PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Fan Fiction | Batman - United Enemies

4 posters
YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

Fan Fiction | Batman - United Enemies Empty
MesajKonu: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptySalı 31 Mayıs 2016, 20:05

Fan Fiction | Batman - United Enemies 7m2RTPT

Konu
Spoiler:

Bölümler
Spoiler:

Dipnot:Kapak için Mert kardeşime teşekkür ediyorum.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptySalı 31 Mayıs 2016, 20:07

Bruce reis, parçala onları.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptySalı 31 Mayıs 2016, 20:35

Bölümlerde Green Arrow'u görme şansımız olur mu ?
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptySalı 31 Mayıs 2016, 20:52

The Charismatic Enigma demiş ki:

Bölümlerde her şey olabilir çünkü baya kalabalık bir kadro olacak.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptySalı 31 Mayıs 2016, 21:04

Recep Tayyip Erdoğan demiş ki:

Peki belirli bir günlerde mi yayınlanacak ? Yoksa her an gelebilir mi ?
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptySalı 31 Mayıs 2016, 21:13

Recep Tayyip Erdoğan demiş ki:

Peki belirli bir günlerde mi yayınlanacak ? Yoksa her an gelebilir mi ?

İlk bölümü yazıyorum.Yakın zamanda paylaşıcam.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptyÇarş. 01 Haz. 2016, 20:00

#1 The Origin

Yine soğuk bir Gotham akşamı.Şehir her zaman ki karanlık havasına hakim. Sokakta yürüyen insanlar bile şehrin arka sokaklarında birbirinden vahşi suçlar işlendiğini hissedebiliyorlar ama bu gece farklı.. Bu gece gökyüzü daha sisli ve hava daha da soğuk.Bu gece iyi gitmeyen bir şeyler var ama kimse hissedemiyor.Şehirde ekonomik durumu iyi olanlar kendi saraylarına kapanmış ve dışarıda olup bitenleri güvenli bir şekilde izliyorlar şimdilik.. İnsanlar şehirde yaşanan vahşete gözlerini kapatsalarda bunu yapmayan,yapamayan bir kişi var. Sessiz nöbetçi,Gotham’ın yarasası,Kara Şovalye..

The Batman..

GCPD Binası Çatısı

Fan Fiction | Batman - United Enemies J24GOn

Jim Gordon gizli bir şekilde kapıyı açtı ve çatıya çıktı. Hızlı adımlarla Bat Signala doğru yürüdü ve kolu aşağıya indirdi.Aniden beyaz ışık parladı ve gökyüzü yarasanın muhteşem görkemiyle parladı. Çok geçmeden Gordon arkasında bir ses duydu.

Batman:Bir sorun mu var?

Jim Gordon:Şimdilik yok..Şimdilik. Bir saat içerisinde yüzden fazla ihbar aldık. Şehir bu gece çılgına döndü.Adım başı cinayet işleniyor,soygun yapılıyor. Tecavüzler ve kaçırılmalarda cabası. Neler oluyor?

Batman:Anlaşılan bir sorunumuz var.Hemde ciddi bir sorunumuz.Herhangi bir kimlik tespiti var mı? Hangi çete ya da farklı bir şey?

Jim Gordon:Hayır yok.Zaten doğruyu söylemek gerekirse bütün polis memurları kafalarını karınlarına sokup korku içinde içeride oturuyorlar.Hiçbiri “Çıkalım şunlara günlerini gösterelim!” Diyemiyor!

Batman:Sakinleş,ben hallederim. Sana kısa zamanda bilgi getireceğim.

Gordon bir anlığına arkasını döndü. Cevap vermek için yöneldiğinde Batman yerinde yoktu.Anlamsız bir şekilde birkaç saniyeliğine sırıttı ardından sinyal ışığını kapatmadan çatıdan ayrıldı..

Monarch Theatre

Yüzleri maskeli iki hırsız bir kadını binanın önünde kıstırmış ve gasp etmeye çalışmaktadırlar. Hırsızlardan birisi etrafı kolaçan ederken diğeride soygun işlemini gerçekleştirmektedir.

Soyguncu:Hadi! Sana cüzdanını ve bütün değerli eşyalarını çıkarmanı söyledim!

Kadın tam cüzdanını çıkaracakken etrafı kolaçan eden adam aniden bir çığlık attı. Soygunu gerçekleştiren adam arkasını döndüğünde Batman’i gördü ve sinsi bir sırıtmayla karışık bakış attı.Aniden binanın arka alanına doğru koşmaya başladı Batman’de onu takip ediyordu. Binanın arka alanına geldiklerinde adam ortada yoktu daha korkunç bir şey vardı. Yerde yatan bir kadın ve adam.Yanlarında bir çiçek demeti..

Fan Fiction | Batman - United Enemies Z4VDJ4

Batman’in yüz ifadesi birden değişti sanki şok geçirmiş gibiydi. Yavaşça cesetlerin yanına doğru yürüdü.Kişilerin yüzlerini gördüğünde yüz ifadesi dahada kötüleşti.Ölen kişiler annesine ve babasına çok benziyordu. Birden dizlerinin üzerine çöktü,hafifçe cesetlerin yüzlerini okşadı o esnada 4 büyük lambadan Batman’in üzerine beyaz bir ışık vurdu ışığın seviyesi gözleri kör edecek düzeydeydi.Arkasından gelen sesleri duyunca kemerinde ki bir düğmeye dokundu ve alanda ki elektrik kesildi. Arkasını döndüğünde arkasından gelen 4 kişiyi gördü. Adamlardan birisi Batman’e saldırmayı denedi ama kolay bir şekilde yere serildi diğer peşinden gelen 3 kişide onun gibi yere serildikten sonra daha fazla adam gelmeye başladı Batman her ne kadar hepsini kolayca yere sersede bir süre sonra enerjisi kalmadı ve son adamıda devirdikten sonra tek dizinin üzerine çöktü..

Batman biraz soluklandı ardından doğrulmayı denedi.Doğrultuktan sonra etrafı incelemeye başladı, cesetlerden kan örneği aldı ve etrafta ki kameraları kontrol etti..

Batman:Alfred beni duyuyor musun?

Alfred:Duyuyorum Efendi Wayne.Bir sorun mu var?

Batman:BatComputera  birkaç veri yolluyorum birde adres. Adreste ki kameraları incele verilerde ki kan örneklerininde sahiplerini bul.

Alfred:Hemen hallediyorum efendim.

Batman telsizi kapattıktan sonra BatClaw’ını çıkardı ve nişanladı.Tam ateşleyecekken bir ses duydu..

Bane:Mükemmel Dedektif.. Batman..Ya da Bruce Wayne..

Batman yavaşça arkasını döndü,şaşkın bir ifadesi vardı…

Batman:Bane… Neden..*Sözü kesiliyor.*

Mr.Freeze:Batman.. Demek sende toplantıdasın *Kahkaha Atıyor.*

Two-Face:Bakın burda kim var..Yaramaz yarasa..

Freeze ve Two-Face’i gören Batman iyice şaşkına dönüyor ama soğukkanlılığını korumayı başarıyor.

Batman:Siz… Ne oluyor burda?

Freeze aniden buz topu silahını çıkarıyor ve Batman’e doğru ateşliyor ama hızlı bir refleks ile kurtuluyor ani bir atlayışla Freeze’in kafasında ki cam kaska bir tekme atıyor ve Freeze’i afallatıyor o anda Bane saldırıyor ve Batman’i sertçe tutup karşısında ki duvara fırlatıyor.Duvara çarpıp yere düşen Batman hızlı bir hamle ile doğruluyor ve  BatClawını çekip çatılardan birine ateşliyor ve oradan uzaklaşıyor.

Çatıya çıkan Batman BatWinge bir sinyal gönderiyor birkaç dakika sonra batwing ona ulaşıyor ve aracına binip oradan uzaklaşıyor.

Batcave

Fan Fiction | Batman - United Enemies OMZlyA
Batwing Büyük bir hızla Batcave’e girdi.Batman hızlıca araçtan çıktı ve BatComputera doğru yürüdü.

Batman:Alfred! Alfred! Neredesin?

Alfred hızla oraya geldi.

Alfred:Sorun nedir Efendi Wayne?

Batman:Kötü şeyler oluyor Alfred.Çok kötü şeyler oluyor.Bane,Two-Face ve Mr.Freeze bir aradalardı beni tuzağa düşürdüler ama kurtulmak sorun olmadı.Eğer Freeze buradaysa şehrin buz altında kalması an meselesi diyebiliriz.Sadece Freeze değil Bane,Two-Face..Bane buradaysa paralı askerleride burada demektir..Gönderdiğim kan örneklerinin sahiplerini tespit ettin mi?

Alfred:Bunu öğrenmek isteyeceğinizden emin değilim Efendi Wayne..

Batman bilgisayarı kontrol etti.Test sonuçlarını açtığında ise yüzünde ani bir şok ifadesi belirdi.Kan örnekleri Annesi ve Babasına aitti.

Batman:Bu nasıl olur?! Annemin ve Babamın kanını nereden buldular?! Kamera kayıtlarından bir şey çıktı mı?

Alfred:Hayır maalesef. Kameralar yerlerinden sökülmüş ya da çalışmıyor..

Batman:Gordon’a haber ver. Gotham tehlikede aynı şekilde Arkham’da.. Eğer bu üç adam Gothamdaysa bunun arkası gelecek demektir. Black Mask,Penguin,Scarecrow ve… ‘o’… Gotham tehlikede Alfred.. Hemde büyük tehlikede..

To Be Contiuned
#2 Gotham Siege

İlk bölümden hemen aksiyona girmek istemedim. Yavaş yavaş,ısındıra ısındıra ilerlemeyi düşünüyorum. Hikayede ki ilk 3 düşmanda belli oldu ayrıca Smile.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptyÇarş. 01 Haz. 2016, 21:41

Güzel bir bölüm olmuş. Merak uyandırdı. Diğer bölümü bekliyorum.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptyPerş. 02 Haz. 2016, 01:31

'O' bence Joker. Very Happy Superman, Robin, Flash, Wonder Woman falan görebilecek miyiz reis? Very Happy
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptyPerş. 02 Haz. 2016, 11:52

The King Of Spear demiş ki:
'O' bence Joker. Very Happy Superman, Robin, Flash, Wonder Woman falan görebilecek miyiz reis? Very Happy

Reyiz şimdi bunun cevabını burda verirsem hoş olmaz Very Happy. Sabır istiyorum Very Happy.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptyCuma 03 Haz. 2016, 16:11

#2 Gotham Siege
(Gotham Kuşatması)

2.nci Bölüm Yayında! İyi Okumalar,umarım beğenirsiniz Smile.

Batcave

Fan Fiction | Batman - United Enemies OMZlyA
Batman’in Bane,Two-Face ve Mr.Freeze ile karşılaşmasının üzerinden 6 saat geçti..Batman BatCave’de olayın derinliklerini araştırırken Gotham sokaklarında bir ses yayılmaya başladı..

Bilinmeyen Ses:Gotham! Bu senin ilk ve son uyarın! Şehriniz kuşatma altında! Gotham şehri bize ait.Yıllar öncesinde de öyleydi ve hala öyle. Sizler bu şehrin kölesi haline gelmişsiniz. Gotham özgürleştirilecek! Gotham yeniden inşa edilecek! Şunu net bir kararlılıkla söylüyorum.. Eğer şehri bir kişi bile terk ederse Gotham tamamen yok edilir ve tarihten silinir.. Sadece bekleyin ve Gotham’ın özgürleştirilişini izleyin..

Yayından sonra sokaktaki ve evde ki insanlar korkuya kapıldı. Bazıları çoktan Tanrıya dua etmeye başlamıştı bile.  Gotham en büyük tehlike ile karşı karşıya olabilirdi. Tamamen yok edilme tehlikesi..

Batman:Yayının nereden yapıldığını tespit edebildin mi?

Alfred:Hayır Efendim. Çok ağır bir sinyal bozucu kullanılmış kıramadık ama Gotham dışından sinyal gönderildiği kesin.

Batman:Burada böylece oturup bekleyemem.Gotham’ın bana ihtiyacı var ve dışarıya çıkmam gerekiyor.

Alfred:Bunu yapmanızı tavsiye etmiyorum Efendi Wayne.Bahsettiğiniz şey çok tehlikeli.Şimdilik 3 kişiler ama daha fazlalarının geleceğini biliyorsunuz. Siz ise yalnızsınız ve yanınızda kimse yok.

Batman:Benim yanımda Gotham halkı var Alfred..O insanlar bana güveniyor ve bunu boşa çıkaramam.Benden böyle bir şey yapmamı bekleme..

Bruce ayağa kalktı ve maskesini kafasına geçirdi.BatMobili programladı ve çıkış platformuna getirdi. Ekipmanlarını giydikten sonra Batmobile bindi ve mağaradan dışarı çıktı..

GCPD Binası

Fan Fiction | Batman - United Enemies Latest?cb=20120521135311
Jim Gordon binanın koridorlarında hızlıca ilerleyip bir odaya girdi.Odada Barbara Gordon vardı.

Jim Gordon:Barbara. Hazırlan seni daha güvenli bir yere götüreceğiz.

Barbara:Baba seni yalnız bırakamam..Lütfen yapma bunu burası en güvenli yer.

Jim Gordon:İtiraz istemiyorum Barbara.Gitmek zorundasın ilk saldıracakları yer burası olacaktır zaten..

Ufak bir tartışmadan sonra Barbara Babasının isteğini kabul etti ve GCPD binasından dışarıya çıkarıldı.Barbara eve vardıktan bir süre sonra Batman’in isteği ile saat kulesine gitti.

Batman:Oracle. Beni duyuyor musun?

Barbara:Evet duyuyorum.Bruce, Ne olacak? Babam hakkında endişeleniyorum.

Batman:Merak etme.Bununla başa çıkabilirim. Gotham her zaman olduğu gibi yine kurtulacak.

Barbara:Sana güveniyorum.Eğer bir şeye ihtiyacın olursa söylemen yeterli.

Ace Chemicals Binası

Fan Fiction | Batman - United Enemies BatmanArkhamCity_banner
Binanın bir odasında toplantı yapılıyor.Bane,Mr.Freeze,Two-Face odada.

Bane:Patron burada toplanmamızı istedi.Kendisi burada olmayacakmış ama bana planlardan bahsetti. Gotham’ın işinin bu gece bitmesini istiyor.Kuşatmada kullanacağımız mühimmat limana giriş yapmış.Adamlarım onları teslim almak için gitti sonra dağıtımı yapılacak.

Two-Face:Önemli bir haber yok mu? Bunlar zaten bildiğimiz şeyler öyle değil mi?

Bane:Önemli haber Batman.. Patron onunda işinin bitirilmesini istiyor ama ona özel muamele yapılacak.Batman’in Gotham’da ölmesini istemiyor.Onu ele geçirmemizi istiyor.Batman ile kendisi ilgilenecekmiş. Bu işi ben hallederim o bana karşı asla karşı koyamaz..

Two-Face ve Mr.Freeze Bane’i onayladılar ardından toplantıya devam ettiler..

Gotham Limanı
Fan Fiction | Batman - United Enemies Portadams
Bane’in paralı askerleri limanda ki konteynırların kontrolleri yapıyorlar. Silah kasaları,el bombaları,füzeler,roketatarlar. Tüm kasalar bir meydana toplandıktan sonra kasaların etrafında ki adamlar kasalardan silah ve mühimmat almaya başladılar.

Aniden Batman alanda belirdi ve tam kasaların olduğu yere bir gaz bombası attı. Ardından gaz bulutunun arasına daldı ve bulutun içerisinde ki adamları pataklayarak yere serdi. Birden dışarıdan gaz bulutunun içine ateş açıldı,Batman hızlı manevralarla dumanın içinden kurtuldu ve birden ateş açan kişinin karşısında belirdi.Silahın kabzasını yakalayarak adamın suratına vurdu ardından bir hamlede kolunu kırdı ve yere serdi, tam ayağa kalkacakken sırtına bir bıçak darbesi aldı ama hızlı bir hamle ile ayağa kalkarak bıçağı batıran adamı kafasından tutup arkalarında ki konteynıra doğru fırlattı. Sırtında ki bıçağı çıkararak adamın omzuna soktu.

Batman:Sana sadece 5 dakika veriyorum.Bane nerde?! Neden Gotham’da?! Two-Face ve Freeze ile ne ilişkisi var?!

Adam:Yemin ederim bir şey bilmiyorum ben sadece paralı bir askerim.Bane bize limanda sevkiyat olacağını söyledi. Sevkiyatları almamızı ve dağıtımını yapmamızı istedi!

Batman: Daha fazlasını istiyorum.

Adamın omzunda ki bıçağı yavaşça çevirmeye başladı. Adam acı ile bir çığlık attı ve durması için Batman’e yalvardı..

Adam:Lütfen dur! Yalvarıyorum dur! Bane Ace Chemicals binasındaydı! Bana bu emiri orada verdi! Orada toplantı yapacaklarını biliyorum başka hiçbir şey bilmiyorum lütfen dur!

Batman:Eğer yalan söylüyorsan geri gelirim ve bütün kemiklerini kırarım..

Batman bıçağı adamın omzundan çıkardı ve sert bir yumruk ile bayılttı. Ardından Gotham Polis telsizine bir yardım çağrısı sinyali gönderdi. Batman oradan uzaklaştıktan 30 dakika sonra polis oraya vardı ve yaralı olan adamlarla beraber silahları toplayıp limanı temizledi..

Ace Chemicals Binası

Fan Fiction | Batman - United Enemies BatmanArkhamCity_banner
Toplantı sürerken odaya Bane’in paralı askerlerinden birisi daldı..

Adam:Efendim.. Limana Batman saldırmış. Bütün mühimmat Gotham Polisinin eline düşmüş.Adamlarımızda polisin elindeymiş..

Bane:Size çok basit bir iş verdim ama başaramadınız. Ben başarısız adamları sevmem.Verdiğim onca para karşılığında bu başarısızlıkla bana geldin.Borcunu nasıl ödeyeceksin?

Adam:Efendim.. Ben… Özür dilerim..

Bane:Anlaşılan bir cevabın yok..

Bane ani bir hamle ile adamı boğazından yakaladı ve tek bir hareketle adamın boynunu kırdı.Bir süre adama küfürler ettikten sonra adamı odanın açık olan penceresinden aşağıya fırlattı.

Two-Face:Ne olacak şimdi? Mühimmatımız elimizden uçtu gitti!

Bane:Merak etmeyin.Patronun bir planı var. Bu gece büyük bir gösteri olacak Beyler! Bizde bunu en iyi yerden izleyeceğiz..

Üçlü konuşurken binanın alt katlarından büyük çığlıklar duyulmaya başlandı..

Alt kata Batman girmişti. Bane’in ve Two-Face’in adamlarını pataklamakla meşguldü..
Elinde silah olan adamın silahını kavradı ve tek hamleyle silahı parçaladı ardından adama bir kafa atarak yere serdi.O anda arkasından bir başka adam ona beyzbol sopası ile vurdu. Batman’in nefreti hareketlerinin sertliğinden belliydi. Beyzbol sopasını adamın elinden aldı ve sertçe kafasına vurarak parçaladı. Odada ki adamları hallettikten sonra toplantının yapıldığı kata çıktı ve toplantı odasına daldı.

Batman odaya girdiğinde oda boştu. Masanın üzerinde bir not vardı. Hızla masaya yaklaştı ve notu okudu.

“Neden akıllanmıyorsun? Bu notu okuduktan sonra binadan çıkmak için 1 dakikan olacak.”

Batman notu okur okumaz cama doğru uçtu ve camı parçalayarak dışarıda süzülmeye başladı.  O çıktıktan 10 saniye sona bina havaya uçtu. Zemin katta bulunan kimyasallar yüzünden patlamanın şiddeti aşırı yükseldi ve patlama adeta Gotham’ın gecesini gündüze çevirdi.Batman ise patlamadan biraz etkilendi ve yakında ki bir binanın çatısına düştü.

Alfred:Efendi Wayne! Efendi Wayne! Bruce!

Batman:Duyuyorum Alfred.

Alfred:Ah Tanrıya şükürler olsun.O patlama neydi öyle?!

Batman:Bane ve ekibi Ace Chemicals binasını havaya uçurdu Alfred.Ben iyiyim ama içerdekiler öldü. GCPD binasına gidiyorum Gordon ile konuşmam gerekiyor.

Batman telsizi kapattıktan sonra BatMobili çağırdı ve çatıdan indi ardından aracına bindi ve GCPD’ye doğru hızla ilerledi.Bir süre sonra GCPD binasının önüne geldi. Hızla araçtan indi ve kapıya yöneldi.Tam kapıyı açacakken büyük bir patlama oldu. Patlamanın şiddeti ile Batman ve Batmobile büyük bir kuvvetle geriye uçtular. Batman hemen BatClaw ile çatılardan birine çıktı ve karşıya baktı.GCPD binası çöküyordu.

Bütün GCPD binası birkaç dakika içinde çökerek yok oldu. Bane’in silahları tuzaklıydı ve ele geçirildikleri için havaya uçmuşlardı…

To Be Contiuned
#3 Him(O)

The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptyC.tesi 04 Haz. 2016, 18:44

Adamlar fazla akıllı çıktı. Normalde DC ile çok haşır neşir değilimdir, Injustice'den öğrendiklerim kadar. Very Happy Ama bu hikaye inanılmaz heyecanlı. Devamını bekliyorum.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptyPtsi 06 Haz. 2016, 00:17

#3 Him ( O )

3.Bölüm Yayında! Keyifle okumanızı Dilerim Smile.

GCPD binasının çöküşünün ardından Batman hemen polis telsizi ile bağlantı kurdu..

Batman:Jim! Jim beni duyuyor musun?!

Telsizden cevap gelmedi. Batman hemen çatıdan aşağıya indi ve moloz yığınlarının arasına daldı. Alanın ortasında büyük bir çukur oluşmuştu.Patlama GCPD garajında olmuştu. Batman hemen garaja kadar indi ve kurtulan var mı diye kontrol etti ama kurtulan yoktu. Biraz sonra telsizden bir yardım çağrısı duyuldu. Bu Jim Gordon’ın sesiydi.

Batman hemen telsizin konumunu tespit etti ve biraz sonra Gordon’ın bulunduğu yere ulaştı. Gordon’ın üzerinde büyük bir beton parçası vardı durumunun çok kötü olduğu anlaşılıyordu. Batman hemen Gordon’ın üzerinde ki taşı kaldırdı ve Gordon’ın durumunu kontrol etti.

Batman:Jim! Uyan! Jim!

Gordon ses vermeyince nabzını kontrol etti ama nabzı atmıyordu.Jim Gordon ölmüştü…

Batman umutsuzca ayağa kalktı ve gökyüzüne baktı. Patlamadan dolayı Bat Signalda yok olmuştu ve gökyüzünde artık yarasa yoktu.Batman’in gözünden birkaç damla yaş Gordon’ın cesedinin üzerine düştü.

Barbara:Bruce! GCPD Binasının çöküşünü gördüm. Lütfen bana Babamın iyi olduğunu söyle!

Batman:Barbara..Üzgünüm..

Barbara:Hayır bu olamaz. Babamı koruyamadın! Bana durumu halledebileceğini söylemiştin! *Ağlama Sesleri*

Batman cevap veremeden Barbara bağlantıyı kesti. Bruce Gordon’ın cesedini kucağına aldı ve moloz yığınlarının dışına taşımaya başladı. Dışarıya çıktığında karşısında büyük bir sağlık ekibi,itfaiye ekipleri ve haber sunucuları vardı. Batman buruk ve üzgün bir şekilde Gordon’ı sedyelerden birine yatırdı ve Gordon’ın gözlerini kapattı ve hemen oradan uzaklaştı.

Two-Face’in Deposu

Two-Face:Duydunuz mu?! Müdür Jim Gordon ölmüş!

Dent’in bu duyurusundan sonra depoda zafer naraları atılmaya başlandı. Adeta bir kutlama havası vardı.

Two-Face: Şimdi sıra onun bir numaralı dostu Batman’de! Batman ölecek! Bu gece Gotham bizim ve Batman öldüğünde sonsuza dek bizim olacak!

Two-Face’in konuşmasını binanın çatısından içeriye dalan Batman böldü. Tam da deponun, TwoFace’in adamlarının ortasına düşmüştü.  Düşer düşmez kemerinde ki şok dalgası cihazını çalıştırdı ve etrafında kileri bir anlık elektrik akımına kaptırdı. Ardından hepsini teker teker yere düşürmeye başladı. Birden arkasından iki kişi onu pelerininden tutarak yere düşürdü ve yumruk ve tekmeler atmaya başladılar. Batman hızlı bir hamleyle başında ki adama bir tekme attı ardından toparlanıp ayağa kalktı ve sağından gelen adamı bir yumrukla yere serdi ardından üzerine çıkıp yumruklamaya başladı birden silahlar patlamaya başlayınca seri manevralarla oradan uzaklaştı. BatClaw ile yukarıda ki demirlerin üzerine çıktı.Depoda bir anlık sessizlik oldu.

Two-Face:Hadi ama Bat! Silahlardan korkuyor musun yoksa ha?! Biz hala kalabalığız! Jim Gordon gibi seninde leşini çıkarıcam ve kelleni Gotham sokaklarında gezdiricem!

Sözünü bitirdikten sonra Two Face yukarıya doğru rastgele atışlar yapmaya başladı. Mermisi bittiğinde Batman hızla aşağıya atladı ve Harvey’in yanında ki iki adamı yere serdi.Ardından Harvey’in boğazını tuttu ve sertçe yanında ki duvara fırlattı. Kalkmasına izin vermeden yanına gitti ve tekrar boğazından tutup sert bir şekilde ard arda duvara çarpmaya başladı. Batman adeta kendinden geçmişti,içinde ki nefret gözlerinden belli oluyordu. Bir süre sonra Harvey’in bayıldığını fark edince onu hemen yere bıraktı. Harvey’in kafasından kan geliyordu ama nabzı atıyordu hala hayattaydı.

Batman bir süre sonra Dent’i uyandırdı.Onu bir sandalyeye oturttu ve ellerini,ayaklarını bağladı.

Batman:Harvey Dent. 5 Dakikadan daha az bir süren var. Bana her şeyi anlatacaksın yoksa bu depodan çıkamazsın.Ölümün Gordon’ın ölümü gibi olur.

Harvey: Sana hiçbir şey anlatmayacağımı biliyorsun! Yakında her şeyi patrondan öğreneceksin merak etme.. Patron buraya geldiğinde kendine kaçacak yer arasan iyi edersin çünkü o senden çok güçlü. Artık bir yolu yok… Tüm çıkışlar kapalı. Gotham’ın işi bu gece bitecek. Sen istesende,istemesende bu olacak ve sende Gotham ile birlikte biteceksin.

Batman:Gotham hiçbir zaman bitmeyecek.Ben hayatta olduğum sürece sizin gibi pislikler burnunuz sürterek yaşayacaksınız.Tüm bunlar bittiğinde seni Gotham’ın en derininde ki hapishaneye atıcam ve orada yıllarca acı çekeceksin… Bana Patronun kim olduğunu söyle!

Batman Harvey’in suratına birkaç yumruk attı ardından sözlerini tekrarladı.

Harvey:Bunu benim söylememe gerek yok.O bu gece geliyor ve seni bulacak.Senin onu aramana gerek kalmayacak. Sana sadece mekan söyleyebilirim. O bana geleceğini biliyordu Batman.. Git ve onu bul oraya vardığında o sana ulaşacak. Patron seni Gordon’ın evinde bekliyor olacak. Nasıl olsa evin artık bir kiracıya ihtiyacı olacak öyle değil mi?

*Kahkaha atıyor.*

Batman Harvey’in kahkasını bir yumrukla kesti ve onu bayılttı. Ardından Polis Telsizine acil yardım çağrısı göndererek deponun yerini işaretledi ve oradan ayrıldı. Batman ayrıldıktan sonra 2 devriye ekibi oraya geldi ve Dent’i tutukladılar..

Batcave

Batmobile büyük bir hızla mağaraya girdi ve Bruce hızla içinden indi.Alfred’in sorularını yanıtlamadan bilgisayara doğru yürüdü ve Gordon’ın evinde ki güvenlik kameralarına bağlandı. Bruce evin içini incelerken birden kameraların bağlantısı kesildi ve sinyal kayboldu.

Bruce:Lanet olsun!

Alfred:Efendi Wayne.Bay Gordon yaşıyor mu?

Bruce:Gordon öldü Alfred..Onu koruyamadım.

Alfred:Efendi Wayne.. Sizin sonunuzda aynı olabilir…Bundan vazgeçin!

Bruce:Gordon’ın intikamını almadan asla!

Alfred:Her şey intikam ile başlamadı mı zaten?! Siz aileninizin intikamını almaya çalıştınız sonra kötü adamlar sizden intikam almaya başladı! Çok fazla şey kaybettiniz! Çok fazla Robin öldü,arkadaşınız öldü. Jason.

Bruce:Sakın Alfred..O ismi söylemeni istemiyorum..

Bruce bilgisayardan uzaklaşarak Zırh Çemberine doğru yürüdü.Çemberi aktif etti ve üzerinde ki Batman zırhını çıkarıp çemberin içinden başka bir zırh aldı. Zırhı hızla üzerine giydi ve Batmobile binip hızla mağaradan çıktı.

Jim Gordon’ın Evi

Batman evin önüne vardığında araçtan çıktı ve kapıya doğru yöneldi. Kapıyı açar açmaz evin içine yoğun bir gaz dumanı yayıldı. Bruce hızla dizlerinin üzerine çöktü. Bu ScareCrow’un korku gazı olmalıydı. Bruce zorlanarak ayağa kalkmaya çalıştı. Etrafında ki eşyalara dokunduğunda birden kan kırmızı oluyorlardı ve kan damlaları şeklinde dağılıyorlardı. Bruce halüsinasyon halindeydi.

Belirsiz Bir Ses:Bruce Wayne.. Her şeyin bir başlangıcı ve sonu vardır.Gothamında bir sonu olacak Bruce.Gotham kurtarılacak,yeniden inşa edilecek. Yıkıma GCPD ve Ace Chemicals binasından başladık. Sırada Wayne Şirketi Binası ve Wayne Malikanesi var.. Kurtarabilecek misin Bruce?! Kurtarabilecek misin Bruce?!

Bruce yavaşça başını kaldırdı..

Bruce:Sen… Ra's Al Ghul...

Ra’s Al Ghul:Sana ölümsüz olduğumu söylemiştim. Gothamın sonunu getirmek için geri geleceğimi söylemiştim ama beni hiçbir zaman ciddiye almadın Bruce. Bu senin ve bu şehrin sonunu getirecek.Bu kez yalnızsın ve yanında hiç kimse yok. Bu gece öleceksin Bruce Wayne.. Bulduğun cesetlerde Anne ve Babanın kanının nasıl çıktığını öğrenmek istiyor musun?

Bruce:Lazarus Pit..

Ra's Al Ghul:Doğru! Lazarus Pit! Onların cesetlerini mezarlarından çıkardım ve Lazarus Pite soktuk. Ufak bir dokunuş onları bir anlıkta olsa diriltmeye yetti. Yani senin orada gördüğün kişiler bir nevi Annen ve Babanın ta kendisiydi..

Bruce hızla atılarak Ra’s’a bir yumruk atmaya çalıştı ama Ra’s yumruktan sıyrılınca tekrar yere düştü.

Ra’s Al Ghul:Şimdiden hırsına ve öfkene yenik düşüyorsun..Seni böyle eğitmemiştim beni hayal kırıklığına uğrattın..

Bruce kemerinden bir panzehir çıkardı ve onu hızla vücuduna enjekte etti. Ra’s Al Ghul’ın sırtı Bruce’a dönüktü. Bruce gazın etkisi geçince Ra’s Al Ghul’u yakaladı ve ona seri  yumruklar atmaya başladı. Tam onu yere serecekken Bane hızla odalardan birinin duvarını yıkarak Batman’in üzerine atladı ve yere yıktı. Ra’s Al Ghul ayağa kalkar kalkmaz Bane’e yerinde kalmasını emretti. Batman hızla ayağa kalktı ama savaşacak gücü yoktu. Bulunduğu yere bir gaz bombası atıp yanında ki camı parçalayarak dışarıya uçtu ve Batmobiline binip oradan uzaklaştı.

Ra’s Al Ghul:Bırak onu gitsin..Onu zayıfken yenmeni istemiyorum.Onun savaşırken ölmesini istiyorum.. Gidelim buradan..

Gotham Sokakları
Fan Fiction | Batman - United Enemies Onstar03

Bruce batmobile ile hızla ilerlerken polis telsizinden sesler gelmeye başladı.

Telsizde ki Ses: Yardım edin! Eğlence merkezindeyiz ve yoğun ateş altındayız!  Yardıma ihtiyacımız var!

Batman yardım çağrısından sonra yönünü eğlence merkezine çevirdi..

Gotham Eğlence Merkezi
Fan Fiction | Batman - United Enemies Latest?cb=20110124112823

Batman olay yerine ulaştığında çatışma devam ediyordu ama polislerden biri ölmüştü.

Batman:Ne oluyor?

Polis:Yardım et lütfen! Şu binadan ağır sniper ve makinalı tüfek ateşi alıyoruz.Burada sıkıştık kaldık..

Batman binanın görüş alanında olan yerlere EMP atarak elektrikleri kesti ve alanı karanlık kapladı. Hızla binaya doğru koştu ve kapıdan içeriye daldı. İçeriye girdiğinde karşısında 5 kişilik yüzlerinde palyaço maskeleri olan bir grup onu bekliyordu. Batman hemen en öndekinin elinde ki Beyzbol sopasını eline aldı ve önce sopayı tutan adama bir tane vurarak onu yere serdi ardından yerde bir takla atarak kalabalığın arasından sıyrıldı. Kemerinden hızla bataran çekerek bir kaçına fırlattı ve en sonunda ayakta iki kişi kalınca onlarda Batman’in üzerine çullandılar.Batman seri hamlelerle saldırıdan kaçtı ardından ikisinin kafasını yakalayıp birbirlerine çarptırdı ve kalan iki adamına yere serdi.

Batman hızla üst katlara çıkmaya başladı. En sonunda karşısına demir bir kapı çıktı.Batman tam kapıyı açacakken kapı kendiliğinden açılmaya başladı. Kapı açıldığında Batman duyduğu sesle irkildi..

“Batsy! Beni Özledin mi?!”

Ve büyük bir kahkaha…

To Be Contiuned
#4 War
[/b]
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: Fan Fiction | Batman - United Enemies   Fan Fiction | Batman - United Enemies EmptyÇarş. 15 Haz. 2016, 03:42

Kafamda birkaç tahmin var ama spoiler vermek istemiyorum. Yeni bölümü heyecanla bekliyorum kanka.

Fan Fiction | Batman - United Enemies
1 sayfadaki 1 sayfası