PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

A Turkish in WWE

+5
The Bad Guy
Connecticut Blue Blood
The Brahma Bull
The Charismatic Enigma
The King Of Spear
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyPerş. 02 Haz. 2016, 01:52

Hikayenin adı: A Turkish in WWE

Yazan: The King of Spear

Özet hesaaabı: Mr.Hardcore, ABD'de CZW, TNA, ROH gibi federasyonlarda yer almış bir Türk profesyonel güreşçidir. Özellikle hardcore maçlarında iyi performans ortaya koyan Mr.Hardcore CZW World Heavyweight Championship, TNA World Tag Team Championship, ROH World Championship gibi başarılar yakalamıştır. Şimdi bu genç güreşçiye dünyanın en iyi güreş federasyonu olarak gösterilen şirket göz koymuştur... WWE! Bakalım bu federasyonların reytinglerini kurtaran Mr.Hardcore, WWE'de neler yapacak?

Bölümün gelme zamanı: Canım ne zaman isterse. Very Happy
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyPerş. 02 Haz. 2016, 09:25

Takipteyim.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyPerş. 02 Haz. 2016, 11:38

Bekliyorum.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyPerş. 02 Haz. 2016, 12:02

Bekliyoruz Reis.
The Bad Guy
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Bad Guy

REP Puanı : 5

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyPerş. 02 Haz. 2016, 15:40

Takipteyim
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyPerş. 02 Haz. 2016, 21:21

Aha baba döndü.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyCuma 03 Haz. 2016, 00:08

Orta koltuklardan #rez
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyCuma 03 Haz. 2016, 03:51

1.BÖLÜM

ROH Reclamation

...
Mr.Hardcore, Abyss, kafesin tepesindeler. Gerçekten ikisi de tehlikede. Karşılıklı yumruklaşmalar, Hardcore yumruktan sıyrılıyor ve sandalyeyi kaptığı gibi Abyss'in kafasına arka arkaya indiriyor! Şimdi boğazından yakalıyor onu! Hardcore, yapma bunu! Ailesi var onun! O da ne? CHOKESLAM! Hem de kafes kapağından! Ring zemininde yarık oluşuyor! Abyss'in durum pek parlak görünmüyor. Hardcore ringe dönüyor, tuş denemesi 1... 2... 3... Hardcore kazanıyor! Mr.Hardcore yeni ROH World Champion!

TNA Victory Road

...
Killer C, Bully Ray & Devon yerde, Mr.Hardcore kemerlere gözünü dikiyor. Merdiveni düzeltiyor ve tırmanıyor. Şampiyonluğa yakınlar. Devon öbür yandan merdivene çıkıyor ve Hardcore ile karşılıklı yumruklaşıyorlar. Hardcore eğiliyor ve Back Body Drop'la Devon'u aşağı yolluyor. Devon, ayağa kalkmaya çalışan Bully Ray'in üstüne düşüyor. Hardcore kemerlerin kilidini açıyor ve alıyor! Hardcore kemerleri ele geçiriyor! Mr.Hardcore & Killer C ikilisi yeni TNA World Tag Team Champions oluyor! Killer C de merdivenin tepesine çıkıyor ve ikili sevincini taraftarlarla paylaşıyor.

CZW Cage of Death
(Loser Leaves CZW For CZW World Heavyweight Championship)
...
Mr.Hardcore acı içinde sırtını tutuyor ve camlardan kurtulmaya çalışıyor. Nick Mondo onu yumruklamaya devam ediyor. Hardcore yumruklarıyla maça ortak oluyor ve bir DDT geliyor. Sırtına da sandalyeyle vuruyor. Nick Mondo toparlanmaya çalışıyor. Hardcore ona yaklaşırken birden florasanı kafasında patlatıveriyor! Ardından kaldırıyor ve Mondo Crusher geliyor! 1... 2... 3... Nick Mondo kazanıyor! Nick Mondo hala şampiyon! Nick Mondo, aynı zamanda Mr.Hardcore'un CZW kariyerine de son veriyor. Hardcore yorgunluktan ötürü yerden kalkamıyor ve kaşından akan kandan dolayı sakalının bir kısmı siyahtan kırmızıya dönmüş durumda. Güçlükle ayağa kalkıyor ve Nick Mondo galibiyetini kutlarken ringden iniyor. Seyirciler "Thank you Hardcore!" diye haykırmaya başlayınca Nick Mondo eline mikrofon alıp Mr.Hardcore'a sesleniyor.

Nick Mondo: "Hey! Hey, Hardcore, bekle! Sana söylemem gereken şeyler var, ringe geri döner misin?"

Mr.Hardcore, alkışlar eşliğinde ringe geri dönüyor ve Nick Mondo konuşmasına devam ediyor.

Nick Mondo: "Hardcore, gerçekten beni zorladın. Ama görüldüğü gibi seni yendim. O yüzden sana yol gözüktü adamım. Ama şunu bilmeni istiyorum ki, hayatımda çalıştığım en yetenekli güreşçilerden birisin. Senin çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Yolun açık olsun dostum. Bir gün tekrar aynı ringde güreşmek üzere."

Nick Mondo, Mr.Hardcore'a elini uzatıyor. Mr.Hardcore etrafına bakıldıktan sonra tezahüratlar eşliğinde Nick Mondo'nun elini sıkıyor. Ardından mikrofonu eline alıyor.

Mr.Hardcore: "Öncelikle, sizlere desteğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Buraya ilk geldiğim zamandan beri profesyonel güreş için sağlığımı ortaya koydum. Ve sizi mutlu etmeyi başardıysam ne mutlu bana. Maalesef yolun sonuna geldik. Ama bu elveda değil, beni seyretmek için her zaman fırsatınız olacak. Japonya, Meksika, belki de başka bir ülke, ama şunu unutmayın, tekrar görüşeceğiz! Sizi seviyorum."

Hardcore yoğun cheer alıyor ve mikrofonu yavaşça yere koyup Nick Mondo'ya son kez sarıldıktan sonra kafesten ayrılıyor. Tauntunu yapıp bir kere daha pyroları patlattıktan sonra arka alanın yolunu tutuyor. Soyunma odasına giderken bir doktor onun yolunu kesiyor. Revirde yüzünden akan kanı temizledikten sonra kaşındaki yaraya küçük bir bant yapıştırıyor. Mr.Hardcore, doktora teşekkür ettikten sonra soyunma odasına gidiyor ve üstünü değiştiriyor. Orada bulunan birkaç parça eşyasını küçük bavuluna koyduktan sonra otoparka yöneliyor. Cebinden anahtarlarını çıkarıp kapıyı açacakken bir korna sesiyle irkiliyor. Sesin geldiği yöne bakınca siyah, film camlı bir arabanın ona doğru geldiğini farkediyor. Cam azıcık açılıyor.

Adam: "Mr.Hardcore? Gerçekten bu maçta çok iyiydiniz. CZW'dan ayrılmanız yazık oldu. Öte yandan iyi de oldu, çünkü sizin için planlarım var. Buyrun, kartım, lütfen daha sonra beni bu numaradan arayın. İyi akşamlar."

Arabanın içindeki adam, Mr.Hardcore'a bir kartvizit uzatıyor ve araba hızla oradan uzaklaşıyor. Kartvizitin üzerinde bir numara yazmaktadır. "Bununla daha sonra ilgilenirim." diyerek kartviziti cebine koyan Mr.Hardcore biraz eski olan arabasını çalıştırıyor ve evine gidiyor. ROH, TNA ve CZW'da güreştikten sonra içinde bir boşluk oluşuyor. Kafasında tek soru dönüyor: "Şimdi ne yapacağım?" Bunları düşünürken Mr.Hardcore uykuya dalıyor. Ertesi sabah uyanınca aklına cekedinin cebindeki kartvizit geliyor. Cep telefonunu aldı ve kartvizitteki numarayı çevirdi.

Adam: "Alo?"

Mr.Hardcore: "Alo? Merhaba, benim adım Mr.Hardcore. Dün bana bu numarayı aramam söylendi de?"

Adam: "Aramanızı dört gözle bekliyordum, Mr.Hardcore."

Mr.Hardcore: "Benimle ne konuşmak istiyorsunuz acaba?"

Adam: "Sadece iş."

Mr.Hardcore: "Sanki bu sesi tanıyor gibiyim, yoksa?"

Adam: "Doğru cevap, Mr.Hardcore. Şu anda Shane Brandon McMahon'ın ta kendisiyle görüşüyorsunuz."

Mr.Hardcore: "Aman Allahım! Peki bana nasıl ulaştınız?"

Shane McMahon: "Kaynaklarım var, demeyi tercih ediyorum. Mr.Hardcore, kayıtlara göre dün gece CZW ile olan kontratınız bitmiş durumda. Bir hardcore sever olarak maçlarınızı uzun zamandır izliyordum, gerçekten çok yetenekli ve risk almaktan çekinmeyen birisiniz. Size bir teklifim var, ama bu teklif telefonda yapılmaz. Bu Cuma günü, size mail atacağım adrese gelir misiniz? WWE olarak sizinle görüşmek istiyoruz."

Mr.Hardcore: "Tabi ki, Mr.McMahon, siz ne zaman uygun görürseniz."

Bu diyalogtan sonra telefon kapanıyor. Mr.Hardcore'un yüzündeki yorgun ifade hafif bir tebessüme dönüşüyor. Gerçekler ortadaydı, WWE'nin söz sahiplerinden biri onunla görüşmek istiyordu. Bu belki de Mr.Hardcore için yeni bir maceraya açılacak bir yelken...
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyCuma 03 Haz. 2016, 08:11

Roman'ın ağzına kürekle vurman dileğiyle. Hayırlı olsun Very Happy
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyCuma 03 Haz. 2016, 11:14

AJ'e kayıp Heyman Guy olacağın günleri merakla bekliyoruz.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyPtsi 06 Haz. 2016, 19:56

2.BÖLÜM

Büyük gün gelip çatmıştı. Mr.Hardcore, WWE ile yapacağı görüşmeye hazırlanıyordu. Üzerine en sevdiği lacivert gömleğini ve altına aynı renkteki pantolonunu giydi. Bu şık kombini de gri kravatıyla tamamladı. Evinden çıkıp arabasına doğru yürürken yan komşusu yaşlı bayan Mrs. Robinson ile karşılaştı.

Mrs.Robinson: "Ooo, ne kadar şık görünüyorsunuz. Nereye böyle?"

Mr.Hardcore(İçinden): "Ebenin damına, sanane buruşuk?"

Mr.Hardcore: "Bir iş görüşmesine gidiyorum da Mrs.Robinson. Onun için böyle giyindim."

Mrs.Robinson: "Haydi bakalım, umarım kabul edilirsin."

Mr.Hardcore: "Haydi inşallah."

Mr.Hardcore, arabasını çalıştırdı ve Shane McMahon'ın verdiği adrese doğru yola çıktı. ABD'nin yoğun trafiğini de aşan Mr.Hardcore, ufukta WWE resmi binasını gördü. Binanın ihtişamından gözlerini alamadı. Binaya yaklaşınca aşağıda bulunan otoparka girdi. Arabasını parkettikten sonra otoparkta bulunan asansöre bindi ve Shane McMahon'ın belirttiği odanın bulunduğu kata çıktı. Herkesin işi başından aşkındı. Hardcore, görüşmenin yapılacağı odayı ararken bir adam ona seslendi, sesin geldiği yöne başını çevirince farketti ki, ona seslenen kişi Triple H'in ta kendisiydi.

Triple H: "Hoş geldiniz, Mr.Doğan. (El sıkışırlar) Tam zamanında geldiniz, biz de sizi bekliyorduk."

Mr.Hardcore: "Hoşbulduk, Mr.Levasque, kusura bakmayın lütfen geciktim. Trafik berbattı."

Triple H: "Hiç sorun değil. Herkesin başına gelebilir. (Güler) Buyrun, bu taraftan lütfen."

Mr.Hardcore, Triple H'i toplantı odasına doğru takip etti. Gerçekten çok heyecanlı görünüyordu. Triple H, kapıyı açıp içeri girdi ve Mr.Hardcore'u da buyur etti. Mr.Hardcore, toplantı odasında bulunan Shane McMahon, Stephanie McMahon ve Vince McMahon ile el sıkıştıktan sonra kendisi için ayrılan koltuğa oturdu.

Vince McMahon: "Mr.Doğan, öncelikle hoş geldiniz. Oğlum Shane'in size mesajımızı iletmiş olması lazım. Sizi Shane'in önerisi üzerine uzun zamandır izlemekteyiz. Özellikle ROH'da güreştiğiniz zaman Abyss ile yaptığınız Hell In A Cell maçını çok beğenmiştim. Görünüşe bakılırsa Powerhouse bir güreşçi olmanıza rağmen fazla iri olmamanız size High Flyer hareketleri de yapabilme imkanı tanıyor. Ayrıca extreme konusunda ne kadar yetenekli olduğunuzu da gözlerimle gördüm."

Mr.Hardcore: "Boşuna adım Mr.Hardcore değil, Mr.McMahon."

Stephanie, Hardcore'un bu sözüne hafifçe sırıtarak karşılık verdi.

Shane McMahon: "Zaten en çok ilgimi çeken yönünüz o oldu, Mr.Doğan."

Vince McMahon: "Oğlumun da dediği gibi, özellikle bu yönünüzü WWE Universe'ün beğenisine sunmayı çok isterim. Ama PG Era'dan dolayı bunu yapmamız çok zor olacaktır. Bunu özellikle TLC, Extreme Rules gibi şovlarda mümkün olduğunca kullanmaya çalışırız. Şu anda da herhangi bir federasyonda bağımsız olarak da olsa güreşiyor gözükmüyorsunuz, Mr.Doğan. Normalde NXT kadrosuyla başlamanızı düşündüm, ama Shane ve Hunter beni ikna etti. Sizin NXT'de güreşmenize gerek olmadan direk Main Roster'da başlamanızı uygun gördük. Ve lafı daha fazla uzatmadan size teklifimizi sunuyoruz, Mr.Doğan. Stephanie, Mr.Doğan için hazırladığımız şartları aktarır mısın?"

Stephanie McMahon: "Elbette, baba. Evet, Mr.Doğan. Başlangıç olarak ay başı 25.000 $'lık maaş düşündük. Daha sonraları bu maaşın artma olasılığı elbette var. PG'den dolayı fazla extreme maça çıkarmamız mümkün olmayabilir, çünkü güreşçilerimizin sakatlanması gibi bir riske girmek istemiyoruz. Fakat bu konuyu senaryolarda sizinle de mutlaka görüşeceğiz. Canlandıracağınız karakter konusunda bir değişiklik düşünmüyoruz. Daredevil(Risk almaktan çekinmeyen, gözüpek karakter) gimmickinize aynen devam edeceksiniz. 3 yıl sürecek olan bu şartlar sizin için de uygunsa imzayı atalım."

Mr.Hardcore, şartların yazılı olduğu kağıdı bir kere daha inceledi.

Mr.Hardcore: "Pekala, kabul ediyorum."

Vince McMahon: "İşte duymak istediğim şey. Shane, sözleşme..."

Shane McMahon, bir dolabın içinden kapağında WWE logosu bulunan siyah renkli bir klasör çıkardı. Bu esnada Stephanie McMahon da Mr.Hardcore'a bir kalem uzattı. Mr.Hardcore, sözleşmede de yazılı şartları bir kere daha okuduktan sonra isminin yazılı olduğu yerin altında kalan boşluğa imzasını attı. Vince McMahon, Shane McMahon, Stephanie McMahon ve Triple H de imzalarını attıktan sonra herkes ayağa kalktı. Vince McMahon, Mr.Hardcore ile el sıkıştı.

Vince McMahon: "Eveeeet, WWE'ye hoş geldiniz, Mr.Hardcore."

Stephanie McMahon(Telefonunu çıkarır): "Baba, bir dakika, hiç bozmayın."

Stephanie McMahon, Mr.Hardcore ve Vince McMahon'ı el sıkışırken fotoğrafını çekti. Shane McMahon ve Triple H de birkaç toplu fotoğrafta yer aldı. Bu fotoğraflar bizzat Stephanie McMahon tarafından Instagram'da, Twitter'da ve Facebook'ta paylaşıldı. Bu fotoğraflar özellikle Türk hayranların ilgisini çekti ve "Asın bayrakları beyler." temalı mesajlar havada uçuştu. Artık resmileşmişti, Mr.Hardcore artık bir WWE güreşçisiydi. Ve bir sonraki RAW'a duyurulan isimlerden biri olmuştu. Şimdi kafasında yeni bir deli soru dolaşıyordu: "Rakibim kim olacak?"
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyPtsi 06 Haz. 2016, 22:24

ASIN BAYRAKLARI BEYLER.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyPerş. 09 Haz. 2016, 13:53

Bu fotoğraflar özellikle Türk hayranların ilgisini çekti ve "Asın bayrakları beyler." yeni okumaya başladım , başta ilgimi çekmemişti ama merak ettim devamını Very Happy.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyPerş. 09 Haz. 2016, 14:42

Anca okuma fırsatı buldum devamını bekliyoruz reis. Nice bayrak asmalara Very Happy
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

A Turkish in WWE Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE EmptyC.tesi 11 Haz. 2016, 02:27

3.BÖLÜM

Mr.Hardcore, sonraki Monday Night RAW'a duyurulmuştu. Bu da çalışması gerektiği anlamına geliyordu. Performance Center'ın adresini Shane McMahon'dan almıştı. Arabasıyla aldığı adrese gitti ve arabasını otoparka bıraktı. Üzerinde siyah bir atlet, altında ise aynı renkte Adidas marka bir eşofman altı vardı. Şov için çalışırken kimseyle konuşmadı. Bu durum bazı güreşçilerin dikkatini de çekmişti.

The Miz: "Hey, şu çocuk da kim?"

Chris Jericho: "Bilmiyorum, WWE'ye gelen yeni güreşçi olmalı."

Kevin Owens: "Ben bu çocuğu tanıyorum."

Chris Jericho: "Sahi mi?"

Kevin Owens: "Evet. Adı Mr.Hardcore. Türk. ( Bu esnada Mr.Hardcore, antrenörüyle Suplex çalışması yapmaktadır ) ROH'dayken onunla güreşmiştim. Gerçekten hırslı ve çalışkan birisi. Başarısızlığa tahammülü yok. Hareketleri de gayet iyi satıyordu. Ben bile bir an ona yanlışlıkla gerçekten vurduğumu düşünmüştüm. Bakmayın genç olmasına. O ring adını boşuna almadı."

The Miz: "Bakalım anlattığın kadar iyi miymiş, Kevin?"

Kevin Owens: "Sadece maçını seyret ve gör."

Mr.Hardcore o haftasını WWE Performance Center'da antrenman yaparak ve senaryosunu çalışarak geçirdi. Zaman su gibi akıp geçmişti ve asıl büyük gün gelip çatmıştı.

WWE Monday Night RAW

Güzel bir Madison, Wisconsin akşamıydı. WWE Monday Night RAW şovu başlamak üzereydi. Seyirciler ellerinde pankartları, çerezleri, içecekleriyle yavaş yavaş yerlerini almakla meşguldü. Kameramanlar ve spikerler de son hazırlıklarını yapıyordu. Arka alan da oldukça hareketliydi. Güreşçiler ring kıyafetlerini çoktan giymiş, senaryoları son kez gözden geçiriyorlardı. Mr.Hardcore da ring kıyafetini giymişti. Üzerinde "MR.HCORE" yazan siyah bir tişört, altında lacivert bir mayo, beyaz dizlikler ve siyah alev desenli botlar vardı. Ayrıca girişi için bir de güneş gözlüğü vardı. İlk defa bir WWE şovuna çıkacağından dolayı inanılmaz heyecanlı görünüyordu. Heyecanını bastırmaya çalışırken yanına ROH'dan tanıdığı arkadaşı Kevin Owens geldi.

Kevin Owens: "Hey, nasılsın dostum?"

Mr.Hardcore: "Altıma yapmak üzere olmam dışında iyiyim, Kevin."

Kevin Owens: "Hahaha, hey biraz sakin ol. Sanki ilk defa ringe çıkacaksın. Bak, heyecanını bastırmak için sana öğrettiğim nefes çalışmasını yapmayı deneyebilirsin."

Mr.Hardcore: "Zaten denedim."

Kevin Owens: "O zaman, seyircileri çıplak AJ Lee olarak düşünebilirsin."

Mr.Hardcore: "Ne yapmaya çalışıyorsun, bana kalp krizi geçirtmeye mi?"

Kevin Owens: "Tamam tamam, kabul ediyorum kötü bir fikirdi. O zaman, sadece ringe çık ve her şeyi akışına bırak. Aklıma başka bir şey gelmiyor. İzninle, çalışmam gerekiyor. İyi şanslar, dostum."

Mr.Hardcore: "Sana da."

Kevin Owens, Mr.Hardcore'a hafifçe sarıldıktan sonra yanından ayrıldı. Shane McMahon da şovun başlamak üzere olduğunu güreşçilere duyurdu ve Mr.Hardcore'dan kendisiyle gelmesini söyledi. Birlikte giriş kapısına çıkan yola gittiler.

Shane McMahon: "Şimdilik işi bana bırak. İsmini duyar duymaz çık ve taraftarı coştur."

Mr.Hardcore: "Tamam, Mr.McMahon."

Shane McMahon: "Haydi bakalım, şu heyecanını da at üzerinden. Dünyanın en iyi güreş şirketinin bir parçasısın artık."

A Turkish in WWE Pyro-RAW-WWE-620x350

Pyrolardan oluşan mükemmel bir gösteriyle RAW açıldı. Kameralar bir süreliğine tezahürat yapan seyircileri çektikten sonra Commentary Team'e döndü.

A Turkish in WWE Normal_3rd_August_2015_mp4_20150804_193901_215

Michael Cole: Merhaba, millet. Monday Night RAW'a hoş geldiniz! Bu hafta Madison, Wisconsin'deyiz. Ve bu gece aramıza yeni bir güreşçi katılıyor.

JBL: Mr.Hardcore ismi. Türkiye'den geliyor. Ve bu gece kendisinin ringde görülmesi bekleniyor. Bakalım neler yapacak?

Shane McMahon, "Here Comes The Money" şarkısının duyulmasıyla Mr.Hardcore'a göz kırparak işaret verdi ve giriş bölümünde gözüküp meşhur dansını yaptı.

A Turkish in WWE Giphy

Ardından birkaç taraftarla tokalaştıktan sonra ringe girip konuşmasına başladı.

A Turkish in WWE 2a70e0d236573b86b96a6b9450394abd_crop_north

Shane McMahon: "Bayanlar ve baylar, hepiniz Monday Night RAW'a hoş geldiniz! Güzel bir Money In The Bank şovunu daha geride bıraktık. Yeni bir şampiyon adayı, yeni kemer sahipleri ve dahası. Başka bir şirkette, Money In The Bank'tan önce bir yeteneğin sözleşmesi sona erdi. Ve kendisi WWE'de güreşmeyi kabul etti. Lafı fazla uzatmadan onu ringe davet etmek istiyorum. Karşınızda, İstanbul, Türkiye'den, MR.HARDCORE!"

"Nightmare"ın çalmaya başlamasıyla Mr.Hardcore derin bir nefes aldı ve giriş bölümünde gözüktü. Bir anda WWE Universe ona tezahürat yapmaya başladı. Mr.Hardcore, kollarını iki yana açıp birkaç saniyeliğine bağırarak ringe doğru yürüdü. Ringe gelince köşeye çıkıp yumruğunu havaya kaldırdı. Ardından ringe girip bir kere daha köşeye çıktı ve kollarını havaya kaldırarak Shane McMahon'ın arkasında kalan pyrolar patladı. Ardından Shane McMahon ile tokalaştıktan sonra mikrofonu devraldı ve konuşmasına başladı.

Mr.Hardcore: "Merhaba, WWE Universe. Benim adım Mr.Hardcore. Bu noktaya gelene kadar pek çok şirkette ringe çıktım. Pek çok kemeri belimde taşıdım. Ve geçenlerde son çalıştığım yerden de ayrıldım. Ardından Shane McMahon ile tanıştım, kendisi WWE'de güreşmem için teklifte bulundu. Elbette dünyanın en tanınmış güreş şirketinden gelen bu teklifi reddetmek aptallık olurdu. Sonuç olarak, başarılarıma yenilerini eklemek adına bir sonraki durağım WWE olacak. Bunu başarmak için de elimden geleni ardıma koymayacağım, hem güzel ülkem, Türkiye için, hem de güreş için! O yüzden diyorum ki Mr.McMahon, en iyi atışınızı yapın bakalım!"

Shane McMahon: "Madem bu kadar ısrar ediyorsun. Pekala. Birazdan rakibin ringde olacak, şimdiden iyi şanslar, Hardcore."

WWE Universe "HARDCORE! HARDCORE! HARDCORE!" diye bağırmaya başlarken Mr.Hardcore gözlüklerini ve tişörtünü çıkardı. Gözlüklerini kenara koyarken tişörtünü top şekline getirip tribünlere fırlattı. Bu esnada arenada ışıklar loş bir renk almaya başladı.

A Turkish in WWE USy5QZ

Mr.Hardcore'un WWE'deki ilk rakibi Tyler Breeze'in ta kendisiydi. Tyler Breeze telefonuna bakıp selfieler çeke çeke ringe gelirken Mr.Hardcore "Ulan bu herifte de tam ibne tipi var. Ringdeyken dayamasa bari." diye düşündü. Tyler Breeze ringde son bir selfie çektikten sonra yeleğini çıkardı ve timekeeper zili çaldı.

MR.HARDCORE VS. TYLER BREEZE

Tyler Breeze, Mr.Hardcore'u bir süre süzdükten sonra lock-up ile maça başlıyorlar. İplere doğru gelince hakem iki güreşçiyi ayırıyor o ara Tyler Breeze, Mr.Hardcore'a bir tokat atıyor. Mr.Hardcore sinirleniyor ve "Bana ha?" diyerek Tyler Breeze'e tokat atarak karşılık veriyor. Tyler Breeze yüzünü tutuyor ve "Benim güzel yüzüm. Bunu ödeyeceksin!" diye bağırarak Mr.Hardcore'a arka arkaya yumruklar atmaya başlıyor. Mr.Hardcore 1-2 yumruğundan sıyrılınca aynı şekilde karşılık veriyor. Ardından karın boşluğuna da bir diz atıyor. Tyler Breeze eğilmiş durumdayken Mr.Hardcore onu kaldırıyor ve Suplex geliyor. Şimdi yerdeki Tyler Breeze'i tekmelemeye devam ediyor. Tyler Breeze ayağa kalkmaya çalışırken Mr.Hardcore onu arkasından kavrıyor ve bir German Suplex yapıyor. Bırakmadan tuş denemesi 1... Tyler Breeze kurtuluyor. Tyler Breeze kurtulunca bir Clothesline ile Mr.Hardcore'u indiriyor. Ardından bir tane daha. Birkaç tane de yumruk attıktan sonra iplere gönderiyor ve bir Flying Forearm Smash yapıyor. Tuş denemesi 1... Mr.Hardcore kurtuluyor. Mr.Hardcore kalkınca Tyler Breeze'in yumruğundan sıyrılıyor ve bir Enzu Giri patlatıyor. Üstüne de bir Body Slam yapıyor. Tyler Breeze oturur pozisyondayken Mr.Hardcore iplerden sekiyor ve sırtına bir Drop Kick yapıyor. Tyler Breeze kalkınca Mr.Hardcore bir Super Kick'i ıskalıyor ve Tyler Breeze bir Super Kick patlatıyor! Tuş denemesi 1... 2... Mr.Hardcore kurtuluyor. Tyler Breeze "Yerde kal!" diye bağırıyor ve Mr.Hardcore'un yüzünü yumruklamaya başlıyor. Ardından bir Suplex yapıyor. Bir tane de Calf Kick patlatıyor. Tyler Breeze taunt yaparken Mr.Hardcore toparlanıyor ve arkasında durup ters bir ifadeyle bakıyor. Ardından Tyler Breeze arkasını döner dönmez kafayı gömüyor! Ardından onu köşeye fırlatıp yumrukları saydırıyor. Ardından Belly To Belly Suplex ile fırlatıyor Tyler Breeze'i. Tyler Breeze ayağa kalkar kalkmaz Mr.Hardcore onu kucakladığı gibi bir Backbreaker yapıyor. Tyler Breeze sırtını tutuyor(Bu esnada kendisine doğru eğilen Mr.Hardcore'a "Hey biraz yavaş olmayı denesen?" diye fısıldadı). Mr.Hardcore, Tyler Breeze'i kaldırmaya çalışırken Tyler Breeze ona bir tekme atıyor. Ardından kafasını yakalayıp bir Tornado DDT patlatıyor. Tuş denemesi 1... 2... Mr.Hardcore yine kurtuluyor. Tyler Breeze yine çıldırmışçasına Mr.Hardcore'u tekmeliyor. Mr.Hardcore kalkmaya çalışırken Tyler Breeze onu yakalıyor ve Reverse DDT geliyor. Mr.Hardcore ayağa kalkmaya çalışırken Tyler Breeze iplerden sekiyor ve Body Splash ile zıplıyor ama Mr.Hardcore onu yakalıyor ve Swinging Side Slam yapıyor! Mr.Hardcore şimdi işi bitirmek için taunt yapıyor. Tyler Breeze kalkıyor, arkasını döner dönmez Mr.Hardcore onu sırt üstü gelecek şekilde omuzluyor. Ardından sağ omzuna getiriyor ve başını yere çarptırarak finisherı Victory Slam'i tamamlıyor! Tuş denemesi 1... 2... 3...

Hakem "3!" der demez Mr.Hardcore, Tyler Breeze'in üstünden kalktı ve WWE Universe'ün tezahüratları eşliğinde sevinmeye başladı. Koşarak köşeye çıktı ve taunt yaptı. Ardından hakem onun elini kaldırdı. Mr.Hardcore ringde kısa bir süre daha sevindikten sonra ringden indi. Birkaç taraftarla tokalaşarak giriş bölümüne doğru yürüdü. Son bir taunt daha yaptıktan sonra arka alanın yolunu tuttu. Tüneli andıran hafif karanlık bir yoldan geçtikten sonra arka alana çıktı. Maçın yorgunluğu ve heyecanından ötürü kendinde değildi. Soyunma odasına doğru gidecekken Shane McMahon onu alkışlayarak karşıladı. Triple H de yanındaydı.

Shane McMahon: "Gerçekten iyiydin."

Triple H: "Senden çok ümitliyiz, evlat."

Mr.Hardcore, bu övgülere gülümseyerek karşılık verdi. Soyunma odasında üstünü giyindikten sonra evine gitmek üzere hazırlanmaya başladı...

A Turkish in WWE
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» A Turkish in WWE [Season 2 Part 1]
» Wrestling Turkish Federation [WTF]