PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*

+7
The King Of Spear
Klaus Meine
leo
People's Champ
Doctor
Connecticut Blue Blood
The Boss
11 posters
YazarMesaj
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

REP Puanı : 3

PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* Empty
MesajKonu: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 19:57

Hepiniz NWO dan önceki son Smackdowna hoşgeldiniz bugün Sacrementodayız.

Büyük bir boo var!Bugünün GMi ve WHC contenderi şovumuzu açıyor!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dolph:Hepiniz Zigglerin Smackdownuna hoşgeldiniz!!Bu gece bomba şeyler olucak harika ama harika şeyler.Radikal kararlar alıcam.GM olduğum için şovu kendim açmalıyım dedim ve hemen kararlarımı açıklamalıyım dedim kendi kendime ve ilk kararımı açıklıyorum.Çok yakın arkadaşım kendimden sonra en iyi gördüğüm The Miz,100 yaşında adamla Rocky ile maça çıkıcak ve kazanan NWO da benle WHC maçına çıkıcak.!Hepimiz o maçı Mizin kazanacağını biliyoruz bu yüzden zaten Rocky ile Miz arasında maç ayarladım!Hadi bakalım Shoooww ... derken sözü kesilir.

Cheeer,Booo..YES!YES!,taraftarlar ve DB YES!ler

Daniel Bryan:YES!YES!Ziggler sen ne dedin Miz ve WHC mi?Noo!! Buna izin veremem WHC kemerini ne Miz ne sen ne de başkası hak ediyor o kemer sadece Mr.YES!in olabilir!Ziggler GM olmak kolay kendini direk WHC maçına çıkarmakta ama yaptığın erkeklik değil!Sana bir önerim var!Bugün main eventte sen ve ben one on one!Ben kazanırsam WHC contender sen değil ben olurum.Biliyorum bende bir şey koymalıyım eğer sen kazanırsan ...PWEden ayrılırım!Ne diyorsun ha!Taraftarlar (YES YES diye yani kabul et diye bağırırlar)

Ziggler:...Gerçekten bunu mu istiyorsunuz ha!Ziggler vs Bryanmı görmek istiyorsunuz!!!YES YES!Tamam istediğinizi aldınız!Çünkü Bryanın emekli oluşunu görmeyi çok istiyorum çok iyi hazırlan seni mahfedeceğim.

Bryan YESleyerek ringi terk eder ve Main event için harika bir maç belli olur.Reklamlar

Aweeesomeee gecenin ilk maçı WHC contenderlık maçı

Cheer.Rocky boks eldivenleriyle büyük cheer alıyor.

Maç başlar.The Miz Lock-Up'tan üstün çıkar köşede Rocky'i döver.Rocky Eldivenleriyle suratını korur.Miz bir Big Boot vurur kafasını köşeye çarpar Rocky.Yere yığılır Miz tuş dener.1--2--!Rocky tuşu atar.Miz Rocky'i kaldırır bir Vertical Suplex ile yere yapıştırır.ChinLock bağlar ardından.Rocky bütün gücünü kullanıp kalkar karnına dirsek atar , Snapmare ile önüne atar.Ardından eğilir Miz'i yumruklar.Maçı boks maçına çevirir Miz'i ardı ardına yumruklar.Bu anam için bu babam için diye bağırmaya başlar.Miz sonunda çekilir ve çelmeyle kafasını köşeye geçirir rakibinin.Back Body Drop ile kaldırıp yere vuruyor.Miz Rocky'nin kafasına vurup onunla dalga geçiyor.Bir tane kafasına tekme geçiriyor.Tuş deniyor.1---2--!Rocky tuşu atmayı başarıyor.Miz şimdi Rocky'i kafasından kaldırıyor.Rocky bir anda harika bir yumruk ile Miz'i yere yığıyor.Rocky şimdi bir anda heyecanlanıyor.Köşeye çıkıyor yumruğuyla atlıyor fakat Miz doğru zamanda çekiliyor.Şimdi Miz'den kafasına bir tekme ve tuş denemesi 1---2---!Rocky tuşu bir anda atmayı başarıyor.Miz Rocky'nin eldivenlerini söküyor kendine takıyor.Köşeye yolluyor Rocky'i ve köşede ardı ardına sert darbelerle yumruklamaya başlıyor.Rocky iyice kendinden geçiyor suratı kıpkırmızı oluyor.Miz şimdi eldivenlerini söküyor.Rocky'i bacak arasına alıyor powerbomb ile yere vuruyor.1--2--3!Miz maçı kazanıyor.

Ve Miz NWOda WHC maçına çıkıcak!

REKLAMLAR

PWE tarihinde ilk defa Peeps Show!Gerçektten iyi olucak.

Booo!Christian gerçekten müthiş bir boo alır.

Christian:Hepiniz ama hepiniz geleceğin IC şampiyonu tarafından sunulan Peeps Showa hoşgeldiniz bugünün şerefine efsane bir ismi ağırlayacağızz ...Shawnnn Michaels!!

HBKSenden gerçekten nefret ediyorum!Buraya gelmemin tek temel sebebi,taraftarlara gözükmek sana bir kaç lafım olmasıydı.Sen ve ben NWOda yılın maçını yapacağız!3 Stages of Hell maçı ve bu maç Intercontinental kemeri için olucak!Gerçekten bir kahramanmısın yoksa bir korkakmısın işte şimdi bunu öğreneceğiz!

Christian:Yaşlı kovboya bakınız!Christian ile maça çıkacak kadar cesur ve kendine güvenli çünkü 3 stages of hell çok yorucu bir maç türü ve bu maçı kaldıracağını düşünmüyorum ama Teddy neden gelip düşünceni paylaşmıyorsun.

TeddyOyuncular kaç haftadır gerçekten hevesiniz beni taktir ediyor istediğiniz maçı aldınız istediğiniz maç NWOda olucak ama NWOdaki maçın hazırlığı niteliğinde şimdi bir maça çıkıcaksınız başarılar oyuncular.

Teddy maçı onayladı ve şimdi sırada Christian vs HBK maçı var!

Christian ve HBK karşılıklı bakışmadan sonra el sıkışıyorlar ve maç başlıyor.İkili Lockup'dan Christian üstün çıkıp bir elbow geçiriveriyor,sonra dizini HBK'in göğsüne vurup DDT pozisyonuna getiriyor ama HBK Arm Bend ile kurtulup bir Standing Clothesline geçiriyor.Bir Knee Drop geliyor,Christian yuvarlanarak kaçıyor ve Low Dropkick ile HBK'i diz çöktürüyor ve Turnbuckle'den Springboard Crossbody ile atlıyor,tuş deniyor ama tuş çıkmıyor.İkisi aynı anda ayağa kalkıyor ve lockup geliyor.Bu sefer de Christian üstün çıkıyor ve bir tekme atarak HBK'i sendeletiyor,iplerden geriliyor ve Neckbreaker yapıyor.Tuş deniyor,denendiği vakit HBK kalkıyor ve birkaç punch atıyor,bir Gut Kick,DDT Pozisyonuna alıyor ve Swinging Neckbreaker vuruyor!Tuş deniyor,2'de Christian kalkıyor.HBK bir Irish Whip ile Christian'ı köşeye atıyor ve alışılagelmiş choplarını vurmaya başlıyor.Aniden Christian HBK'in elini tutuyor ve çekilip kafasından tutarak turnbuckle'a vuruyor ve ani bir Rollup yapıyor,HBK yine tuş olmuyor.Christian hemen toparlanıyor , birkaç tekmeyle HBK'i yerde tutuyor ve iplerden gerilerek bir legdrop vuruyor,ve yine tuş deniyor.HBK tuş olmuyor,Christian chinlock bağlayarak maçı yavaşlatıyor.Bir süre çırpınıyor HBK,iplere ulaşıyor ve aniden çıldırarak Christian'ı pataklamaya başlıyor,birkaç elbow ve knee kombinasyonu geliyor , iplerden geliyor ve tam suratına big boot geçiriyor.Christian ne olduğunu anlayamadan kendisin iyerde buluyor ve HBK turnbuckle'a çıkıyor ve Elbow Drop vuruyor!HBK Sweet Chin Music için taunt yapmaya başlıyor,ayağını yere vuruyor,Christian yavaşça doğruluyor HBK Sweer Chinn Music için ayağını kaldırıyor ama Christian çekiliyor son anda kurtuluyor hemen HBK nin arkasına geçerek Killswitche alıyor ama HBK kurtularak hemen neck breaker yapıyor ikilide yerde aynı anda kalkıyorlar.HBK Christianı iplere yolluyor gelirken clothes line yapıcaktı ama Christian kaçtı diğer iplerden sekti gelirken bir SCM!!Oldu SCM oldu pin 1---2--3!!Ve maçın kazananı HBK!NWOdaki maç için Christiana büyük göz dağı veriyor.

Kameralar bakcstageye çevirilir Cena telefonda biriyle konuşuyordur.

Cena:Evet.Duyduğum haberler doğrumu o şu an buradamı?.Bir sorun çıkıcak mı?Eğer bir sorun çıkarsa ben her zaman onunla karşılaşırım şimdi yarın NWO fark etmez tamam dostum bilgilendirmen için sağol.

Cena bize döner ve interwiev yaparız.

Josh:Konuşmana kulak misafiri olduk kiminle ve ne hakkında konuşuyordun Cena?

Cena:Bir dostla ,bir kişi hakkında konuşuyorduk ama şu an bunlar sizi ilgilendirmiyor ve birazdan bir maçım var sonra görüşürüz .

Cena geliyor müthiş bir cheer!!

Rock!!Cena ile aynı şekilde müthiş bir Cheer geliyor!

Herkes korkudan sustu hiç bir tepki yok!

Boo!Jerichoya müthiş bir boo var ve maç başlıyor.

The Rock and John Cena vs Goldberg and Jericho
Harika bir maç PPV maçı gibi.

Cena ve Jerı başlıyorlar maça. Jerı’den headlock geliyor. Cena onu ittirerek hareketten kurtulup shoulder block yapıyor. Ardından bir clothesline. Köşeye Irish Whip. Üstüne koşuyor ancak kafasına tekme yiyor. Jerı’den rakibine bulldog denemesi ancak Cena yakalayıp Side Slam yapıyor. Ardından Cena’nın klasik ofansını izliyoruz. 2xSoulder Block, Protobomb geliyor. Fıve Knuckle Suffle tauntları. İplere koşuyor ancak geldiğinde Jeri onu yakalayıp Belly to Belly suplex yapıyor. Ardından Y2J’den Lıonsault denemesı ancak atladığında Cena çekılınce yere yapışıyor. İki ısım de sürünerek köşelerine gidip Rock ve Gold’e tag veriyorlar. Rock daha iyi başlayıp, rakibinin kolunun altından geçiyor. İplerden sektikten sonra Flyıng Cloteslıne’ı yapıyor. Ardından combo yumruklar Rock’dan. Onu bir DDT izliyor. Y2J o sırada geri dönüp Rock’a saldırıyor ancak bir Spınebuster yiyor! Gold’e Rock Bottom tauntları var ancak Gold izin vermiyor ve Firemans Carry Slam yapıyor. Ardından bir Hook Kick. Gold’den Front Powerslam. Ardından üst üste elbowlar. Köşeye yolluyor rakıbını. Üstüne koşup clotheslıne yapıyor. Y2J’ye tag. Ondan Double Underhook Suplex izliyoruz. Ardından backbreaker. Köşeye sert bir Irısh Whıp. Onu bir bulldog izliyor. Y2J üst iplerde. Oradan bir Mıssıle Dropkıck geliyor. Gold tag alıyor. İplerden koşarak Shoulder Block yapıyor. Ardından bir Gutbuster. Ancak tuş gelmiyor. Köşeye Irısh Whıp. Üzerine koşuyor Rock’ın ancak Rock son anda kaçınca köşeye çakılıyor. Rock’dan Swıngıng Neckbreaker geliyor. İki ısım de yerdeler. Aynı anda köşelerine gidip tag çıkarıyorlar. Cena emen atağa kalkıp rakibine Throwback yapıyor. Ardından üst iplerden leg drop. AA tauntları var ancak Gold ringe dalıp ona Spear çakıyor! Gold taunt yaparken Rock gelip ona Rock Bottom yapıyor! Y2J’den Rock’a Codebreaker denemesi ancak Rock hareketi yemiyor ve Powerbomb’a çeviriyor! Bütün isimler bir süre yerde. Cena’dan Rock’a tag geliyor. Y2J köşesine gidip Gold’e ta verme amacında ancak Rock onu ayağından yakalayıp geri çekiyor ve Sharpshooter bağlıyor! Gold’de bunun üzerine içeri girip ona clotheslıne çekiyor. Cena’da ringe dalıyor ve Gold’u clotheslıne ile dışarı yollayıp ona dışarıda AA çekiyor! Ringde Rock’tan Spınebuster, ardından People’s Elbow geliyor. Ardından da tuş.1--2-3 Maçı Cena ve Rock alıyor.

REKLAMLAR

Kameralar ringe çevilir ve...

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHH!!!

(Birden ekran kararır ve döndüğümüzde Batista ringin ortasındaki bir tekerlekli sandalyede oturmaktadır.)

Batista:-6 gün önce,John Cena denilen şişman kızları kucaklayıp bebekleri öpen ve kendini bu showun yüzü sanan adam,gelip bizim yaşadığımız fakirlikle dalga geçmeye başladı.Bunu ben,David Micahel olarak kaldıramadım.Çünkü ben yaşadım.Ailesiz büyüdüm.Burada sizin gibi insanlara kendimi acındırmama ihtiyacım yok.(öksürür.)Bu sektörde yıllarımı harcadım.Yendim,yenilgiler aldım.Hakarete uğradım.Bazen atılma tehlikesiyle maçlara çıktım.Kalpleri kırdım.Sevgi buldum.Şampiyonluklar kazandım.Ölümler gördüm.(gözlerinden yaşlar gelmektedir.) Taraftarlar tarafından cheer'lendim,bazen de boo'landım.İtilip kakıldım,beni itenleri aynı şekilde ittim.Yaptığım bunlardı.Eğlenceliydi.Ama...bilmiyorum.Hayatımın en mutlu gününü işimde yaşamak istedim.Sally,şimdi beni izliyorsan,seni seviyorum.Lütfen geri dön.Herşey güzeldi.Cena gelene kadar.Bir pastanın içinden çıktı ve ne olduğunu anlayamadan beni...anlayamadım.Her yer kararmıştı.Gözlerimi açtığımda,sedyeyle götürüyorlardı.Sally'i çok korkutmuş.Koruyamadım.Kalbimi koruyamadım.Artık yok.Kalbim yok.Birkaç gün önce söylediğim birkaç söz var dı. Yapabileceğim herşeyi yapmış ve ölümü beklemekteydim ya.Aslında hepinize yalan söyledim.Benim yapmak istediğim tek şey o Cena denilen adamın suratını parçalamaktı.Ama,olmadı...Yapamadım.Artık yaşlandım.Bedenim kaldıramıyor.Kalpsiz bir adam olarak güreşemeyeceğim.Bu sefer,Batista'yı son kere ringde göreceğiniz andır.Artık,bırakıyorum.

(Bir anda tüm PWE Süperstarları (The Undertaker, Cena , Miz ve Ziggler hariç ) girişte toplanır ve Batista'yı alkışlamaya başlarlar.Seyirciler de buna dahil olur ve ''Batista,Batista!!'' tezahüratlarıyla salon inlemeye başlar.Birkaç seyirci Thank You Batista yazılı pankartları göstermektedir.Batista iki eliyle alkışlamaya başlar.Son defa mikrofonu ağzına götürür)

Teşekkürler PWE ! Artık,The Animal yok.Hoşçakalın.

(3-4 hakem Batista'yı ringden indirirler ve çıkışa doğru sürerler.PWE süperstarları yolu açar ve alkışlamaya devam ederler.Batista çıkarken kamera bir eve döner,Sally televizyonda Batista'nın veda promosunu seyretmektedir.Bir yandan hafifçe ağlarken bir yandan ellerini birbirine vurarak alkışlamaktadır.

Sally : Ben de seni seviyorum...ben de...

Bir anda kameralar kararır.)

Artık herkesin beklediği Main Event maçına geçme zamanı!

Boo!

YES!YES!

Daniel Bryan vs Dolph Ziggler-Contender or Retirement Match

Maç hızlı başlıyor ve Daniel Bryan lockup'a girmeden Dolph Ziggler'in suratına Dropkick geçirerek maça 1-0 önde başlıyor.Dolph Ziggler köşeye doğru sendelerken Daniel Bryan üstüne bir de Clothesline atıp tuş deniyor.Tuş çıkmıyor,üstüne hakem görmeden Ziggler Bryan'a bir eye poke atıyor.Daniel Bryan arkasını dönmüşken de bir dropkick yiyor iplere,iplerde asılı dururken Ziggler onu iplerde boğmaya başlıyor,hakem de aynı anda sayıyor,4 dediği anda Ziggler bırakıyor ve ayağına sertçe vuruyor.Daniel Bryan acı içinde kıvranırken suratına yediği tekmeyle sarsılıyor.Tuş deniyor Ziggler,tuş çıkmıyor.Bryan'ı ayağa kaldırıyor ve Bryan ani bir hareket ile uppercut ve hemen ardından roundhouse vuruyor,tuş deniyor,tuş çıkmıyor.Bryan köşeye çıkıyor ve Elbow Drop için atlıyor ama Ziggler kaçıyor ve Bryan elinin üstüne düşüyor.Tuş deniyor,yine tuş çıkmıyor.Bryan aniden çıldırıyor ve birkaç yumruk kombinasyonu ile Ziggler'i dağıtıyor.Ziggler birkaç tekme vurmaya çalışsa da reversalleri ardı ardına yiyor ve sonunda köşeye çökmeye başlıyor,Bryan halen yumruk vurmaya devam edince hakem sayıyor,3'de bırakıyor ve gerilip Buzzsaw Kick vuruyor.Tuş deniyor,Ziggler 2'de kalkıyor,Bryan burnundan solumaya başlıyor ve kalkıyor ve Ziggler'i kaldırıp birkaç chop vuruyor ve Belly To Belly Suplex vuruyor,kaldırıyor ve bir daha!Ziggler darmadağın olmuş durumda,sonunda YES! Lock geliyor ve Ziggler'in de artık yapacak birşeyi kalmıyor.Bir süre debelense de pes ediyor.Ve Bryan contenderlığı alıyor!

Winner of this match and neww contender for WH championshipp Daniell Bryan!!

Bryanın YES!leyişiyle.Smackdown şovu sona eriyor...

PWE Smackdown .All Rights Reserved 2012.TM

En son The Boss tarafından C.tesi 21 Tem. 2012, 20:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://pwetr.yetkin-forum.com
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 20:23

Yenildik iyimi ? Sad Umarım devamı güzel olur.
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 20:31

Güzel başlamış. Elinize sağlık. Umarım böyle devam eder.
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 20:34

Şov süper olmuş mübarek.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 20:52

Ellerinize sağlık.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 20:54

Süper bir show olmuş.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 21:16

Sonucuma şaşırmadım ama Batista'nın gidişi yazık oldu. Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 21:18

The Mizzz ! Şampiyon ben olacağım !
Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 21:20

Acımadan YESlemişim güzel show elinize sağlık.
D-GenerationX
Newbie
Newbie
D-GenerationX

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 22:22

Show güzeldi ama bir yanlış şey vardı o da Christian'la ben Wh şampiyonluk kemeri için feud yaptık o kadar.
Sinan.S
Mid-Carder
Mid-Carder

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 22:27

Çok iyi bir şov olmuş.Kangurucileyşıns beyler
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 23:16

Pardonda HBK sizin yaptığınız bi feudla sizi WHCye çıkaramazdım DB ve Miz ne kadar çok kestiler biliyormusun.
https://pwetr.yetkin-forum.com
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 21 Tem. 2012, 23:53

Gayet güzel. Elinize sağlık. Harika şov olmuş.
Save Us
Main Eventer
Main Eventer
Save Us

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 21 July 2012 *Live* EmptyPaz 22 Tem. 2012, 14:27

Harika olmuş.
https://www.facebook.com/madali.uA

PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*
1 sayfadaki 1 sayfası