PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

AK Wrestling Federation

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 26

MesajKonu: AK Wrestling Federation   Paz 22 Mayıs 2016, 17:32

Şirket Adı:Adalet Ve Kalkınma Güreş Federasyonu (AKWF)

Şirket Sahibi
:Recep Tayyip Erdoğan

TV Şovları:
Tuesday Night Congress(Kanal: ASpor)
Saturday Night Voting(Kanal:AK Network)

PPV Şovları:

Meclis Wars
Road To Referandum
SeçimMania

(Devamı Gelecek)

Kemerler:

Genel Başkan Championship:Binali Yıldırım
Genel Başkan Y. Championship:Doğan Kubat
Hardcore Championship:Yalçın Akdoğan
AK Woman Championhip:Semiha Yıldırım

Beyler güzel fikirler var kafamda.Tamamen troll amaçlı olacaktır. Katılımınızı,yorumlarınızı esirgemeyin. Hadi kolay gelsin.

RPG:
"Messiah Of The Backbreaker" Roderick Strong

1x Television Champion
1x & Current PWE Champion

En son Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ptsi 23 Mayıs 2016, 22:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 31

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Paz 22 Mayıs 2016, 17:35

Arka alanda Ahmet Davutoğlunun pushunun kesileceği konuşuluyor.

Achilles
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Paz 22 Mayıs 2016, 17:52

Şirketi ele geçirmek için şirket için şirket oluşturmuş , paralel adını alan bir yapı mevcut

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )
Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Paz 22 Mayıs 2016, 17:55

Beyler pilot bölüm bugün gelebilir.Şov üzerinde çalışıyorum.

AK NETWORK ONLY FOR 20.00TL!!

RPG:

1x Television Champion
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Paz 22 Mayıs 2016, 18:00

AKPW Divas Champ. kim?

Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Paz 22 Mayıs 2016, 18:03

Velvet Revolver demiş ki:
AKPW Divas Champ. kim?

Semiha Yıldırım.

RPG:

1x Television Champion
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Paz 22 Mayıs 2016, 18:54

Tutar.

Dolph Ziggler:

http://steamcommunity.com/id/sXe07
Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Paz 22 Mayıs 2016, 19:07

Şov:Tuesday Night Congress(Salı Akşamı Kongresi)

Spoiler:

AK Müzik çalıyor ve Kongre gecesi başlıyor!

Spiker masasında Selahattin Demirtaş ve Sırrı Süreyya Önderi görüyoruz. Seyirciyi selamlıyorlar. Arada konuşmalarına sansür geliyor, arkalarında ki seyirciler küfürler yağdırıyor Selo'ya. Spikerler fazla konuşamadan bir müzik duyuluyor

Dombra! Uzun adam geliyor!

Hemen ringe bir kürsü kuruluyor Uzun Adam konuşmasına başlıyor.

RTE:Sevgili müslüman kardeşlerim! AK Parti olarak çooook fazla iş yaptık. Heeeeer alandaaa hizmet verdik. Şimdi sıra elimizi spora atmaya geldi. Amerikan Güreşini Türkleştiriyoruz. Türk usulü Amerikan Güreşini kurduk.Televizyon kanalı bile kurduk! Televizyoooooooon kanalı! AK Network! Sadece 20 Lira 20! Bundan daha iyi hizmet mi olur yav? (ULTRA CHEER).*Ellerini havaya kaldırarak sağolun işareti yapıyor.* Sağolun kardeşlerim. Şimdi burada sizlerle konuşmak çok güzel,elhamdülillah. Ama parti üyelerimiz şov hazırladılar onu izleyeceğiz. Ya Allaaaaah, Bismillah diyorum ve ilk şovu açıyorum hayırlara vesile olsun. (GODLIKE CHEER+HÜLOOĞ)

Uzun Adam Dombra eşliğinde arka alana gidiyor.

Arka alana gidiyoruz karşımıza Ahmet Davutoğlu ve A Haber Spikeri var..

Spiker:Sayın Ahmet Davutoğlu, Genel Başkan Şampiyonluğunu kaptırdınız ne düşünüyorsunuz?

Davutoğlu:Kırgın değilim. Arkadaşlar haklarını helal etsinler. Biz bu millet için bu kemeri kazanmıştık,millet için iyi olacak dediler kemeri kaybettik. Yeri gelir tekrar kazanırız.Bizim için önemli olan başarılar değildir! Millettir millet!

Spiker:Teşekkür ediyoruz Sayın Davutoğlu.. *Davutoğlu oradan gidiyor.** Evet şimdi burada şov yapacaklarmış elleri ceplerinde bakın.Bizde burada durup onları rahatsız edeceğiz, tekrar ringdeyiz.

#1 Contenders Match For Hardcore Championship
Mehmet Ali Şahin Def. Naci Bostancı

Mehmet Ali Şahin maçı "Şahin Shot" İle kazanıyor.Maçtan sonra promo kesiyor senin için geliyorum Akdoğan kılıcını kuşan diyor ve gidiyor.

Nurettin Canikli Def. Recep Akdağ

Canikli maçı Low Blow + Roll Up ile kazanıyor.Seyirciden yoğun beddua alıyor.

Arka alanda Binali Yıldırım var! Elindede bir mikrofon.

Binali Yıldırım:Selamın Aleyküm Ey Millet,Ey Cemaat.Ben Binali Yıldırım.Şimdi bu PPV diye bir şey var. Oraya güreşçiler gidiyor orda herkes bir maç yapıyor sonra siz izliyorsunuz para verip falan ben bunu anlıyorum.Orada bu kemerimi ortaya koyacaklarmış ben kemerimi koruyacakmışım.Gerekirse koruruz.Milletin dediği olur her zaman. Sayın Cumhurbaşkanım RTE'ye teşekkür ediyorum beni bu kemere layık gördü.Layıkıyla kemerimizi koruruz evelallah.

Binali mikrofonu bırakıyor ve beddualar eşliğinde kameralar kapanıyor.

Uğur Işılak Def. Egemen Bağış
Işılak Bağlama Submission ile maçı kazanıyor

Hardcore Championship
Yalçın Akdoğan Def. Recep Akdağ

Akdoğan kemer ile Akdağ'nın suratına vuruyor. Hakem görmüyor. Seyircilerin bedduaları eşliğinde sevinirken Mehmet Ali Şahin! Şahin geliyor Akdoğanı yere seriyor! Nasıl hile yaparsın kafir diye bağrıyor.Seyircilerden yoğun dua var Ali Şahin'e! Ali Şahin kemeri havaya kaldırıyor ve o arada reklama gidiyoruz.

Main Eventteyiz!

Çok Kolay çalıyor ve "The Guy" Binali Yıldırım geliyor!

Yoğun beddualar eşliğinde ringe geliyor Binali. Elinde mikrofon var.

Binali Yıldırım:

Şimdi arkadan söylediler, çık konuş. Halkın arasına gir dediler geldim. Biz halkın adamıyız. Arkada konuşup kaçmayız evelallah! Davutoğlu neredesin eeeeeey Davutoğlu!!(BEDDUA). Allahın izniyle Meclis Wars'da kemerimizi koruyacağız. Beni bu yola koyan arkadaşlarımın yüzünü kara çıkarmaaam! Bana inanın! Bana güvenin! İcraat,yenilik,iş bizim işimiz! Biz biliriz biz!

Var Mısın? BU DAVUTOĞLU! DAVUTOĞLU IS HERE!

Seyirciden Ultra Dua+Cheer geliyor! Davutoğlu ringe geliyor koşarak Face2Face yapıyor Binali Yıldırım ile. Tam saldıracakken Dombra çalıyor!

Uzun Adam geliyor stagede duruyor

Tayyip Erdoğan:Binali dur diyorum sana İsrail Dölü! (CHEER). Buraya gelip konuşma yapmasını sizden mi öğreneceğiz! Bu işleri en iyi biz biliriz biiiz! Bu milletin önünde böyle tartışmaya utanmıyor musunuz? Edep yahu. (CHEER). Cumartesi gecesi oylamalasında ikiniz güreşeceksiniz Allahın izniyle. Binali kazanırsa Meclis Wars rakibini kendisi seçer, Davutoğlu kazanırsa 1 numaralı aday o olur! İşte o kadar!

Tayyip Erdoğan cheerlar eşliğinde ayrılıyor oradan. Davutoğlu sırıtırken Binali kemerle Davutoğluna vuruyor! Ardından köşeye çıkıyor ve VELEYBOL JUMP! Davutoğlu iptal! Binali yıldırım kemer ile taunt yaparken ilk şov bitiyor.

İlk şov kısa oldu Beyler. Hedef reaksiyon ölçmek. Hayırlı olsun yeni BaB Senaryosu.

RPG:

1x Television Champion
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Paz 22 Mayıs 2016, 19:20

Tayyip Erdoğan:Binali dur diyorum sana İsrail Dölü! (CHEER).

AHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHUAHUASHUSADLUHASDAS

The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Paz 22 Mayıs 2016, 19:42

Güzel şov olmuş. Eline sağlık.

Dolph Ziggler:

http://steamcommunity.com/id/sXe07
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Ptsi 23 Mayıs 2016, 18:02

TV'de yayınlasan oturur izlerim lan. Very Happy

Bill Goldberg

PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 89 Days )
The longest reigning PWE United States Champion
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )
Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Ptsi 23 Mayıs 2016, 18:54

Millete senaryoların senaryosunu yazmaya devam ediyoruz Ey Yüce Millet. Seviye yükselecek inşallah.

RPG:

1x Television Champion
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Ptsi 23 Mayıs 2016, 21:36

Ahahahhah cok iyi olmus harbi eline saglik.

Mkk:

Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Ptsi 23 Mayıs 2016, 22:28

Şov: Saturday Night Votings(Cumartesi gecesi oylamaları)

Şov Konsepti:WWE'nin şovlarında yaptığı gibi. Bu şovda maçların türlerini ve bazı güreşçilerin rakiplerini seyirciler belirliyor.

Spoiler:

AK Müzik çalıyor ve Cumartesi Oylamaları Gecesi başlıyor!

The Guy! The Genel Başkan Champion Binali Is Here!

Binali Yıldırım yoğun yuhalamalarla ringe geliyor.Elinde mikrofon var.

Binali: Ya Allah Bismillah büyük Cumhurbaşkanımızın büyük şirketinin ikinci şovunu açıyorum Allahın izniyle(CHEER&BOO). Yahu sizde  yuhalıyorsunuz hemen yazıktır bırakın iki kelam edeyim. Ey Davutoğlu! (Sesi Kısılıyor.) Sesimiz kısılsada Davutoğlundan çekinmeyiz! Neredesin Eeey Davutoğlu! Hesap vereceksin hesap! Milletin önünde hesap vereceksin! Gerekirse bizde veririz! Milletin dediği olacak!

Davutoğlu! Davutoğlu elinde mikrofonla Stagede duruyor. Yoğun cheer var. Davutoğlu konuşmaya başlıyor.

Davutoğlu: Ey Binali! Yalaka Binali! Tayyip'e yaranmak için böyle konuşuyorusun, işine gelmese Tayyibi anında satarsın bunu hepimiz biliyoruz! Biz senin gibi makam sevdalısı değiliz! İsrail Dölü!(CHEER). Evet! Sen İsrail Dölüsün, Hain Binali! (CHEER). Bu milletin ne istediğini en iyi biz biliriz! Millet senin gitmeni istiyor Binali! Bu gece seni yenicem ve kemer adayı ben olucam! Milletin istediği oluyorsa, bu dediğim aynen olacak!

Davutoğlu milleti cheerlar eşliğinde selamlıyor ardından arka alana gidiyor. Binali Yıldırım bir şey diyemeden reklama gidiyoruz..

Naci Bostancı Def. Bülent Turan
Maçtan önce oylama yapılmış. Maç NO DQ kurallarla yapılmış.Naci Bostancı sandalye üstüne DDT yaparak kazanmış maçı.

Yalçın Akdoğan Def. Mehmet Ali Şahin
Kemer ortada değilmiş. Yalçın Akdoğan maçı Pedigree ile kazanmış.

Arka Alandayız. Bir adam var ama yüzünü göremiyoruz telefonda konuşuyor.

Adam: Tabii efendim. Sizi bekliyoruz. Siz geldiğinizde harekete geçeceğiz.Buralara büyük tehditler yapacağız evelallah. Kimse duramayacak önümüzde sizin sayenizde. Tabii şimdiden harekete geçiyoruz.

Adam telefonu kapatıyor ve kadrajdan çıkıp uzaklaşıyor.

Kameralarımız arka alanda başka bir yerde. Karşımızda A Haber Spikeri var.

Spiker:Evet sevgili seyirciler.Basın özgürlüğünün tavan yaptığı yerdeyiz.AKWF Arka alanındayız.Bakın kimsenin eli cebinde değil herkes bize saygı gösteriyor ama biz yinede burada durup onları rahatsız edeceğiz çünkü canımız öyle istiyor.

Kamera birden kapanıyor ve aniden reklama gidiyoruz.

Semiha Yıldırım def. Sare Davutoğlu
Semiha Yıldırım kemerin ortada olmadığı maçta Sare Davutoğlunu kocasının finisher hareketi olan "Veleybol Jamp" ile mağlup etmiş.

Doğan Kubat Def. Abdülhamit Gül
Doğan Kubat maçtan sonra oylama yapılmasını istemiş Meclis Wars'da ki rakibi için. Oylama yapılmış rakip olarak Hakan Fidan çıkmış.

Arka alanda Uzun Adamın odasındayız. Ulusa sesleniyor Uzun Adam.

RTE:Nasıl hemen bağlamazsın yahu? Bu nasıl terbiyesizliktir bu nasıl bir edepsizliktir...

*Arkadan bir ses: Bağlısınız Cumhurbaşkanım.*

RTE:Defol odadan gavur Dölü! *Kameraya dönüyor.* Çok değerli Müslüman kardeşlerim,saygıdeğer milletim. Bu güzel akşamın hepimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyor ve konuşmama sizleri kucaklayarak başlamak istiyorum.*Kollarını iki yana açıyor bir süre sonra eski haline dönüyor.* Şirketimiz içerisinde ki Genel Başkanlık kavgasını hepimiz görüyoruz. Ben Cumhurbaşkanı olarak olaylara müdahale etmek zorunda kaldım ve iki isme bir maç ayarladım. Hiç kimsenin yüce millet önünde kavga etmesine izin vermeyiz.Böyle olmaaaaaaz! O işler öyle olmaaaaaaaz!*Kaşlarını çatıyor.* Kime nasıl şans verileceğini en iyi biz biliriz biiiiiiz! (CHEER). Sağolun! Sağolun! Şimdi bir hatırlatmada yapmam lazım. AK Network. Biliyorsunuz hizmetimizin sınırları genişliyor.Şimdi kardeş ülkelerimizede bunu dağıtmaya başladık e ne oluyor? Masraf artıyor. Sizlere bir müjdeeeee! AK Network artık sadece OTUZ LİRA OTUUUUUZ! (CHEER). Bunun sizleri sevindirmesi benim gözlerimi yaşartıyor. Saygıdeğer kardeşlerim.Bu güzel duyurudan sonra sizlere veda etmek istiyorum. Benden sonra Davutoğlu ve sevgili kardeşim Binali maç yapacaklar. Seyir zevki yüksek olması dileği ile. Hepinizi saygıyla selamlıyorum ve kucaklıyorum. Hayırlı akşamlar diliyorum..

Uzun Adam kameralar kapandı zannediyor ve başlangıçta ki kameramana küfürler savuruyor. Kamera aniden kapatılıyor ve 10 dakikalık bir reklam arası veriliyor.

Binali kazanırsa rakibini o seçer, Davutoğlu kazanırsa #1 Contender olur.
Binali Yıldırım Vs Ahmet Davutoğlu

Maçın sonlarındayız Davutoğlu üstün! Şimdi kaldırıyor Binaliyi ve Piledriver yapıyor Binali yerde! Davutoğlu köşeye çekiliyor ve bekliyor. Binali tam kalkacakken Curb Stomp! Binali öldü! Davutoğlu tuşa gidiyor 1! 2! 3! Davutoğlu kazanıyor! Davutoğlu Cheerlar eşliğinde seviniyor! Halkını selamlıyor. Milletin adamı tezahüratları geliyor Davutoğluna...

Derken birden yere yığılıyor Davutoğlu! WTF?! BU KEMAL! THE PHENOMENAL KILIÇDAROĞLU! Davutoğluna saldırıyor! Seyirciler yumurtalar atmaya başlıyor yuhalamalar geliyor! Kılıçdaroğlu şeytani sırıtışlar atıyor. Ardından Binaliyi kaldırıyor ve bir Kemal Clash! Binali kendini savunamıyor yere yığılıyor. Kılıçdaroğlu yerde ki kemeri havaya kaldırıyor ve diğer eliyle stage'i gösteriyor.

WTF? The Nature Boy Fettullah! Feto geliyor! Ringe geliyor ve Kılıçdaroğlunu alkışlıyor! Seyirciden yoğun boo geliyor! İkilinin sevinci eşliğinde şov bitiyor. Şovdan sonra 20 Dakikalık reklamlar yayınlanıyor ardından şov tekrar yayınlanıyor özet olarak..

RPG:

1x Television Champion
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Ptsi 23 Mayıs 2016, 22:35

Binali tam kalkacakken Curb Stomp! Binali öldü! Davutoğlu tuşa gidiyor 1! 2! 3! Davutoğlu kazanıyor! Davutoğlu Cheerlar eşliğinde seviniyor! Halkını selamlıyor. Milletin adamı tezahüratları geliyor Davutoğluna...

Ne güzel de Curb Stomp atıyor kurban olduğum.

AK Wrestling Federation
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki