PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

ECW One Night Stand 2005 - Paul Heyman Shoots on Eric Bischoff, Edge and JBL

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

ECW One Night Stand 2005 - Paul Heyman Shoots on Eric Bischoff, Edge and JBL Empty
MesajKonu: ECW One Night Stand 2005 - Paul Heyman Shoots on Eric Bischoff, Edge and JBL   ECW One Night Stand 2005 - Paul Heyman Shoots on Eric Bischoff, Edge and JBL EmptyPaz 29 Mayıs 2016, 19:43

Paul Heyman insults Eric Bischoff, Edge and JBL - ECW One Night Stand 2005

Paul Heyman'dan Eric Bischoff'a, ''Ama bu durumda bile bir şeylerin farkında değilsin. Karşında duran WCW Pay-Per-View şovuna gidip bacaklarının arasına kuyruğunu sokan Paul Heyman durmuyor. Sen bizim evimizdesin, orospu.''

Paul Heyman'dan Edge'e, ''Şimdi Edge, kimse yazılı bir promo olmadan sana erkekçe bunları söyleyemez. Ama ben söyleyebilirim ve sana iki çift lafım var. Matt Freakin' Hardy.''

Paul Heyman'dan JBL'e, ''Neredeyse seni unutuyordum! Mr. Shoot Promo olur kendileri. Çeklerine güvenen adam. Ama ECW bu işlerden çekildi. Hey John! Sana kişisel bir notum var. Hepinizin içinden sadece sana. Madem kovboy canın birilerini vurmak istediğinden beri. Senin bir yıl boyuca WWE Şampiyonu olmanın tek nedeni Triple H'in Salı günleri çalışmak istememesiydi.''

This ain't WCW,
This ain't Monday Night Raw,
This ain't Smackdown,
This ain't even WWE,
This is, EC fucking W.

En son The Charismatic Enigma tarafından Paz 29 Mayıs 2016, 20:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

ECW One Night Stand 2005 - Paul Heyman Shoots on Eric Bischoff, Edge and JBL Empty
MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand 2005 - Paul Heyman Shoots on Eric Bischoff, Edge and JBL   ECW One Night Stand 2005 - Paul Heyman Shoots on Eric Bischoff, Edge and JBL EmptyPaz 29 Mayıs 2016, 20:12

Segmentin full Türkçe alt yazılısını buldum ve hakaretleri de yazdım. Good old ECW.

ECW One Night Stand 2005 - Paul Heyman Shoots on Eric Bischoff, Edge and JBL
1 sayfadaki 1 sayfası