PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 16 Haziran PWE XXtreme *BANT*

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 3278
REP Puanı : 53
Kayıt tarihi : 09/08/12

MesajKonu: 16 Haziran PWE XXtreme *BANT*   Perş. 16 Haz. 2016, 19:00


Angel With A Shotgun eşliğinde pyrolar patlıyor. Spiker masamıza dönüyoruz ve sadece Renee Young'un olduğunu görüyoruz.


Renee Young: Bayanlar ve baylar, Xxtreme'e hoş geldiniz! Bugüne özel kadın izleyicilerimize %30 indirim yaptık ve kadın kılığına girip bilet almaya çalışan 700 tane erkek hayran yakalandı. Demek istediğim şu ki: Bu yaptığımız şey insanları heyecanlandırıyor. Peki neden spiker masasında tekim? Bu geçici bir şey. Partnerim birazdan burada olac-


(cheer)

Stephanie McMahon girişte gözüküyor. Ringe ilerliyor Stephanie.


Stephanie McMahon: Bu benim için gerçekten de bir sürpriz oldu. Uzun yıllar önem verilmeyen kadın güreşine özel bir şov açılması beni şok etti. Daha da sürpriz olan şey ise geçen gece Jimmy Jacobs'tan bir telefon almam ve benden Xxtreme şovunun açılışında bir konuşma yapmamı istemesiydi. Sonuçta bu konuşmayı sadece benden değil, bir McMahon'dan istiyordu. Yine de kabul ettim ve pişman olmayacakmışım gibi bir hava var. Dediğim gibi kadın güreşi bir kaç istisna dönemler dışında hep hor görüldü. Bazı dönemlerde hor görülmekte haklıydı çünkü sadece güzelliği sayesinde kemer alan 'divalar' şirketin 1 numaralı kadınlarıydı. Yetenekleri sıfırdı. Ama zamanlar değişti. Dünyadaki en iyi kadın güreşçilerin çoğu artık PWE ile sözleşme altında ve onlar bugün sadece bir gösteri ortaya koymayacak, kadın güreşinin yeniden doğuşunu sergileyecek. Beni bilirsiniz normalde çok konuşmayı severim ama bu ringden ayrılıp spiker masasına geçmeyi ve yetenekli isimlerin ringde sanatını ortaya koyması için sabırsızlanıyorum. Shall we begin?

Stephanie alkışlar eşliğinde ringden iniyor ve Renee Young'un yanına geçiyor.


You Can Look, But You Can't Touch çalıyor. Nikki Bella'ya seyirciden karışık tepki geliyor.


Nikki coşkulu bir girişin ardından ringe giriyor.


Higher eşliğinde Kaitlyn geliyor. Kendisine destek var seyircilerden.


Ringe giriyor. İki isim birbirlerine bakarken Rise'daki Kaitlyn vs AJ Lee maçında yaşananları tekrar izliyoruz.

Renee Young: Hatırlayacağınız üzere Kaitlyn ve AJ Lee'nin maçından sonuç çıkmamıştı. İki ismin de omuzları 3 saniye yerde kalınca maç berabere bitmiş, ikisi de 1 puanla yetinmişti.

Stephanie McMahon: Favorim Nikki Bella. Güzelliğin ve yeteneğin kusursuz bir birleşimi olduğunu düşünüyorum Nikki'nin. Bastır kızım!

Puan tablosu ekrana geliyor.

AJ LEE 1 MAÇ 1 PUAN
KAITLYN 1 MAÇ 1 PUAN
NIKKI BELLA 0 MAÇ 0 PUAN

Hakem zili çalıyor.

NIKKI BELLA VS KAITLYN


Nikki ve Kaitlyn birbirlerinin çevresinde dönüyorlar ilk başta. Lock-up’a giriyorlar. O pozisyonda dönmeye devam ediyorlar ve kimin üstün olduğunu belirlemeye çalışıyorlar. Kaitlyn aniden  bastırıp Nikki’nin kolunu yakalıyor, döndürüyor ve Nikki’nin ensesine bastırıyor. O şekilde döndürüyor. Nikki acı çekerken Kaitlyn ittiriyor onu. Nikki ensesini tutarak ona dönerken Kaitlyn ‘’hadi gel’’ işareti yapıyor. Nikki koşuyor ama Kaitlyn onu tutuyor ve köşeye gönderiyor. Nikki son anda kendini frenliyor. Kendisine doğru gelen Kaitlyn’e son anda bir Back Kick vuruyor Nikki. Kaitlyn karnını tutarken Nikki onu yakalıyor ve en alttaki turnbuckle’a doğru Reverse STO yapıyor. Kaityn suratını çarpıyor. Nikki onu ringin ortasına çekip tuşa gidiyor. 1, 2- Kaitlyn kurtulmasını biliyor. Nikki ayağa kalkıyor ve bekliyor. Kaitlyn de kalkarken Nikki onun karnına tekme atıyor. Kaitlyn sırtüstü yerde yatarken Nikki’den bekletmeden bir Leg Drop geliyor. Tuşa gidiyor. 1, 2- Kaitlyn son anda atıyor. Nikki sinirleniyor iyice. Kaitlyn’i kafasından ve kolundan tutarak kaldırıyor. Fisherman Suplex pozisyonunda tutuyor. Kaldırmaya çalışıyor ama Kaitlyn direniyor. En sonunda Nikki’nin sırtını yumruklamaya başlıyor Kaitlyn. Nikki bıraktığında Kaitlyn’in üzerine doğru koşuyor ama Kaitlyn’den enfes bir Big Boot geliyor. Nikki yere yapışırken Kaitlyn tuş deniyor. 1, 2- Nikki kurtuluyor. Kaitlyn vakit kaybetmeden Nikki’yi kaldırıp iplere fırlatıyor ve o döndüğünde Back Body Drop ile fırlatmayı deniyor ancak Nikki onun suratına tekme atıyor. Kaitlyn yamulurken Nikki’den Clothesline geliyor ve Kaitlyn kendini yerde buluyor. O kalkmaya çalışırken Nikki’den bir Low-Angle DDT geliyor ve Kaitlyn yere düşüyor. Nikki tuşa gitmek yerine Kaitlyn’in kalkmasını bekliyor. O kalkarken Nikki onu yakalıyor ve iplere doğru sürüklüyor. Orada kıstırırken Kaitlyn’in köprücük kemiğine doğru çok sert bir Knife-Edge Chop vuruyor Nikki. Kaitlyn acı içerisinde uzaklaşmaya çalışırken Nikki ise Forearm Smash için işaretini veriyor. Kaitlyn arkasını dönerken Nikki koşuyor ama Kaitlyn eğiliyor, Nikki arkasını döndüğünde çok sert bir tokat geliyor Kaitlyn’den. Nikki suratını tutarken Kaitlyn iplerden sekiyor ve Running Crossbody ile indiriyor Nikki’yi. Nikki yerdeyken Kaitlyn ayağa kalkıyor ve taunt atıyor. Nikki iplere sürünüyor. Kaitlyn kalkmasını bekliyor onun. Nikki iplere tutunarak kalkmaya çalışırken Kaitlyn koşuyor ve Sliding Europan Uppercut ile iyice haşat ediyor Nikki’yi. Nikki yerdeyken Kaitlyn kaldırıyor onu ve Inverted DDT pozisyonunda tutuyor. Derken Nikki çırpınıyor ve Kaitlyn’i Alabama Slam pozisyonunda kaldırmayı deniyor……Başarılı!

Stephanie McMahon: Şu güce bir bakın. Onu favori göstermemin bir sebebi var!


Alabama Slam pozisyonunda tutmaya devam ediyor ama Kaitlyn çırpınarak iniyor onun omuzlarından ve Nikki arkasını döndüğünde Spear! Tuşa gidiyor. 1, 2, 3!

Kaitlyn galibiyet ile tanışıyor. Nikki kendini ring dışına yuvarlarken puan tablosuna göz atıyoruz.

1- KAITLYN 2 MAÇ 3 PUAN
2- AJ LEE 1 MAÇ 1 PUAN
3- NIKKI BELLA 1 MAÇ 0 PUAN

Renee Young: Böylece Nikki Bella, Women's Championship hayallerini şimdilik rafa kaldırmış oluyor.

Stephanie McMahon: Bu cümlenin anahtar kelimesi 'şimdilik'. 

Kaitlyn sevinirken bir müzik duyuluyor.


AJ Lee bu! Seke seke ringe ilerliyor. Ringe girdikten sonra Kaitlyn ile face-to-face yapıyorlar.


Arka alana dönüyoruz.

Cathy Kelley: Bayanlar ve baylar, bugünkü konuğumuz....


Cathy Kelley: ...Paige! Paige, konuğum olduğun için çok teşekkür ederim.

Paige: Rica ederim Cathy.

Cathy Kelley: Gecenin Main-Eventinde bloktaki iki rakibin Ivelisse ve Sasha Banks karşılaşacak. Ne düşünüyorsun?

Paige: Mısırımı alıp maçı ''yiyin birbirinizi'' modunda izlemeyi düşünüyorum. Rakiplerimin ikisine de biraz saygım var. Sasha Banks gerçekten bu devrimi gerçekleştirmek için elinden geleni yaptı. Ivelisse ise dünyanın çeşitli yerlerinde güreşmiş tecrübeli birisi. Ama hayatın acımasız bir gerçeği var. O da ikisinin de beni yenemeyecek olduğu. İki maçımı da kazanarak Summerslam'e gideceğim. Los Angeles'tan ise yeni Women's şampiyonunuz olarak ayrılacağım. Bugünkü maç izlemesi zevkli bir maç olacaktır kuşkusuz, ama neticeyi değiştiremeyecek. Netice ise benim. 'The Anti-Diva' Paige. 

Kameralar kapanıyor.


(cheer)


The Boss girişte! PWE ekranlarında ilk kez!


Renee Young: Stephanie, şimdi düşündüm de sen ve Sasha kişilik olarak oldukça benziyorsunuz.

Stephanie McMahon: Saçmalama Renee. Ben özelim.

Sasha ringe ilerliyor. Blok B'nin ilk maçı için tek gereken şey Ivelisse'in ringe girmesi şimdi.


Biraz ilginç bir müzik ile Ivelisse Velez ringe ilerliyor.

Renee Young: PWE debutunu yapan bir başka isim de Ivelisse. Ne düşünüyorsun Steph?

Stephanie McMahon: Açıkçası onu ilk kez görüyorum ama şimdiden ilgimi çekti.

Ivelisse ringe giriyor.

(son of havoc'u yok sayın)

Ivelisse cekedini çıkarıyor ve havayı yumrukluyor. Zil çalıyor

IVELISSE VELEZ VS SASHA BANKS


Ivelisse ve Sasha birbirlerine bakıyor. İyice yakınlaşıyorlar ve face-to-face yapıyor. Sasha parmağı ile Ivelisse’i dürtüyor ve ‘’I’m the boss’’ diyor. Ivelisse onun elini itiyor ve ani bir tokat geçiriyor. Sasha çok sinirlenip Ivelisse’in üzerine atlıyor. Ivelisse yere yıkılıyor ve Sasha orada onun kafasını ringe vurmaya başlıyor. Hakem alıyor Sasha’yı Ivelisse’nin üzerinden. Sasha hakemi itekliyor ve kalkmaya çalışan Ivelisse’e tekme atmayı deniyor. Ivelisse aniden Sasha’nın bacağını tutuyor ve ayağa kalkarken Sasha’dan diğer ayağıyla müthiş bir Enzugri geliyor! Ivelisse yere yığılırken Sasha’ya taraftarın desteği artıyor. Sasha, Ivelisse’nin kalkmasını bekliyor. Ivelisse ipleri tutarak kalkarken Sasha onun üzerine koşuyor fakat Ivelisse aniden Sasha’nın kafasını yakalıyor ve iplere vuruyor. Sasha geriye sekerken Ivelisse’den bir Spinning Heel Kick geliyor Sasha’ya ve Sasha kendini yerde buluyor. Ivelisse tuşa gidiyor. 1, 2- Sasha kalkmasını biliyor. O kalkarken Ivelisse onu izliyor. Sasha’nın karnına tekme atıyor ve DDT pozisyonunda tutuyor. Tornado DDT için köşeye doğru koşuyor ama Sasha ittiriyor onu ve Ivelisse köşeye çarpıyor. Sasha onu arkadan roll-up’a çekiyor derken Ivelisse aniden kendisine çeviriyor roll-up’u. 1, 2- Sasha zorla atıyor. Ivelisse hemen hazır bir vaziyette kalkmakta olan Sasha’yı yakalıyor ve Neckbreaker ile yere indiriyor. Sasha yerde yatarken Ivelisse onun başında taunt atıyor. Sasha ayaklanırken Ivelisse köşeye çıkıyor. Sasha kalktığında Ivelisse atlıyor ve müthiş bir Diving Hurricanrana vuruyor! Sasha ringin kenarına uçuyor. Ivelisse onu yakalayacakken Sasha kendini ring dışına yuvarlıyor. Ivelisse nefretle bakıyor Sasha’ya. Sasha soluklanırken Ivelisse iplerden sekiyor ve Somersault Plancha ile atlıyor! Yok artık!

Renee Young: İşte tecrübe! Muhteşem bir uçuş Ivelisse’den!

Ivelisse, iyice sersemleyen Sasha’yı kaldırıp ringe sokuyor. O kalkmaya çalışırken Ivelisse iplerden zıplıyor ve Diving Penalty Kick vuruyor Sasha’nın göğüs kafesine doğru! Sasha yığılırken Ivelisse tuş deniyor. 1, 2- Sasha yine atıyor. Ivelisse şaşırıyor bayağı. Sasha’yı kafasından tutup kaldırıyor ama Sasha’dan ani bir Jawbreaker geliyor. Ivelisse’nin çenesi büyük olunca hareket büyük bir etki bırakıyor. O çenesini tutarak iplere gerilerken Sasha’dan bir Dropkick geliyor ve Ivelisse iplere çarparak yere düşüyor. Sasha onun tek bacağını yakalıyor ve ringin ortasına sürüklüyor. Köşeye çıkıyor Frog Splash için. Atlıyor…. Ivelisse çekilince Sasha ringe çakılıyor. Ivelisse sırıtıyor ve yerdeki Sasha’ya tuşa gidiyor. 1, 2- Yine olmadı! Sasha direniyor. Ivelisse, Sasha’yı yerden kaldırıyor ve köşeye fırlatmayı deniyor. Ancak Sasha avantajı kendine çeviriyor ve Ivelisse’i atıyor köşeye. Sonrasında koşuyor ve Monkey Flip ile uçuruyor! Ivelisse bu sefer kendi isteği dışında uçuyor. Kalkmaya çalışırken Sasha gidiyor ve Japanese Arm Drag ile fırlatıyor Ivelisse’i. Ivelisse yine ayağa kalkınca Sasha aynısından yapıyor tekrar. Tuş denemesi. 1, 2- Ivelisse kurtuluyor. Sasha ayağa kalkıyor ve taunt atıyor. Ivelisse kalkınca bir Japanese Arm Drag daha deniyor ama Ivelisse sıçramıyor ve Sasha’nın kolunu döndürerek müthiş bir Roundhouse Kick vuruyor suratına. Sasha ipleri tutuyor hemen Ivelisse tuşa gitmesin diye. Ivelisse sinirlenip ‘’benimle mi güreşeceksin yoksa iplerle mi?’’ diye bağırıyor Sasha’ya. Sasha kalkmaya çalışırken Ivelisse onu kendisine çeviriyor…Sasha’dan Elbow Smash geliyor Ivelisse’e. Ivelisse sersemlemişken Sasha onu çeviriyor ve Double Knee Backbreaker ile indiriyor….hareketi çeviriyor ve Bank Statement! 

Stephanie McMahon: Bu maç burada biter.

Ivelisse çırpınıyor. İplere sürünüyor. Acı çekse de direniyor. Sasha bu gidişle Ivelisse’in iplere erişeceğini anlayıp hareketi bırakıyor. Yeniden ringin ortasına çekmeye çalışırken Ivelisse bacaklarıyla ittiriyor Sasha’yı. Sasha geriye sekerken Ivelisse ayağa kalkıyor ve Clothesline ile indirmeyi deniyor Sasha’yı. Sasha onun kolunu yakalıyor ve Small Package’e çekiyor! 1, 2…………


Ivelisse yuvarlandı ve şimdi Sasha’nın omuzları yerde. 1, 2, 3!


Ivelisse kazandı! Şok bir galibiyet alıyor Ivelisse'den. Sasha neredeyse kazanacaktı! Sasha sinirle ayağa kalkarken Ivelisse ring dışına çıkıyor ve galibiyetini orada kutluyor. Sasha sinirden neredeyse ağlamak üzere.

Renee Young: Bu tablo gerçekten çok üzücü. Sasha'nın bu işe olan tutkusunu görebiliyorsunuz sayın seyirciler.

Stephanie McMahon: Evet öyle Renee ama maçı kaybetti. Rakibinin çevirdiği gibi maçı kendisi çeviremedi. Ivelisse'i kutlamaktan başka yapılacak bir şey yok.

Renee Young: Sanırım haklısın Steph ama Sasha için hiç bir şey sonlanmış değil. Eğer Paige'i mağlup ederse ve Paige de Ivelisse'i yenerse hala bir şansı olabilir. Nasıl mı? Puan tablosunu alalım.

1- IVELISSE 1 MAÇ 2 PUAN
2- SASHA BANKS 1 MAÇ 0 PUAN
3- PAIGE 0 MAÇ 0 PUAN

Kameralarımız yeniden ringe çevriliyor ve Sasha Banks sinirden ipleri tekmeliyor. En sonunda köşeye çöküyor ve orada galibiyetini kutlayan Ivelisse'i izliyor.

Stephanie McMahon: Ve böylece ilk XXtreme şovunun sonuna gelmiş bulunmaktayız baylar ve bayanlar.

Renee Young: Önümüzdeki hafta Showdown'da gerçekleşecek Paige vs Ivelisse maçı çok şeyi etkileyecek, Ivelisse kazanırsa Summerslam'i garantileyecek. Paige kazanırsa her şey haftaya olacak XXtreme şovundaki Paige vs Sasha Banks maçına kalacak. Aynı zamanda haftaya Blok A'nın da finali gerçekleceşek. AJ Lee, Nikki Bella'ya karşı. AJ Lee'nin mutlaka galibiyet alması lazım yoksa Kaitlyn, Women's Championship maçına çıkmaya hak kazanacak. Bu heyecanlı turnuvanın sonunu getireceğimiz haftaya olacak XXtreme şovunda görüşürüz. İyi geceler.RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Achilles
Moderatör
Moderatör
avatar

Mesaj Sayısı : 3357
REP Puanı : 32
Kayıt tarihi : 04/04/16
Yaş : 22
Nerden : Dublin, Ireland

MesajKonu: Geri: 16 Haziran PWE XXtreme *BANT*   Perş. 16 Haz. 2016, 19:06

Ya finaldeyim ya da AJ ile eşit kalacağız . Olsun bu da iyi . Emeğine sağlık reis.

Bu arada " Bastır kızım ! " a çok güldüm Very Happy


And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!
 


THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 2677
REP Puanı : 31
Kayıt tarihi : 13/01/16
Nerden : Samsun

MesajKonu: Geri: 16 Haziran PWE XXtreme *BANT*   Perş. 16 Haz. 2016, 19:21

Gözlerim bayram etti lan.


''The REIS'' John Cena

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Bad Guy
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
avatar

Mesaj Sayısı : 113
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 26/03/16

MesajKonu: Geri: 16 Haziran PWE XXtreme *BANT*   Perş. 16 Haz. 2016, 19:23

Emeğinize Sağlık


FOLLOW THE BUZZARDS... "


Karakter: BRAY WYATT / STING

Theme Song : Live in Fear

Finisher : Sister Abigail , Running Senton / Scorpion Death Drop , Scorpion Death Lock

Başarılar : - Current GIFT OF ABIGAIL CHAMPION
 - First PWE UNDISPUTED CHAMPION
First GIFT OF ABIGAIL CHAMPION )

Site içi Başarılarım : 

      Ayın Promosu ( Stamp- Bray Wyatt ) Mayıs 
Ayın Promo Üstadı ( Bray Wyatt ) Mayıs
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Geri: 16 Haziran PWE XXtreme *BANT*   Perş. 16 Haz. 2016, 19:38

Eline sağlık Emre. Güzel şov olmuş.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 622
REP Puanı : 8
Kayıt tarihi : 29/01/16
Yaş : 21

MesajKonu: Geri: 16 Haziran PWE XXtreme *BANT*   Perş. 16 Haz. 2016, 20:57

Yürü be SashaDrew McIntyre

The First-Ever Wildcard Champion
One-Time Wildcard Champion (31 Days)
Three-Times PWE World Heavyweight Champion (13 Days) - (9 Days) - (60 Days)
One-Time PWE Tag Team Champion (38 Days) (With Ethan Carter III)
Third Triple Crown Winner
Tag Team of The Year (MCIIIntyre)
WarTime II Survivor (Rise!)


Heath Slater

Two-Time Hardcore Champion (4 Hours) - (9 Days)
LOL Moment of the Year (Çomar Bites Randy Orton)

Wade Barrett

One-Time Intercontinentinal Champion (51 Days)
The Longest Reigning Intercontinentinal Champion
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Money
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 1167
REP Puanı : 30
Kayıt tarihi : 13/07/12
Yaş : 20

MesajKonu: Geri: 16 Haziran PWE XXtreme *BANT*   Perş. 16 Haz. 2016, 21:21

The Brahma Bull demiş ki:
Gözlerim bayram etti lan.
Benim göremediğim ne gördünde bayram etti söyle benimkide etsin.RPG:
Former PWE Champion 2 Time (CM Punk)
Former Wildcard Champion (Conor McGregor)
Former Intercontinental Champion (Daniel Bryan)
Current Hardcore Champion (Kevin Owens)
PWE Slammy Awards - Yılın Promosu ( CM Punk)
Ayın Promosu (3) (CM Punk)
Ayın Promo Üstadı (2)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 2677
REP Puanı : 31
Kayıt tarihi : 13/01/16
Nerden : Samsun

MesajKonu: Geri: 16 Haziran PWE XXtreme *BANT*   Perş. 16 Haz. 2016, 21:32

Kaisér demiş ki:
The Brahma Bull demiş ki:
Gözlerim bayram etti lan.
Benim göremediğim ne gördünde bayram etti söyle benimkide etsin.
Ramazan ayında zart diye p*rno acamadigimdan buradakiler çok güzel geldi Very Happy (Umarım bunu uyarı için değilde merak ettiğin için sormussundur.) Very Happy


''The REIS'' John Cena

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Mike Mizanin
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 274
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 22/05/16

MesajKonu: Geri: 16 Haziran PWE XXtreme *BANT*   Perş. 16 Haz. 2016, 22:36

Emeğinize sağlık burda da yine müthiş bir iş çıkarmışsınız.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Cheef
Mid-Carder
Mid-Carder
avatar

Mesaj Sayısı : 70
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 16/06/16

MesajKonu: Geri: 16 Haziran PWE XXtreme *BANT*   Cuma 17 Haz. 2016, 21:42

Çetin'in dediği gibi , bu arada eline sağlık.


Belive ın The Shield

RPG Başarılar :
2 Times WWE World Heavyweight Championship
2 Times WWE Chairman
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
16 Haziran PWE XXtreme *BANT*
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: PWE.Com :: PWE Network-
Buraya geçin: