PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

AK Wrestling Federation

Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Ptsi 23 Mayıs 2016, 22:39

CEMAAT INVASION!

RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:

The Bad Guy
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Ptsi 23 Mayıs 2016, 22:59

Ellerine sağlık harika olmuş.

FOLLOW THE BUZZARDS... "

Karakter: BRAY WYATT / STING

Theme Song : Live in Fear

Finisher : Sister Abigail , Running Senton / Scorpion Death Drop , Scorpion Death Lock

Başarılar : - Current GIFT OF ABIGAIL CHAMPION
 - First PWE UNDISPUTED CHAMPION
First GIFT OF ABIGAIL CHAMPION )

Site içi Başarılarım : 

Ayın Promosu ( Stamp- Bray Wyatt ) Mayıs 
Ayın Promo Üstadı ( Bray Wyatt ) Mayıs
Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Ptsi 23 Mayıs 2016, 23:00

İşte millet budur. Ya biz sizi seviyoruz ya.

RPG:
"Messiah Of The Backbreaker" Roderick Strong

1x Television Champion
1x & Current PWE Champion
Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Salı 24 Mayıs 2016, 23:21

Milletimizden bugün şov gelmemesi hususunda özür diliyoruz. Yarın Matematiksel anlamda bazı toplantılar yapılacak sarayda.(Sınav var işte. Gimmick dışına çıktım bak.) Ona çalışmamız gerekti Sayın danışmanlarımızla..

RPG:

1x Television Champion
Prince Of Phenomenal
Mid-Carder
Mid-Carder

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Salı 24 Mayıs 2016, 23:34

Recep Tayyip Erdoğan demiş ki:
Milletimizden bugün şov gelmemesi hususunda özür diliyoruz. Yarın Matematiksel anlamda bazı toplantılar yapılacak sarayda.(Sınav var işte. Gimmick dışına çıktım bak.) Ona çalışmamız gerekti Sayın danışmanlarımızla..
Network çok pahalı oldu Cumhurureisim. İndirim olmaz mı Allah'ın izniyle?

Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Salı 24 Mayıs 2016, 23:41

Prince Of Phenomenal demiş ki:
Recep Tayyip Erdoğan demiş ki:
Network çok pahalı oldu Cumhurureisim. İndirim olmaz mı Allah'ın izniyle?

Şimdi sevgili kardeşim ve bu soruyu merak eden ama bizlere ulaşamayan kardeşlerim.AK Network hükümetimizin yaptığı en iyi icraatlardan birisidir. Şovlarımızı aylık 30TL'ye izliyorsunuz. Bakın dolar değil Euro değil. AK Network Avrupaya açılıyor doğal olarak parasıda tuzlanıyor.

Milletimize sözümüzdür, masrafları azaldığı vakit fiyatlarda inecek inşallah Allahın izniyle. Millet ne derse o olacak o!

RPG:

1x Television Champion
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   C.tesi 28 Mayıs 2016, 03:27

Devlet Bahçeli'nin debutu ne zaman gerçekleşecek acaba? Smile

Bill Goldberg

PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 89 Days )
The longest reigning PWE United States Champion
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )
Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Perş. 04 Ağus. 2016, 16:11

AK Müzik 2 ay sonra tekrar çalıyor ve ASpor'da,Aksaray Köşkünün Avlusunda, Salı Akşamı Kongresi başlıyor!

Ekrana Mayıs ayındaki en son şovda yaşananlar geliyor.Kılıçdaroğlu ve FETO'nun debutunu izliyoruz tekrardan.

Kod:
Maçın sonlarındayız Davutoğlu üstün! Şimdi kaldırıyor Binaliyi ve Piledriver yapıyor Binali yerde! Davutoğlu köşeye çekiliyor ve bekliyor. Binali tam kalkacakken Curb Stomp! Binali öldü! Davutoğlu tuşa gidiyor 1! 2! 3! Davutoğlu kazanıyor! Davutoğlu Cheerlar eşliğinde seviniyor! Halkını selamlıyor. Milletin adamı tezahüratları geliyor Davutoğluna...

Derken birden yere yığılıyor Davutoğlu! WTF?! BU KEMAL! THE PHENOMENAL KILIÇDAROĞLU! Davutoğluna saldırıyor! Seyirciler yumurtalar atmaya başlıyor yuhalamalar geliyor! Kılıçdaroğlu şeytani sırıtışlar atıyor. Ardından Binaliyi kaldırıyor ve bir Kemal Clash! Binali kendini savunamıyor yere yığılıyor. Kılıçdaroğlu yerde ki kemeri havaya kaldırıyor ve diğer eliyle stage'i gösteriyor.

WTF? The Nature Boy Fettullah! Feto geliyor! Ringe geliyor ve Kılıçdaroğlunu alkışlıyor! Seyirciden yoğun boo geliyor!

Ateşler Salsın! FETO Geliyor! Yanında Kılıçdaroğlu'Da var! Kılıçdaroğlu en son Davutoğlu ve Binali'yi yere sermişti ve kemeri havaya kaldırıp "Bende varım!" demişti! Ringde FETO mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

FETO:En iyi biz biliriz dediniz,millete kötü bir kanalı izletmek için 30 liralık kazık attınız,dostlarınızı şampiyon yaptınız ama artık yetti.Duruma,yönetime bizzat el koyuyorum,koyuyoruz! Tayyip Erdoğan'ın sözleri artık geçerli değildir. Bundan sonra bu iş böyle olacak! İtirazı olan varsa çıksın konuşsun!

DOMBRA! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geliyor ve çok sinirli!

RTE:İşte! İşte bunlar hain! İşte bunlar zındık! İşte bunlar dini kullanıyor,milleti kullanıyor ortaya yalanlar atıyor ve bizi birbirimize düşürmeye çalışıyor! Sen kimsin ya? Ne demek yönetime el koyuyorum terbiyesizler!? Bu millet size ders verecektir! Tüm milletimi savunmaya,birlik olmaya çağrıyorum! Bu adamlara derslerini ülkemizin görkemli yerinde,Aksaray Avlusunda vereceğiz! Ey Kılıçdaroğlu! Yanına birini al! Bu gece Davutoğlu ve Yıldırıma karşı maça çıkacaksın! 2'ye karşı 2!

RTE sinirli şekilde oradan ayrılıyor,halktan küfürler yağıyor FETO'ya o sırada reklama gidiyoruz 10dk sürüyor reklam.

Sarayın içindeyiz. Muhabirin yanında Hardcore Title için #1 Contender olan Mehmet Ali Şahin var.

Muhabir:Sayın Şahin,Meclis Wars'da kemeri alabilecek misiniz?

M.A.Ş:Bundan şüphen mi var?Kemer benim.Akdoğan gözümde bir hiç.

Muhabir:Bu kadar emin konuşmanıza sebep olan şey nedir?

M.A.Ş:Sen benim vaktimi çalıyorsun.Gidiyorum ben

Mehmet Ali Şahin ayrılacakken Akdoğan geliyor ve kemerle saldırıyor Ali Şahin'e! Ali Şahin öylece uzanıyor yere hemen tıbbi yardım ekibi geliyor ve Akdoğan'ı uzaklaştırıyorlar oradan.

Hakan Fidan Def."Genel Başkan Y. Champion" Doğan Kubat
Kemer ortada değilmiş.Maçtan sonra Fidan "Evine iki roket attırırım." deyip ringden ayrılmış.

Berat Albayrak Def. Taner Yıldız
Kolay bir maç olmuş Albayrak için.MoneyShot ile kazanmış Albayrak.

Cumhurbaşkanının odasındayız.RTE,Davutoğlu ve Binali Yıldırım var.

Yıldırım:Şimdi sayın Cumhurbaşkanım.Ben bu geceki maça biraz karşıyım.Davutoğlu benim rakibim olacak efendim nasıl aynı takımda oluruz?

Davutoğlu:Yahu,sanki ben can atıyorum seninle aynı takımda olmak için. O kemeri aldığımda kaybolacaksın ortalıktan.

RTE:Susun yahu! Bu ne saygısızlıktır? Ben olacaksınız dediysem olacaksınız.Bana,millete,devlete ihanet edip FETO'nun kazanmasına izin mi vereceksiniz?Hain olanlardan mı olacaksınız? Çıkın hazırlanın hemen! Siz kimsiniz yahu? Beni mi sınıyorsunuz?!

Davutoğlu ve Binali hemen ayrılıyorlar odadan ve ringe dönüyoruz.

Ringde Yalçın Akdoğan var.Gecenin başında Mehmet Ali Şahin'e saldırmıştı..

Akdoğan:Evet saldırdım! Ama sorun neden saldırdım?! Çünkü benim için bir tehdit oluşturuyordu ve bende kendimi savundum! Kemerimi alacakmış,alamazsınız efendiler! Kemer benimdir! Mehmet Ali Şahin anca meclisin koltuğunu alır!

Akdoğan tam ayrılacakken Ali Şahin! Mehmet Ali Şahin geliyor ve saldırıyor Akdoğan'a! Akdoğan mahvoldu! Mehmet Ali Şahin hemen dışarı çıkıyor ve bir sandalye alıyor ardından sandalye ile vurmaya başlıyor Akdoğan'a! Hemen güvenlik görevlileri geliyor ve Ali Şahin'i uzaklaştırıyorlar. Segment Yalçın Akdoğan'ın inlemeleri ile sona eriyor.

AKP İstanbul Milletvekili Osman Boyraz Def.AKP İzmir Milletvekili Cemal Bekle
Osman Boyraz maçı AK-Kill ile kazanıyor.

Main Event!

"Genel Başkan Champion" Binali Yıldırım&Ahmet Davutoğlu Vs. The Pheonemal Kılıçdaroğlu&???

Binali Yıldırım ve Davutoğlu ringe giriyor.İkili biraz ters bakıyorlar birbilerine.Daha sonra Kılıçdaroğlu'da geliyor ama hiç konuşmuyor.Giriş kısmına bakıyor sadece.Saray kapısı açılıyor ve müzik duyuluyor

Spoiler:

OH MY GOD! Real Deal Devlet Bahçeli geliyor! Nasıl yapar bunu?!

Bahçeli ringe giriyor ve sırıtarak Kılıçdaroğlu'nun yanına geçiyor. Önce ben başlarım diyor ve Kılıçdaroğlu'nu köşeye gönderiyor,Yıldırım'da Davutoğlu'nu köşeye gönderiyor ve maç başlıyor..

Maçın sonlarındayız.Davutoğlu ve Kılıçdaroğlu ringde ve Kılıçdaroğlu üstün.Şimdi sıkıcak kavrıyor Davutoğlu'nu ve bir DDT! Tuşa gidiyor 1! 2!  Davutoğlu kurtuluyor! Kılıçdaroğlu sinirleniyor ve hakeme derhal burayı terket diye bağrıyor.Hakem bana bağıramazsın derken Binali! Binali ringe giriyor ve Big Kundura! Kılıçdaroğlu yerde! Bahçeli ringe giriyor ama Davutoğlu kalkıyor ve Pedigree yapıyor! Büyük cheer var!! Davutoğlu ve Binali arkalarına dönüyorlar ve face2face yapıyorlar o anda Yıldırım kafa atıyor Davutoğluna ardından PowerSlam ve Davutoğlu yerde ama maç hala devam ediyor! Kılıçdaroğlu birden yakalıyor ve Kemal Clash! Tuşa gidiyor! 1! 2! 3! Ve Team FETÖ kazanıyor!! Binali Yıldırım ve Davutoğlu anlaşmazlığı maçı kaybettiriyor!!

ATEŞLER SALSIN!

FETO Geliyor elinde mikrofon!

FETO:Biz kazandık! Biz seçeceğiz! Meclis Wars'da Kemal&Devlet Vs Binali&Davutoğlu maçı olacak ve biz kazanırsak Genel Başkan Championship kemerini biz alırız! Bizim sözümüzün üstüne söz yoktur!!

Seyirciden inanılmaz boo geliyor ama FETO ve ekibi onları takmıyor bile. Kameralar Cumhurbaşkanlığı odasının penceresinden bakan Tayyip Erdoğan'ı gösterirken şov sona eriyor..

Şov Notları:

Gençler düzenli olarak şov beklemeyin.Kafam estiğinde yazmayı düşünüyorum ama çokta geç olmayacak tabii.Takip edenlere,yorum atanlara teşekkürler şimdiden.

RPG:

1x Television Champion
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Perş. 04 Ağus. 2016, 16:22

Her zamanki gibi güldüren bir şov olmuş. Şimdi herkesin aklında tek bir soru var:

Milli İrade In The Bank çantası ne zaman geliyor?

Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Perş. 04 Ağus. 2016, 16:24

God's Biggest Mistake demiş ki:
Her zamanki gibi güldüren bir şov olmuş. Şimdi herkesin aklında tek bir soru var:

Milli İrade In The Bank çantası ne zaman geliyor?

Elbet gelecektir ama adı Bank mı olur,Box Shoe'mu olur orasını bilemem Very Happy.

RPG:

1x Television Champion
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Perş. 04 Ağus. 2016, 17:01

Güzel olmuş, beğendim. Real Deal Devlet Bahçeli kısmı en çok güldüğüm kısım oldu. Eline sağlık, takipteyim.

Dolph Ziggler:

http://steamcommunity.com/id/sXe07
Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   C.tesi 06 Ağus. 2016, 19:08

Dipnot:Konuşmalarda parantez içinde yazılan kalın yazılar seyircilerin o anda ki tezahüratlarıdır.

Ak Müzik çalıyor ve Cumartesi Gecesi Oylamaları başlıyor! TBMM bahçesindeyiz! Ring etrafı tıklım tıklım dolu! Açılışta Cumhurbaşkanı mecliste konuşacak!

RTE:Değerli kardeşlerim! Şu son birkaç haftadır başımıza gelenleri biliyorsunuz. Üç tane başıboş vatan haini bizi,irademizi yıkıp şirketi ele geçirmeye çalışıyorlar.Buna izin verir miyiz? Bunlar kendilerini ne sanıyor yahu? Biz bu şirketi ne emeklerle,ne çabalarla kurduk,öyle kolay kolay yem etmeyiz,etmeyeceğiz de!(BRAVO! BRAVO! MİLLETİN ADAMI!) Sağolun sağolun..Şimdi biz bunlara derslerini vereceğiz.O son maçı kazandılar diye bir maç ayarlama hakları oldu ama onları öyle bırakmaaaam! O maçın tipini biz belirleriz,maç belirlemesini bunlardan öğrenecek değiliz! Bu işleri biz başlattık,en iyi biz biliriz biz! (FETÖ DEFOL! FETÖ DEFOL! FETÖ DEFOL!) Bunları def edeceğiz inşallah hep beraber! Bunları sileceğiz! AKWF yükselecek! Dünyaya açılacağız Dünyaya! Şimdi izin verelimde şov başlasın.Aranızda Ak Network faturalarını ödemeyenler var,bunlarıda bulacağız.Bunlarda FETÖ'nün köpekleri bunlarda!! Faturalarınızı ödeyin yahu.Hepinizi saygıyla selamlıyorum sevgili kardeşlerim!

RTE seyircileri selamlarken kameralar kapanıyor ve bizde şova devam ediyoruz.

Berat Albayrak Def. Bekir Bozdağ
The Groom Berat maçı MoneyShot ile kazanmış.Maçtan sonra Taner Yıldız stageden Berat'a parmak sallamış ve gitmiş.

Hakan Fidan Def.Nurettin Canikli
Hakan Fidan maça korumalarla gelmiş olası bir saldırı ihtimaline karşı ama saldırı olmamış.Maçı MITFlip DDT ile kazanmış Fidan.

Meclis'in karşılama salonundayız.Meşhur muhabirimiz ile Egemen Bağış yanyana.

Muhabir:Sayın Bağış,ilk şovda bir mağlubiyet almıştınız ve iddialara göre sakatlanmıştınız ama şimdi geri döndünüz.Ne düşünüyorsunuz?

Egemen Bağış:Dualarla iyileştim.Bakara okudum,makara okudum ve iyileştim.Halkın dualarıyla iyileştim ve şimdi sağlam bir darbe yapmak...

Egemen Bağış darbe dediği anda muhabir Bağış'ın suratına tükürüyor ardından güvenlik görevlileri gelip Bağış'ı yere yatırıp biraz sopalıyorlar ardından ellerini kelepçeleyip götürüyorlar kameralarda başka bir yere çeviriliyor.

Binali Yıldırımın odasındayız.Sare Davutoğlu ve Semiha Yıldırım hararetli bir şekilde konuşuyorlar.

Sare Davutoğlu:Sen göreceksin amk kurbağası.Dua et Tayyip Beyin isteği ile takım arkadaşı oldular.Yoksa Meclis Wars şovunda o kemeri alırdım senden.

Semiha Yıldırım:Ne diyorsun be?! Küfür etme,terbiyesizlik yapma terbiyesiz kadın. Seni ballı,reçelli karışımlarımla yeneceğim.Kocamı karışımlarımla şampiyon yaptım,aynı karışımlarla kemerimi koruyacağım. Köstek olma biraz destek ol bir zahmet.

Sare Davutoğlu:Köstekmiş.Sensin be köstek! Tipe bak,yelloz seni.Meclis Wars'dan sonra senin saçlarını yolayımda gör sen..

Sare Davutoğlu sinirli şekilde oradan ayrılıyor bizde şova devam ediyoruz.Bu gece Davutoğlu Vs Kılıçdaroğlu ve Binali Vs Bahçeli maçları olacakmış.

Yalçın Akdoğan ringde belinde Hardcore Title ile. Tam konuşacakken Mehmet Ali Şahin geliyor! Ali Şahin sandalye ile saldırıyor Yalçın Akdoğan'a! Sandalyeyi içine göçürttü adeta! Şimdi kaldırdı ve sandalye üstüne DDT! Hemen hakem çağırıyor Hardcore Title için şans alıyor Ali Şahin!

Hardcore Championship
(C)Yalçın Akdoğan Vs Mehmet Ali Şahin

Mehmet Ali Şahin kaldırıyor şimdi Akdoğan'ı ve bir DDT daha! Tuşa gidiyor 1! 2! 3! Ve Ali Şahin yeni Hardcore Champion!

Ali Şahin ringi terk ederken meşhur muhabirimiz ringe geliyor ve Yalçın Akdoğan'a mikrofon uzatıyor.

Akdoğan:Gitti mi kemer?

Muhabir:Gitti sayın Akdoğan.

Akdoğan:Nasıl gitti ya?

Muhabir:Valla şöyle gitti.

Akdoğan:Yapma yav?Kesin gitti diyosun.Geri alma şansımız yok mu?

Muhabir:Sayın Akdoğan Meclis Wars'da rövanş maçı hakkınız var.

Akdoğan:Ha iyi ona hazırlanalım bari napalım.

Muhabirin yardımı ile Akdoğan ringden ayrılıyor.

Uğur Işılak Def. Recep Akdağ
Işılak maçı Saz DDT ile kazanıyor ve türkü söyleyerek ringden ayrılıyor.

The Phenomenal Kılıçdaroğlu Vs The Man Davutoğlu

Maçın ortalarındayız ve Davutoğlu üstün.Şimdi Davutoğlu sırtlıyor Kılıçdaroğlu'nu ve Samoan Slam! Tuş deniyor 1! 2! Ama Kılıçdaroğlu kurtuldu! Şimdi yerde bir Knee Drop ve Kılıçdaroğlu acı ile ayağa fırlıyor aynı esnada Davutoğlu Swinging Neckbreaker yapıyor ve Kılıçdaroğlu tekrar yerde derken!!

FETO geliyor! FETO Stagede duruyor ve Davutoğluna bakıyor aynı şekilde Davutoğlu'da ona bakıyor. FETO Bedduaya başlıyor! Ringe şimşekler yağıyor birden! Aynı anda Kılıçdaroğlu Roll-up yapıyor! 1! 2! 3! ve Phenomenal Kılıçdaroğlu maçı kazanıyor!!

FETO'nun alkışları eşliğinde kameralar kapanıyor ve reklama gidiliyor. Geri geldiğimizde ringde Binali Yıldırım ve Devlet Bahçeli var.

Real Deal Devlet Bahçeli Vs "Genel Başkan Champion" The Guy Binali Yıldırım
Maç başlamadan önce FETO geliyor ring kenarına! Spikerlerin yanına oturmak istiyor ama oturtmuyorlar o da ayakta bekliyor.

