PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

8 Temmuz Rise! *BANT*

+4
Klaus Meine
Achilles
The Charismatic Enigma
Ace of Diamonds
8 posters
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

8 Temmuz Rise! *BANT* Empty
MesajKonu: 8 Temmuz Rise! *BANT*   8 Temmuz Rise! *BANT* EmptyCuma 08 Tem. 2016, 20:29

Şovumuz başlamadan önce kameralar arka alanda. AJ Styles binaya giriyor ama pek iyi gözükmüyor gibi. Topallayarak yürüyor AJ. Duvara yaslanmış Adam Cole'u görüyor.

''Geç kaldın ahbap.''

''Biliyorum, ayağımı kaldıramadım ki doğru düzgün.''

''Haftaya Pazar karşına Goldberg çıkacak dostum, eğer o ayakla o maça gidersen ancak cesedin çıkar. Bunun farkındasındır umarım.''

''Lanet olsun ki farkındayım.''

''O zaman maçtan çekil dostum, sana korkak diyecek kimse yok. En azından Bullet Club'da.''

''O kemeri Bullet Club'a getirmek zorundayım Adam.''

''Altın kemerin Bullet Club'a gelmesi muhteşem olurdu. Ama bu durumda bunu sen yapamazsın. Başka birinin yapması gerek.''

''Kim? Kenny mi? Gallows mu? Anderson mu?''

Adam Cole'un yüzüne bir sırıtış beliriyor ve kollarını kaldırarak bağırıyor.

''ADAM COLE BAYBAY!''

AJ da sırıtıyor.

''Tamam, Jacobs ile konuşurum.''

-------

Money, Power, Fame! Pyroların eşliğinde spiker takımı anlatımına başlıyor.

Mauro Ranallo: Rise'a hoş geldiniz. Dolu dolu bir şov daha bizleri bekliyor.

Jerry ''The King'' Lawler: Hoşbulduk kardeş de Corey nerede lan?

Mauro Ranallo: Kör müsün Jerry, hemen ringde.

Ringe dönüyor kameralar ve takım elbisesiyle Corey Graves ringde.

8 Temmuz Rise! *BANT* Corey_Graves_bio

Corey Graves: Bayanlar ve baylar ilk öncelikle Rise'a hoş geldiniz demek istiyorum hepinize. Ayrıca Pazar günü PWE Rebellion'a da beklerim. Rebellion'dan bahsetmişken, orada gerçekleşecek Hardcore Championship maçı için katılımcılarımızı ringe davet edeceğim.

The Truth Reigns! Seyircilerin arasından ringe ilerliyor Roman.

8 Temmuz Rise! *BANT* 1c7d9da54f8869223e21824ed055f0e6_original-1426893447

Ringe giriyor ve yerini alıyor.

Müziği eşliğinde Johnny Mundo da girişini gerçekleştiriyor.

8 Temmuz Rise! *BANT* OBYWjPG

Mundo yerini alıyor ve Reigns'e bakıyor göz ucu ile.

Swiss Made çalıyor ve Cesaro da ringe ilerliyor.

8 Temmuz Rise! *BANT* 5CwOvQv

O da diğer katılımcılara bakıyor ringe girdikten sonra.

Corey Graves: Sevgili PWE Rise izleyicileri şu an yanımda bulunan bu 3 kişi Pazar günü sadece PWE Network üzerinden yayınlanacak olan Rebellion şovunda Hardcore Şampiyonluğu için hardcore maçına çıkacaklar. Benim aracılığımla fikirlerini sizlere aktarmak için buradayım. 

Corey Graves sırayla 3 katılımcıyı gösteriyor, seyircilerden karışık tepkiler geliyor.

Corey Graves: Evet Roman, ilk sana sormak istiyorum. Bu Pazar, PWE Rebellion, Hardcore maçı, düşüncelerin neler ?

Roman Reigns: Biliyorsun ki daha önce bir kaç hardcore maçında yer aldım. PWE'de ki ilk günlerimde Hardcore Şampiyonluğuna oynadım ve Wrestlemania'da inanılmaz bir maç çıkardım. Ondan bir süre sonra Hardcore Şampiyonluğunu kazandım ama aynı gece benden alındı. Bu Pazar akşamı ise benden alınanı geri alacağım. Buna inanın.

Corey Graves: Teşekkürler Roman, sana bol şanslar. Johnny Mundo sana geçelim, düşüncelerin neler ?

Johnny Mundo: Corey bu benim yabancı olduğum bir stil değil. Hardcore güreşi her zaman sevmişimdir. Ben güreşçi olmaya karar verdiğimde popülerdi ama ben bir güreşçi olup yüksek yerlere gelene kadar Hardcore güreşi unutulmaya başlandı. O yüzden o tarzda bir şeyler yapamadım ve bende High Fly ve Lucha Libre tarzına yöneldim. Ve sizlere garanti ederim ki Rebellion'dan sonra şampiyon Roman Reigns değil, Antonio Cesaro değil, Johnny Mundo olacak.

Corey Graves: Teşekkürler John, etkileyici bir konuşmaydı. Sana da bol şans. Antonio Cesaro senin sıran, düşüncelerin neler ?

Antonio Cesaro: Düşüncelerimi zaten açık bir şekilde belli etmiştim. Ne kadar başarılı bir hayatım olduğunu ve her anının farklı bir atraksiyon ile geçirdiğim de bilinir. Bu ringde bulunan her güreşçiden daha sert bir isim olduğumu, göründüğünden daha sert, mücadeleci ve hırslıyımdır. Mükemmel stratejik zekamla birleşince ölümcül bir faktör oluşuyor. (Mundo ve Reigns'i gösteriyor, omuzlarına dokunuyor.) Ne Mundo ne de Roman Reigns beni Hardcore maçında alt edebilir. Bunları PWE Network'de göreceksiniz. Tek yapmanız gereken parasını ödemek. 

Corey Graves: Teşekkür ederim beyler. Hepinize boş şans diyorum. En iyi olan kazans-

Roman Reigns Graves'in mikrofonunu düşürüyor. Graves hemen ringden iniyor. 

Reigns Cesaro'nun yüzüne bir şeyler söylüyor. Johnny Mundo omzuna dokunuyor ve ''Yavaş ol koçum'' diyor, Reigns onu ittiriyor. Cesaro kolundan tutup çeviriyor ve tehdit ediyor Roman'ı. Mundo kalkıyor ve Cesaro'ya bir bakış atıyor, Cesaro'da başıyla onaylıyor, Roman olup biteni anlamaya çalışıyor derken Double Dropkick geliyor. Cesaro ve Mundo face to face yapıyorlar. Cesaro Hardcore şampiyonluğunu işaret ediyor ve o benim olacak derken Reigns'den Double Clothesline geliyor. Mundo hemen kalkıyor ve üstüne gidiyor, Tilt a whirl Slam geliyor Reigns'den. Cesaro'ya da bir kaç yumruk atıyor ve Samoan Drop geliyor bu sefer. Roman Reigns Hardcore Şampiyonluğu ile poz veriyor.

8 Temmuz Rise! *BANT* Roman-759

Reklamlar.

Reklamlardan geldiğimizde Matt Sydal ringde, Miz ise yeni ringe girmiş ve müziği çalmaya devam ediyor.

MATT SYDAL VS THE MIZ

Zil çalıyor ve ikili lock up giriyorlar. Miz üstün çıkıyor ve rakibini köşeye götürüyor. Miz'den art arda Turnbackle Shoulder Thrust geliyor. Hakem araya giriyor ve ayırıyor. Miz biraz geri çekiliyor, sonra üstüne koşuyor ama Sydal köşeden kaçıyor ve Miz köşeye çarpıyor. Sydal roll up alıyor ama Miz 1 de atıyor. Sydal hemen kalkıyor ve sırtına, bacaklarına tekmeler geliyor. Miz kalkıyor ve Matt Sydal'dan Basemant Dropkick geliyor, Miz ayağa kalkıyor ve bir de Hurricanrana, Sydal tuşa gidiyor, Miz yine 1 de atıyor. Sydal hemen kaldırıyor Miz'i ve Cradle Suplex. İplerden geriliyor bir de ve Shining Wizard geliyor. Miz'i kontrol ediyor ve Standing Moonsault yapıyor. Sydal bugün tam formunda. Sydal bir kaç tekme atıyor yine ve kaldırıyor rakibini. Matt Sydal Gory Neckbreaker için sırtlıyor Miz'i ve Miz Sunset Flip ile reverseliyor, 1 2 ama Sydal kurtuluyor. Miz iplerden sekiyor ve Low Angle Big Boot. Kalkmadan yakalıyor Sydal'ı ve Snap DDT. Tuşa gidiyor, 1 2 ama 3 olmadı. Miz vakit kaybetmek istemiyor, hemen kalkıyor ve rakibini de yakalıyor, Inverted Facelock Backbreaker + Neckbreaker Slam geliyor Miz'den. Sydal'ın kalkmasını bekliyor ve kalkınca Snap Suplex geliyor. Kalkıyor Sydal ve Miz'den bir kaç Dropkick geliyor. Sonuncusunda üstüne doğru geliyor ve Miz Hip Toss ile yere çakıyor rakibini. Ayağa kaldırıyor ve bir de Half Nelson Facebuster yapıyor. Matt Sydal köşeye doğru geri çekiliyor, Miz de dinleniyor. Sydal köşeden güç alarak kalkıyor ama Miz'den Corner Clothesline geliyor. Miz köşeye çıkıyor Diving Double Axe Handle için ama Sydal'dan tekmeler geliyor ve Miz'in dengesi bozuluyor, Sydal'dan Top Rope Hurricanrana geliyor. Miz hemen kendini dışarı atıyor. 

J&J ile birleşiyor ve kalkıyor ayağa, J&J çekiliyor ve Sydal'dan Suicide Dive. Hemen ringe sokuyor rakibini. Miz'in arkası dönük, Sydal koşuyor ve Headscissors Takedown yapıyor ve tuşa gidiyor, 1 2 ama Miz kolunu kıpırdatıyor. Sydal hemen kalkıyor ve iplerden geriliyor, Miz Flapjack ile atıyor. Sydal kalkınca üstüne gidiyor bu seferde Scoop Slam yapıyor Miz. Kalkınca bir de Dropkick geliyor. Sydal ayakta kalıyor ve Miz'den Chop Block, ardından da bir Somersault Cutter. Tuşa gidiyor, 1 2 ama Sydal da atıyor. Kalkarken Miz'den bir kaç tekme geliyor, Miz iplerden geriliyor ve Running Knee Lift. Köşeye çıkıyor Miz ve taunt yapıyor, Sydal'ın kalkmasını bekliyor. Ve Sydal kalkıyor, Miz zıplıyor ve Matt Sydal'dan Wheel Kick geliyor. Havada bir Wheel Kick görüyoruz ve Miz yere yapışıyor, direk köşeye gidiyor. Sydal üstüne gidiyor ama hakem araya giriyor. Miz köşeden tutunarak kalkıyor ve Syda'dan Corner Lariat geliyor, Miz köşede yerde çökmüş bir durumda, Sydal ise aprona çıkıyor ve Slingshot Corner Dropkick. Sydal hemen kalkıyor ve Miz'i köşeye ittiriyor, Miz köşeden çarpıp geliyor ve Sydal Inverted Gutwrench Suplex yapıyor. Miz yerde, J&J çaresiz. Matt Sydal taunt yapıyor. Miz kalkıyor ve yakalıyor Miz'i, Sydal Here It Is Driver yapıyor, tuşa gidiyor, 1 2 ama 3 olmadı, Miz bir şekilde bozdu tuşu. Sydal çok şaşırıyor bu duruma ve itiraz ediyor. Sonra köşeye çıkıyor, o sırada Jamie Noble aprona çıkıyor ve bir tekme ile onu düşürüyor, diğer taraftan da Joey Mercury aprona çıkıyor ve bir tekme ile onu da düşürüyor. Sabitliyor kendisini ve Shooting Sydal Press yapıyor ama Miz çekiliyor ve yere çakılıyor. Miz hemen yakalıyor ve Skull Crushing Finale, tuşa gidiyor, 1 2 3 ve Miz kazanıyor. Miz bu zorlu maçı kazanıyor.

8 Temmuz Rise! *BANT* 41aebd476f5c989b8556af3ed69841f6566e703b_hq

Miz sevinirken bir müzik duyuluyor.

I Want It All duyuluyor ve United Kingdom geliyor.

Hemen ringe giriyorlar ve Barrett'dan Noble'a Bull Hammer geliyor, McIntyre'dan Mercury'e Claymore Kick geliyor ve Miz tek kalıyor. Üçlüye bakıyor ve Barrett'a Clothesline yapıyor. Sheamus ve McIntyre direk saldırıyorlar ve haşatını çıkartıyorlar, Barrett'da katılıyor onlara. Sheamus onu kaldırın diye bağırıyor ve kaldırıyorlar da, Sheamus'dan Brogue Kick geliyor.

8 Temmuz Rise! *BANT* 1297775929407_ORIGINAL

Sheamus European kemeri ile poz veriyor ve Wildcard kemerini işaret ediyor. Bu sırada Wade bir mikrofon alıyor.

Wade Barrett: Hazır şu nonoşun icabına 3 centilmen olarak baktığımıza göre başka konulara geçebiliriz sanırım. Bugün seyircilerin arasında bir dinozor olduğunu duydum. 

Wade ringden iniyor ve bariyerlerin oraya gidiyor.

Wade Barrett: O dinozorun adı da Wayne Rooney!

Rooney burnundan soluyarak bakıyor Barrett'a.

Wade Barrett: Buraya gelecek cesaretin olabileceği ihtimalini göz önüne almamıştım aslında Wayne, beni şaşırttığını söyleyebilirim. Ve hazır burada olduğuna göre senin hakkında neler hissettiğimi yüzüne karşı söyleyebilirim. Senden tiksiniyorum. Preston North End'de amatör bir futbolcuyken bile senden daha iyi oynuyordum Wayne. Sen bir dinozorsun. Hala milli takıma çağırılıyorsun çünkü eminim ki elinde Roy Hodgson'un seks kasetleri var. Roy Hodgson'dan bahsetmişken de o da istifa etti çünkü o da senin kadar başarısız ve ahmak. Ve dahas-

Rooney'den Barrett'ın burnuna yumruk geliyor! Barrett'ın burnundan ses çıkıyor. Barrett burnunu tutarak geri çekiliyor. United Kingdom üyeleri ringden çıkıyor ve hemen Barrett'ın yanına gidiyorlar. Sheamus, Rooney'e karşı bunu ödeyeceksin diye bağırırken üçlü arka alana gidiyor. Reklamlar.

Reklamlardan döndüğümüzde Renee Young'un yanındayız.

8 Temmuz Rise! *BANT* Sg-sd723_2ndscr_cody

Renee Young: Bugünkü konuğum Cody Rhodes. Cody, PWE ile bir sözleşme imzaladın ve şüphesiz ki etki yaratmak istiyorsun.

Cody Rhodes: Evet Renee, etki yaratmak istiyorum. Sende de bir etki yaratırdım ama şu deli oğlandan tırsıyorum açıkçası. Bunları bir kenara bırakırsak ringe ilk çıkışımda bu seyirciler görecek ki bugüne kadar izledikleri sadece çöptü. Cody Rhodes sergisini açtı-

Kadraja biri giriyor...bu Dalton Castle!

Dalton Castle: Esenlikler Cody, Renee. Benim adım Dalton Castle ve burada daha önce bir kez bulunduğumu hatırlıyorum. Hatta Power Rangerlardan birini kafasının üzerine düşürdüğümü de hatırlıyorum.

Cody Rhodes: Ama ben seni hatırlamıyorum, kimsin lan sen?

Dalton Castle: Eşek hoşaftan ne anlar derler Cody, bilir misin?

Cody Rhodes: Hoşaf senin babandır.

Dalton Castle: Tavuskuşlarının en büyüğü hakkında böyle konuşma Cody, günün birinde dönerler ve seni ısırır-

Apollo Crews yanlarına geliyor.

Apollo Crews: Beyler bir sorun varsa ringde çözün, ben de gelip ikinize bineyim sonra.

Crews'ın masumane laflarına seyirci şaşırmış gözüküyor. Dalton ve Cody de ona garip bir şekilde bakarken ringe dönüyoruz.

Dıdın......GO!

8 Temmuz Rise! *BANT* ChristianEntrance3_display_image

Christian ringe ilerliyor, ringlerin kralı olmak için çok hevesli gözüküyor.

The Rising Sun çalıyor ve Shinsuke Nakamura girişte gözüküyor. Ringe doğru yürümeye başlıyor.

8 Temmuz Rise! *BANT* 1459574612958

Ringe girdikten sonra taunt atmadan Christian'a bakıyor.

KING OF THE RING QUARTER FINAL
CHRISTIAN VS SHINSUKE NAKAMURA

Hakem ikisini de kontrol ediyor ve maç başlıyor. Nakamura ve Christian el sıkışıyorlar. Lock up giriyorlar. Nakamura iplere kadar götürüyor ve hakem araya giriyor. Christian üstüne gidiyor, Nakamura Hip Toss ile atıyor onu. Christian kalkmaya çalışırken Nakamura'dan tekmeler geliyor. Christian kalkıyor, Nakamura iplerden geriliyor ve Clothesline. Yine iplerden geriliyor ve Running Splash. Kaldırmak için tutuyor Christian'ı ama Christian Back Body Drop ile atıyor. Hemen kalkıyorlar ve Christian'dan tokat geliyor. Nakamura'da bir yumruk sallıyor ama Christian eğiliyor ve roll-up alıyor, 2 de atıyor Shinsuke Nakamura. Sinirlendiğini görüyoruz. Christian karnına bir tekme atıyor ve Suplex deniyor ama arkasına düşüyor. Nakamura'dan yine tekmeler görüyoruz, arada 1-2 yumruk da geliyor ve sonda bir de Roundhouse Kick yapıyor ama Christian yine eğiliyor ve Uppercut, bir Uppercut daha geliyor. Karnına bir tekme atıyor, DDT. Tuşa gidiyor, 1 2 ama Nakamura atıyor. Christian hemen dışarı atıyor Shinsuke'yi ve bir de Baseball Slide geliyor. Ringe sokuyor, tuşa gidiyor ama Nakamura Small Package alıyor, 1 2 Christian da atıyor. İkisi de aynı anda kalkıyor ve  Nakamura'dan bir High Knee. Bu darbe ile Christian iplerden geriliyor ve Nakamura yakalıyor, Death Valley Driver, tuşa gidiyor, 1 2 ama omuz kalkıyor. Taunt yapıyor Shinsuke Nakamura, Christian kalkıyor ve Kinshasa için koşuyor ama Christian ringden çıkıyor. Nakamura peşinden gidiyor, ringin etrafında 1 tur atıyorlar ve ringe giriyorlar. Christian'dan Dropkick geliyor. Hemen boynundan tutuyor ve köşeye çıkıyor Tornado DDT için. Christian zıplıyor ama Nakamura atıyor onu ve yere sert çarpıyor. Hemen tutuyor Christian'ı ve Double Underhook Piledriver. Tuşa gidiyor 1 2 3 olmadı. Christian son anda kolunu kaldırdı. Nakamura şok oldu, hakeme itiraz ediyor. Hemen kaldırıyor Christian'ı ve German Suplex. Taunt yapıyor ve dinleniyor biraz da, rakibinin kalkmasını bekliyor. Kalkıyor Christian ve Nakamura'dan Double Knee Backbreaker geliyor. Köşeye çıkıyor Nakamura ve El Nino geliyor ama Christian çekiliyor. Hemen kalkıyor ve yakalıyor Nakamura'yı, Killswitch, tuşa gidiyor, 1 2 ve 3. Christian bu çekişmeli maçın galibi oluyor ve adını yarı finale yazdıran son isim oluyor.

8 Temmuz Rise! *BANT* HNyvb6s

Christian galibiyetine sevinirken Shinsuke Nakamura ayağa kalkıyor. Christian yeniden elini uzatıyor ve ikili yeniden el sıkışıyor. Christian sevinirken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde Chris Jericho ringde.

Şarkısında da dediği gibi ''Hendryball'' içinde geliyor Hendry! Rampada bir de takla atıyor.

8 Temmuz Rise! *BANT* Cotd_email_1467137445_00032

Takla attıktan sonra topu çıkarıp ringe giriyor.

CHRIS JERICHO VS JOE HENDRY

İkili lock-up'a gireceklerken Jericho eğiliyor son anda. Sakin bir şekilde köşeye doğru yürürken Hendry onun arkasından gidiyor ve Chris'i kendine çeviriyor derken Chris vuruyor tokadı. Hendry suratını tutarken Chris onu yavaşça kolundan yakalıyor ve döndürüp arkasına geçecekken Hendry onu Side Headlock'a alıyor, sonrasında da Headlock Takedown ile yere fırlatıyor. Chris kalkarken Hendry onu arkadan German Suplex'e alıyor. Kaldırıyor ama Jericho direniyor kalkmamak için ve Hendry'nin çenesini koluyla yakalayıp onu Snapmare ile fırlatıyor. Hendry kalkmaya çalışırken Jericho'dan bir Enzugri geliyor! Hendry yerde buluyor kendini. Jericho onu ayağıyla ringin dışarısına postalıyor. Hendry düşüyor. Yeniden ringe girmek için aprona çıkıyor fakat Jericho hemen onun kafasını yakalayıp Hotshot yapıyor ve Hendry yeniden düşüyor. Jericho ringin dışına çıkıp onu yakalıyor ve ringin içerisine sokuyor. Sonra da Armbar bağlıyor. Hendry kıvranırken Jericho ''ask him'' diye bağırıyor hakeme. Hendry hayır diyor, ayağa kaldırıyor ve hala koluna asılmakta olan Jericho'yu Arm Drag ile fırlatıyor. Jericho neye uğradığını şaşırarak kalkıyor ve Hendry koşuyor ve Bicycle Kick ile yıkıyor Jericho'yu. Jericho ayağa kalkmaya çalışırken Hendry köşeye çıkıp atlıyor....MID-AIR CODEBREAKER! Hendry hallaç pamuğu gibi yığılırken Jericho tuşa gidiyor. 1, 2, 3!

8 Temmuz Rise! *BANT* Chris-jericho.jpg.2

Jericho ring dışına çıkıyor ve galibiyetini kutlarken aniden Kofi Kingston geliyor! Jericho'yu rampada pataklamaya başlıyor. Jericho son anda sıyrılıp kaçıyor. Kofi onun arkasından bakarken yeniden reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde John Cena arka alanda.

8 Temmuz Rise! *BANT* VI8jyO9BN93jbb_1_hd

John Cena: Saygı, dünyadaki değerlerin en büyüklerinden biridir ama herkeste bulunmaz. Başkalarına saygı göstermeyen insanlar kendilerine de gösteremez. Kendilerinin kötü adam olduklarını düşünür, egolarından önlerini göremezler. Sizce bu insanlar hayatımda kaç kere karşıma çıktı. Sayamayacağım kadar çok. Ama günün sonunda kazanan her zaman ben oldum. Marty Scurll ile yüzleştiğim de de fark-

Cena'nın sırtına bir şemsiye darbesi iniyor! Cena arkasını dönüyor ve suratına yumruk yiyor. Marty Scurll onu yerde kıstırıyor ve tekmelerken Cena'yı kaldırıyor yeniden ve duvara fırlatacakken Cena onun bacağına çelme takıyor ve Marty dizlerinin üzerine düşüyor. Marty topallamışken Cena onu Hip Toss ile zemine fırlatıyor. Marty acı içerisinde kalkınca Cena onu kaldırıyor AA için ve Attitude Adjusment ile zemine fırlatıyor! Marty sırtını tutuyor acı içerisinde.

John Cena: Ben de bundan bahsediyordum.

Cena giderken Marty hala yerde.

Randy Orton ringe ilerliyor. Bugün Samuel Shaw ile aralarındaki hesabı kapatacaklar.

8 Temmuz Rise! *BANT* 119786376

Kafesin tellerine dokunuyor ve ringe giriyor.

Samuel Shaw da girişte gözüküyor müziği eşliğinde. Randy'nin 1, Shaw'ın da 1 galibiyeti var. Bugünkü maç kimin daha psikopat olduğunu belirleyecek.

8 Temmuz Rise! *BANT* Vlcsnap-2014-03-19-16h54m36s201_zpsd202c6e4

Kafesin içine giriyor Shaw.

STEEL CAGE
RANDY ORTON VS SAMUEL SHAW

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İki isimde yaklaşık bir dakikayı birbirlerine bakarak geçiriyorlar. Sonra da ellerini havada birleştirerek üzerlerinde avantaj sağlamaya çalışıyorlar. Bu oyundan galip çıkan Samuel Shaw oluyor ve Orton'ı bir headlocka alıyor. Orton kurtulmaya çalışıyor fakat Shaw bir dirsek darbesiyle Orton'ı engelliyor. Samuel, Orton'ı kaldırıyor köşeye gönderiyor ve üstüne koşuyor fakat Orton çekiliyor. Orton hemen iplere gidiyor fakat dönüşünde sert bir clotheslinela  yerde kalıyor. Şimdi Shaw tuşa gidiyor 1- Orton kolayca atıyor üstünden. Shaw yavaş hareketle Orton'ı kaldırırken çenesinin altına sert bir uppercut yiyor. Shaw bir yumruk sallıyor fakat Orton kolayca kurtulup Dropkickle cevap veriyor. Şimdi Orton tuşa gidiyor fakat Shaw'da rahatça kurtuluyor. Orton Shaw'ı kafasından kaldırıyor, köşeye gönderiyor. Sonra da clotheslinela üstüne gidiyor, Shaw yerde. Orton yerdeki Shaw'ın yüzüne botuyla baskı yapıyor. Shaw'ın nefes almakta zorlandığını görüyoruz. Sonra da Orton, Shaw'a arka arkaya sert tekmeler vuruyor. Orton, Shaw'ı ayağa kaldırıyor bir yumruk sallıyor fakat Shaw eğilip yumruğu atlattıktan sonra Orton'ın arkasına geçiyor ve Belly-to-Belly! Şimdi Shaw tuşa gidiyor Orton 2'de atıyor. Shaw, Orton'ın kafasını tutup kaldırıyor ve sert bir şekilde kafesin demir tellerine vuruyor! Bu cidden Orton'ın canını acıtmış olmalı. Fakat Shaw'un kafes telleriyle işi bitmedi. Orton'ın bu sefer de yüzünü kafesin tellerine sürttürüyor. Shaw, Orton'ı iplere yolluyor. İlk karşılaşmada ikiside birbirini ıskalıyor fakat ikinci karşılaşma da Shaw'dan Thesz Press! Bir de üstüne yerdeki Orton'ı yumruklamaya devam ediyor. Shaw bu maç için bilenmiş durumda. Şimdi Shaw, kafesin tellerine tırmanmaya başlıyor. İç telleri tam bitirmek üzereyeken Orton kalkıyor ve Shaw'a yetişiyor. İkili şimdi kafesin tellerinde yumruklaşmaya başladılar. Gerçekten inanılmaz bir kin bu ikili arasında. Yumruklaşmalar devam ediyor. Tam bu kavganın bu galibi yok diyecekken Orton'dan kafesin tellerinden mükemmel bir neckbreaker! İki isimde yerde. Orton daha önce kalkan isim oluyor ve hemen tuşa gidiyor. 1 2- Shaw atıyor! Orton Shaw'ı kafasından tutuyor ve sert bir şekilde kafesin tellerine vurdurtuyor! Shaw kafesle, ring ipleri arasında ki yerde. Orton hemen oraya yöneliyor. Shaw'ı pozisyona alıyor ve elevated DDT! Vintage Orton! Orton şimdi taunt atmaya başlıyor. Shaw ayaklanıyor, Orton RKO için yöneliyor fakat Shaw Orton'ı iplere itiyor. Hemen sonrasında da Inverted facelock backbreaker. Birde Shaw'dan Neckbreaker. Shaw hemen tuşa gidiyor. 1 2- Orton son anda atıyor! Shaw kızgın şimdi Orton'ın ayağa kalkmasını bekliyor. Orton ayağa kalkar kalkmaz Shaw Orton'ı Kata-gatame'e alıyor! Orton'ın nefes almakta zorlandığını görüyoruz. Orton'ın elleri de hareket etmemeye başlıyor. Shaw'ın yüzü gülmeye başladı. Shaw kiliti bir an gevşek bırakıyor ve RKO! 

İkisi de bitmiş durumda. Ne Orton ne de Shaw bir şey yapabiliyor. Şimdi Shaw'ın yavaş yavaş köşeye yöneldiğini görüyoruz. Shaw turnbuckle'ı çıkartıyor. Orton'da karşı köşede ayağa kalkıyor. İkiside birbirlerine bakıyor. Maç sanki yeni başlamış gibi. Orton, Shaw'ın üstüne gidiyor. Shaw bir çelme takıyor ve Orton açık olan turnbuckle'a kafasını vuruyor. Shaw hemen tuşa gidiyor. 1 2- Orton kurtuluyor. Orton'ın kaşında açılma olduğunu görüyoruz. Son çarptığı turnbuckle ondan gerçekten ciddi hasar vermiş olmalı. Shaw, Orton'ın arkasında bekliyor. Orton ayağa kalkıyor ve Shaw'dan bir RKO! Orton'ın kendi hareketini ona karşı kullandı. Shaw tuşa gidiyor hiç bekletmeden. 1 2 2.99! Orton son kalan gücüyle kurtuluyor. Shaw şaşkın ve sinirli. Bittiğini düşünmüştü. Şimdi Shaw kafesin kapısının olduğu köşeye ilerliyor. Hakeme kapıyı aç diye bağırıyor. Hakem kapıyı yavaş yavaş açıyor fakat bu sırada Orton'da ayaklanmaya başlıyor. Shaw arkasını dönüyor ve clothesline. Shaw hemen kalkıyor ama bir clothesline daha yiyor. Shaw bundan da hemencecik kalkıp Orton'ın üstüne koşuyor. Fakat işler onun için iyi gitmeyecek Orton'dan bir de Scoop Powerslam! Orton birde Leaping leg drop yapıyor. Shaw nerde olduğunu bilmiyor adeta, ayağa kalkıyor ve RKO! 

Orton işi bitirdi. Fakat tuşa gitmiyor. Açık olan kapıya da gitmiyor. Seninle işim daha bitmedi diye bağırıyor. Bu adam gerçekten deli. Orton bir köşeye geçiyor. Gerilmeye başlıyor. Shaw dizlerinin üstünde ayaklanmaya başlıyor fakat Orton koşarak geliyor. Punt Kick denemesi! Hayır Shaw son anda çekiliyor seri bir roll-up'la tuşa gidiyor 1 2- Orton atıyor. İkili tekrardan ayaktalar Orton bir yumruk sallıyor, sonra da Shaw bir yumruk sallıyor. İki isim ölümüne yumruklaşıyorlar. Yumruklaşmadan önde çıkan Orton oluyor iplere gidiyor fakat gelirken de clothesline'ı yiyor. Bu sefer de Shaw iplerden güç alarak geliyor ve Orton'a leg dropu yapıştırıyor. Shaw tuşa gidiyor 1 2- Orton yine atıyor. Shaw gerçekten deliye döndü. Tekrar kapıyı açmasını söylüyor hakemlere. Orton'da ayaklanıyor bu sırada Shaw Orton'ın üstüne koşuyor ama bir Scoop Powerslam daha! Shaw kalkıyor fakat Orton'dan bir dropkick daha! Orton şimdi köşeye çıkıyor. Shaw ayağa kalkınca Diving Crossbody! Orton hala ayakta ve sırıtıyor. Orton işi bitirecek sanırım. RKO tauntları atmaya başlıyor. Orton tauntları atarken Shaw kalkmaya başlıyor. Orton tam RKO'yu vuracakken Shaw'dan bir eye-poke. Orton neye uğradığını şaşırdı! Shaw sonrada Orton'ı kafasından tutup daha önceden açmış olduğu turnbuckle'a çarptırıyor! Orton'ın bilinci yerinden değil. Shaw hemen kafesin üstüne tırmanmaya başlıyor. Orton'da hareket yok. Shaw kafesin en tepesine kadar tırmanıyor ve bir bacağını da diğer tarafa atıyor. Tam atlayacakken Orton'a bakıyor. Kafasını iyi yana sallıyor Shaw. Galiba böyle bitmesini istemiyor. Şimdi Shaw kafesin üstünde ayakta vaziyette. Orton hala yerde. Shaw kafesin üstünde Orton'a atlıyor...... MID-AIR RKO!!! AMAN ALLAHIM O NEYDI ÖYLE! ORTON HEMEN TUŞA GİDİYOR 1-2-3! 

Orton kazanıyor! Değil 3, 100'e kadar sayılsa bile Shaw o pozisyondan sonra kalkamazdı. Orton maçtan sonra kafesin üstüne çıkıp taunt atıyor. 

8 Temmuz Rise! *BANT* Randy-orton-arms-entrance

Şov da bu görüntülerle sona eriyor.

The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 8 Temmuz Rise! *BANT*   8 Temmuz Rise! *BANT* EmptyCuma 08 Tem. 2016, 20:33

Şovun segmentleri hoşuma gitti.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 8 Temmuz Rise! *BANT*   8 Temmuz Rise! *BANT* EmptyCuma 08 Tem. 2016, 20:34

Yine gece çayla okumalik enfes bir şov gibi görünüyor . Emeğinize sağlık
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 8 Temmuz Rise! *BANT*   8 Temmuz Rise! *BANT* EmptyCuma 08 Tem. 2016, 20:35

Tavus kuşu burada. Smile .
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 8 Temmuz Rise! *BANT*   8 Temmuz Rise! *BANT* EmptyCuma 08 Tem. 2016, 20:38

Ulan Rooney
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 8 Temmuz Rise! *BANT*   8 Temmuz Rise! *BANT* EmptyCuma 08 Tem. 2016, 20:39

Crews'a eyer takıp sürücem.
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: 8 Temmuz Rise! *BANT*   8 Temmuz Rise! *BANT* EmptyCuma 08 Tem. 2016, 20:48

Mid-Air'i kim eklediyse teşekkürler, unutmuşum. Very Happy
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 8 Temmuz Rise! *BANT*   8 Temmuz Rise! *BANT* EmptyCuma 08 Tem. 2016, 22:04

''ADAM COLE BAYBAY!'' Very Happy.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 8 Temmuz Rise! *BANT*   8 Temmuz Rise! *BANT* EmptyC.tesi 09 Tem. 2016, 05:13

Rooney'in dayak yemesini bekliyodum sonuçta PWE burası len mQ

8 Temmuz Rise! *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası