PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*

+9
leo
Perfect 10
The Omega
Mamy D Way
The Charismatic Enigma
Oberyn Martell
Achilles
The Brahma Bull
Ace of Diamonds
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* Empty
MesajKonu: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:39

LADIES AND GENTLEMEN
E
C
THREE

PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* Vlcsnap-2014-03-20-12h08m12s114_zps98c93185

EC3 ringe girerken Yavşak Ethan tezahüratları büyük. Tezahüratları takmadan ringe giriyor.

Wild Eyes'in ilk notalarıyla birlikte arena yuhalama korosuna dönüyor.

PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* 2r6jksj

Seth Rollins rampada yürürken duraklıyor. ''Rocky, Sıçan Rollins'i Dövecek'' yazan bir pankart tutan hayranın yanına gidiyor. Pankartı alıyor ve yırttıktan sonra ringe giriyor.

Electrifying çalıyor ama gelen giden yok. Bir süre sonra dört tane görevli geliyor ve girişe ROCK harflerinin yazılı olduğu bir metal plaka getiriyor.

VE ROCK GİRİŞTE! ELİNDE BİR ALEV PÜSKÜRTÜCÜ VAR! ROCK HARFLERİNİ ATEŞE VERİYOR! LOS ANGELES AYAKTA SEYİRCİ COŞTU!

PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* Wm%2032%20rock%201_1459803349734_1376296_ver1.0

Rock aldığı gazın etkisiyle alev püskürtücüyü fırlatıyor ve ardından ringe koşuyor. 

PWE CHAMPIONSHIP
THE ROCK VS ETHAN CARTER III VS SETH ROLLINS

Zil çalmadan önce Seth, Rock’un dibine giriyor ve burnundan soluyarak ona bakarken zil çalıyor ve Rock’tan ani bir yumruk geliyor Seth’e. Seth gerilince Rock onun üzerine çullanıyor. Ethan bu sırada köşesinde olup biteni izlemekle meşgul. Rock onu kaldırırken Seth’ten Back Kick geliyor. Rock karnını tutarak geriye çekilirken Seth’ten bir Back Chop geliyor Rock’un göğsüne. Rock toparlanmaya çalışırken sırtına ani bir Dropkick yiyor Ethan’dan. Rock yere bile düşemeden Seth’ten de bir Enzugri yiyor. Rock yere düşünce Seth ve Ethan birbirlerine bakıyor. Ethan, Rock’u kaldırıp iplerde kıstırıyor ve orada tekmelerken Seth seyircilere dönüyor ve ‘’kahramanlarınız böyle ezilir işte’’ diyip kahkaha atıyor. Ethan, Rock’u kolundan yakalıyor ve Seth’e doğru fırlatıyor. Seth de arkasını dönüp Rock’u yakaladığı gibi Reverse STO ile ringe gömüyor. Rock yerdeyken Seth ve Ethan sırtına stomplar atıyor onun. Seth, Rock’u yerden kaldırıyor. Kollarını arkada tutarken Ethan sırıtıyor ve Superkick vuruyor! Rock’un kafası aşağıya iniyor. Seth şimdi Ethan’a ittiriyor Rock’u. Ethan arkadan tutuyor şimdi. Seth sırıtıyor ve Superkick denemesi……Rock eğildi ve Ethan’a geldi Superkick! Ethan yerde. Seth şaşkınlıkla bakarken Rock eğildi ve roll-up’a aldı Seth’i. 1, 2- Seth attı üzerinden. Ayağa kalktığında Rock’tan yumruk! Bir yumruk daha! People’s Punch’lara başlıyor Rock. Üç dört taneden sonra iplere atıyor ve Spinebuster ile yıkıyor Seth’i. Tuşa gidiyor. 1, 2- Seth yine attı. Rock kaldırıyor Seth’i ve köşeye fırlatıyor. Ardından üzerine uçuyor ama Seth eğilince Rock köşeye çarpıyor. O sersemlemişken Seth koşuyor ve Corner Forearm Smash ile indiriyor Rock’u. Köşeye çıkıyor ve taunt atıyor Seth, Rock yerdeyken. Köşeden indiği zaman Big Boot ile karşılaşıyor! Ethan Carter bu. Ethan kaldırıyor Seth’i yerden ve köşeye ittiriyor. Oraya geçip yumruklamaya başlıyor. Seth iyice kendinden geçince bırakıyor Ethan ve Seth yere düşüyor. Bu sırada Rock’un kalkmakta olduğunu fark ediyor Ethan ve onun karnına tekmeyi vuruyor. Rock yerdeyken Ethan ikinci iplere çıkıyor ve Seth’in üzerine Elbow Drop ile atlıyor. Seth karnını tutarak iplere yuvarlanırken Ethan onu ayağıyla ring dışına ittiriyor ve yeniden kalkmaya çalışan Rock’a bakıyor. Rock’u kafasından ve kolundan yakalıyor ve Neckbreaker için çevirmeye çalışıyor ancak Rock direniyor ve Ethan’ı ittiriyor. Ethan iplere çarptığında Seth onu ayağından yakalayıp ringin dışına çekiyor ve spiker masasına doğru fırlatıyor. Ethan omzunu tutarken Seth arkasını dönüyor ve Rock’tan Baseball Slide! Seth gerilerken Rock iplerin altından ringin dışına iniyor ve Seth’i tuttuğu gibi çelik merdivenlere doğru fırlatıyor….Seth hızını ayarlayıp çelik merdivenlerin üzerine çıkıyor ve Rock arkasını döndüğünde Diving Crossbody ile atlamayı deniyor lakin Rock onu yakalıyor havada ve sert zemine Samoan Drop! Bu sırada Ethan ayağa kalkıyor ve Rock’un üzerine yürüyor ancak Rock’tan Spinebuster geliyor Ethan’a. Rock ikilinin başında taunt atıyor ve cheer alıyor. Seth’i yerden kaldırıyor ve ringe sokuyor. Aynı şeyi Ethan’a da yapıyor. Kendisi de giriyor en sonunda ve ringin ortasına geçiyor. Derken Seth ve Ethan aynı anda ayağa kalkıyor ve Rock’a Stereo Superkick vuruyorlar! Rock yerdeyken Seth ve Ethan birbirlerine bakıyorlar ve face-to-face yapıyorlar.

Seth, Ethan’a bağırıyor ‘’sen sadece bir figüransın’’ diye. Ethan arkasını dönüyor derken ani bir yumruk sallıyor fakat Seth eğiliyor ve Low Superkick! Ethan dizlerinin üzerine çöküyor ve Avada Kedavra! Tuşa gidiyor. 1, 2-Ethan atıyor! Seth onu bırakıp kalkmaya çalışan Rock’u yakalıyor kafasından. Tek bacağını kancalıyor. God’s Last Gift için etrafına bakıyor ancak Ethan onun sırtına Dropkick vuruyor. Seth, Rock’u bırakmak zorunda kalıyor. Ethan için arkasını dönmek istiyor ama Ethan onu yakalıyor ve One Percenter ile yere indiriyor! Tuşa gidiyor Ethan. 1, 2- Rock bozuyor son anda. Ethan ayağa kalkıp Rock’a saldırmak istiyor ama Rock yeniden People’s Punchlara başlıyor. Ethan iyice sersemlediğinde Rock sonuncuyu da vuruyor ve Ethan yere düşüyor. Kalkmaya çalışırken Rock iplerden sekiyor ve Jumping Clothesline ile Ethan’ı düşürüyor. Ethan kendini ring dışına yuvarlıyor yediği Clothesline’dan sonra. Rock dikkatini ringdeki Seth’e çeviriyor. Seth kalkıyor ayağa. Rock ona bakıyor ve koşuyor. Jumping Clothesline ile indiriyor! Seth yeniden ayağa kalkmaya çalışıyor ama Rock yeniden bir tekmeyle indiriyor onu. Seth yere düşerken Rock ringin ortasına sürüklüyor onu. People’s Elbow tauntu yaparken seyirciler gaza geliyor. Kaş kalkıyor, elbow pad atılıyor..Rock iplerden sekiyor…tam dirsek ineceği zaman Seth çekiliyor ve Rock boşa atlıyor. Dirseğini tutarak kalkarken Seth, Small Package’e alıyor. 1, 2- Rock atıyor! Rock kalkmaya çalışırken Seth onun karnına tekme atıyor. Ardından Turnbuckle Powerbomb ile köşeye gömüyor. Rock karnını tutarak eğilirken Seth koşuyor VE CURB STOMP! Seyircilerin yuhalamaları eşliğinde tuşa gidiyor. 1, 2- ETHAN BOZDU!

Seth neye uğradığını şaşırmışken Ethan, Seth’i tuttuğu gibi ringin dışına atıyor ve kalkmaya çalışan Rock’u yakalıyor ve One Percenter ile ringe gömüyor. Sırıtarak tuşa gidiyor. 1, 2- 2.99! ROCK’UN AYAĞI İPTE! Hakem ayağı gösteriyor. Ethan itiraz ediyor ‘’triple threat maçları no dq değil mi len mQ’’ diye. Hakem ise ‘’falls count anywhere mi bu len mQ’’ diyor. Ethan makus talihine söverek ayağa kalkıyor. 

Rock’u ringin ortasına çekiyor şimdi ve yeniden tuşa gidiyor. 1, 2- Rock atıyor. Ethan ayağa kalkıyor şimdi. Ringin dışındaki Seth Rollins’i kontrol etmek istiyor ama Seth aniden aprona çıkıyor ve Enzugri vuruyor Ethan’a. Ethan sersemlemiş bir şekilde arkasını dönüyor ve Rock onu Rock Bottom için yakalıyor. Tam yapacakken Seth iplerden zıplıyor ve Diving Knee ile indiriyor ikisini de! Rock bir tarafa, Ethan diğer tarafa yıkılıyor. Seth, Rock’u tuttuğu gibi ring dışına fırlatıyor ve kalkmaya çalışan Ethan’a Avada Kedavra vuruyor! Ethan yerdeyken Seth köşeye çıkıyor. ‘’PHOENIX SPLASH’’ diye bağırıyor adeta Seth. Atlıyor…. Ethan çekiliyor. Seth ise yuvarlanarak kurtuluyor. İkili aynı anda ayağa kalkıyorlar ve aynı anda Lariat vuruyorlar birbirlerine. Seth iplere tutunarak kalkarken ringin ortasında olan Ethan o kadar şanslı değil. Seth kalkıyor ancak aniden bir dirsek darbesiyle yere düşüyor. Rock ringe giriyor ve üzerine koşan Ethan’ı Spinebuster ile indiriyor ilk önce. Ethan yerdeyken Seth’i yakalıyor ve Samoan Drop ile indiriyor! Seth yerdeyken Rock, Ethan’ın yanına gidiyor. Tauntlarını attıktan sonra iplerden sekiyor ve People’s Elbow! Ethan ayağa kalkınca Rock hemen Rock Bottom için yakalıyor Ethan’ı ama Ethan dirsek darbeleri ile onun arkasına geçiyor ve One Percenter için tutuyor. Ama bu sefer Rock onu Snapmare ile fırlatıyor ve Ethan ayağa kalktığında bir Big Boot vuruyor. Ethan suratını tutarak kalkarken Rock onu kolundan yakalıyor ve köşeye fırlatmak istiyor fakat Ethan üstünlüğü eline geçiriyor ve Rock’u fırlatıyor köşeye. Ardından koşuyor ve EC3 Splash! Rock yere düşüyor. Tuşa gidiyor Ethan. 1, 2- Rock kalkıyor. Ethan, Rock’u kaldırıyor ve kalkmaya çalışan Seth’in üzerine fırlatıyor. Seth hemen Low Blow vuruyor Rock’a. Rock toplarını tutarak yere yığılırken Seth arkasını döndüğünde Ethan’dan Clothesline yiyor. Ethan yerdeki Seth’i kaldırıyor ve One Percenter pozisyonunda tutuyor…Seth’ten muhteşem bir reversal ile Sethwalker geliyor! Tek bacağını kancalıyor Ethan’ın Seth ve tuşa gidiyor. 1, 2- Ethan son anda kalkıyor! Seth hemen ayağa kaldırdığı Ethan’ın tek bacağını kancalıyor ve GOD’S LAST GIFT! Seth tuşa gidiyor. 1, 2, 3 MÜ? HAYIR! ROCK BOZDU SON ANDA! Seth tüm arenada yankılanacak bir şiddetle ‘’orospu çocuğu’’ diye bağırıyor Rock’a.

Rock hemen Seth’i yakalıyor ve Rock Bottom! Tuşa gidiyor. 1, 2- SETH ELİNİ İPLERE KOYDU! 

Şimdi Rock bağırıyor aynı şekilde. Rollins sırıtınca Rock hemen üzerine çullanıyor Rollins’in ve üst üste yumruklar atıyor. Diskalifiye olmadığı için dozajı iyice arttırırken Ethan’dan çok sert bir tekme geliyor Rock’un kafasına. Rock yere yığılıyor. Seth kendini ring dışına atmayı deniyor ama Ethan onun iki bacağını tutup çekiyor ve ringde kalmasını sağlıyor. Rock’u kaldırıyor ve Seth’in üzerine Body Slam ile fırlatıyor. Seth karnını tutarken Ethan tuşa gidiyor. 1, 2- Seth bundan da kurtulmasını biliyor. Ethan şimdi Rock’un üzerinden tuşa gidiyor. 1, 2- Rock da kurtuluyor. Ethan iyice küfürler ederek ayağa kalkıyor ve ring dışına çıkıyor. Ring dışından bir sandalye alıyor ve ringe giriyor. Seth’in kalkmasını bekliyor. Seth kalkınca ona doğru savuruyor ama Seth ring dışına çıkıyor. O boo alırken Ethan arkasını dönüyor ve Rock’a geçirmek istiyor sandalyeyi ama Rock eğiliyor ve Ethan’ı Spinebuster ile indiriyor. Ardından Sharpshooter bağlıyor. Ethan pes edecek! Ethan pes edecek! Kaldırdı elini! Seth, Ethan’ın elini çekiyor ve iplere koyuyor. Rock hemen ona bakıyor ve bacağıyla ittirecekken Seth onun bacağını tutuyor. Rock bırakınca Seth aprona çıkıyor ve Rock’u bir Forearm Smash ile sersemletiyor. Ardından iplerden zıplayıp Sunset Flip’e alıyor Rock’u. 1, 2- Rock kalkıyor son anda. Seth şimdi Rock’un suratına diz darbesini vuruyor ve Rock yere düşüyor. Seth köşeye çıkıyor VE PHOENIX SPLASH! Tuşa gidecek….Ethan tutuyor Seth’i ve ringin dışına fırlatıyor. Tuşa gidiyor Rock’un üzerinden. 1, 2- SETH HAKEMİ DIŞARI ÇEKTİ! 

Ethan bunun üzerine iplerden sekiyor ve Suicide Dive ile atlamaya çalışıyor Seth’in üzerine ama Seth’ten havada Enzugri! Muhteşem hareketler görüyoruz bu maçta! Ethan apronda sarkarak kalıyor. Seth üzerini silkeleyerek ayağa kalkıyor. Hemen aprona çıkıyor ve sırtüstü yatan Ethan’ı çeviriyor. Sinsi bir bakış atıyor. KOŞUYOR VE ÇOK YARATICI BİR CURB STOMP! ETHAN ÖLÜ! 

Ring dışına düşen Seth hemen ringe giriyor ama Rock, Clothesline ile ringin dışına atıyor onu. Ethan’ı yerden kaldırıyor ve ROCK BOTTOM İLE İNDİRİYOR! Tuşa gidiyor.

1

SETH AYAĞA KALKTI

2

SETH RİNGE GİRİYOR

3 MÜ?

3!

SETH YETİŞEMEDİ!

ROCK YENİ PWE ŞAMPİYONU! Hakem hemen kemerini teslim ediyor ona. Rock kemerini eline alıyor.

PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* Maxresdefault

Köşeye çıkıyor ve seyircilerle birlikte kutluyor zaferini.

PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* TheRockWinsWWEChampionship_original

Kameralar yerde yatan Ethan'ı gösteriyor. O hala yerde yatarken Seth ring dışında oturuyor. Çok büyük fırsatlar kaçırdı bu maç. Sonra tekrar Rock'a dönüyoruz ve onun kemer kutlaması eşliğinde Summerslam'in sonuna geliyoruz.

En son The Barbaric Berzerker tarafından Ptsi 27 Haz. 2016, 00:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:40

Bu girişe hayranım Very Happy
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:41

Vaaay on numara giriş
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:43

favorim ec3 ün girişi. TRABILTRABILTRABILTRABILTRABILTRABILTRABILTRABILTRABIL
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:44

Sağlam giriş olmuş. 

Ben daha iyisini yaparım.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:44

Çetin ben saat 10 dan beri sigara içmiyorum ya Very Happy
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

Achilles demiş ki:
Şov bitsin öyle iç.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:45

The Barbaric Berzerker demiş ki:
Achilles demiş ki:
Şov bitsin öyle iç.
Öyle yapicam reis
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:46

Achilles demiş ki:
Ben 23'den beri içmiyom Very Happy Naptın sen Very Happy
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:46

Sampiyonluk yakin mesaleyi yakin , hadi zi rock.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:47

The Brahma Bull demiş ki:
Achilles demiş ki:
Şovu takip ederken aklımdan cikti . En son kendi macimdan sonra çıkmıştım Very Happy
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:47

Achilles demiş ki:
Achilles demiş ki:
Şovu takip ederken aklımdan cikti . En son kendi macimdan sonra çıkmıştım Very Happy
Emre burada sana yöneliyoruz. Nasıl bir şov kurguladıysanız artık adam sigarayı bırakma noktasına gelmiş Very Happy
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:48

Achilles demiş ki:
Achilles demiş ki:
Emre burada sana yöneliyoruz. Nasıl bir şov kurguladıysanız artık adam sigarayı bırakma noktasına gelmiş Very Happy

Ne güzel işte
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*   PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH* EmptyPaz 26 Haz. 2016, 23:48

Achilles demiş ki:
Achilles demiş ki:
Hahahaha Very Happy harbiden çok iyi sardı ama
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

Achilles demiş ki:
Achilles demiş ki:
Yazarken en çok zevk aldığım maçlardan biri oldu bu maç. Öyle düşün.

Yeni part geldi.

PWE SummerSlam Main-Event *EC3 VS ROCK VS SETH*
1 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» PWE Summerslam II Main Show *LIVE*
» PWE Rebirth II Main-Event *CALLIHAN VS ROCK*
» PWE Summerslam II Main Event *BANT*
» PWE X-Rated Main-Event *SETH VS DEAN 60 MINUTES IRON MAN*
» PWE Wrestlemania II Co-ME ve Main-Event *SETH VS JIMMY / TITLE UNIFICATION*