Maçın sonlarına doğru yaklaştığımızda iki isimde yorgunluktan harap olmuş durumdalar.Ekrana replay geliyor ve replayda iki ismin birbirine Clothesline attığı anı görüyoruz.Şimdi iki isimde yerde ilk kalkan Bahçeli oluyor. 40 Yumruk tauntları yapıyor Bahçeli.Yıldırım yavaş yavaş kalktı,şimdi Bahçeli ilk yumruğu atmak istiyor ama Binali eğiliyor,iplerden sekiyor ve Big Kundura! Ardından köşeye çıkıyor ve Veleybol JUMP! Binali tuşa gidiyor 1! 2! Derken FETO! FETO hakemi dışarı çekiyor ve aynı anda kendini yere atıyor kalp krizi numarası yapıyor! Binali Yıldırım şaşkın şekilde etrafına bakıyor o anda Kılıçdaroğlu! Ringe dalıyor ve Kemal Clash! Kılıçdaroğlu hemen kaçıyor aynı esnada FETO ben iyiyim deyip hakemi ringe yolluyor hemen ardından Bahçeli tuşa gidiyor! Hakem şimdi tuş sayıyor 1! 2!

DOMBRA! UZUN ADAM GELİYOR!

Tayyip Erdoğan koşarak FETO'nun yanına gidiyor ve Stunner! FETO yerde titriyor! Kılıçdaroğlu geliyor onada Stunner! Ardından ringe giriyor ve hakemi arkaya yolluyor ardından Bahçeliye'de Stunner! Binali tuş deniyor şimdi zor zahmet ve RTE sayıyor, 1! 2! 3! ve Binali Yıldırım kazanıyor! RTE Hemen mikrofon alıyor.

RTE:İşte milli irade! İşte halkın gücü! Hile hurdayla olmaz bu işler! Meclis Wars'da ki maçın türü Merdiven maçı ve Genel Başkan kemeri havada olacak! İlk kapan taraf kemeri alır! Hayda breh! Halkın,milli iradenin gücünü göreceksiniz!!

Şov Tayyip Erdoğan'ın Binali Yıldırım'ın elini kaldırması ve Dombra müziği eşliğinde sona eriyor.

RPG:

1x Television Champion
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   C.tesi 06 Ağus. 2016, 20:49

EGEMEN BAĞIŞ VE DARBE MUHABBETİ EFSANE ADFSMHAEWKVHADSKFHKJAEFH

Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 31

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Paz 07 Ağus. 2016, 01:43

"Tayyip Erdoğan koşarak FETO'nun yanına gidiyor ve Stunner! FETO yerde titriyor!"

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHJAHJASJKDF

Recep Tayyip Erdoğan
Newbie
Newbie

MesajKonu: Geri: AK Wrestling Federation   Ptsi 03 Tem. 2017, 01:15

Yer: Ak Saray Köşkü'nün Arka Odaları..

Koridorda bir ayak sesi duymaya başlıyoruz. Öyle bir ayak sesi ki, sarayı titreten, dosta güven, düşmana korku veren bir ayak sesi. Kameramız da bu ayak sesini takip ediyor, yürüyen birini görüyoruz. Şık,siyah bir takım elbisesi olduğunu anlıyoruz. Adam biraz sonra bir odaya giriyor. Kapıda "Arşiv" yazdığını görüyoruz. Yürüyen adam tek tek rafları dolaşıyor en sonunda bir rafın önünde duruyor. Rafın üzerinde "AKGF" yazdığını görüyoruz. Kameramız yürüyen adamın omuz hizasından çekim yapıyor bu sefer. Adamın elinde kasetler görüyoruz."AKGF Yayınlanmamış" yazdığını görüyoruz kasetlerin üzerinde. Kamera birden rafın arkasına geçiyor ve adamın yüzünü görebiliyoruz! All Mighty Tayyip Erdoğan! Yürüyen kişi Uzun Adam!! RTE başını kaldırıyor ve kameraya bakıyor yüzünde sinsi bir gülümseme oluşuyor. Ardından kameraya kapanıyor ve tek bir cümle dönüyoruz.

"Siz kimsiniz ya?"

Milletin Adamı.

AK Wrestling Federation
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2