ama kalktığı anda Super Kick geliyor Tye'den! Ringin dışına yuvarlanıyor Del Rio! Tye'de bu sırada dinleniyor ringde. Del Rio yavaş yavaş ayağa kalkarken Tye'de hazırlık yapıyor. Del Rio kalktı şimdi.. Ve bir Suicide Dive daha Tye'den! Ok gibi uçtu adeta! Hiç vakit kaybetmeden ringe sokuyor. Bu sefer işi sağlama alıp hızlıca giriyor ringe. Ardından Del Rio'yu Turnbuckle'ı arkasına alacak şekilde kaldırıyor. Ve Belly to Belly Suplex! Turnbuckle'a çok sert fırlatıyor Del Rio'yu! Tuşa gidiyor şimdi! 1! 2! -3 yine olmuyor! Bu seferde Del Rio ayağını iplere koyuyor. Tye hiç bozuntuya vermeden geriliyor ve kalkmasını bekliyor Del Rio'nun! Del Rio kalkıyor! Tye'den Lariat! Ama Del Rio eğilip reverse ediyor ve hemen ardından German Suplex! Tye yavaşca ayağa kalkarken Del Rio'dan Roundhouse Kick! Ama tuşa gitmiyor! Bir kez daha kaldırıyor Tye'yi ve Double Knee Backbreaker! Tye dizlerinin üstünde durur vaziyette sırtını tutuyor. Bu sırada Del Rio biraz geriliyor.. Ve Super Kick! Tuşa gidiyor Del Rio! 1! 2! 3! Bu sefer bitiyor! Del Rio kazanıyor!

Kameralar bir süre ringe sabitleniyor. Donuk bir resim gibi. Her şey donuyor. Tye da donuyor. Alberto da.

Bray Wyatt ringin ortasından çıkıyor. Ve yanında Aries'i de getiriyor. 

Aries.

Sonuna geleceksin.

Ya da boyun eğeceksin.

Aries de Wyatt'ın arkasından düşercesine ringde beliriyor. Onun gözlerinde sadece bir karanlık ve Wyatt var.

SANA BOYUN EĞMEYECEĞİM.

Öyleyse... başlayalım.

Aries ayağa kalkıp savaşmaya hazırlanırken beyaz bir şey belirdi. 

Gerçek hayatta sadece yanına geldi.

Jacobs?

Sakin ol, evlat. Bray, defol.

Ne cüretle?

Aynı anda Roman ve Gallows koşarak geldiler. Bray  gülümsedi ve ortadan kayboldu. Jacobs ve Roman&Gallows birbirlerine baktılar. Sonra da Jacobs ikisinin ellerini kaldırdı. Şov da burada sona erdi.

En son Motörhead tarafından C.tesi 07 Mayıs 2016, 21:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:05

Kurtlar Vadisi mi lan bu?
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:05

Luke Gallows tebrikler, PWE'ye hoşgeldin.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:06

Şov yazım şekillerini ve senaryolarını değiştirelim dedik. Millete okuyacak bir şey verdik.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:06

Roman okur gibi okudum resmen Very Happy
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:08

Luke Gallows geldi hosgeldi
The Masked Assassin
Main Eventer
Main Eventer
The Masked Assassin

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:08

Şov ilginç başlamış.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:13

Hafta sonu olduğu için millet diskolarda barlarda taklıyor. Aktiflik olmaz bu gün.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:16

Şovun başında ki 3'lü spikerler nereye gitti ?
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:16

The People's Champ demiş ki:
Hafta sonu olduğu için millet diskolarda barlarda taklıyor. Aktiflik olmaz bu gün.
Adres ver.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:18

Aslinda haftasonu aktiflik olması lazim . Ne okul var ne başka bisey
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:18

The Charismatic Enigma demiş ki:
Şovun başında ki 3'lü spikerler nereye gitti ?
Şov stilini değiştirdik artık dizi gibi yapıcaz.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:21

Achilles demiş ki:
Aslinda haftasonu aktiflik olması lazim . Ne okul var ne başka bisey
O yüzden millet gezmelerde Smile
The Masked Assassin
Main Eventer
Main Eventer
The Masked Assassin

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:21

PWE Vadisi Pusu
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE    5 Mayıs Rise - Last In The Line  LIVE  EmptyC.tesi 07 Mayıs 2016, 20:24

EJDERWANNNNNNNNN

5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki