PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

The Rock talks to little Jon Moxley

YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

The Rock talks to little Jon Moxley Empty
MesajKonu: The Rock talks to little Jon Moxley   The Rock talks to little Jon Moxley EmptyC.tesi 11 Haz. 2016, 23:55

The Rock talks to little Jon Moxley 13442389_10209418067318702_1494198157579397836_n
The Rock odasında telefon görüşmesi yaparken Jon Moxley tişörtlü bir çocuk kadraja girer.

The Rock: Jon Moxley! Burada ne işin var?

Çocuk: Sokakta torba tutarım flörasanlarla dolu bir güreş yaşantım var ve PWE Şampiyonuyum.

The Rock: Tamam. Görünüşe göre şu an The Rock'un toplarıyla değil The Rock ile konuşmaya geldin. Pekala Moxley, zaten erkek erkeğe konuşma zamanımız gelmişti.

Çocuk: Ben Jon Moxley'im ve herkesi yenebilirim.

The Rock: Anlıyorum. Bak Moxley. The Rock buralarda yokken burada yenmedik adam bırakmadın. Şampiyonluklar kazandın .Ailevi durumların, geçmişin ve daha bir çok yönünle çoğu kişinin ilgi odağı oldun. Ancak anlayamadığın bir şey var adamım. Bütün bunları The Rock yokken başardın. Evet bu doğru. Ama şimdi The Rock var ve senin yapacak olduğun tek şey şeker kıçını The Rock'a doğru çevirmek. Yıllar da geçse bu asla değişmeyecek asla The Rock'tan daha iyi olamayacaksın. Bütün bunların sebebini biliyorsun değil mi? 

Çocuk: Evet biliyorum. Asla The Rock'tan daha iyi olamayacağım.

The Rock: Evet Moxley, biliyorsun. Asla The Rock'tan daha iyi olamayacaksın. Bu yüzden şimdi The Rock'a şeker kıçını ne taraftan tekmelemesini istediğini söyle.

Çocuk: Şe-

Birden sesini yükseltir

The Rock: THE ROCK'UN BUNU SANA SORACAK HALİ YOK! THE ROCK ŞEKER KIÇINI NERDEN TEKMELEMEK İSTERSE ORADAN TEKMELER!

Çocuk birden ağlamaya başlar.

The Rock: Moxie? Yoksa ağlıyor musun? Hadi ama Moxie! Bu erkek erkeğe bir konuşma olmalıydı ve bütün bunları The Rock'u sinirlendirmeden önce düşünmeliydin. Ama merak etme The Rock sana merhamet edecek ve bu işi en acısız yoldan halletmeye çalışacak. 

The Rock: Hadi ama Moxie! Ağlamaya bir son ver artık. 

Cebinden bir The Rock figürü çıkarır ve çocuğa uzatır çocuğun morali yerine gelir.

The Rock: Bak, The Rock'tan sana küçük bir hediye. Şimdi bunu al ve bununla eğlenmeye çalış. Ama ona iyi davran. Yoksa küçük Rocky senin şeker kıçına okkalı bir tekme atar. Anlaştık mı Moxie? Bence anlaştık. 

OUT: SADECE FİKİR LITTLE JOHN CENA SEGMENTİNDEN ALINTIDIR

The Rock talks to little Jon Moxley
1 sayfadaki 1 sayfası