PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Yeni Bir Dönem ve Yeni Bir Dillinger

YazarMesaj
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

REP Puanı : 9

Yeni Bir Dönem ve Yeni Bir Dillinger Empty
MesajKonu: Yeni Bir Dönem ve Yeni Bir Dillinger   Yeni Bir Dönem ve Yeni Bir Dillinger EmptyPaz 29 Mayıs 2016, 13:17

Yeni Bir Dönem ve Yeni Bir Dillinger Backstage%2BTalk

Benim tek bir sorunum var. Şu yendiğim alkol probleminden de beter bir sorun. Çok yanlış kişilere güveniyorum. Dolph Ziggler'e güvendim. CM Punk'a güvendim. Ethan Carter'a güvendim ama sonunda babayı alan taraf her zaman benim bulunduğum taraf oldu. Bunların hiçbirinde suçlu ben değildim, bunların hepsinde suçlu onlardı. Ziggler kendini maça vermiyordu ve kaybeden biz oluyorduk. CM Punk gidip Dean Ambrose'a kaybediyordu. Ethan Carter desen zaten bizi karanlık bir odada toplayıp sikim gibi gizemli videolar çekmekten başka bir bok yaptığı yoktu. Beni durmadan aşağıya çeken rezil adamlar yüzünden Perfect 10'luktan iyice uzaklaştım. Bu hayatta güvenebileceğim tek kişinin kendim olduğunu yeniden hatırladım. Bu farkındalığı bana aşıladıkları için Dolph, Punk ve Carter üçlüsüne yeniden teşekkür ediyorum çünkü beni uyandırdınız. Neden bir Perfect 10'un en fazla 4 olabilecek insanlara güvenmemesi gerektiğini yeniden hatırlattınız.

Neyse, bunların hepsi geçmişte kaldı. Önümde upuzun bir gelecek var ve planlarımı o gelecek üzerine kurmaya başlamalıyım sanırım. Ne yapmak istiyorum? Elbette kemer kazanmak. Ama o şansı direk elde edecek miyim? Hayır, çünkü bahsettiğim gereksizlerin yüzünden benim adım kötüye çıkmıştı. Eziğe çıkmıştı. O yüzden bu hakkı tırnaklarımla kazıyarak almak zorundayım. İşim bu şirkettekilerin hepsinden daha zor. 2 tane Dünya Savaşı kaybetmiş Almanya'nın toparlanma sürecinden bile daha zor bir süreç bu ama bana inanın, bunun üstesinden gelemeyecek olsam Perfect 10 olmazdım. Hepinize bir mesaj göndermek istiyorum:

Bacılarınızı saklayın, Tye Dillinger geliyor.

Yeni Bir Dönem ve Yeni Bir Dillinger
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Dönem
» Yeni Dönem
» Dillinger abimiz
» PWE:Summerslam | The Miz vs Tye Dillinger | Wildcard Championship |
» PWE:Redemption | Solomon Crowe vs Tye Dillinger |